مشاوره خرید ملک خارجی توسط ویزا نیو؛ کلید موفقیت

مجموعه ویزا نیو با سرمایه انسانی مرکب از افراد باتجربه و خبره در حوزه ملک و ساختمان مسیری طولانی را پیموده و به شما کمک خواهد کرد تا با چشمانی باز به انجام معاملات ملکی بپردازید. اگر شما هم در زمره افرادی قرار دارید که قبل از گرفتن تصمیم‎های مهم، تمامی جوانب آن را بررسی نموده و بی‎گدار به آب نمی‎زنید، هدیه این موسسه به شما، انتقال تمامی تجربیات اخذ اقامت در قالب مشاوره خرید املاک خارجی, به صورت حضوری و تلفنی است.

چرا نباید در خرید ملک خارجی خطا کنید؟!!!

ملک و ساختمان بزرگترین سرمایه هر شخص در طول دوران زندگی است.موفقیت یا شکست در معاملات مرتبط با ملک میتواند آینده یک فرد و خانواده را کاملا دگرگون کند. اغلب پرونده های قضایی طرح شده در دادگاهها در خصوص معاملات و دعاوی ملکی است. بیشترین تاثیرات مالی در زندگی افراد ثروتمند ناشی از انجام هوشمندانه و بدون خطای معاملات ملکی و اتخاذ تصمیمات بموقع و صحیح بوده است.

مشاوره رایگان خرید املاک خارجی

مشاوره صحیح، گامی بلند به سوی موفقیت…

اگر قصد خرید ملک به منظور تامین سرپناه خود و خانواده تان را داشته باشید یا اینکه برای سرمایه‌گذاری و تامین آتیه فرزندانتان،حتی اگر قصد ساخت و ساز دارید و یا مستاجر داری حرفه ای میکنید ،فاصله شما تا شکست یا موفقیت ، فقط یک قدم اشتباه یا مجموعه ای از حرکات سنجیده است. نکات ریز بسیاری در فرآیند مهاجرت وجود دارد که اطلاع از همه آنها نیازمند کسب تجربه در گذر زمان است.

ویژگی مهم مشاوره تلفنی ویزا نیو

برای موفقیت در زمینه خرید و فروش املاک باید از امکاناتی شامل علم و تجربه برخوردار باشد، در واقع اکثر افرادی که با مشکلات پیچیده در این زمینه مواجه شده‎اند افرادی هستند که بدون داشتن آگاهی و عمل کافی دست به عمل زده ‎اند.

اگر می‎خواهید در کشوری جدید ملک بخرید و حتی قصد اقامت از این طریق را دارید، بهتر است در زمینه‎های مختلف اطلاعات درست را جمع‎آوری نمایید، باید اطمینان حاصل نمایید که اطلاعاتتان صحیح و به روز بوده و برای شرایط شما مناسب است. تمامی این موارد نیاز به تجربه نیز دارند، زیرا علم بدون تجربه ارزش چندانی ندارد.

 

البته تجربه به تنهایی نیز کافی نیست و به هیچ عنوان نمی‎تواند جای علم را بگیرد، در واقع ترکیب علم و تجربه در کنار هم است که شما را به هدف نزدیک می‎کند. بدست آوردن علم و تجربه برای هر فردی زمان می‎برد و همه افراد نمی‎توانند به هنگام تصمیم‎گیری خودشان به دنبال کسب تجربه بروند، زیرا این امر مستلزم صرف زمان، هزینه و شکست‎های احتمالی است. استفاده از خدمات مشاوره می‎تواند گام مناسبی در این زمینه باشد، شما با بهره مندی از مشاوره ارزشمند و  صحیح خواهید توانست اطلاعات مورد نیازتان را بدون صرف زمان طولانی برای تحقیق و تجربه بدست آورید.

آنچه در مشاوره خرید املاک خارجی به شما هدیه خواهیم داد …

✅ همکاری مسمر در طی مراحل خرید و فروش و یا عقد قرارداد ملکی
✅ امکان برقراری تماس‎های تلفنی در طی فرآیند و ارائه راهکار
✅ روش های تهیه منابع مالی برای خرید ملک
✅ ارزشگذاری و تعیین قیمت ملک و ساختمان
✅ زیر و بم انواع وام های بانکی بمنظور ساخت و خرید مسکن
✅ معرفی بهترین و مناسبترین منطقه خرید،اجاره و با سرمایه گذاری ملک منطبق با بودجه شما
✅ پیشنهاد موثرترین راهکار بازاریابی و فروش ملک و ساختمان شما