advice types for immigration 1 - انواع مشاوره برای مهاجرت
زمان مطالعه: 2 دقیقه

انتخاب کشور و روش مناسب برای مهاجرت به داشتن اطلاعات جامع و تخصصی نیاز دارد. با توجه به روش‌های مختلفی که برای مهاجرت وجود دارد افراد به مشاوره‌های متفاوت نیاز خواهند داشت. علاوه بر تفاوت روش‌های مهاجرت، هر فرد نیز شرایط متفاوتی نسبت به سایر افراد دارد که در فرآیند مهاجرت تأثیر گذارند، این تفاوت‌ها در زمینه میزان تحصیل، تجربه کاری، وضعیت خانوادگی، وضعیت اقتصادی، شرایط روحی، اهداف فرد و بسیاری موارد دیگر می‌باشند. در این مطلب به بررسی انواع مشاوره برای مهاجرت می‎پردازیم.

انواع مشاوره برای مهاجرت

کشورهای مختلف شرایط متفاوتی برای پذیرش مهاجرین دارند که اغلب سخت و پیچیده هستند، علاوه بر این دائماً تغییر کرده و قوانین جدیدی به آنها اضافه می‌شود، این موارد باعث افزایش نیاز به استفاده از خدمات مشاوره حرفه‌ای برای متقاضیان مهاجرت می‌گردد. غیر از پیچیدگی فرآیند مهاجرت، وجود راه‌های قانونی که با ریسک و خطر زیادی همراه هستند و تبلیغاتی که توسط افراد سودجو صورت می‌گیرد نیز خطراتی که در راه متقاضیان مهاجرت وجود دارد را بیشتر می‌نماید.

افراد می‌توانند تمامی سؤالات خود را در جلسات مشاوره مطرح نمایند و بررسی‌های لازم را از این طریق انجام دهند. مشاوره‌هایی که دراین زمینه ارائه می‌گردند شامل موارد زیر می‌باشد:

مشاوره اخذ ویزای تحصیلی

این مشاوره برای افرادی که به‌منظور تحصیل در خارج از کشور اقدام به مهاجرت می‌نمایند و یا قصد دارند از این طریق اقامت این کشورها را به دست آورند ارائه می‌گردد. در جلسات مشاوره تحصیلی، شرایط فرد بررسی شده و گزینه‌های مناسب که کمترین هزینه و سریع‌ترین روند را دارند به وی پیشنهاد می‌گردد.

advice types for immigration - انواع مشاوره برای مهاجرت

مشاوره اخذ ویزای کاری

این نوع مشاوره برای افرادی که به دنبال پیدا کردن کار در کشورهای خارجی هستند مناسب می‌باشد، مؤسسات مهاجرتی معتبر علاوه بر پاسخگویی سؤالات افراد در این زمینه، این امکان را دارند که شغل مناسب برای فرد را در کشور موردنظرش پیدا نموده و مراحل قانونی مهاجرت را طی نمایند.

مشاوره اخذ ویزای سرمایه‌گذاری

در این مشاوره روش‌های مختلف مهاجرت از طریق سرمایه‌گذاری و بهترین کشورها برای سرمایه‌گذاری مورد بررسی قرار می‌گیرد. با در نظر شرایط فرد بررسی می‌شود که آیا امکان مهاجرت از این طریق برای وی وجود دارد یا خیر.

مشاوره اخذ ویزای ازدواج

در جلسات مشاوره ازدواج قوانین اخذ ویزا از این روش و شرایط لازم برای آن در نظر گرفته می‌شود. قوانین کشورهای مختلف برای پذیر مهاجرین از این طریق با یکدیگر تفاوت‌هایی دارد که بهتراست فرد از آنها اطلاع داشته باشد.

مشاوره اخذ ویزای ثبت شرکت

افراد برای ثبت شرکت در کشورهای خارجی و اخذ اقامت از این طریق باید با روش‎های ثبت شرکت و بهترین کشورها برای این روش آشنا باشند. در جلسات مشاوره راهنمایی‎های لازم در این زمینه به فرد ارائه می‎گردد.

مشاوره مهاجرت در ویزا نیو

موسسه مهاجرتی ویزا نیو آماده ارائه هرگونه مشاوره در زمینه مهاجرت و اخذ اقامت کشورهای حوزه شنگن و کانادا می‎باشد. جلسات مشاوره ویزا نیو کاملاً رایگان بوده و هم به صورت تلفنی و هم حضوری قابل ارائه می‌باشد. متقاضیان محترم می‎توانند از طریق راه‎های ارتباطی با ما در تماس باشند.

[تعداد: 3    میانگین: 3.3/5]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *