Living conditions in english - شرایط زندگی در انگلیس برای مهاجرین

شرایط زندگی در انگلیس برای مهاجرین

کشور انگلیس با داشتن امکانات رفاهی خوب و شهرهای مدرن همیشه یکی از مقاصد مهاجرین بوده است. پیشرفت‌های علمی و فرهنگی این کشور در سال‌های گذشته نیز در افزایش مهاجرت به آن بی‌تأثیر نبوده است.

#شرایط_انگلیس #زندگی_در_انگلیس #شرایط_زندگی_انگلیس #وضعیت_انگلیس #مهاجرت_انگلیس #مردم_انگلیس #فرهنگ_انگلیس #مشکلات_انگلیس #زبان_انگلیس #فرهنگ_انگلیس #مهاجرت #اقامت

cost of living in Italy - هزینه زندگی در ایتالیا برای مهاجرین

هزینه زندگی در ایتالیا برای مهاجرین

واحد پول ایتالیا یورو می‌باشد، اقتصاد ایتالیا در بخش‌های شمالی و جنوبی متفاوت است. در شمال این کشور اقتصاد پیشرفته و مدرن‌تر است و شرکت‌های خصوصی در آن فعال هستند؛ همین عوامل باعث شده که شهرهای شمالی ایتالیا وضعیت اقتصادی بیشتری داشته باشند. اقتصاد بخش جنوبی این کشور بر پایه کشاورزی استوار است.

Living conditions in Italy - شرایط زندگی در ایتالیا برای مهاجرین

شرایط زندگی در ایتالیا برای مهاجرین

بین مردم شمال و جنوب ایتالیا تا حدودی اختلاف فرهنگی وجود دارد؛ از آنجا شمال ایتالیا نزدیکی بیشتری با سایر کشورهای اروپایی دارد، مردم آن مدرن‌تر بوده و مذهب نیز بسیار ضعیف است؛ علاوه بر این در شمال ایتالیا امکانات رفاهی بیشتری نیز قرار گرفته است. در جنوب این کشور اتصال و ارتباط خانوادگی بیشتر است و مردم آن مذهبی‌تر هستند.

#شرایط_ایتالیا #زندگی_در_ایتالیا #شرایط_زندگی_ایتالیا #وضعیت_ایتالیا #مهاجرت_ایتالیا #مردم_ایتالیا #فرهنگ_ایتالیا #مشکلات_ایتالیا #زبان_ایتالیا #ایتالیایی #فرهنگ_ایتالیا #غذای_ایتالیایی #مهاجرت #اقامت

cost of living in Norway 1 - هزینه زندگی در نروژ برای مهاجرین

هزینه زندگی در نروژ برای مهاجرین

کشور نروژ از جمله کشورهایی است که هر ساله به خاطر مزایا و شرایط خوبی که دارد متقاضیان زیادی داشته است از این جهت اگر افراد متقاضی از هزینه زندگی در نروژ باخبر شوند با این اطلاعات می‌توانند بهتر تصمیم‌گیری کرده و مدیریت مالی بهتری داشته باشند.
#هزینه_نروژ #شرایط_نروژ #وضعیت_نروژ #اقتصاد_نروژ #اقامت_نروژ #زندگی_در_نروژ #توریست_نروژ # مهاجرت #اقامت

Living Conditions in Norway - شرایط زندگی در نروژ برای مهاجرین

شرایط زندگی در نروژ برای مهاجرین

کشور نروژ از قسمت شمال شرقی با فنلاند و روسیه و از قسمت جنوبی با تنگه اسکارژاک هم مرز است همچنین این کشور از سمت مشرق دارای یک نوار مرزی طولانی با کشور سوئد می‌باشد. از مهم‌ترین شهرهای نروژ می‌توان برگن، تروندهیم، استاوانگر و باروم را نام برد؛ پایتخت کشور نروژ اسلو نام دارد و جمعیت این کشور به حدود ۵ میلیون نفر می‎رسد.
#شرایط_نروژ #زندگی_در_نروژ #موقعیت_نروژ #اقتصاد_نروژ #زندگی_نروژ #مردم_نروژ #اقامت_نروژ #مهاجرت_نروژ #مشکلات_نروژ

Cost of living in Ecuador - هزینه زندگی در اکوادور برای مهاجرین

هزینه زندگی در اکوادور برای مهاجرین

متقاضیان مهاجرت به هر کشوری باید از قبل با هزینه‌های زندگی در کشور مورد نظرشان آشنایی داشته باشند تا بتوانند بهتر برنامه‌ریزی نموده و نهایتاً با مشکلات کمتری مواجه گردند. یکی از کشورهایی که مقصد مهاجرت بسیاری از افراد قرار گرفته است کشور اکوادور می‌باشد.

Living Conditions in Ecuador - شرایط زندگی در اکوادور برای مهاجرین

شرایط زندگی در اکوادور برای مهاجرین

در رده‌بندی بین ۶۱ کشور، کشور اکوادور به‌عنوان نخستین کشور از لحاظ سهولت در برقراری ارتباط دوستی و هزینه پایین زندگی انتخاب شده است. علاوه بر این اکوادور در مقام نخست از لحاظ شادی‌های شخصی قرار گرفته است.

The cost of living in Turkey 1 - هزینه زندگی در ترکیه برای مهاجرین

هزینه زندگی در ترکیه برای مهاجرین

هزینه زندگی در همه جای دنیا به محل زندگی شخص و سبک زندگی او بستگی دارد. گران‌ترین شهر ترکیه استانبول و بعد از آن آنکارا، ازمیر، آنتالیا و …می‌باشد. در استانبول هر بخش و منطقه قیمت بخصوصی دارد و گران‌ترین آنها ببک در بشیکتاش، سارییر، بیکوز و باکیرکوی هستند.

Living Conditions in Turkey - شرایط زندگی در ترکیه

شرایط زندگی در ترکیه

ترکیه یکی از توسعه‌یافته‌ترین کشورهای خاورمیانه است که بخشی از آنها در اروپا واقع‌شده. از لحاظ موقعیت جغرافیایی، ترکیه از سه طرف به دریا ختم می‌شود. این کشور به رهبری آتاتورک بنا شد و بزرگ‌ترین شهر آن استانبول نام دارد اما پایتخت آن آنکارا است. زیبایی کشور ترکیه باعث شده که این کشور همواره یکی از مقاصد اصلی توریست‌ها و مهاجرین باشد.

cost of living in Australia 1 - هزینه زندگی در استرالیا برای مهاجرین

هزینه زندگی در استرالیا برای مهاجرین

دلایلی مانند طبیعت زیبا و جذاب استرالیا و امکاناتی که این کشور برای داشتن خانه، تحصیلات، مراقبت‌های بهداشتی و … در اختیار مهاجران قرار می‌دهد زندگی در استرالیا را به یک انتخاب منطقی تبدیل کرده است کیفیت زندگی در این کشور به‌عنوان بهترین نوع زندگی در دنیا تعیین گردیده است که همین دلیل باعث شده هزینه زندگی در استرالیا بسیار بالا باشد.