مهاجرت به استرالیا

پایتخت : کانبرا
بزرگترین شهر: سیدنی
نوع حکومت: نخست وزیر، پادشاهی
قاره: اقیانوسیه
زبان رسمی: انگلیسی
جمعیت: 25.360.000 در سال 2019
واحد پول: دلار استرالیا
وسعت: 7.686.850 کیلومتر مربع
بهترین شهرها برای زندگی: سیدنی، ملبورن، آدلاید، بریزبن، کنبرا، پرث، هوبارت

کشور استرالیا با نام رسمی مشترک المنافع استرالیا، یک کشور مستقل است که از سرزمین اصلی قاره استرالیا، جزیره تاسمانی و جزایر کوچکتر متعددی تشکیل شده است. بومیان استرالیا از حدود 65000 سال پیش، قبل از ورود اولین کاشفان هلندی در اوایل قرن هفدهم، که آن را هلند نیو هلند نامیدند، در این قاره ساکن بودند. استرالیا کشوری بسیار توسعه یافته و دارای دوازدهمین اقتصاد بزرگ جهان است. این کشور دارای یک اقتصاد پردرآمد است و دهمین عضو از بالاترین درآمد سرانه در جهان است. استرالیا یک قدرت منطقه ای است و سیزدهمین هزینه نظامی در جهان را دارد.

شرایط مهاجرت به استرالیا

مهاجرت به استرالیا روش‌های گوناگونی دارد که هر روش شرایط و قوانین مخصوص به خود را دارد، اما برای مهاجرت به هرکشوری یکسری شرایط کلی دارد و یکسری شرایط مرتبط با نوع مهاجرت.
مهاجرت به استرالیا نیز به همین‌گونه است. چند مورد از شرایط کلی مهاجرت به استرالیا را در ادامه برای شما عنوان کرده ایم:

 • داشتن یکی از مدارک زبان تافل، آیلتس، پی تی ای
  (با توجه به روش انتخابی مهاجرت)
 • داشتن کمتر از 45 سال سن
 • ارائه‌ی مدرک تحصیلی
 • اخذ ویزا از اداره‌ی مهاجرت استرالیا
 • تامین هزینه‌های اخذ ویزا
 • داشتن مجموع امتیاز حداقل 65
 • ارائه‌ی سابقه‌ی کاری

مدارک مهاجرت به استرالیا

برای دریافت ویزای مهاجرت به استرالیا با توجه به هدف سفر شما مدارک مختلفی مورد درخواست خواهد بود اما در حالت کلی برخی مدارک در هر نوع ویزایی مشترک هستند.

 • گذرنامه به همراه عکس
 • فرم ویزای استرالیا
 • هزینه ویزا پرداخت شده
 • کارت شناسایی ملی
 • گواهی پلیس
 • گواهینامه های خانواده
 • شواهد تمکن مالی
 • بیمه سلامت
 • مدارک اقامت موقت
 • برنامه سفر تفصیلی
 • نامه اجازه کارفرما
 • دعوتنامه

وکیل مهاجرت استرالیا

برای مهاجرت قانونی نیاز به یک فرد دانا در زمینه قوانین است تا در طی مسیر دریافت ویزا دچار مشکلات پیچیده نشویم و هزینه مهاجرت به استرالیا را برای شم تعیین و حسابرسی نمایدبه همین خاطر وجود یک وکیل مهاجرت قانونی و با سابقه در این حوزه الزامی است. کار وکیل مهاجرت دریافت مدارک شما و توجه به درستی مدارک با در نظر گرفتن تمامی قوانین در هر مرحله است که به شما کمک خواهد کرد از راحت‌ترین راه و از بهترین روش بتوانید ویزای خود را دریافت کنید.

مزایای مهاجرت به استرالیا

وضعیت اقتصادی و اشتغال بسیار مناسب: استرالیا از نیروی کار ماهر از جمله متخصصان، مدیران و بازرگانان برای  اقامت در این کشور استقبال می کند.

کیفیت بالای سطح آموزشی: استرالیا به دلیل کیفیت بالای آموزش شناخته شده است. شما می توانید بین مدارس خصوصی و دولتی که دارای خدمات خوب و کارکنان حرفه ای با تجربه هستند، یکی را انتخاب کنید.

امنیت: استرالیا با افتخار جامعه ای صلح آمیز است و ما معتقدیم که هر درگیری باید از طریق بحث و گفتگو به عنوان بخشی از روند دموکراتیک حل شود.
خشونت به عنوان راهی برای تغییر ذهن مردم مردود است – استفاده از متقاعدسازی مسالمت آمیز تشویق می شود.
 

سبک زندگی جذاب: استرالیا جامعه ای چند فرهنگی دارد که با مهاجران بسیار سازگار و دوستانه است. همچنین دارای شهرهای زیادی است که طیف وسیعی از ساکنان سراسر جهان به اینجا می‌آیند. 

معایب مهاجرت به استرالیا

خرید خانه در استرالیا می‌تواند شما را وادار کند که ذره‌ای از پس‌انداز خود را خرج کنید. زیرا مسکن استرالیا یکی از بازارهای بیش از حد در جهان است.
‌قیمت ملک در سیدنی و ملبورن از زمان بحران مالی جهانی در سال 2008 افزایش یافته است.

مخارج و هزینه زندگی در استرالیا بسیار بالاست. غذا و خدمات آب و برق گرانتر است. اگر برای این کار آماده نشده باشید و بودجه خود را مطابق با نیازهای خود مدیریت نکنید.
یک شوک دیگر، مراقبت های بهداشتی خصوصی در استرالیا بسیار پرهزینه است. 

حیات وحش استرالیا: متأسفانه گونه های زیادی از حیوانات و حشرات خطرناک در استرالیا یافت می شود. شش مار از ده مار کشنده را می‌توان در استرالیا یافت.
کروکودیل‌ها، چتر دریایی، ماهی‌های سنگی، عنکبوت های سمی، کوسه ها و بسیاری از حیوانات خطرناک دیگر در اینجا زندگی می کنند.

 

 

مهاجرت به استرالیا از طریق کار

وجود دو عامل امنیت اقتصادی و شرایط مناسب کار در استرالیا، این کشور را به یکی از اصلی‌ترین مقاصد کسانی تبدیل کرده که میخواهند ویزای کاری استرالیا را اخذ نمایند. درباره‌ی کار در استرالیا و اخذ اقامت کاری استرالیا بیشتر بخوانید.

مدرک زبان موردنیاز: زبان انگلیسی با نمره بالا

اقامت توریستی در استرالیا

برخورداری از آب و هوای معتدل، جاذبه‌های طبیعی و گردشگری که استرالیا دارد، این کشور را به یکی از مقاصد برتر گردشگران و مهاجران تبدیل کرده است. یکی از الزامات سفر و اقامت در این کشور دریافت ویزا می‌باشد که با کلیک در این بخش می‌توانید اطلاعات بیشتری کسب کنید.

مدرک زبان موردنیاز: زبان انگلیسی با نمره بالا

مهاجرت تحصیلی به استرالیا

کشور استرالیا از نظر متد آموزشی در رتبه بعد از آمریکا و انگلیس قرار گرفته است و به همین دلیل یکی از پرطرفدارترین کشورها برای مهاجرت تحصیلی می‌باشد. مزایای دیگر تحصیل در استرالیا شامل ارائه بهترین خدمات شهروندی و همچنین آب و هوای خوب و وجود فرصت‌های شغلی مناسب برای همه گرایش‌ها و رشته‌هاست.

مدرک زبان موردنیاز: زبان انگلیسی با نمره بالا

مهاجرت به استرالیا از طریق سرمایه گذاری

مهاجرت به استرالیا از طریق سرمایه گذاری یکی از مناسب‌ترین و سریع‌ترین روش‌های اخذ اقامت استرالیا می‌باشد. از مهم ترین مواردی که متقاضیان مهاجرت به استرالیا از طریق سرمایه گذاری باید مطلع باشند، شرایط و مبلغ سرمایه گذاری در این کشور است که در این مقاله به بررسی آن پرداخته ایم.

مدرک زبان موردنیاز: زبان انگلیسی با نمره بالا

ثبت شرکت در استرالیا

متقاضیانی که در کشور خود کسب و کار موفقی دارند به راحتی می‎‌توانند با ثبت شرکت در استرالیا اقامت دائم استرالیا را اخذ نمایند. درباره‌ی چگونگی انتقال کسب و کار خود به استرالیا و ثبت شرکت در استرالیا در این مقاله اطلاعات بیشتری کسب نمائید.

مدرک زبان موردنیاز: زبان انگلیسی با نمره بالا

خرید ملک در استرالیا

در سال‌های اخیر خرید ملک در استرالیا  و اقامت استرالیا با خرید ملک با توجه به شرایط مطلوب اقتصادی این کشور موردتوجه بسیاری از افراد قرارگرفته است. اما نکته‌ای که باید مدنظر قرار داد این است که اخیراً، اخذ اقامت و پاسپورت از این طریق بسیار دشوار شده است و باید هزینه‌های بسیار بالایی برای خرید ملک در کشور استرالیا صرف نمود.

مدرک زبان موردنیاز: زبان انگلیسی

اقامت تمکن مالی در استرالیا

یکی از راحت‌ترین روش‌ها برای اقامت در استرالیا اخذ اقامت تمکن مالی در استرالیا می‌باشد. اثبات تمکن مالی کافی برای اقامت تمکن مالی در استرالیا مهم ترین شرایط این روش می‌باشد، که در این مقاله به بررسی اقامت تمکن مالی در استرالیا به طور کامل تر می پردازیم.

مدرک زبان موردنیاز: زبان انگلیسی

مهاجرت به استرالیا از طریق ازدواج

از طریق ازدواج در استرالیا، به فرد مقیم استرالیا اجازه داده می‌شود که همسر خود را برای ادامه‌ی زندگی وارد خاک استرالیا نماید. اقامت از طریق ازدواج در استرالیا مانند تمام روش‌های موجود شرایط مخصوص به خود را دارد که در ادامه‌ی این مطلب به بررسی آن خواهیم پرداخت.ر

پناهندگی در استرالیا

با وجود اینکه پناهندگی روش غیرقانونی برای مهاجرت است، اما سالانه افراد زیادی برای رسیدن به زندگی بهتر تصمیم به پناهندگی در استرالیا می‌گیرند. شرایط و قوانین پناهندگی در استرالیا، حقوق پناهنده، مراحل و خطرات احتمالی پناهندگی در استرالیا را در مطلب مربوطه بخوانید.