مقالات

مزایای زندگی در اکوادور

مزایای زندگی در اکوادور

جمهوری اکوادور در قسمت شمالی آمریکای جنوبی قرار دارد و در خط استوا قرار دارد. این کشور از شمال با کلمبیا، از جنوب با پرو و اقیانوس ارام همسایه است. اکوادور همچنین مسئول اداره جزایر گالاپاگوس است. این کشور یک دموکراسی نمایندگی با درآمد متوسط را شامل می‌شود. اقتصاد این کشور همچنان در حال توسعه است زیرا کاملا به کالاهای مهم مانند نفت متکی است. این تنها یکی از 18 کشور متنوعی است که در جهان شناخته شده به این دلیل که میزبان گونه های بومی متعددی می‌باشد.

این کشور اولین کشوری بود که حق اکوسیستم را در قانون اساسی خود به رسمیت شناخت. اگر به فکر مهاجرت به این کشور هستید باید با مزایای زندگی در اکوادور هم آشنایی پیدا کنید. در این مقاله اصلی‌ترین مزایا گردآوری شده و شما را برای شناخت بیشتر این کشور کمک می‌کند.

مزایای زندگی در اکوادور – آب و هوا

شرایط آب و هوایی اکوادور در تمام طول سال دلپذیر است و نکته غیر معمولی نیست که مردم این کشور را در تمام طول سال بهار توصیف می‌کنند. اگر بعد از مهاجرت به اکوادور در کوهستان اقامت کنید آب و هوای معتدل را تجربه خواهید کرد. علاوه بر این موارد فضای سبز بی نظیر و جذابی اطراف شما را احاطه کرده است. اگر عاشق فصل‌های بارانی هستید و نور خورشید زیاد باب میلتان نیست می‌توانیم به شما اطمینان دهیم که زندگی در اینجا برای شما جذاب خواهد بود.

مزایای زندگی در اکوادور

هزینه‌های کم یکی از مزایای زندگی در اکوادور

قیمت‌ها در اکوادور به خصوص برای مهاجران ممکن است بالا باشد و در ابتدا باید انتظار داشته باشید که کمی بیشتر از آنچه مردم محلی برای کالاها و یا خدمات مختلف پرداخت می‌کنند، بپردازید. در این کشور داشتن یک خانه در مرکز شهر  یا خانه روستایی و ساحلی غیرعادی محسوب نمی‌شود. به طور مثال داشتن خانه‌ای در کوه‌های کوئنکا کارچندان سختی نیست. در این منطقه شما می‌توانید آپارتمانی ۳ خوابه خریده و در رستوران‌های باکیفیت غذا بخورید همینطور یک وسیله نقلیه با تقریبا 1700 دلار در ماه را داشته باشید.

ویزای بازنشستگی از مزایای زندگی در اکوادور

شرایط دریافت ویزای بازنشستگی در اکوادور بسیار معقول است. اگر سطح درآمد ثابت شما را 800 دلار در نظر بگیریم یا اگر فرد بازنشسته‌ای هستید که حقوق شما برابر با این مقدار است می‌توانید واجد شرایط دریافت ویزای بازنشستگی اکوادور باشید و از این طریق برای مهاجرت و اقامت در این کشور اقدام نمایید. نکته قابل توجه این کشور برای ویزای بازنشستگی این است که شما نیاز به داشتن حداقل شرایط سنی ندارید تا بازنشسته این کشور محسوب شوید.

اگر به همراه خود همراهی داشته باشید که با شما زندگی می‌کند باید به ازای هر نفر ۱۰۰ دلار در ماه پرداخت کنید تا واجد شرایط دریافت این ویزا شوید.

قابلیت سرمایه گذاری و مزایای زندگی در اکوادور

شما می‌توانید به عنوان یک سرمایه‌گذار در اکوادور اقامت کنید. اگر توانایی سرمایه گذاری در اکوادور را با توجه به شرایط این نوع دریافت اقامت دارید میتوانید ویزای سرمایه گذاری اکوادور را دریافت نمایید. یکی از بهترین گزینه‌هایی که مهاجران برای اقامت در این کشور انتخاب می‌کنند ویزای سرمایه گذاری و یا مهاجرت از طریق سرمایه‌گذاری است.

مزایای زندگی در اکوادور – امنیت

اکوادور کشور امنی است که یکی از کمترین میزان قتل را در جهان برای کشوری با موقعیت فعلی خود دارد. البته این غلط است که بگوییم این کشور 100٪ امن است اما جزو مکان‌های معدود در جهان با ویژگی امنیت بالا با توجه به موقعیت خود است. یکی از نکات جالب در این کشور این است که تا زمانی که به همه نگویید که ثروتمند هستید و این موضوع را با پوشش خود نشان ندهید هیچکس به سمت شما نمی‌آید. شما می‌توانید با خیال راحت در شب پیاده روی کنید.

فرهنگ مردمی و مزایای زندگی در اکوادور

شما می‌توانید فضاها، فرهنگ‌ها، نگرش‌های مختلف را در سراسر کشور اکوادور ببینید و با توجه به این مسائل در هر بخش این کشور برای محل اقامت خود تصمیم‌گیری کنید. به طور مثال جوامعی مثل کوتاکاچی به سرعت در حال پیشرفت به مت مدرنیته هستند و راه‌حل کم هزینه‌ای برای بازنشستگان و مهاجران هستند. یا کویتو ممکن است مشکلات ترافیکی و آلودگی داشته باشد اما یک جامعه کوچک با نگرش خوبی است و در آن می‌توان زندگی در ساحل و کوه را تجربه کرد.

مزایای زندگی در اکوادور

شما به اشکال متعددی از بیمه مراقبت‌های بهداشتی برخوردار هستید. اگر تصمیم به نقل مکان به اکوادور دارید باید بدانید واجد شرایط بیمه درمانی دولتی می‌شوید. اکثر مهاجران که به قصد زندگی و اقامت اکوادور اقدام می‌کنند نسبت به عضویت در IESS یا همان سیستم مراقبت بهداشتی ملی اکوادور به صورت داوطلبانه اقدام می‌کنند و هزینه آن را پرداخت می‌کنند. این هزینه حدودا 18 درصد از حقوق اولیه ارائه شده در کشور اکوادور می‌باشد.

غذاهای متنوع یکی از مزایای زندگی در اکوادور

میوه و سبزیجات تازه در کشور اکوادور به وفور یافت می‌شود و انواع میوه‌ها و غذاهای متفاوت و عجیب و غریب در این کشور وجود دارد که برای افراد عاشق غذا بسیار سرگرم کننده است.

سبک زندگی و مزایای زندگی در اکوادور

مردم اکوادور افرادی بسیار خونگرم و خوش برخورد هستند و خود این مردم یکی از مزایای زندگی در اکوادور به حساب می‌آیند. گروه‌های قومیتی اصلی اکوادور شامل تعدادی از جمعیت‌های بومی زبان و ‌‌mestizos اسپانیایی زبان مناطق مرتفع و پست هستند و قومیت در اکوادور غالبا موضوع شنسایی خود است. اکثر اکوادوری‌ها خود را ماستیزو می‌دانند و تمایل دارند در منطقه تولد خود زندگی کرده یا دفن شوند.فرهنگ افراد ماستیزو بسیار منطقه‌ای است. در ارتفاعات ساکنان شمال دور و مناطق ‌loja  و azuay هویت‌های منطقه ای قوی دارند. در اکوادور  برخی از مردم به زبان اسپانیایی صحبت می‌کنند اما خود را آمریکایی می‌دانند.

همچنین بخوانید: بهترین کشورها برای افراد درونگرا

پیشنهاد ما برای زندگی در اکوادور  و بهره مندی شما از مزایای زندگی در اکوادور این است که این موارد را رعایت کنید:

شما باید حداقل مقداری از زبان اسپانیایی را بلد باشید.
از وکیل مهاجرت برای مهاجرتتان کمک بگیرید.
و این را در نظر داشته باشید هیچ جایی در دنیا ۱۰۰ درصد امن نیست و باید احتیاط کرد.

در صورت داشتن سوال و یا پیشنهاد و انتقاد در بخش نظرات همین صفحه برای ما پیام گذاشته و با مشاوران ما ارتباط برقرار کنید.

سوالات متداول

چه نوع مردمی در اکوادور هستند؟

گروه‌های قومی اصلی اکوادور شامل تعدادی از جمعیت‌های بومی زبان (اغلب به عنوان مردم بومی یا آمریکایی‌ها نامیده می‌شوند) و mestizos اسپانیایی زبان در مناطق مرتفع و پست (افراد با تبار مختلط بومی و اروپایی) هستند. قومیت در اکوادور غالباً موضوع شناسایی خود است.

اکوادور اسپانیایی تبار است یا لاتین؟

اکوادوری ها دهمین جمعیت اسپانیایی تبار ساکن ایالات متحده هستند که در سال 2017 یک درصد از جمعیت اسپانیایی تبار ایالات متحده را تشکیل می دهند.

آیا اکوادور کشور فقیری است؟

اکوادور کشوری با درآمد متوسط است که اقتصاد آن به شدت به نفت و کشاورزی صادراتی وابسته است. تقریباً یک چهارم جمعیت اکوادور در فقر زندگی می کنند که بیشتر آنها در مناطق روستایی هستند. نرخ فقر روستایی، با 43 درصد در سال 2018، تقریباً سه برابر نرخ شهری است (9/15).

آیا اکوادور مکان بدی برای زندگی است؟

اکوادور کشوری نسبتا امن برای زندگی است. اما باید بدانید که تمام اکوادور برای زندگی امن نیست و شهرهای بزرگ‌تر شاهد نرخ بالاتری از جرم و جنایت هستند. در واقع، مکان های زیادی در اکوادور وجود دارد که برای زندگی امن هستند. برخی از این مکان ها عبارتند از Vilcabamba، Cuenca، و Cotacachi.

آیا مردم اکوادور خوشحال هستند؟

بر اساس شاخص تجربه مثبت گالوپ در سال 2014، 84 درصد از اکوادوری ها «گفتند که لذت را تجربه کرده اند. لبخند زد یا خندید؛ احساس استراحت خوبی داشت؛ و فکر می کردند که با آنها با احترام برخورد می شود.» هنگامی که از آنها سؤالاتی در مورد احساس خوشحالی روز قبل پرسیده شد، در حالی که تنها 79٪ از آمریکایی ها به همین ترتیب پاسخ دادند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.