مقالات

بهترین کشور برای ثبت شرکت کدام است؟

اگر به فکر مهاجرت و اخذ اقامت ار طریق ثبت شرکت هستید، لازم است با بهترین کشورها برای ثبت شرکت آشنا باشید. اگر بهترین کشورها برای مهاجرت از طریق ثبت شرکت را نمی شناسید، تا انتهای این مطلب با ما همراه باشید تا شما را با بهترین کشور برای ثبت شرکت آشنا شوید.

 

5 مورد از بهترین کشورها برای ثبت شرکت

همان‌طور که گفته شد یکی از سریع‌ترین و مطمئن‌ترین روش‌ها برای اخذ اقامت کشورهای حوزه شنگن و کانادا برای ایرانیان ثبت شرکت در این کشورها می‌باشد. افراد از طریق ثبت شرکت خارجی می‌توانند اقامت کشور موردنظر خود را به دست بیاورند؛ ولی قبل از هرگونه اقدامی بهتر است اطلاعاتی در مورد بهترین کشور برای ثبت شرکت داشته باشید.

مزیت اخذ اقامت از این طریق این است که به فرد این امکان را می‌دهد تا با اعضای خانواده در کشوری که در آن شرکت ثبت کرده است زندگی کند. متقاضیان این روش می ‎توانند شرایط اقامت از طریق ثبت شرکت در کشورهای مختلف را در صفحه اقامت از طریق ثبت شرکت بخوانند.

با توجه به رتبه‌بندی بانک جهانی، ساده‌ترین کشورها برای انجام کسب‌وکار و ثبت شرکت همیشه غول‌های جهانی نیستند. بر اساس این گزارش معیارهای اصلی انجام معاملات تجاری مؤثر و ثبت شرکت عبارت‌اند از سهولت شروع کسب‌وکار، سهولت گرفتن مجوز ساخت‌وساز، دسترسی به برق، سهولت ثبت مالکیت، دسترسی به اعتبار، حفاظت از سرمایه‌گذاران اقلیت، نرخ مالیات و روش‌های جمع‌آوری، ظرفیت تجارت برای عبور از مرزها و سهولت اجرا قراردادها.

[typed string0=”اقامت از طریق ثبت شرکت نه تنها منجر به اخذ اقامت کشوری اروپایی برای شما خواهد بود بلکه به شما کمک خواهد نمود تا کسب و کار خود را در کشورهای تراز اول دنیا گسترش دهید و همچنین دروازه‎ای مناسب به سوی تجارت بین‎المللی خواهد بود.” typeSpeed=”40″ startDelay=”0″ backSpeed=”18″ backDelay=”2000″ loop=”1″ shuffle=”1″]
 
بهترین کشور برای ثبت شرکت

ثبت شرکت در مجارستان

مجارستان دومین بازار ثروتمند دنیا را دارد و این عامل به خودی خود برای افرادی که به دنبال سرمایه‌گذاری و ثبت شرکت در یکی کشور مطمئن می‌گردند بسیار حائز اهمیت است. مزایای ثبت شرکت در مجارستان این کشور را به یکی از اعضای لیست بهترین کشور برای ثبت شرکت تبدیل نموده‎است.

کشور مجارستان از جمله کشورهایی است که ثبت شرکت در آن با پیچیدگی‌های کمتری همراه است. متقاضی ثبت شرکت در مجارستان می‌تواند در عرض 6 ماه تمامی مراحل مورد نیاز برای این اقدام را طی نموده و اقامت این کشور را دریافت کند.

یکی از دیگر مزایای مهم ثبت شرکت در مجارستان مالیات پایین این کشور می‌باشد. در واقع کشور مجارستان پایین‌ترین مالیات را در بین کشورهای اروپایی دارد و همین عامل باعث شده که افراد بسیاری به ثبت شرکت در این کشور تمایل داشته باشند.

مجارستان از لحاظ جغرافیایی در موقعیت بسیار مناسبی قرار گرفته است و برای کسانی که موفق به دریافت اقامت این کشور می‌شوند امکان دسترسی به کل کشورهایی اروپایی وجود خواهد داشت.

با توجه به اینکه مجارستان عضو کشورهای حوزه شنگن می‌باشد افراد می‌توانند با ثبت شرکت و در نتیجه مهاجرت به این کشور به تمامی کشورهای حوزه شنگن به راحتی سفر کرده و یا حتی در این کشورها زندگی نمایند.

 

ثبت شرکت در گرجستان

ثبت شرکت در گرجستان از لحاظ زمانی تنها 2 ماه طول می‌کشد و برای ثبت شرکت در این کشور نیاز به ارائه گواهی تمکن مالی نمی‌باشد. متقاضی با ثبت شرکت گرجستان می‌تواند برای همسر و فرزندان خود نیز اقامت دریافت نماید.

بعد از اتمام مراحل ثبت شرکت به فرد اجازه اقامت موقت داده می‌شود و بعد از گذشت 4 یا 5 سال و داشتن فعالیت تجاری موفق و همچنین پرداخت مالیات و بیمه، اقامت موقت به اقامت دائم تبدیل خواهد شد.

نکته مهم دیگر این است که هزینه ثبت شرکت در گرجستان بسیار پایین است و به نوعی می‌توان آن را جزو لیست بهترین کشور برای ثبت شرکت به‌حساب آورد؛ البته در حال حاضر گرجستان عضو کشورهای حوزه شنگن نیست اما تا سال 2020 به عضویت پیمان شنگن در خواهد آمد.

 

ثبت شرکت در اسپانیا

کشور اسپانیا در حال حاضر دومین کشور جذب کننده سرمایه خارجی است. افراد با ثبت شرکت در اسپانیا می‌توانند اقامت دائم این کشور را به دست بیاورند که بعد از سه سال به اقامت دائم تبدیل می‌گردد. بنابراین اسپانیا نیز در فهرست بهترین کشور برای ثبت شرکت قرار دارد.

ثبت شرکت در اسلواکی

اخذ اقامت اسلواکی از طریق ثبت شرکت بهترین و کم هزینه‌ترین راه برای اخذ اقامت اروپا می‌باشد. افرادی که متقاضی مهاجرت به اروپا هستند اما توان مالی قوی ندارند می‌توانند با استفاده از این گزینه به هدف خود برسند.

جهت ثبت شرکت در کشور اسلواکی بازه زمانی بین ۵ تا ۸ ماه زمان نیاز دارد و شخصی که اقدام به ثبت شرکت در کشور اسلواکی می‌نماید علاوه بر اینکه موفق به اخذ اقامت کشور اسلواکی می‌شود بلکه در صورت تمایل می‌تواند شعبه‌ای از شرکت خود را در هر یک از کشورهای عضو اتحادیه اروپا و حوزه شینگن دایر نماید. 

 

ثبت شرکت در لهستان

فرد با ثبت شرکت در لهستان یکی از سریع‌ ترین روش‌ های اخذ اقامت می‌باشد می‌تواند اجازه رفت و آمد و زندگی را در تمامی کشورهای اتحادیه شنگن برای خود و اعضای خانواده به دست آورد.

در این روش پس از شروع به فعالیت شرکت ثبت شده در لهستان یک اقامت یک‌ساله برای متقاضی و اعضای خانواده ایشان صادر می‌گردد و سالیانه با اثبات فعالیت شرکت تمدید می‌گردد. این اقامت‌های یک‌ساله پس از 4 سال با احراز فعالیت شرکت منجر به اقامت دائم گردیده و امکان اخذ پاسپورت و حق شهروندی نیز میسر می‌باشد. 

2 دیدگاه در “بهترین کشور برای ثبت شرکت کدام است؟

  1. آرمین گفت:

    از بین اینا ایرانیا بیشتر کدوم راضی ترن فکر میکنم لهستان از همه بهتره؟

    1. تمامی کشورها شرایط مطلوبی را ارائه می‌دهند ولی مجارستان دارای رده بالاتری هستش.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.