the best country for job immigration 1 - بهترین کشور برای مهاجرت کاری کدام است؟
زمان مطالعه: 4 دقیقه

در بسیاری از کشورهای اروپایی امکان دریافت ویزا از طریق داشتن پیشنهاد شغلی وجود دارد؛ اما مهاجرت نیاز به برنامه ریزی دقیق دارد و باید با بررسی و اطلاع از تمامی جوانب زندگی در کشور جدید تصمیم به اقدام برای مهاجرت گرفتیم. اخذ ویزای کاری یکی از روش های مهاجرت است و امروزه افراد بسیاری برای پیدا کردن شغل و یا داشتن شغلی بهتر تصمیم به مهاجرت از این طریق می نمایند. شرایط کار، میزان دستمزد و مزایایی که شاغلین در کشورهای مختلف دریافت می کنند، عامل مهمی برای تصمیم گیری است؛ اما بهترین کشور برای مهاجرت کاری کدامند؟

معیارهای انتخاب بهترین کشور برای مهاجرت کاری

خیلی از افراد به سودای داشتن یک شغل خوب به دنبال بهترین کشور برای مهاجرت کاری هستند. شغلی که با مهارت‌ها و قابلیت‌هایشان همخوانی داشته باشد و دست‌کم دغدغه‌های مالی‌‌ آنها را رفع کند. مواردی مانند مزایای کار در کشور مقصد، امکان پیشرفت و ارتقای شغلی، زبان، سهولت دریافت ویزای کار، شرایط اقامت در کشور هدف، توازن زندگی و کار و همچنین برخی معیارهای شخصی نمونه هایی از مهمترین معیارها برای انتخاب کشور مقصد به هنگام مهاجرت از طریق شغل و تخصص هستند. متقاضیان این روش می‎توانند شرایط اقامت از طریق کار در کشورهای مختلف را در صفحه اقامت کاری بخوانند.

لیست بهترین کشور برای مهاجرت کاری

آگاهی از شرایط کاری و تحقیق درباره بازار آنها در کشور مقصد از موارد مهمی هستند که قبل در هنگام تصمیم گیری برای مهاجرت باید آنها را بررسی نماید. اگر قصد تحقیق در مورد کشورهای مناسب برای مهاجرت کاری را دارید با ما همراه باشید.

مهاجرت کاری به نروژ

صنایع قدرتمند و روبه‌رشد نروژ ازجمله معدن‌کاری، نساجی، صنایع غذایی و تولید چوب و کاغذ فرصت‌های شغلی بسیاری را برای طیف گسترده‌ای از مهاجران با مهارت‌ها، قابلیت‌ها و تخصص‌های مختلف فراهم می‌کند.

این کشور از نظر معیارهایی مانند امنیت شغلی، توازن کار و زندگی، امکان پیشرفت شغلی و میزان افزایش دستمزد در رتبه های بالایی نسبت به سایر کشورها قرار گرفته است.

تمامی این شرایط نروژ را یه یک گزینه بالقوه برای مهاجرت کاری ایرانیان تبدیل کرده است. این نکته را هم در نظر داشته باشید که برای دریافت ویزای شغلی نروژ حتما باید یک پیشنهاد شغلی در این کشور داشته باشید.

the best country for job immigration - بهترین کشور برای مهاجرت کاری کدام است؟

مهاجرت کاری به استرالیا

یکی از بهترین کشورها برای مهاجرت کاری کشور استرالیا می باشد. در واقع کشور استرالیا با دارا بودن فضای زیاد کسب و کار همواره نیازمند متخصصان در تمامی زمینه های کاری می باشد. این کشور در سال های اخیر رشد اقتصادی چشمگیری داشته است.

نرخ بیکاری پایین و تولید ناخالص ملی فزاینده از دیگر جنبه های مثبت این کشور می باشد.  فضای کاری در استرالیا غیررسمی و آرام به نظرتان می‌آید، اما در عین حال احترام و رفتار حرفه‌ای برای موفقیت شغلی، بسیار اهمیت دارد. اغلب مهاجران استرالیا تأیید می‌کنند که نسبت به کشور مبدأ درآمد بیشتری کسب می‌کنند. 

مهاجرت کاری به بحرین

کشور بحرین یکی از کشورهای مناسب برای کار می باشد اما از آنجه که این کشور بودجه زیادی را به آموزش و پرورش اختصاص میدهد، در حال حاضر بر روی ایجاد فرصت های شغلی مناسب برای جوانان خود تمرکز نموده است.

مهاجرت کاری به نیوزیلند

خدمات مالی، گردشگری، تولید و کشاورزی از مهمترین صنایع کشور نیوزیلند هستند بطوری که اکثر مهاجرین این کشور در این حوزه ها مشغول به کار هستند. برای دریافت ویزای کاری نیوزیلند فرد باید شغلی را پیدا کند که در فهرست مشاغل ضروری نیوزیلند قرار گرفته باشد و کارفرما مدارکی مبنی بر عدم امکان پر کردن موقعیت شغلی توسط شهروندان نیوزیلند ارائه داده باشد.

مهاجرت کاری به کانادا

زندگی در کانادا از کیفیت فوق العاده ای برخوردار است،  در این کشور میزان جرم و جنایت بسیار کم است، افراد متخصص دستمزدهای خوبی دریافت می‌کنند و مراقبت‌های بهداشتی عالی است. به یاد داشته باشید که داشتن تحصیلات عالی می‌تواند فرصت‌های شما را برای یافتن یک کار عالی افزایش دهد.

کشور کانادا غنی از منابع طبیعی بوده و فرصت های شغلی فراوانی در این بخش ها دارد. همچنین امکان یافتن شغل در حوزه های مالی، املاک و ارتباطات نیز در این کشور وجود دارد.

مهاجرت کاری به دانمارک

استانداردهای بالای آموزش و پرورش، دستمزدهای بالا و انعطاف پذیری جامعه دانمارکی این کشور را به یکی از بهترین کشورهای جهان تبدیل نموده است و از این رو یکی از بهترین انتخاب ها برای مهاجرت کاری نیز کشور دانمارک می باشد.

مهاجرت کاری به دبی

دبی یکی از ایده آل ترین کشورها برای یافتن شغل و کار می باشد، چرا که این کشور در حال گسترش سریع اقتصادی با فرصت ها کاری زیاد است که به دنبال یافتن متخصص در تمامی بخش ها می باشد.

مهاجرت کاری به آلمان

آلمان یکی از معدود کشورهای اروپایی است که هم‌چنان از رونق خوبی برخوردار است و بازار کار تخصصی مناسبی دارد. بعضی از بهترین بانک‌ها و مؤسسات مالی در جهان در این کشور قرار دارند و به همین ترتیب فرصت‌های شغلی عالی در این بخش‌ها زیاد است.

شناخت قوانین و ضوابط کار در کشور آلمان به میزان زیادی موجب موفقیت متقاضی در این کشور می‌گردد. دریافت اجازه‌‌ی کار در طبقه اشتغال عمومی بستگی به نیازهای اقتصادی آلمان دارد و نیازمند مهارت فنی و پیشنهاد شغلی است. برای کسب اجازه‌‌ی کار در دسته‌ی نیروی متخصص باید مدرک دانشگاهی معتبر، مهارت و تخصص در رشته‌ی موردنیاز و پیشنهاد شغلی داشته باشید.

[تعداد: 5    میانگین: 4.8/5]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *