immigration institute in gilan - موسسه مهاجرتی در گیلان
Immigration Institute In Gilan
زمان مطالعه: 6 دقیقه

با توجه به روند رو به رشدی که درزمینهٔ مهاجرت به کشورهای خارجی در پیش‌گرفته است بر آن شدیم به معرفی موسسه مهاجرتی در گیلان واقع در شهر رشت، بپردازیم. اخذ نمایندگی رسمی ویزا نیو در این استان باهدف خدمت‌رسانی درزمینهٔ امور مهاجرتی به هم‌وطنان گرامی و سهولت امر مشاوره حضوری انجام‌شده است.

مهاجرت از ایران

متقاضیان بسیاری برای مهاجرت به کشورهای دیگر باهدف رسیدن به جایگاه شغلی مطلوب، حقوق خوب، امکان استفاده از خدمات و سرویس‌هایی که دولت‌به‌شهروندان خود ارائه می‌دهد، تحصیل در دانشگاه‌های با سطح علمی بالا و… اقدام می‌کنند.

درصورتی‌که کشور خاصی موردنظر نیست، می‌توانید بعد از گرفتن مشاوره، با بررسی چند کشور که از طرف وکیل مهاجرت به شما پیشنهاد می‌شود، کشور مقصد را انتخاب نموده و در مورد آن مطالعات لازم را انجام داده و سپس اقدام به عقد قرارداد و شروع پروسه مهاجرت نمایید.

می‌توان گفت برای تجربه مهاجرت قانونی و بی‌دردسر مشورت و کمک گرفتن از موسسه مهاجرتی معتبر و همچنین یک وکیل مهاجرت الزامی است. ویزا نیو افتخار دارد با داشتن سه دفتر مهاجرتی معتبر در داخل ایران، موسسه مهاجرتی در تهران، موسسه مهاجرتی در کرمانشاه و موسسه مهاجرتی در رشت که به‌تازگی شروع به کارکرده‌اند، خدمت رسان به متقاضیان عزیز در این زمینه می‌باشد.

انواع روش‌های مهاجرت

اخذ نمایندگی‌های مجاز باهدف سهولت مشاوره و ارائه خدمات به هم‌وطنان ساکن در سایر شهرها می‌باشد و در سایر نقاط ایران نیز در حال گسترش است. همچنین ویزا نیو ارائه‌دهنده مشاوره تلفنی و حضوری به‌صورت رایگان برای متقاضیان مهاجرت از روش‌های مختلف و ارائه مشاوره در خصوص روش موردنظر آن‌ها می‌باشد. مهاجرت به کشورهای خارجی از روش‌های متعددی امکان‌پذیر می‌باشد که برخی از اصلی‌ترین و مطمئن‌ترین روش‌ها برای اخذ اقامت به شرح زیر هستند:

  • مهاجرت کاری (گرفتن پیشنهاد شغلی Job Offer)
  • مهاجرت از طریق تحصیلی (اخذ بورسیه و شهریه محور)
  • مهاجرت از طریق سرمایه‌گذاری (مبلغ سرمایه‌گذاری در کشورهای مختلف متفاوت است.)
  • مهاجرت از طریق ثبت شرکت
  • مهاجرت از طریق ازدواج
  • مهاجرت از طریق خوداشتغالی
  • مهاجرت و اخذ اقامت از طریق تمکن مالی
  • مهاجرت کارآفرینی و استارتاپ
  • مهاجرت ویزای توریستی
  • مهاجرت از طریق خرید فرانچایز

استان گیلان

استان گیلان، یکی از استان‌های شمالی کشورمان است که مرکز آن شهرستان رشت است. استان گیلان از سمت شمال با کشور آذربایجان و دریای خزر، از سمت شرق با استان مازندران، از سمت غرب با استان اردبیل و از جنوب با زنجان و قزوین همسایه است.

استان گیلان انتهای غربی رشته‌کوه البرز و قسمت غربی جلگه‌های حاشیه دریای خزر را در برمی‌گیرد. این استان به 16 شهرستان تقسیم‌شده است که عبارت‌اند از: ماسال، رشت، رودبار، تالش، بندر انزلی، املش، رودسر، شفت، لنگرود، لاهیجان، فومن، آستارا، سیاهکل، رضوانشهر، آستانه‌اشرفیه و صومعه‌سرا.

این استان دهمین استان پرجمعیت در ایران و بعد از مازندران، دومین استان پرجمعیت است. شهر رشت حدود 46 درصد از جمعیت کل استان را در خود جای‌داده و این باعث شده به پرجمعیت‌ترین شهر شمال و یازدهمین شهر پرجمعیت در ایران تبدیل شود.

جمعیت استان گیلان بر اساس سرشماری صورت گرفته در سال 1391، حدود 2.500.000 نفر بوده است. این تعداد معادل 3.3 از جمعیت کل ایران خواهد بود. جمعیتی که برای این استان در تعطیلات می‌توان در نظر گرفت، در حدود سه برابر این جمعیت خواهد بود.

گیلان ازنظر مساحت ۱۴٬۰۴۴ کیلومترمربع است که حدود 0.9 از مساحت کل ایران را در برمی‌گیرد. ازنظر آب‌وهوا سرتاسر استان گیلان هوایی معتدل و مرطوب دارد. بارندگی متوسط سالانه در گیلان در حدود 1200 الی 1800 میلی‌متر است.

شهرستان رشت

یکی از کلان‌شهرهای استان گیلان که پایتخت آن نیز هست، شهر رشت است. این شهر به‌عنوان بزرگ‌ترین و پرجمعیت‌ترین شهر شمالی، سومین شهر مهاجرپذیر در ایران است. جمعیت شهر رشت بر اساس سرشماری صورت گرفته در سال 1395، 677.000 نفر برآورد شده است.

از دیرباز رشت به دلیل قرار گرفتن در مسیر جاده ابریشم، به‌عنوان دروازه اروپا و همچنین دروازه تمدن شناخته‌شده است و دارای سابقه‌ای درخشان در مبادلات و تجارت خارجی بوده است. به دلیل اینکه این شهر به‌عنوان برترین مرکز تولید برنج در ایران، تولیدکننده بزرگ فولاد و قطب تولید نانو داروهای ضد سرطان محسوب می‌شود، رشت از قطب‌های مهم کشاورزی، گردشگری و صنعت در سطح کشور به شمار می‌رود.

انتخاب موسسه مهاجرتی

یکی از دغدغه‌های افراد متقاضی مهاجرت این است که تأثیر اقدام از طریق موسسه مهاجرتی و گرفتن وکیل بر روند انجام پروسه چیست؟ در این مورد باید بگوییم گرفتن وکیل برای شما به‌عنوان امتیاز ازنظر سازمان مهاجرت کشور مقصد به‌حساب نمی‌آید. مزیت انتخاب یک وکیل مهاجرت، کاهش احتمال خطاها درروند کار و یاری‌رساندن به متقاضی در تصمیم‌گیری درست است.

انتخاب موسسه مهاجرتی و وکیل می‌بایست با دقت و بر اساس پرونده‌های موفقی که انجام داده است، انجام شود. درصورتی‌که وکیل معتبری نمی‌شناسید می‌توانید از افرادی که قبلاً برای مهاجرت اقدام نموده‌اند، می‌توانید کمک بگیرید و یا در وب‌سایت‌های مرتبط جستجو نمایید.

immigration institute in gilan 1 - موسسه مهاجرتی در گیلان

اعتبار سنجی مؤسسات مهاجرتی

پس‌ازآن موسسه و وکیل، برای ارزیابی سرعت پاسخگویی به مراجعه‌کنندگان بهتر است با وی از طریق ایمیل ارتباط برقرار نمایید. سرعت چک کردن ایمیل و نشان دادن عکس‌العمل به آن از طرف وکیل مهاجرت از موارد مهم است.

از موارد مهم دیگر در انتخاب موسسه مهاجرتی معتبر و وکیل نحوه برخورد آن‌ها با شما در ارتباط تلفنی و پاسخ‌دهی به سؤالات شما است. پس‌ازآن می‌توانید نسبت به تعیین وقت ملاقات حضوری اقدام کنید. این مهم است که با چه سرعتی برای شما وقت تعیین می‌کنند و برخورد آن‌ها با شما چگونه خواهد بود؟

اعتبار موسسه مهاجرتی را می‌توانید از نحوه برخورد با متقاضیان، میزان ترافیک مشاوره‌ها، نحوه مشاوره دادن آن‌ها، وسعت اطلاعات، سرعت عمل در پاسخگویی به سؤالات شما، احترام به مشتری، برخورد با متقاضی در نحوه پرداخت هزینه‌ها و همچنین تعداد پرونده‌های موفق انجام‌شده مهاجرتی بررسی و تحلیل نمایید.

به‌عنوان یکی از مهم‌ترین موارد می‌توانید جهت اطمینان خاطر با افرادی که قبلاً از طریق این موسسه برای مهاجرت اقدام نموده و موفق به اخذ ویزا شده‌اند، ارتباط برقرار نموده و سوالات موردنظر خود را بپرسید.

گرفتن مشاوره

ممکن است با توجه به تغییرات روزبه‌روز قوانین مربوط به مهاجرت و از عدم آگاهی کامل از مراحل انجام کار، اگر خودتان بخواهید برای اخذ ویزا و اقامت و به‌طورکلی کارهای مهاجرت اقدام نمایید، به دلایل مختلف درخواست ویزای شما رد شود. همان‌طور که میدانید وجود ریجکتی در سابقه درخواست‌های شما برای ویزا می‌تواند باعث هزینه‌های اضافه و همچنین ایجاد مشکل درروند کار شود.

به‌عنوان یکی از مهم‌ترین مواردی که می‌توان در مورد مشاوره گرفتن از افراد باتجربه اشاره کرد، راهنمایی به مسیر صحیح، کمک به انتخاب روش مهاجرتی صحیح به نسبت شرایطی که متقاضی دارد، پیشنهاد متناسب‌ترین کشور با توجه به شرایط، بررسی و تخمین میزان هزینه‌های مهاجرت و… از مزایای مشاوره گرفتن قبل از انجام هر کاری است.

معرفی موسسه مهاجرتی در گیلان

هم‌وطنان گیلانی عزیز می‌توانند برای انجام امور مربوطه به تنها نمایندگی مجاز و فعال ما در این استان، موسسه مهاجرتی در گیلان با مشخصات زیر تماس حاصل نمایند.

آدرس: گیلان، رشت، خیابان حافظ، خیابان دکتر حشمت، نبش کوچه مهرداد، ساختمان ایرانیان، طبقه هفتم، واحد 28، موسسه حقوقی ندای عدالت ویانا به شماره ثبت 1563 و شناسه ملی 14008305281

شماره تماس دفتر: 01333333217

شماره موبایل: 09129752426

مدیریت: آقای مهدی اکبری شریفی

تصاویری از دفتر کار موسسه مهاجرتی در گیلان را می‌توانید در ادامه مشاهده نمایید.

immigration institute in gilan 2 - موسسه مهاجرتی در گیلان

immigration institute in gilan 3 - موسسه مهاجرتی در گیلان

immigration institute in gilan 4 - موسسه مهاجرتی در گیلان immigration institute in gilan 5 - موسسه مهاجرتی در گیلان immigration institute in gilan 6 - موسسه مهاجرتی در گیلان

آدرس نمایندگی روی نقشه زیر مشخص‌شده است.

 

[تعداد: 3    میانگین: 5/5]

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *