موسسه مهاجرتی در اصفهان

موسسه مهاجرتی در اصفهان

Immigration institute in Isfahan

3878 بازدید - منتشر شده توسط مدیریت در تاریخ: ۹۷/۱۲/۰۹ در ۶:۰۰ بعد از ظهر , آخرین بروزرسانی: ۰۰/۰۸/۱۵ در ۱۲:۲۴ بعد از ظهر

زمان مطالعه: ۵ دقیقه

دفاتر مهاجرتی موسسه‌هایی هستند که خدماتی در زمینه مهاجرت به کشورهای اروپایی یا کانادا از روش‌های مختلف همچون دانشجویی، کاری، ثبت شرکت، سرمایه‌گذاری، تمکن مالی، ازدواج، توریستی و خرید ملک به متقاضیان ارائه می‌دهند. اگر شما نیز همانند سایر افرادی که در چند سال اخیر رو به افزایش بوده‌اند و برای ساخت آینده‌ای بهتر تصمیم به مهاجرت گرفته‌اند، هستید و به دنبال پیدا کردن موسسه مهاجرتی در اصفهان می‌باشید.

فواید مشاوره قبل از مهاجرت

با توجه به بالا گرفتن تب مهاجرت در این روزها افراد بسیاری با هدف ساخت آینده‌ای بهتر و درخشان، تصمیم به مهاجرت به کشورهای خارجی می‌گیرند. این تصمیم مهم می‌تواند نقطه عطفی در جریان زندگی یک فرد باشد؛ بنابراین بهتر است زیرنظر افراد آگاه و باتجربه انجام گردد تا با خیالی آسودهدر مورد این امر مهم تصمیم‌گیری نمایید.

مهاجرت به کشورهای اروپایی یا کانادا و اطلاعات مربوط به قوانین، شرایط و هزینه‌های مربوط به آن بسیار گسترده هستند. علاوه بر این، قوانین مهاجرتی کشورها دائماً در حال به‌روزرسانی هستند و کشورها قوانین جدیدی را برای پذیرش مهاجرین و حقوق آنها تنظیم می‌کنند؛ اطلاع داشتن از این قوانین برای همه افراد امکان پذیر نیست. همین امر باعث می‌شود افراد بسیاری به هنگام تصمیم‌گیری در خصوص امور مهاجرتی نیازمند افرادی باشند که بتوانند این اطلاعات را در اختیارشان گذاشته، به سؤالات آنها پاسخ دهد،شرایط و قوانین مهاجرتی را به خوبی بشناسد و به نوعی مشاوره‌ای دقیق و تخصصی را به افراد متقاضی مهاجرت ارائه دهد.

این افراد می‌توانند از خدمات دفاتر مهاجرتی استفاده نمایند. مشاوره مهاجرت در موسسه مهاجرتی ویزانیو و همچنین مؤسسات زیر نظر آن همچون موسسه مهاجرتی در اصفهان هم به صورت حضوری و هم تلفنی انجام می‌گردد. یک وکیل مهاجرت می‌تواند فرد را از تمامی جنبه‌های مهاجرت و شرایط زندگی در کشور جدید آشنا نموده و با بررسی شرایط ویژه هر فرد بهترین روش مهاجرتی را با توجه به هدف از مهاجرت، وضعیت مالی و سایر شرایط را به او پیشنهاد نماید.

موسسه مهاجرتی در اصفهان

خدمات موسسه مهاجرتی در اصفهان

انتخاب یک موسسه مهاجرتی معتبر با سابقه چندین پرونده موفق، نخستین قدم در شروع مسیر سرنوشت‌ساز مهاجرت می‌باشد. موسسه مهاجرتی معتبر با بهره‌گیری از وکیل مجرب و آشنا به امور و هم‌چنین مشاوران توانا، تعهدات لازم جهت پیگیری پرونده مهاجرتی افراد را در سطح بین‌الملل ارائه می‌کند.

موسسه مهاجرتی در اصفهان زیر نظر گروه ویزا نیو ضمن ارائه بهترین مشاوره و خدمات حقوقی، روند مهاجرت هم‌وطنان تا کسب موفقیت را پیگیری خواهد کرد. ازجمله خدمات حقوقی موسسه مهاجرتی در اصفهان می‌توان به ارائه راهنمایی جهت انتخاب و دریافت انواع ویزا، تعیین وقت سفارت برای مصاحبه، یاری افراد در موارد ریجکتی ویزا، تبیین شرایط زندگی در کشور مقصد و … اشاره کرد.

موسسه مهاجرتی در اصفهان با کمک وکیل مهاجرت در اصفهان که تحربه بالایی در امور مهاجرتی و همچنین وکلای مهاجرتی باتجربه با روابط بین‌المللی که دارد، مانند سایر دفاتر مهاجرتی با استفاده از یک یا چند روشی که در ادامه به شرح آنها می‌پردازیم می‌تواند افراد را برای مهاجرت راهنمایی نموده و امور پرونده مهاجرت فرد را به صورت قانونی انجام دهد. این روش‌ها به شرح زیر می‌باشند.

 • مهاجرت از طریق تحصیل
 • مهاجرت از طریق کار
 • مهاجرت از طریق ثبت شرکت
 • مهاجرت از طریق خرید فرانچایز
 • مهاجرت از طریق سرمایه‌گذاری
 • مهاجرت از طریق تمکن مالی
 • مهاجرت از طریق ازدواج

موسسه مهاجرتی در اصفهان

ویژگی یک موسسه مهاجرتی خوب و قابل‌اطمینان

در سال‌های اخیر به دنبال افزایش تقاضای مهاجرت، مؤسسات و افراد غیرقانونی متعددی به کلاه‌برداری و سودجویی از افراد در این مسیر سرنوشت ساز اقدام کرده‌ و مسبب به خطر افتادن جان و سرمایه افراد شده‌اند. لذا با استناد به الزام یاری‌گرفتن از وکلا و مشاوران حقوقی در فرآیند مهاجرت در شرایط پیچیده کنونی، باید سعی کنید تا ویژگی‌های یک موسسه مهاجرتی معتبر را شناخته و بر مبنای آن‌ها تصمیم بگیرید.

 • سابقه چندین پرونده‌ موفق مهاجرتی
 • مدیریت دقیق امور با تیم حرفه‌ای
 • توانمند در ارائه مشاوره‌های تخصصی
 • داشتن مجوزهای رسمی و قانونی در پروسه مهاجرت
 • برخورداری از وکلای حرفه‌ای دادگستری
 • ارتباط با وکلای حقوقی بین‌المللی

لزوم بهره‌گیری از وکیل و مشاور مهاجرت

تغییرات اساسی مقررات مربوط به پذیرش مهاجران خصوصاً در اروپا و کانادا منجر شده که فرآیند مهاجرت به‌ آسانی امکان‌پذیر نباشد؛ برای مثال قوانین اخذ مجوز کار یا سرمایه‌گذاری در اروپا دائما در حال تغییر هستند و باید با جدیدترین آنها آشنایی داشته باشید.

موارد زیاد مهاجرت‌های ناموفق در سال‌های اخیر، گواهی محکم بر لزوم مشاوره با وکیل مهاجرت به شمار می‌رود؛ به‌طوری‌که این افراد بدون داشتن اطلاعات در خصوص قوانین کشور موردنظر مانند قوانین مربوط به کار و زندگی اقدام به مهاجرت کرده و نتوانسته‌اند شرایط لازم جهت اقامت را کسب کنند که این امر گاهی صدمات جبران‌ناپذیری را به افراد وارد می‌کند. بنابراین هم‌وطنان می‌توانند از طریق موسسه مهاجرتی در اردبیل سفری مطمئن داشته باشند و آینده درخشانی را برای خود و خانواده رقم بزنند.

موسسه‌های مهاجرتی زیادی در زمینه مهاجرت به هم‌وطنان راهنمایی و کمک می‌کنند اما موسسه مهاجرتی در اصفهان زیرمجموعه شرکت مهاجرتی ویزا نیو به کمک وکیل‌ها و مشاوران مجرب بهترین راهنمایی‌ها را به شما می‌کنند و بهترین راه را پیشرو شما می‌گذارد.

سوالات متداول

پروسه مهاجرت به کانادا با یاری موسسه مهاجرتی در زنجان چقدر طول می‌کشد؟

وکیل و مشاوران حقوقی با کسب آخرین اطلاعات از سازمان امور مهاجران کانادا می‌توانند پروسه مهاجرت به این کشور را سرعت ببخشند؛ بااین‌حال مهاجرت به کانادا بسته به روش انتخابی و شرایط متقاضی می‌تواند ۹ الی ۱۲ ماه طول بکشد.

بهترین و تضمینی ترین روش برای مهاجرت در موسسه مهاجرتی در اصفهان کدام است؟

بهترین و تضمینی‌ترین روش مهاجرتی که ویزانیو در موسسه مهاجرتی در اصفهان برای متقاضیان انجام می‌دهد، مهاجرت کاری از طریق پیشنهاد شغلی از طرف کارفرمای خارجی یا همان به اصطلاح جاب آفر است؛ در این روش بر اساس سابقه و مهارت‌های متقاضی برای وی موقعیت شغلی در کشور موردنظر یافت می‌گردد.

وظیفه مشاوران در موسسه مهاجرتی در اصفهان چیست؟

مشاوران حقوقی در موسسه مهاجرتی در اصفهان با سابقه درخشان دارا بودن چندین پرونده موفق، می‌توانند به نحو مؤثری پاسخگوی سؤالات هم‌وطنان باشند. این مشاوران با بررسی کامل دلایل و اهداف مهاجرت افراد، شرایط فردی آن‌ها متناسب‌ترین راه ممکن را مطرح کرده و اطلاعاتی کامل در خصوص وضعیت کشور مقصد ارائه خواهند داد.

آیا وکلا در شرکت مهاجرتی ویزا نیو با سفارت ها ارتباط مستقیم دارند؟

بله، وکلای حقوقی در موسسه مهاجرتی در اصفهان به‌منظور کسب اطلاعات مهاجرتی در جهان، آگاهی از اخبار جدید در سطح بین‌الملل، انتقال تجربیات موفق در زمینه مهاجرت و … با تمامی سفارت های در تخصص خودشان در ارتباط می‌باشند.

معرفی موسسه مهاجرتی در اصفهان

هم‌وطنان عزیز اصفهانی می‌توانند برای انجام امور مهاجرتی خود و گرفتن هرگونه مشاوره به تنها نمایندگی مجاز و فعال ما در این استان، موسسه مهاجرتی در اصفهان با مشخصات زیر تماس حاصل نمایند.

آدرس :اصفهان، سه راه حکیم نظامی، جنب بانک صادرات، ثمین سپاهان

شماره موبایل : ۰۹۱۳۲۲۸۴۶۷۷ (سرکار خانم فرزانه سلطانی)

شماره تماس : ۰۳۱۳۶۲۹۴۹۱۳

مدیریت : جناب آقای سعید محمدی

آدرس: اصفهان، سه راه حکیم نظامی، جنب بانک صادرات ساختمان اسنوا طبقه اول.

تصاویری از دفتر کار موسسه مهاجرتی در اصفهان را می‌توانید در ادامه مشاهده نمایید.

 

موسسه مهاجرتی ویزا نیو به منظور ارتقای سطح کیفی خدمات خود اقدام به اخذ نمایندگی مهاجرت از مناطق مختلف کشور نموده است.
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۱۶ میانگین: ۴.۳]

  درخواست مشاوره تلفنی مهاجرت

  سوالات مهاجرت خود را از بهترین مشاوران ویزانیو بپرسید.

  58 ديدگاه ها

  • شماره تماس بگذارید

   • می توانید برای مشاوره مهاجرت ابتدا از طریق سامانه ویزا نیو ما ثبت نام و تکمیل پروفایل کنید تا در اسرع وقت با شما تماس گرفته می شود یا با شماره ۰۲۱۸۸۶۴۱۸۷۷ در ارتباط باشید.

    • سلام من دانیال ارایشگر هستم.میخوام به همراه همسرم از کشور خارج بشم.
     لطفا راهنماییم کنید.کجای دنیا برای ارایشگری بهتره.

     • سلام. کشورهایی مانند کانادا، سوئد، دانمارک، نروژ و هلند از جمله کشورهایی هستند که برای مهاجرت کاری آرایشگر شرایط مطلوبی دارند.
      ررزومه کاری خود را برای بررسی به تلگرام یا واتس اپ شماره ۰۹۲۱۸۴۹۳۳۶۵ ارسال نمایید. نتیجه ظرف مدت ۳۰ روز به شما اعلام می‌گردد.

   • ۰۹۱۳۴۸۴۳۰۷۴ رحمتی سلام در رابطه با مهاجرت تحصیلی دخترم نیاز به مشاوره دارم

    • برای اطلاع از هزینه‌ها و شرایط مهاجرت تحصیلی،می‌بایست با شماره‌های دفتر تماس بگیرید.
     ۰۲۱۸۸۶۷۰۰۹۷ , ۰۲۱۸۸۶۷۰۰۹۸ و ۰۲۱۸۸۶۷۰۰۹۹
     ۰۲۱۸۸۶۴۱۸۷۷ , ۰۲۱۸۸۶۴۱۸۷۸ و ۰۲۱۸۸۶۴۱۵۲۸

  • سلام من به تازگی وارد مشمولیت خدمت سربازی شدم و میخوام برم ارمنستان سرکار،کار اونجا برام هست.راهی وجود داره که بتونم برم؟شنیدم ارمنستان ویزا نمیخواد

   • برای مهاجرت نیاز به پاسپورت دارید؛ اگر ندارید، به دلیل خدمت سربازی امکان صدور آن وجود ندارد.
    در صورت داشتن پاسپورت، به دلیل مشمولیت سربازی اجازه خروج از کشور را ندارید. ضمناً کشور ارمنستان کشور خوبی برای مهاجرت نیست.

  • سلام،خسته نباشید
   بنده شغلم صنایع دستی هست و از کارآفرینان توی این زمینه هستم و مجرد هستم ممنون میشم راهنماییم کنید که کجا شانس بهتری دارم برای مهاجرت.
   با تشکر

   • داشتن مدرک دانشگاهی یا گواهی نامه دوره فنی و حرفه ای، سابقه کاری و سابقه بیمه از الزامات اولیه مهاجرت کاری است.
    جهت دریافت اطلاعات تکمیلی، قالب رزومه، شماره های شرکت و اطلاع از قیمت‌ها راهنمای کامل مهاجرت از ایران را مطالعه نمایید.

  • باسلام واحترام میخوام برای دخترم ویزای درمانی به کشور سوید یا المان بگیرم که بعلت نیاز دارویی وعدم موجود بودن وگرانی دارو ان مجبورم به یکی از دو کشور مذکور مهاجرت و اقامت بگیرد. با احترام راعی

   • ویزای درمانی با ارائه مدارک و پرونده پزشکی برای گذراندن دوره های درمانی و پزشکی برای متقاضی با مدت زمان محدود صادر خواهد شد.

  • سلام ۲۹ سالمه لیسانس مامایی دارم میخوام کانادا دندانپزشکی بخونم. امکانش هست؟ باید چه اقداماتی انجام بدم؟

   • پس از تائید مدارک و با هزینه شخصی می توانید این کار را انجام دهید.

  • سلام.ببخشید مزاحم شدم اگه بخوام بعنوان فوتسالیست از کشور خارج بشم شرایطش چطوریه ؟لطفا کمکم کنید

   • برای مهاجرت از طریق ورزشی، متقاضی باید سابقه عضویت در تیم ملی، مقام ورزشی در حد بین المللی و رزومه ورزشی قوی است.
    در صورت دارا بودن شرایط، برای کسب اطلاعات تکمیلی راهنمای کامل مهاجرت از ایران را مطالعه نمایید.

   • سلام همسرم کاردانی مکانیک هستند و ۱۵سال سابقه کار استراکچر فضایی یا همان گلخانه های صنعتی و مدال و رتبه از جشنواره خوارزمی .و چندین مدرک از فنی حرفه ای هم دارن. البته دانشجوی کاردانی به کارشناسی مکانیک سیالات هممیباشد.ایا پیشه برای مهاجرت اقدام کرد . واگر پیشه کدام کشور بهتره

    • سلام. رزومه کاری ایشان با ذکر تمامی مهارت‌ها، سابقه کاری و مدارکی که دارند، برای ما ارسال نمایید. نتیجه جستجوی موقعیت شغلی برای ایشان ظرف مدت ۲۰ روز به شما اعلام می‌شود.
     جهت کسب اطلاعات تکمیلی، قالب رزومه و اطلاع از قیمت‌ها راهنمای کامل مهاجرت از ایران را مطالعه نمایید.

  • سلام
   من ۱۷ سال سابقه کار عملیاتی درسکو های حفاری دریایی وزارت نفت و کارشناسی ارشد برق الکترونیک میباشم
   کدام کشور برای مهاجرت مناسب میباشد
   وچه راه حلی پیشنهاد میکنید

   • با این سابقه کاری یافتن موقعیت شغلی در کانادا و کشورهای اروپایی به طور قطع امکان پذیر است.
    رزومه خود را جهت بررسی ارسال نمایید.
    جهت دریافت اطلاعات تکمیلی، قالب رزومه و شماره های شرکت راهنمای کامل مهاجرت از ایران را مطالعه نمایید.

  • همسر من ۱۵ سال سابقه کار در سکوهای نفتی جنوب در شرکت فلات قاره رو داره (با بیمه)، اما مدرک دانشگاهیش کاردانی امداد و نجات از یه دانشگاه علمی کاربردی سطح پایین هست. زبانش خیلی خوب نیست، یعنی نمی تونه نمره آیلتس خوبی بگیره. من هم کارشناسی ارشد زبان انگلیسی دارم. قبلا دانشگاه درس می دادم، اما الان ترجمه می کنم. امکانش هست بتونیم به جایی مهاجرت کنیم؟

   • داشتن ۱۵ سال سابقه کاری تاثیر مطلوبی در روند جستجوی موقعیت شغلی می‌گذارد. ایشان با داشتن مدرک فنی و حرفه‌ای در حوزه تخصصی‌شان می‌توانند موفق به جستجوی کار شوند.
    در خصوص نمره آیلتس هم با توجه به نظر کارفرما ممکن است بین نمره ۶ الی ۶.۵ نیاز باشد.
    جهت دریافت اطلاعات تکمیلی، قالب رزومه و شماره های شرکت راهنمای کامل مهاجرت از ایران را مطالعه نمایید.

    • یعنی در کنار ۱۵ سال سابقه کار در سکوی نفتی، ممکنه خوندن کارشناسی HSE در یه دانشگاه علمی کاربردی (بازم سطح پایین) بتونه به امتیاز بیشتر و مهاجرت آسون تر کمک بکنه؟ به نظر شما با این شرایط ممکنه بتونیم برای کانادا اقدام کنیم؟ با این توضیح اضافه تر که خواهر ایشون کانادا اقامت گرفتن و من هم می تونم نمره زبان بالایی بگیرم. اما کل سرمایه مالی ما شاید حدود ۴۰۰ میلیون باشه…

     • با داشتن ۱۵ سال سابقه نیازی به ادامه تحصیل نیست.
      بله امکان مهاجرت به کانادا برای شما وجود دارد. رزومه را ارسال کنید تا بررسی شود.
      جهت دریافت اطلاعات تکمیلی، قالب رزومه و شماره های شرکت راهنمای کامل مهاجرت از ایران را مطالعه نمایید.

  • سلام.من ارشد تربیت بدنی دارم ودبیر تربیت بدنی آموزش پرورش با سه سال سابقه کارهستم اما رسمی نیستم وقراردادی ام،مربی شنا تنیس روی میز وبیسبال و غواص هم هستم زبان هم دارم میخونم وقصددارم ایتلس بگیرم.شرایط برای مهاجرت به کانادا یا استرالیا دارم یا خیر؟

   • در مورد کشور کانادا امکان یافتن موقعیت شغلی بیشتر وجود دارد. رزومه خود را ارسال نمایید، نتیجه بررسی به شما اعلام میشود.
    جهت دریافت اطلاعات تکمیلی، قالب رزومه و شماره های شرکت راهنمای کامل مهاجرت از ایران را مطالعه نمایید.

  • سلام من دانشجوی کارشناسی مهندسی کامپیوتر هستم، یک و نیم سال آینده درسم تموم میشه، دارم مدرک زبان آیلتسم رو هم میگیرم، میخوام برای ادامه ی تحصیل مهاجرت کنم، ساکن یکی از شهرستان های اصفهانم، نیاز به مشورت دارم میتونید کمکم کنید؟ آیا شرایطم خوبه؟

   • ویزانیو در قصد مهاجرت تحصیلی شهریه محور داشته باشید، میتوانید با شماره های شرکت تماس حاصل فرمایید و از مشاوره رایگان ما بهره مند شوید.
    ۰۲۱۸۸۶۷۰۰۹۷ , ۰۲۱۸۸۶۷۰۰۹۸ و ۰۲۱۸۸۶۷۰۰۹۹
    ۰۲۱۸۸۶۴۱۸۷۷ , ۰۲۱۸۸۶۴۱۸۷۸ و ۰۲۱۸۸۶۴۱۵۲۸

  • سلام من راننده پایه یک و اپراتور جرثقیل هستم ..ایا با این شغل میشه در کانادا مشغول به کار شد واقامت گرفت

   • بله؛ از اینجور مشاغل می توان به عنوان موقعیت های خوبی برای جستجوی موقعیت شغلی و اشتغال به کار استفاده کرد و در نهایت از این طریق اقامت گرفت.
    رزومه کاری خود را به همراه مدارک دانشگاهی یا فنی و حرفه ای که دارید، برای ما ارسال نمایید، نتیجه بررسی به شما اعلام میشود.
    دریافت اطلاعات تکمیلی، قالب رزومه و شماره های شرکت راهنمای کامل مهاجرت از ایران را مطالعه نمایید.

  • یلام من کارشناس مهندسی بهداشت حرفه ای هستم با ۱۲سال سابقه کار رسمی در وزارت بهداشت و در حال حاضر هم شاغل هستم و فارغ التحصیل دانشگاه دولتی هستم و همسرم هم هم رشته ی حقوق و هم روابط بین الملل خوندن و الان در حال حاضر دفتیار اول دفتر ثبت اسناد و رییس شورای حل اختلاف هستن با این رزومه میتونیم برای مهاجرت به استرالیا اقدام کنیم

   • سلام. در حال حاضر کشور استرالیا خدماتی به ایرانیان ارائه نمی‌دهد.
    رزومه کاری خود یا همسرتان که قصد مهاجرت از طریق وی را دارید، برای ما جهت بررسی نمایید. نتیجه بررسی ظرف مدت ۲۰ روز به شما اعلام خواهد شد.
    جهت کسب اطلاعات تکمیلی، قالب رزومه و اطلاع از قیمت‌ها راهنمای کامل مهاجرت از ایران را مطالعه نمایید.

  • سلام من معلم فنی حرفه ای با ۱۳ سال سابقه رسمی با مدرک فوق لیسانس مدیریت فناوری اطلاعات و مهندسی نرم افزار کامپیوتر هستم دارای دو فرزند و متاهلم شانس دریافت ویزای کار برای آلمان یا کشورهای دیگر رو دارم ؟

   • رزومه کاری خود را جهت بررسی ارسال نمایید. نتیجه ظرف ۲۰ روز اعلام می‌گردد.
    جهت کسب اطلاعات تکمیلی، قالب رزومه و اطلاع از قیمت‌ها راهنمای کامل مهاجرت از ایران را مطالعه نمایید.

  • باسلام و وقت بخیر
   شما در زمینه اوسبیلدونگ پرستاری با مدرک دیپلم تجربی هم که جدیدا اعلام شده فعالیت دارید؟! اگر بله هزینه وشرایط رو لطف میکنید؟!

   • سلام
    لطفا با شماره‌های شرکت تماس حاصل فرمایید.
    ۰۲۱۸۸۶۷۰۰۹۷ , ۰۲۱۸۸۶۷۰۰۹۸ و ۰۲۱۸۸۶۷۰۰۹۹
    ۰۲۱۸۸۶۴۱۸۷۷ , ۰۲۱۸۸۶۴۱۸۷۸ و ۰۲۱۸۸۶۴۱۵۲۸

  • سلام، من مدرک کاردانی مکانیک دارم، با ۷ سال سابقه کار در فولاد، پتروشیمی و تقریبا کلیه صنایع ایران، اهل اصفهانم هستم، میخوام برم آلمان، لطفا راهنماییم کنین ممنون

   • سلام
    رزومه کاری خود را جهت بررسی به شماره واتس اپ یا تلگرام ۰۹۲۱۸۴۹۳۳۶۵ ارسال نمایید. نتیجه ظرف ۳۰ روز اعلام میشود.
    جهت کسب اطلاعات تکمیلی، قالب رزومه و اطلاع از قیمت‌ها راهنمای کامل مهاجرت از ایران را مطالعه نمایید.

  • سلام وقتتون بخیر من ۲۶ ساله مجرد دیپلم برق صنعتی دارم و ایا میتونم برای کار یا تحصیل اقدام ب درخاست ویزای المان بکنم یا ن؟

   • سلام. در صورتی که حداقل سه سال سابقه کار مرتبط و همچنین مدرک فنی و حرفه ای مرتبط داشته باشید، می‌توان برای دریافت ویزا کاری جاب آفر در آلمان یا سایر کشورهای اروپایی اقدام کرد.
    برای مهاجرت تحصیلی نیز می‌توانید از طریق دانشگاه های شهریه محور اقدام نمایید.

  • سلام . ۳۱ ساله هستم. لیسانس مکانیک سیالات . مجرد . مدرک ۹۰۰ ساعتی مکانیک خورو فنی حرفه ای دارم . ایلتس ۷ دارم . ولی سابقه کار با بیمه ندارم . ایا میتونم از کانادا یا استرالیا ویزا کار بگیرم. برای اقامت دایم. ؟
   ممنون از پاسخگوییتون .

   • سلام. رزومه کاری شما باید بررسی شود و نتیجه به شما اطلاع داده می‌شود.
    ولی در مورد نداشتن سابقه کار باید بگوییم از الزامات مهاجرت کاری داشتن حداقل سه سال سابقه کار است و کارفرمای خارجی حاضر نمیشود به شخصی که سابقه کار ندارد، موقعیشت شغلی پیشنهاد دهد.

  • سلام وقتتون بخیر. من کارشناسی معماری دارم با معدل نزدیک به ۱۷. مدرک آیلتس ۸ دارم و سابقه کار بصورت نیمه وقت و بدون بیمه.
   برای کارشناسی ارشد با هزینه ی کم و یا دریافت فاند چقدر شانس دارم؟

   • در زمینه تحصیلی خدماتی ارائه نمیدهیم. شما خودتان می‌توانید برای دریافت فاند اقدام کنید.

  • آدرس موسسه مهاجرتی در اصفهان ویزانیو رو میشه بدید بهم؟

   • سلام. به زودی در سایت قرار داده میشه.

  • سلام وقت بخیر، میخواستم سوال کنم همسرم متولد کویت است آیا از این طریق میتوانیم اقامت این کشور را بگیرم

   • سلام. در صورتی که تابعیت کویت را داشته باشند، شما میتونید از طریق ایشون اقامت بگیرید.

  • رزومه رو برای بررسی باید کجا بفرستیم؟

   • رزومه کاری خود را به واتس اپ یا تلگرام شماره ۰۹۲۱۸۴۹۳۳۶۵ ارسال نمایید. نتیجه جستجو ظرف مدت ۳۰ روز کاری به شما اعلام خواهد شد.

  • حمزه هستم. متاهل. ۳۹ ساله. دارای مدرک کارشناسی ارشد زمین شناسی اقتصادی از دانشگاه تهران. حدود ۱۵ سال سابقه کار مرتبط دارم. خواستار مهاجرت کاری به سوئد یا کانادا هستم. میتونید در مورد مراحل کار، هزینه های مهاجرت، اقامت و کاریابی مرا راهنمایی بفرمایید؟

   • رزومه کاری خود را از طریق ناحیه کاربری بالا یا به واتس اپ شماره ۰۹۲۱۸۴۹۳۳۶۵ ارسال نمایید تا برای یافتن موقعیت شغلی به صورت رایگان اقدام کنیم. نتیجه جستجو ظرف مدت ۱۰ روز کاری به شما اعلام خواهد شد.

  • سلام خسته نباشین من لاتاری اسمم در امده چکار باید کنم

   • در حال حاضر هیچ لاتاری برای ایرانیان وجود ندارد. ما هم خدماتی نداریم که کمکتون کنیم.

  • سلام وقتتون بخیر
   ببخشید در خصوص شرایط دریافت ویزای کار کشور عمان برای شغل مهندس کامپیوتر و برنامه نویس میشه راهنمایی بفرمایید که شرایط به چه شکل هست و امکانش وجود داره یا نه؟ ممنونم

   • در حال حاضر برای کشور عمان خدماتی نداریم.

  • برای رفتن و اخذ اقامت کشور فرانسه میشه از طریق رفتن به کالج های زبان فرانسه اقدام کرد؟وشانس دریافت اقامت و کالج زبان چقدره؟۱

   • بله میتوانید اقدام کنید.

  دیدگاه خود را ثبت کنید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *