immigration institute in kerman - موسسه مهاجرتی در کرمان

منتشر شده در تاریخ: ۱۳۹۸/۱۰/۲۷ درساعت ۶:۰۰ بعد از ظهر , آخرین بروزرسانی: ۱۳۹۸/۱۲/۰۸ در ۱۲:۳۶ بعد از ظهر

زمان مطالعه: 6 دقیقه

مؤسسات مهاجرتی زیادی در سرتا سر ایران وجود دارد اما اعتماد کردن به کدام موسسه و در چه بازه زمانی بسیار مهم است. با توجه به ریجکتی‌ها و پرونده‌های ناموفق مهاجرتی روز به روز نیاز به یک موسسه مهاجرتی معتبر و موفق احساس می‌شود. موسسه مهاجرتی ویزا نیو یکی از بزرگترین شرکت‌ها در زمینه مهاجرت است که شعب زیادی در ایران دارد.

یکی از این شعبه‌ها در کرمان است که متقاضیان کرمان می‌توانند با مراجعه به شعبه کرمان روند مهاجرت خود را انجام دهند. موسسه مهاجرتی در کرمان یکی از اقدامات بزرگ ماست که شما می‌توانید با اطمینان کامل و تضمینی تمامی روند مهاجرت خود را بدون مشکل به پایان برسانید. در ادامه می‌توانید همراه ما باشید تا بتوانیم شما را با این موسسه آشنا کنیم.

کرمان

کرمان یکی از شهرهای زیبای ایران است که صنایع‌دستی و دیدنی‌های فراوانی دارد. جمعیت این شهر ۵۳۴٬۴۴۱ نفر بوده ‌است. جمعیت کلان شهر کرمان به دلیل رسمی نشدن سکونت و استفاده حاشیه‌نشین‌ها از امکانات شهری و عدم تناسب بودجه تخصیص یافته به جمعیت واقعی تا ۷۱۲٬۰۰۰ نفر هم می‌رسد.

این شهر که یکی از بزرگترین شهرهای ایران است، بناهای تاریخی متعددی را در خود جای داده است. وسعت شهر کرمان حدود ۱۳۰۰۰ هکتار است و به دلیل وسعت شهری و جمعیت، این شهر جزو کلان‌ شهرهای ایران طبقه‌بندی شده است.

این شهر همچنین بزرگترین شهر در منطقه جنوب شرق ایران محسوب می‌شود و به لحاظ صنعتی، سیاسی، فرهنگی و علمی مهمترین شهر جنوب شرق کشور است. شهر کرمان با ۱۷۵۶ متر ارتفاع از سطح دریا، سومین مرکز استان بلند و مرتفع ایران محسوب می‌شود و همین امر باعث اعتدال نسبی هوای شهر کرمان در تابستان شده است.

موسسه مهاجرتی در کرمان

موسسه مهاجرتی ویزا نیو با داشتن مشاورین و وکلای مجرب در امر مهاجرت و همچنین تعداد بسیار زیادی پرونده مهاجرتی موفق انجام شده، تضمین می‌دهد فرآیند اخذ ویزا را با احتمال ریجکتی تقریباً نزدیک به صفر به پایان برساند.

این تضمین به این معناست که به هر دلیلی از جمله از بین رفتن روابط دیپلماسی میان کشورها، جنگ و… ویزا نیو موفق به اخذ ویزا نشده و روند کاری شما با موفقیت انجام نشد، تمامی مبلغ گرونده به شما بازگردانده خواهد شد و شما هیچ ضرری متحمل نمی‌شوید.

سؤالی که اکثر متقاضیان مهاجرت ساکن در این منطقه می‌پرسند این است که چگونه می‌توانیم یک موسسه مهاجرتی در کرمان مورد تائید و معتبر پیدا کنیم؟ در جواب باید بگوییم شما می‌توانید با مراجعه به شعبه کرمان موسسه مهاجرتی ویزا نیو مراحل اخذ ویزا، مهاجرت به کشورهای اتحادیه اروپا، مهاجرت کاری و خرید ملک خارجی را با تضمین انجام دهید.

مسئولیت موسسه در صورت ریجکت شدن

بر طبق قراردادی که بین متقاضی مهاجرت و موسسه مهاجرتی بسته می‌شود. در این مرحله مبلغی دریافت می‌شود و فرآیند آغاز می‌گردد. در صورتی که به هر دلیلی که در حوزه اختیارات و اقدامات موسسه ویزا نیو باشد، با درخواست اخذ ویزا و مجوز اقامت متقاضی توسط امور مهاجرین مخالفت گردد و ویزا میسر نشود، ویزا نیو موظف است کل مبلغ را بدون کسر هیچ‌گونه هزینه‌ای بازگرداند.

خدمات آنلاین ویزا نیو

یکی از خدمات بی‌نظیر موسسه مهاجرتی ویزا نیو خدمات آنلاین آن است. شما می‌توانید با پر کردن فرم مشاوره رایگان مهاجرت بدون هدر دادن وقت خود، از کارشناسان مربوطه، مشاوره رایگان بگیرید.

در صفحه فرم مشاوره رایگان شما می‌توانید با پر کردن بخش‌های نام و نام خانوادگی، ایمیل، سن، مدرک زبان، دانشگاه، رشته تحصیلی، معدل و آپلود کردن رزومه کاری خود درخواست مشاوره مهاجرت رایگان بدهید.

کارشناسان ما با بررسی دقیق شرایط شما و تحلیل رزومه‌تان، جهت دادن اطلاعات لازم در زمینه نحوه مهاجرن و کشور موردنظر با شما تماس خواهند گرفت. بعد از تایید و هماهنگی، برای نوشتن قرار داد، زمان مشاوره حضوری گذاشته می‌شود، در صورت توافق قرار دادی نوشته خواهد شد و فرآیند مهاجرت انجام خواهد گرفت.به طور کلی موارد زیر در پروسه کاری به شما هدیه داده خواهد شد:
دادن مشاوره‌های مستمر در مراحل و پروسه کاری
معرفی بهترین روش مهاجرت با توجه به شرایط
معرفی کشورهای مناسب با توجه به هزینه و رزومه کاری شما
ارتباط مستقیم با وکیل مهاجرت
پیشنهاد بهترین روش مهاجرتی (جاب آفر)

وظایف موسسه مهاجرتی کرمان چیست؟

از بهترین و با ارزش‌ترین روش‌های مهاجرت به کشورهای مدرن اروپایی روش سرمایه‌گذاری است. سرمایه‌گذاری در کشورهای اروپایی سودهی زیادی دارد چرا که روز به روز این کشورها در حال رشد و توسعه هستند و امکان مهاجرت شما را نیز فراهم می‌کنند.

برای این که بتوانید بهترین مقصد اروپایی خود با توجه به سرمایه خود انتخاب کنید می‌توانید از مشاوره رایگان کارشناسان ویزا نیو استفاده کنید.

-موسسه مهاجرتی در کرمان وظیفه دارد بهترین ملک‌ها را با قیمت‌های مناسب به شما معرفی کند و با توجه به رزومه کاری شما و مقدار سرمایه‌ای که دارید فرآیند مهاجرت شما را آسان کنند.

-موسسه مهاجرتی کرمان این وظیفه را دارد که در زمینه مشاوره خرید ملک همکاری مستمر در طی مراحل اداری داشته باشد و امکان برقراری تماس‌های تلفنی در طی فرایند کار را برای شما فراهم کند.

-همچنین وام‌های بانکی با سود پایین را برای شما جهت خرید و ساخت مسکن معرفی کند.

-موسسه مهاجرتی کرمان بهترین و مناسب‌ترین منطقه خرید با توجه به بودجه سرمایه‌گذاری را به شما معرفی می‌کند.

برای به دست آوردن اطلاعات بیشتر در این زمینه می‌توانید با کارشناسان ویزا نیو تماس حاصل کنید.

معرفی موسسه مهاجرتی کرمان

امروز مهاجرت به یکی از محبوبیت‌های مردم تبدیل شده است و افراد زیادی هستند که قصد مهاجرت به کشورهای اروپایی را دارند. وجود کارشناسان خبره در زمینه مهاجرت مهم‌‌ترین بخش فرآیند اقامت شما است که موسسه مهاجرتی در کرمان شما را در این زمینه راهنمایی می‌کنند.

موسسه مهاجرتی در کرمان به شما کمک می‌کند تا از روش قانونی و بدون خطرهای احتمالی اقامت اروپا را دریافت کنید. تمامی خدمات ویزا نیو قانونی است و با روش‌های استاندارد اقامت از طریق سرمایه‌گذاری، تحصیلی، ازدواج، کاری، جاب آفر و … مهاجرت شما را محقق می‌سازند.

کارشناسان و مشاوران ویزانیو با بررسی شرایط متقتضیان و هدفی که برای مهاجرت در نظر دارند، بهترین روش مهاجرتی ممکن و همچنین مناسب‌ترین کشور برای مهاجرت را به وی پیشنهاد می‌دهند. پس از انتخاب کشور نیز به بررسی شرایط و هزینه‌های زندگی در کشور  موردنظر خواهند پرداخت تا فرد با تمامی مزایا، مشکلات و امکاناتی که با آن‌ها روبرو خواهد شد، آشنایی داشته باشد.

immigration institute in kerman 1 - موسسه مهاجرتی در کرمان

وکیل مهاجرت در کرمان

همه مطلع هستند که امر مهاجرتی مبتنی بر قانون است و با توجه به علم خاصی صورت می‌گیرد که باید توسط وکلای مهاجرتی انجام گیرد. دفتر مهاجرتی ویزا نیو در کرمان از این قابلیت برخوردار است و چندین وکیل تخصصی مهاجرت دارد که پرونده شما به خوبی بررسی می‌کند و در صورت تأیید مشکل در پرونده شما مشکلات آن را حل می‌نماید و فرایند اقامت را پایه‌گذاری می‌کند.

بسیار مهم است که خود موسسه مهاجرتی دانشی در این زمینه دارد یا خیر. تجربه و داشتن علم به روز یکی از فرمول‌های موفقیت در مهاجرت است. وکیل مهاجرت رسمی می‌تواند پروسه‌های قانونی و روند اقامت را آسان کند و نگرانی شما را کاهش دهد.

وکیل مهاجرتی، به مقررات و آیین نامه‌های مهاجرت تسلط کامل دارد، از این رو بدون تلف کردن وقت می‌تواند پرونده شما به درستی و بدون خطا، انجام دهد و در زمان تعیین شده پرونده را به پایان برساند.

[تعداد: 1   میانگین:  5/5]

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *