Immigration Institute in Kermanshah - موسسه مهاجرتی در کرمانشاه

یافتن صحیح‌ترین راه مهاجرت برای هر خانواده‌ای با شرایط موجود آن خانواده مورد بررسی قرار گرفته و در نهایت بهترین تصمیم که می‌تواند حتی انصراف از مهاجرت باشد را برای شخص رقم خواهد زد. در این مطلب به معرفی موسسه مهاجرتی در کرمانشاه می‌پردازیم.

اطلاعات ضروری قبل از مهاجرت

هدف شما از مهاجرت چیست؟ میزان بودجه شما چقدر است؟ چه موفقیت‌هایی در کشور خودتان کسب کرده‌اید؟ چه رزومه‌ای دارید؟ آیا شرایط زندگی در کشور جدید با اهداف شما مطابقت دارد؟ آیا درک روشنی از جوانب مختلف مهاجرت دارید؟ تمامی این سؤال‌ها مواردی هستند که فرد باید قبل از هرگونه اقدام جدی برای مهاجرت، به پاسخ روشنی درمورد آنها برسد.

بررسی این سؤالات در جلسه‌های مشاوره با مشاور و یا وکیل مهاجرت انجام می‌گردد. مشاور می‌تواند در تمام مراحل از ابتدا تا انتها شما را همراهی کرده و مسیر گذراندن مراحل قانونی مهاجرت را برای شما هموار سازد.

Immigration Institute in Kermanshah 1 - موسسه مهاجرتی در کرمانشاه

مراحل گذراندن پرونده‌های مهاجرتی

  • مشاوره و آگاهی از شرایط شما برای مهاجرت.
  • بررسی مدارک و شرایط شما برای مهاجرت.
  • مشاوره و توصیه‌های لازم برای تهیه و تکمیل نمودن مدارک لازم.

معرفی شهر کرمانشاه

کرمانشاه شهر پرجمعیت و یکی از کلان شهرهای ایران و مرکز استان کرمانشاه می‌باشد که دارای جمعیتی بالغ بر 884.706 نفر و مساحت 93.385.956 متر مربع است. این شهر بزرگ‌ترین شهر کردنشین و مهم‌ترین شهر در منطقه مرکزی غرب ایران است. کرمانشاه از شهرهای تاریخی و فرهنگی ایران به شمار می‌رود و پیدایش آن به سده چهارم میلای باز می‌گردد.

معرفی موسسه مهاجرتی در کرمانشاه

کرمانشاهی های عزیز می توانند به تنها نمایندگی مجاز و فعال ما با مشخصات زیر تماس حاصل نمایند.

آدرس: کرمانشاه، ابتدای خیابان شریعتی، بر خیابان، جنب کوچه شهید حزینی پلاک 682

شماره تماس: 09188325130

مدیریت: سرکار خانم آذین رشید 

آدرس نمایندگی روی نقشه زیر مشخص شده است.

[تعداد: 4    میانگین: 4/5]

2 دیدگاه برای “موسسه مهاجرتی در کرمانشاه”

    1. هزینه‌های بررسی بیومتریک در سفارت‌های کانادا در حال حاضر حدود 185 دلار کانادا می‌باشد. چنانچه فردی از قبل ویزیتور ویزای کانادا داشته باشد، بازهم باید داده‌های بیومتریک ارائه کند؟ داده‌های بیومتریک کانادا تا 10 سال معتبر می‌باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *