موسسه مهاجرتی در کرمانشاه

موسسه مهاجرتی در کرمانشاه

Immigration institute in Kermanshah

2145 بازدید - منتشر شده توسط مدیریت در تاریخ: ۹۷/۱۲/۱۶ در ۶:۰۰ بعد از ظهر , آخرین بروزرسانی: ۰۰/۰۸/۱۳ در ۹:۲۳ قبل از ظهر

زمان مطالعه: ۴ دقیقه

هدف شما از مهاجرت چیست؟ میزان بودجه شما چقدر است؟ چه موفقیت‌هایی در کشور خودتان کسب کرده‌اید؟ چه رزومه‌ای دارید؟ آیا شرایط زندگی در کشور جدید با اهداف شما مطابقت دارد؟ در موسسه مهاجرتی در کرمانشاه یافتن صحیح‌ترین راه مهاجرت برای هر خانواده‌ای با شرایط موجود آن خانواده مهم ترین مرحله مهاجرت است که مورد بررسی قرار گرفته و در نهایت بهترین تصمیم را برای شخص رقم خواهد زد. 

معرفی شهر کرمانشاه

شهر کرمانشاه یکی از کلان‌شهرهای استان کرمانشاه و نهمین شهر پرجمعیت ایران است. بر اساس آمارگیری انجام‌شده در سال ۱۳۹۵ این شهرستان دارای جمعیتی بالغ‌بر ۹۵۰.۰۰۰ نفر و مساحتی در حدود ۹۳٬۳۸۹٬۹۵۶ مترمربع است.

مهم‌ترین شهر در منطقه مرکزی غرب ایران و بزرگ‌ترین شهر کردنشین، شهر کرمانشاه است. شهر کرمانشاه از شمال به کوه فرخشاد، از شمال باختری به طاق‌بُستان و از جنوب به سفیدکوه ختم می‌شود و یکی از شاهراه‌های ارتباطی خاور و باختر و کهن‌ترین راه گذر از ایران به میان‌رودان است.

این شهر از شهرهای تاریخی و فرهنگی ایران به‌ شمار می‌رود و پیدایش آن به سده چهارم میلادی بازمی‌گردد. درگذشته و در اوایل سده چهارم میلادی شهر کرمانشاه به‌صورت روستایی ییلاقی بوده است. این روستا با آب‌وهوای معتدل کوهستانی به‌عنوان دومین اقامتگاه پادشاهی ساسانیان برگزیده شد.

خدمات حقوقی موسسه مهاجرتی در کرمانشاه

باید دقت کرد که کدام راه و کدام کشور بیشترین تناسب را با شرایط افراد دارد؛ لذا وکیل و مشاوران حقوقی در موسسه مهاجرتی در کرمانشاه مشخصات کامل افراد از علایق و سلایق آن‌ها گرفته تا میزان تمکن مالی و میزان تحصیلات را با دقت بررسی کرده و به‌تناسب آن بهترین، کم ریسک‌ترین و مؤثرترین راه را پیش پای متقاضیان خواهند گذاشت.

از سوی دیگر باید قبل از اخذ هرگونه تصمیمی سابقه پرونده‌های موفق مهاجرتی و توانایی مدیریت قوی وکلای حقوقی در موسسه انتخابی را با دقت بررسی نمایید. سایر خدمات حقوقی ارائه‌شده در موسسه مهاجرتی در کرمانشاه به شرح زیر است:

 • معرفی انواع روش‌های مهاجرتی
 • راهنمایی افراد در خصوص اخذ انواع ویزا
 • معرفی کلیه شرایط زندگی در کشور موردنظر از قبیل هزینه‌ها، شرایط کار و …
 • معرفی مدارک و اسناد موردنیاز جهت اخذ انواع ویزا
 • معرفی سازوکار اخذ ویزا از سفارت کشور مدنظر
 • تعیین وقت مصاحبه از سفارت
 • تسریع و تسهیل روال دریافت ویزا
 • کمک به افراد در خصوص ابطال یا رفع ریجکتی ویزا
 • پیگیری کلیه امور مهاجرتی در سطح بین‌المللی
 • یاری دادن افراد در زمینه سرمایه‌گذاری در کشور موردنظر و تبیین سازوکارهای اقتصادی

موسسه مهاجرتی در کرمانشاه

بررسی راه‌ های مهاجرت

متقاضیان مهاجرت به کشورهای درجه‌یک دنیا، باید در قدم نخست شرایط فردی خود را در نظر بگیرند و با کسب آگاهی از تمامی مسیرهای مهاجرتی و وضعیت کلی کشور مدنظر بهترین انتخاب را داشته باشند. مهاجرت در حال حاضر بر مبنای روش‌های کاری، تحصیلی، سرمایه‌گذاری، ازدواج، تولد فرزند و … انجام می‌پذیرد که اساس انتخاب آن به وضعیت فردی متقاضیان مربوط است.

موسسه مهاجرتی در کرمانشاه با بهره‌مندی از وکلا و مشاوران حقوقی و مهاجرتی با ارائه خدمات موفق درزمینه مهاجرت هم‌وطنان، همواره بهترین مسیر را معرفی کرده و بستر لازم جهت سفر مطمئن و بدون نگرانی را فراهم خواهد کرد.

مراحل گذراندن پرونده‌های مهاجرتی

 • مشاوره و آگاهی از شرایط شما برای مهاجرت
 • بررسی مدارک و شرایط شما برای مهاجرت
 • مشاوره و توصیه‌های لازم برای تهیه و تکمیل نمودن مدارک لازم

وکیل مهاجرت در موسسه مهاجرتی در کرمانشاه

تغییرات اساسی مقررات مربوط به پذیرش مهاجران خصوصاً در اروپا و کانادا منجر شده که فرآیند مهاجرت به‌آسانی امکان‌پذیر نباشد؛ برای مثال شرایط پذیرش دانشجو در اروپا دائماً در حال تغییر است که این امر در خصوص اخذ مجوز کار یا سرمایه‌گذاری نیز صدق می‌کند.

یک وکیل مهاجرت خوب باید توانایی بالا در پیدا کردن سریعترین روش مهاجرتی داشته باشد و علاوه بر آن به بروز قوانین مهاجرتی کشور های مختلف مسلط باشد. لازم به ذکر است که موسسه مهاجرتی در کرمانشاه ازنظر دارا بودن پرونده‌های مهاجرتی موفق که تحت پیگیری وکلای حقوقی معتبر انجام پذیرفته، می‌تواند زمینه مهاجرت بی‌دغدغه را برای هم‌وطنان فراهم نماید. همچنین مشاور مهاجرتی با دارا بودن اطلاعات سودمند می‌تواند تمامی جوانب مسیر مهاجرت به کشور موردنظر بر اساس شرایط افراد را بررسی نمایند.

موسسه مهاجرتی در کرمانشاه زیر نظر تیم مجرب ویزانیو با بهره‌گیری از وکلا و مشاوران حرفه‌ای و مجرب می‌تواند بهترین مسیر را پیش پای افرادی بگذارند که سعی دارند از طریق مهاجرت، سرنوشت و آینده خود را تغییر دهند.

سوالات متداول

چگونه می‌توان به یک موسسه مهاجرتی اطمینان کرد؟

امروزه به دلیل سودجویی برخی افراد و مؤسسات غیرقانونی، مهم‌ترین گام برای مهاجرت یافتن یک موسسه مهاجرتی مطمئن است که بتواند بی درسر کار مهاجرتی شما را انجام دهد و پرونده ایی موفق برای شما بسازد.

پروسه مهاجرت به عنوان مثال مهاجرت به کانادا با یاری مشاوران و وکلا در موسسه مهاجرتی در کرمانشاه چقدر طول می‌کشد؟

با توجه به بررسی بهترین و مؤثرترین روش مهاجرت به این کشورهای اروپایی، یعنی روش جاب آفر و قوانین ارائه‌شده توسط سفارت در موسسه مهاجرتی در کرمانشاه و هم‌چنین با در نظر گرفتن شرایط متقاضی، روند مهاجرت کانادا بین ۹ الی ۱۲ ماه به طول می‌انجامد.

آیا برای مهاجرت به کشورها باید حتماً از وکیل استفاده کرد؟

اگر اطلاعات جامعی در رابطه با قوانین و مقررات آن کشور را دارید نیازی به وکیل ندارید ولی با توجه به اینکه قوانین و مقررات کشورها در حال تغییر هستند، وجود وکیل حقوقی ضروری است.

موسسه مهاجرتی ویزا نیو به منظور ارتقای سطح کیفی خدمات خود اقدام به اخذ نمایندگی مهاجرت از مناطق مختلف کشور نموده است.

معرفی موسسه مهاجرتی در کرمانشاه

کرمانشاهی های عزیز می توانند به تنها نمایندگی مجاز و فعال ما با مشخصات زیر تماس حاصل نمایند.

آدرس: کرمانشاه، ابتدای خیابان شریعتی، بر خیابان، جنب کوچه شهید حزینی پلاک ۶۸۲

شماره تماس: ۰۹۱۸۸۳۲۵۱۳۰

مدیریت: سرکار خانم آذین رشید 

تصاویری از دفتر کار موسسه مهاجرتی در کرمانشاه را می‌توانید در ادامه مشاهده نمایید.

موسسه مهاجرتی در کرمانشاه موسسه مهاجرتی در کرمانشاه موسسه مهاجرتی در کرمانشاه

آدرس نمایندگی روی نقشه زیر مشخص شده است.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۱۳ میانگین: ۳.۸]

  درخواست مشاوره تلفنی مهاجرت

  سوالات مهاجرت خود را از بهترین مشاوران ویزانیو بپرسید.

  16 ديدگاه ها

  • هزینه‌ی بررسی‌های بیومتریک سفارت کانادا چقدر است؟

   • هزینه‌های بررسی بیومتریک در سفارت‌های کانادا در حال حاضر حدود ۱۸۵ دلار کانادا می‌باشد. چنانچه فردی از قبل ویزیتور ویزای کانادا داشته باشد، بازهم باید داده‌های بیومتریک ارائه کند؟ داده‌های بیومتریک کانادا تا ۱۰ سال معتبر می‌باشد.

   • سلام .خسته نباشید .خواستم بدونم هزینه ویزا برای المان به تعداد چهار نفر دوتا بچه یک ساله وپنج ساله وخودم وهمسرم چقدر درمیاد .باتشکر

    • لطفا راهنمای کامل مهاجرت از ایران را مطالعه نمائید.

    • سلام خسته نباشید ،ببخشید برای اقامت دائم کویت راهی هست !دانشجو هستم و لیسانس دارم تافل هم‌دارم، و اینکه شما راهنمایی میکنید؟

     • برای این کشور خدماتی نداریم. لطفا این سوال را از خود بپرسید کویت چرا باید به من اقامت اونم از نوع دائمش رو باید بده؟

  • متاسفانه من و خانمم و بچون از سفارت ایتالیا ریجکت شدیم . میخوام از طریق وکیل مهاجرت اعتراض بزنم . چقدر هزینه داره ؟؟

   • این هزینه برای موسسات و وکلای مختلف شناور است ولی قیمت حدودی برای هر نفر ۵۰۰ یورو است که مطمنن وکیلی که میخواد ادامه پرونده شما را انجام دهد و به ویزا برساند نفری ۱ هزار یورو دریافت می کند و روی این عدد برنامه ریزی نمائید.

  • سلام هزینه ویزا برای ایتالیا چطوریه

   • سلام. هزینه برای مهاجرت از چه طریقی؟

  • وقتتون بخیر شما مشاوره برای کار های بورسیه تحصیلی هم انجام میدید؟؟

   • سلام. خیر؛ خدمات مشاوره ای در خصوص بورسیه تحصیلی ارائه نمی‌دهیم

  • قصد مهاجرت به کانادا از طریق پناهندگی رو دارم به اتفاق همسر و فرزندم

   • با سلام
    موسسه ما این روش را به هیچ عنوان به ما پیشنهاد نمی دهد.

  • قصد مهاجرت دارم به همراه همسر و فرزندم دنبال کیس پناهندگی هستم

   • تماس بگیرید

  دیدگاه خود را ثبت کنید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *