موسسه مهاجرتی در شیراز

موسسه مهاجرتی در شیراز

Immigration Institute in Shiraz

2248 بازدید - منتشر شده توسط نوشین خنجری در تاریخ: ۹۸/۱۱/۱۸ در ۶:۰۰ بعد از ظهر , آخرین بروزرسانی: ۰۰/۰۶/۰۷ در ۸:۴۹ قبل از ظهر

زمان مطالعه: ۵ دقیقه

مهاجرت را می‌توان یکی از مهم‌ترین مسائل چند سال اخیر دانست. افرادی که مهاجرت می‌کنند هدفشان ساخت یک زندگی مناسب و درخور، بهره‌مندی از امکانات رفاهی مناسب و… است. اولین قدم برای این کار، مراجعه به یک موسسه مهاجرتی معتبر جهت گرفتن مشاوره است. در این مقاله قصد معرفی موسسه مهاجرتی در شیراز را داریم.

معرفی موسسه مهاجرتی در شیراز

هم‌وطنان شیرازی عزیز می‌توانند برای انجام امور مربوطه به یکی از دو نمایندگی مجاز و فعال ما در این استان، موسسه مهاجرتی در شیراز با مشخصات زیر تماس حاصل نمایند.

آدرس : شیراز، بلوار مطهری، روبروی دارالقرآن، ساختمان میرداماد ۲، طبقه سوم، واحد ۳

آدرس وب‌سایت : visanew-shiraz.ir

شماره موبایل : ۰۹۹۰۹۷۴۴۴۰۴، ۰۹۱۲۰۲۷۴۲۵۹ و ۰۹۹۲۴۶۱۸۲۴۹

شماره تماس : ۳۶۲۷۱۵۷۰ و ۳۶۲۷۱۵۷۷

مدیریت : سرکار خانم ساناز قشقایی

خانم قشقایی : ۰۹۱۲۰۲۷۴۲۵۹ – ۰۹۹۰۹۷۴۴۲۵۹

موسسه مهاجرتی شیراز

موسسه مهاجرتی ویزا نیو به منظور ارتقای سطح کیفی خدمات خود اقدام به اخذ نمایندگی مهاجرت از مناطق مختلف کشور نموده است. تصاویری از دفتر کار موسسه مهاجرتی در شیراز را می‌توانید در ادامه مشاهده نمایید.

موسسه مهاجرتی در شیراز

موسسه مهاجرتی در شیراز خدمات متنوعی را به متقاضیان مهاجرت ارائه می‌دهد؛ خدماتی مانند درخواست انواع ویزاهای مهم و پرطرفدار مانند ویزای کاری، ویزای شینگن، ویزای تحصیلی، سرمایه‌گذاری در کشورهای مختلف و… استفاده از خدمات موسسه مهاجرتی شیراز، به شما در انتخاب صحیح برای مهاجرت کمک شایانی خواهد کرد.

ارائه بهترین روش مهاجرتی متناسب با شرایط متقاضی، معرفی بهترین کشور با توجه به هدف متقاضی، بررسی هزینه‌ها و شرایط زندگی در کشور موردنظر و تخمین هزینه‌های مهاجرتی از خدماتی هستند که موسسه مهاجرتی در شیراز ارائه می‌دهد.

مشاوران مجرب و کار بلد در موسسه مهاجرتی در شیراز

از ویژگی یک مشاور حرفه‌ای برای مشاوره مهاجرتی می‌توان به تسلط داشتن به‌تمامی امور مهاجرت و راه‌های مناسب با شرایط هر فرد اشاره کرد. مورد بعدی راهنمایی کردن صحیح به فرد متقاضی است.

شخصی که قصد مهاجرت دارد درواقع به دنبال تغییر زندگی خود در یک کشور خارجی است؛ بنابراین اگر مشاور به قوانین مهاجرتی در کشورهای مختلف تسلط نداشته باشد و به شخص متقاضی مشاوره صحیح ندهد، امکان دارد فرد راه اشتباهی را برود وزندگی و سرمایه‌اش نابود شود؛ لذا اهمیت استفاده از مشاوران مجرب و کار بلد امری مهم و بسیار ضروری است.

مشاوران موسسه مهاجرتی در شیراز، باهدف ارائه بهترین خدمات مهاجرتی به همشهریان گرامی در شیراز شروع به خدمات‌رسانی کردند و در این امر مهم متقاضیان گرامی را برای رسیدن به اهدافشان یاری می‌کنند.

یکی دیگر از مواردی که باید از یک مشاور حرفه‌ای انتظار داشت، تسلط به زبان انگلیسی به‌منظور بروز نگه‌داشتن اطلاعات مهاجرتی خود و اطلاع از تغییرات شرایط و قوانین مهاجرتی است. موسسه مهاجرتی شیراز تمامی این موارد را مدنظر داشته و همه مشاوران این موسسه، اطلاعات کاملاً بروز در این زمینه‌ دارند.

یکی از الزاماتی که برای افراد شاغل در این حرفه و مشاوران مجرب وجود دارد؛ تحصیل در رشته‌های مربوط به این کار مانند حقوق بین‌الملل می‌باشد. مشاوران موسسه مهاجرتی شیراز همگی دارای این مدارک بین‌المللی می‌باشند.

 مورد مهمی که در زمینه مهاجرت و گرفتن مشاوره مدنظر است، صداقت است. این‌که مشاور به دنبال منافع شخصی نباشد. مشاوران موسسه مهاجرتی در شیراز، صداقت را اولین و مهم‌ترین امر درزمینهٔ مشاوره به متقاضیان گرامی شیراز می‌دانند.

ارائه خدمات نوین در موسسه مهاجرتی شیراز

امروزه با پیشرفت روزافزون تکنولوژی، استفاده از این موارد برای به‌کارگیری خدمات بهتر نظیر وب‌سایت، امری ضروری است. معمولاً مؤسساتی که وب‌سایت داشته باشند، از اعتبار بیشتری برخوردار هستند و در میان مردم بیشتر شناخته می‌شوند.

موسسه ویزا نیو با راه‌اندازی وب‌سایت خود، این امکان را برای متقاضیان فراهم کرده تا بتوانند از خدمات متنوع این موسسه بهره ببرند. مردم عزیز ساکن در شیراز، می‌توانند با مراجعه حضوری به موسسه مهاجرتی در شیراز، از خدمات حضوری مربوط به امر مهاجرت نیز استفاده کنند.

اخذ انواع ویزا و مهاجرت

برای مهاجرت و ورود به یک کشور خارجی، نیازمند دریافت مجوز ورود به آن کشور هستیم. این مجوز که اصطلاحاً به آن ویزا گفته می‌شود، از طرف سفارت کشور مقصد با ارائه مدارک موردنیاز صادر می‌گردد.

موسسه مهاجرتی در شیراز در اخذ انواع ویزای کاری، توریستی، تحصیلی، تمکن مالی، ثبت شرکت و… فعالیت دارد. در ادامه به بررسی برخی از انواع این ویزاها و مدارک موردنیاز آن‌ها می‌پردازیم:

ویزای کاری

مهاجرت کاری به کشوری خارجی، بر اساس مهارت‌ها و تخصص افراد انجام می‌شود. متقاضیانی که قصد مهاجرت از این طریق را دارند، می‌بایست دارای شرایط زیر باشند:

 • داشتن مدرک دانشگاهی یا مدرک فنی و حرفه‌ای مرتبط
 • داشتن حداقل دو سال سابقه کاری مرتبط با مدرک
 • داشتن پیشنهاد کاری یا جاب آفر از طرف کارفرمای خارجی

شخص متقاضی می‌بایست دارای مدرک زبان انگلیسی معتبر (آیلتس) باشد. قابل‌ذکر است نمره آیلتس با توجه به نظر کارفرما تعیین می‌شود و نکته‌ای که مهم است این است که فرد متقاضی باید بتواند با افراد ارتباط برقرار کند.

ویزای تحصیلی

ویزای تحصیلی همان‌طور که از اسمش مشخص است به‌منظور اشتغال به تحصیل فرد متقاضی در یک کشور خارجی صادر می‌شود. این روش در کنار ویزای کاری، یکی از محبوب‌ترین روش‌ها برای مهاجرت محسوب می‌شود.

مهاجرت تحصیلی از دو طریق اخذ بورسیه و ادامه تحصیل در دانشگاه‌های شهریه محور امکان‌پذیر است.

ثبت شرکت و اخذ اقامت

ثبت شرکت یکی از راه‌های مطمئن برای اخذ اقامت یک کشور است. از مزایای این روش می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • اخذ اقامت دائم برای متقاضی و اعضای خانواده وی
 • دریافت حقوق شهروندی در تمام کشورهای حوزه شینگن
 • عدم نیاز به داشتن مدرک زبان
 • عدم وجود محدودیت سنی برای مهاجرت از این طریق

در این روش نیازی به استخدام کارمند برای شرکت ثبت‌شده نیست و امکان اخذ راحت و سریع ویزای کشورهای آمریکا، چین و سوئیس به دلیل اخذ اقامت اروپا از طریق ثبت شرکت، وجود دارد.

تمکن مالی و اخذ اقامت

اگر در ایران دارای درآمد مناسبی بوده، صاحب‌ملک و املاک هستید و در کل از وضعیت مالی مطلوبی برخوردارید، مهاجرت از طریق تمکن مالی روش مناسبی است. در این روش فرد از خدمات شهروندی بهره‌مند می‌شود ولی اجازه کار در کشور مقصد را ندارد.

کشورهای سوئد و فرانسه گزینه‌های مناسبی برای مهاجرت از طریق تمکن مالی می‌باشند. برای اخذ اقامت دائم از این روش مهاجرتی، باید ۳ الی ۵ سال بگذرد. لازم به ذکر است تا قبل از دریافت اقامت دائم باید به‌صورت سالانه شرایط اقامتی خود را احراز نمایید. جزئیات تمامی روش‌های مهاجرتی به همراه مدارک موردنیاز آن‌ها را می‌توانید از مشاورین ما در موسسه مهاجرتی در شیراز بخواهید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۴ میانگین: ۴.۸]

  درخواست مشاوره تلفنی مهاجرت

  سوالات مهاجرت خود را از بهترین مشاوران ویزانیو بپرسید.

  دیدگاه خود را ثبت کنید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *