Immigration Institute in Tehran - موسسه مهاجرتی در تهران

کسانی که قصد خروج از کشور و مهاجرت را دارند برای انجام کارهای مربوط به مهاجرت باید از طریق مؤسساتی که به‌طور قانونی و تخصصی این کارها را انجام می‌دهند اقدام کنند. مادر این مقاله می‌خواهیم بهترین موسسه مهاجرتی در تهران را به شما عزیزان معرفی کنیم.

مهاجرت برای افراد ساکن تهران

از آنجا که پایتخت شدن از تهران شهری شلوغ با آلودگی آب، آلودگی هوا، آلودگی صوتی و ترافیک ساخته است. تعداد بسیار زیادی از تهران نشینان به دنبال پیدا کردن راه‌های مطمئن برای مهاجرت می‌گردند. نخستین گام برای این افراد پیدا کردن موسسه مهاجرتی در تهران است که بتوانند با اطمینان خاطر آینده خود را در سایر کشورها پایه‌ریزی نمایند.

موسسه مهاجرتی ویزا نیو این مژده را برای افراد با هر شرایط سنی، شغلی، خانوادگی و اجتماعی دارد که می تواند به آنها در ساختن آینده ای بهتر در کشورهای حوزه شنگن و کانادا کمک نماید. در هر صنفی که فعالیت میکنید اعم از فرهنگ و هنر، تئاتر، فیلم و موسیقی، ورزش، فوتبال، دانشگاه ها، پژوهشکده ها، مدارس و هر شغل دیگری این موسسه می تواند به شما در پیدا کردن شغل در کشور دلخواهتان کمک کند، علاوه بر این با بررسی شرایط شما می توان برای اخذ ویزای تحصیلی نیز اقدام نمود. همچنین امکان اقدام از سایر روش های مهاجرت نیز بسته به شرایط افراد مختلف وجود دارد.

انتخاب موسسه مهاجرتی در تهران

شاید بتوان گفت اولین و مهم‌ترین گام در تصمیم‌گیری و اقدام برای مهاجرت انتخاب موسسه مهاجرتی مناسب و مورد اعتماد می‌باشد. چراکه فرد به هنگام تصمیم‌گیری در این مورد نیازمند بررسی اطلاعات بسیاری زیادی است؛ این اطلاعات شامل بهترین کشور برای مهاجرت، بهترین روش مهاجرتی، هزینه‌های مهاجرت و … می‌باشد که برای همه افراد یکسان نیست و شرایط و اهداف متفاوت هر فرد موجب ایجاد تفاوت در موارد گفته‌شده می‌شود.

علاوه بر موارد گفته‌شده هر فرد ممکن است سؤال‌ها و دغدغه‌های مختص به خود را به هنگام مهاجرت داشته باشد، مشاوره خوب و مورد اعتماد می‌تواند به‌تمامی سؤالات متقاضیان به بهترین نحو ممکن پاسخ دهد و موجب کاهش دغدغه‌های این افراد به هنگام تصمیم‌گیری گردد. در پایان نیز وکیل و مشاور مهاجرت می‌تواند مراحل اجرایی مهاجرت را انجام داده و مقدمات زندگی متقاضیان را در کشور موردنظر ایشان فراهم نماید.

Immigration Institute in Tehran 1 - موسسه مهاجرتی در تهران

بنابراین طبق موارد گفته‌شده، اساسی‌ترین مرحله به هنگام مهاجرت انتخاب موسسه مهاجرتی مناسب و بهره‌گیری از خدمات مشاوره قابل‌اعتماد می‌باشد که از تجربه و اطلاعات کافی و به‌روز برخوردار بوده و بتواند فرد را قدم‌به‌قدم راهنمایی و کمک نماید.

وظایف وکیل مهاجرت

  • توصیه‌هایی درباره‌ی دریافت اجازه کار، اخذ ویزا و یا سایر امور مهاجرتی
  • سفارش و یا انتخاب فرم‎های مهاجرتی خاص برای متقاضیان
  • ارائه مشاوره در رابطه با پاسخ سؤالات مندرج در فرم‎های مهاجرتی
  • تشریح و توضیح مزایا و شرایط موجود برای مهاجران
  • توصیه‌های مربوط به راه‌کارهای قانونی در امور مهاجرتی

معرفی موسسه مهاجرتی در تهران

موسسه مهاجرتی ویزا نیو با برخورداری از بهترین وکلا، مشاورین و کارشناسان باتجربه در امور مهاجرتی و با بررسی دقیق پرونده‌های متقاضیان، بهترین و مطمئن‌ترین راه را برای دریافت اقامت دائم کشورهای حوزه شنگن و کانادا به متقاضیان ارائه می‌دهد.

این موسسه طی سال‌های اخیر با توسعه دایره فعالیت‌های خود، خدمات بسیار متنوعی را در صنعت گردشگری و امور مهاجرتی و اقامتی در دسترس متقاضیان قرار داده است.

ویزا نیو با داشتن سابقه درخشان در زمینه ارائه خدمات مشاوره‌ای در زمینه مهاجرت به بیش از 20 کشور مطرح جهان توسط برترین وکلا و مشاوران مهاجرتی آمادگی ارائه هرگونه خدمات در زمینه مشاوره و اخذ اقامت و انواع ویزا را دارد و به شما این اطمینان خاطر را می‌دهد که تمامی امور به‌طور منظم انجام خواهد شد و در هر مرحله امکان پیگیری پرونده را از مسئولین مربوطه خواهید داشت.

موسسه مهاجرتی ویزا نیو به منظور ارتقای سطح کیفی خدمات خود اقدام به اخذ نمایندگی مهاجرت از مناطق مختلف کشور نموده است.
[تعداد: 5    میانگین: 4.8/5]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *