فهرست مطالب

با سلام؛ از اعتمادی که به ما داشته‌اید متشکریم. هدف از ارسال این صفحه راهنمای کامل مهاجرت از ایران برای شما اطلاع‌رسانی دقیق، کامل، بدون حاشیه، زیاده‌گویی و پاسخگویی به سؤالات شماست.

اگر اطلاعات شما خیلی کمه در مورد مهاجرت و میخواید با روش های مهاجرت آشنا بشوید پادکست اختصاصی ما را بشنوید.

مطمئناً در حال حاضر سؤالات زیادی در مورد قیمت، شرایط، زمان، کشور، نحوه اخذ ویزا و… دارید. ما پس از پاسخگویی به حدود 10 هزار نفر از شما عزیزان در شبکه‌های اجتماعی، این سند را آماده نموده‌ایم که دقیق‌ترین و بروزترین جواب‌ها را در اختیار شما قرار دهیم.

خوب بریم سراغ جواب‌ها!

لازمه بگم که انتظاری نداشته باشید سریع جواب تون رو بگیرید چون این نوشته برای افراد از سطح صفر (کجا مهاجرت کنیم) تا سطح پیشرفته (چند بار ریجکتی) تدوین‌شده است. ما هم تلاش کردیم چهارچوب طوری باشد که بتونیم به صورت صریح، به بخشی که جواب سؤالات شماست، هدایتتان کنیم. کمی بالاتر از همین قسمت، در بخش منو می‌توانید بر روی روش موردنظر خود ضربه زده و فقط اطلاعات مربوط به روش مهاجرتی مد نظر خود را مطالعه نمایید.

راهنمای کامل مهاجرت از ایران

گام اول: برای مهاجرت از هر روشی به هر کشوری که بخواهید، باید ویزا بگیرید اجازه ورود به اون کشور رو داشته باشید. در مطلب راهنمایی کامل مهاجرت از ایران ما توضیح خواهیم داد که ویزاها مدل‌های مختلفی دارند که بر اساس شرایط هر فردی انتخاب آن متفاوت است. این روش‌ها را به ترتیب توضیح می‌دهیم.

روش اول: مهاجرت توریستی

درصورتی‌که قصد رفتن به یک کشور به‌صورت قانونی و با پرواز هوایی دارید، تمامی فرآیند انگشت‌نگاری، وقت سفارت، دریافت ویزا قانونی و توسط خود فرد متقاضی انجام می‌شود؛ این کار توسط ویزا نیو به دو صورت زیر انجام می‌شود.

الف: دارای مدارک هستم

اگر دارای مدارک شامل (سند ملکی به نام متقاضی، تمکن مالی، گردش حساب 6 ماه اخیر، گواهی اشتغال به کار با بیمه تأمین اجتماعی فعال و یا گواهی بازنشستگی و بیمه بازنشستگی، گواهی عدم سوءپیشینه) هستید، ما این خدمات را با تهیه و تنظیم این مدارک و دریافت آن‌ها ارائه می دهیم.

 • اخذ ویزای توریستی با مدارک برای اتحادیه اروپا 1200 یورو و مدت‌زمان آن بستگی به‌وقت سفارت دارد.
 • اخذ ویزای توریستی با مدارک برای کانادا 1000 یورو و مدت‌زمان آن بستگی به‌وقت سفارت دارد.

ب: دارای مدارک نیستم

اگر هیچ مدارکی ندارید یا یکی از مدارک لازم را ندارید، فقط با داشتن پاسپورت ایرانی، ما دریافت این ویزا را برای شما میسر می‌کنیم.

اخذ ویزای توریستی بدون مدارک برای انگلیس 10000 یورو است.

ویزای توریستی ویزای توریستی هلند ، سوئد ، آلمان ، دانمارک ، فندلاند ، نروژ ، ایسلند 7000 یورو سایر کشورهای اتحادیه اروپا 6500 یورو و مدت‌زمان 7 تا 8 ماهه است.

اخذ ویزای توریستی بدون مدارک برای کانادا 7000 یورو و مدت‌زمان آن 6 تا 7 ماهه است.

هزینه برای کودکان زیر 10 سال، نصف هزینه یک نفر بالغ محاسبه می شود.

نکات کلی توریستی

 • نحوه دریافت هزینه برای ویزای توریستی به‌صورت نصف کل مبلغ در ابتدا و روز قرارداد و نصف دیگر آن در انتهای قرارداد و بعد از دریافت ویزا است.
 • اگر سربازی نرفته‌اید و هنوز نتوانسته‌اید پاسپورت ایران بگیرید باید حضوری به ما مراجعه نمایید.
 • درصورتی‌که از اتباع افغان مقیم ایران یا سایر کشورها هستید نیز می‌توانیم این ویزا را برای شما دریافت نماییم.
 • اگر قصد پناهندگی دارید؛ باید بگوییم چون درصد ریجکتی برای پرونده‌های ایرانی به‌واسطه عقبه پناهندگی که ایرانیان برجای گذاشته‌اند، بالاست و بحران مهاجرت به اروپا وجود دارد با شرایط بسیار سخت‌تری همراه هستید. افراد زیادی مدارک تمکن مالی و… خود را از ایران تهیه نموده‌اند و سپس پناهنده شده‌اند و ازاین‌رو دیگر پرونده‌های ایرانی با جدیت و سختگیرانه تر موردبررسی قرار می‌گیرند.
 • در صورتی که قبلا ریجکت شده‌اید، نگران نباشید ما تا ۳ بار ریجکت کار شما را انجام می دهیم که برای حذف ریجکت از پرونده شما 500 یورو به هزینه شما اضافه می شود.
 • در کشور مقصد برای انجام امور پناهندگی به شما وکیل معرفی می‌شود که هزینه خود را پس از اتمام پرونده شما و دریافت اقامت از طریق پناهندگی دریافت می‌نماید.
 • ویزای توریستی برای کشور آلمان بر اساس وقت سفارت زمان بیشتری نیاز دارد.

روش دوم: مهاجرت تحصیلی

شما باید شرایط سنی مناسب داشته باشید و واقعاً نیت تون تحصیل باشه. برای ویزای تحصیلی دو حالت وجود دارد که شما توسط یک دانشگاه مثل دانشگاه سراسری (ملی) خودمون، موردپذیرش بورسیه قرار می‌گیرید یا در دانشگاه‌هایی مثل دانشگاه آزاد که شهریه محور هستند ثبت‌نام می‌کنید.

در ادامه راهنمای کامل مهاجرت از ایران روش تحصیلی را باهم مرور می کنیم.

الف: دانشگاه بورسیه همراه با فاند

برای حالت بورسیه مقطع تحصیلی، گرایش تحصیلی، کشور مقصد، شهر مقصد و سطح دانشگاه مقصد بسیار مهم است. به همین خاطر نمی‌توان الان هزینه یا زمانی که می‌توانیم بورسیه با فاند براتون بگیریم را به شما اعلام کنیم.

اما کلید این مسئله این است که شرایط فعلی تحصیلی شما چگونه است؛ آیا پتانسیل دریافت بورسیه را دارید یا خیر؟ اگر پتانسیل دارید باید رزومه تحصیلی شما مشخص باشد. خودمانی بگویم؛ بیاید با خودمان صادق باشیم. نمی‌توان با معدل 15 دانشگاه آزاد برید دانشگاه‌ هانوفر آلمان!!!

الان حتماً سؤال دارید که خوب با معدل 18 میشه یا نه؟ یا چون من جز بنیاد نخبگانم الان چی و… بهترین راه برای فهمیدن اینکه شرایط دارید یا خیر، تهیه یک رزومه تحصیلی می‌باشد که در بخش سؤالات متداول پایین همین صفحه راهنمای کامل مهاجرت از ایران می‌توانید روش تهیه رزومه تحصیلی را مطالعه نمایید.

سپس رزومه تون رو برای ما از روش‌های ارسال فایل که در بخش سؤالات متداول راهنمای کامل مهاجرت از ایران توضیح داده‌ایم ارسال کنید. رزومه شما بررسی می‌گردد و به شما پاسخ می‌دهیم.

شرایط دانشجو تحصیلی دانشگاه بورسیه همراه با فاند

یکی از مسائل مهمی که به‌صورت تجربی به آن رسیده‌ایم و هیچ‌کس به شما نمی‌گوید، این است که درست است دانشگاه شما بورسیه همراه فاند می باشد ولی آیا این میزان فاند برای شما کافی است؟ تجربه نشان داده است که این هزینه متوسط است.

می‌توانید در چه سطح دانشجویی زندگی کنید؟؟ هر چند شما فرد قانع و کم خرجی هم باشید ولی به‌هرحال به‌عنوان یک شخصیت دوست دارید سینما بروید، گردش و بازدید داشته باشید و… که این هزینه را باید از جیب خودتان پرداخت کنید.

متوسط هزینه‌ای که باید از جیبتان برای یک ماه پرداخت کنید در کشورهای اتحادیه اروپا، کانادا و استرالیا مبلغ 500 یورو است. الان که یورو 15 هزار تومان است میشه ماهی 7 میلیون و نیم! روراست بخوام بگم چیزی به اسم بورسیه رایگان نیست. مگر در شرایطی که آنجا بخواهید کار کنید.

در بعضی کشورها هم 20 ساعت در هفته اجازه کار دارید. ولی به یک دانشجو معمولاً کار نمی‌دهند و اگر مهاجر هم باشه که وضعیت خیلی بدتر هستش.

[typed string0=”نکته بعدی که باید بدانید این است که در اروپا بعد از تحصیل و فارغ‌التحصیل شدن حدود 6 ماه و برای کانادا یک سال زمان‌دارید تا به دنبال کار بگردید و ویزای تحصیلی خود را به کاری تغییر دهید و بتوانید قانونی در آن کشور بمانید.” typeSpeed=”40″ startDelay=”0″ backSpeed=”18″ backDelay=”2000″ loop=”1″ shuffle=”1″]

ب: دانشگاه شهریه محور

حالا شما اگر شرایط بورسیه ندارید باید بریم سراغ همین روش دوم که گفتیم در دانشگاه‌های شهریه محور ثبت‌نام کنید. قبلاً این نوع مهاجرت به‌صرفه و خوب بود ولی الان با افزایش قیمت دلار باید بدانید که نیاز به پرداخت دو هزینه‌دارید.

هزینه اول بابت تحصیل شامل (شهریه و کتاب و جزوات و…) و هزینه دوم بابت زندگی شامل (محل زندگی، اینترنت، حمل‌ونقل و…). مدت‌زمان و هزینه دریافت پذیرش از دانشگاه‌ها نیز بستگی به مقطع تحصیلی، گرایش تحصیلی، کشور مقصد، شهر مقصد، سطح دانشگاه مقصد و… دارد. تجربه نشان می‌دهد برای کشورهای اروپایی و کانادا و استرالیا نیاز به سالانه مبلغ حداقل 200 میلیون تومان دارید.

نکات کلی تحصیلی

آلمان، اتریش و برخی کشورهای اروپایی دانشجوی رایگان می‌پذیرند ولی باید مدرک زبان آلمانی B2 بگیرید که کاری سخت است و حدود 2 سال زمان می‌برد. ایتالیا و فرانسه نیز مشکلات اقتصادی دارند و بعد از پایان دوره تحصیل یافتن شغل مرتبط با رشته تحصیلی سخت است.

به‌عنوان راهنمای کامل مهاجرت از ایران از روش تحصیلی باید بگوییم دانشجویان در هفته اجازه 20 ساعت کار کردن را دارند ولی به دو علت اصلی زیر این ساعت کار به‌هیچ‌وجه جوابگوی نیازهای مالی دانشجویان بدون پشتوانه مالی نیست.

 • مشاغل سطح پایین با حقوق و دستمزد خیلی کم (مثل فروشندگی، نظافتچی، گارسونی و …)
 • دشواری تحصیل با زبان غیر مادری که باعث کاهش راندمان آموزش می‌شود.
 • دانشگاه ها پروژه محور و تحقیقاتی هستند و مثل دانشگاه های ایران بی کیفیت نیستند که زمان آزاد زیادی داشته باشید.

زبان انگلیسی ضروری است. مدرک آیلتس را در ایران باید اخذ کنید یا در کشور مقصد کورس زبان انگلیسی به مدت 6 ماه بگذرانید. هزینه ‌این کورس‌ها با هزینه دفتر وکالت ما بر اساس کشور متفاوت است ولی عددی بین 8 تا 18 هزار یورو می‌باشد.

هزینه وکالت ما برای دانشگاه های بورسیه و شهریه محور بر اساس پارامترهای مختلف متغیر است ولی حدود 2500 تا 3500 یورو در نظر بگیرید.

نحوه دریافت هزینه برای ویزای تحصیلی به‌صورت نصف کل مبلغ در ابتدا و روز قرارداد و نصف دیگر آن در انتهای قرارداد و بعد از دریافت ویزا است.

روش سوم: روش مهاجرت کاری

بر اساس راهنمای کامل مهاجرت از ایران، این نوع مهاجرت به سه صورت انجام می‌شود و انتخاب روش آن بسیار مهم است.

الف: مهاجرت از طریق اخذ پیشنهاد کار (Job Offer):

اگر قصد مهاجرت به‌صورت کاری را داشته باشید، باید بدانید که بهترین نوع ولی درعین‌حال سخت‌ترین روش مهاجرت است. بهترین روشی که امروزه درصد ریجکت آن نزدیک به صفر است جاب آفر است.

در این روش شما بر اساس مهارت و تخصصی که دارید باید یک رزومه برای ما تهیه و ارسال کنید تا علاوه بر شناخت بیشتر ما نسبت به شما، وکیل ما بتواند یک کارفرمای خصوصی خارجی که دارای شرکت‌ بین‌المللی است را راحت‌تر مجاب به جذب شما نماید.

یکی از جذاب‌ترین بخش‌های جاب آفر این است که سریع‌تر می‌توانید ویزا بگیرید و بر اساس مهارتتان دیده می‌شوید؛ یعنی نمره زبان برای یک فرد جوشکار با یک فرد برنامه‌نویس متفاوت است. مواردی وجود دارد که اصلاً نیاز به مدرک زبان نیست.

شرایط مهاجرت از ایران از طریق اخذ پیشنهاد کار Job Offer

اخذ ویزای کاری برای آلمان 12000 یورو در 14 الی 16 ماه و برای انگلستان 15000 یورو و مدت‌زمان آن 11 الی 12 ماه است.

اخذ ویزای کاری برای سایر کشورهای اتحادیه اروپا 10000 یورو و مدت‌زمان 11 تا 12 ماه است.

اخذ ویزای کاری برای کانادا 10000 دلار آمریکا و مدت‌زمان آن 11 تا 12 ماه است.

درصورتی‌که متأهل هستید و قصد دارید با همسرتان مهاجرت کنید به ازای شریکتان مبلغ 2500 دلار آمریکا یا یورو به قیمت‌های بالا اضافه می‌شود؛ و در صورت داشتن فرزند، به ازای هر فرزند 1500 دلار آمریکا یا یورو به مبالغ بالا اضافه می‌شود.

مدرک زبان در این روش بر اساس اعلام کارفرما تعیین می شود. برای بعضی رشته ها مثل جوشکاری نیاز به زبان نیست یا بعضی رشته ها مثل معلمی نیاز به زبان بالای 7 و نیم ایلتس جنرال است. ولی متوسط زبان انگلیسی آیلتس 6 می باشد. ما حدود 7 ماه بعد از تاریخ قرارداد نیاز به مدرک زبان شما داریم.

متقاضیان کار در آلمان بهتر است بدانند؛ اگر موقعیت شغلی جستجو شده، در یک شرکت آلمانی باشد، برای اشتغال به کار نیاز به مدرک B2 دارید و اگر شرکت بین‌المللی باشد، نیاز به مدرک آیلتس دارید که نمره آن نیز بر اساس نظر کارفرما تعیین می‌گردد.

اگر سابقه کار شما با تحصیلاتتان یکسان نیست اصلا نگران نباشید. سوابق بیمه و گواهینامه های کسب شده توسط شما این مساله را جبران می کند. کسانی که سابقه بیمه ندارند می توانند از مدارک فنی حرفه ای و دوره های داخلی و خارجی و عضویت در کانون ها و صنف تخصصی خود که دارای نمونه کارهای موفق نیز هستند شانس مناسب و زیادی برای پذیرش جاب آفر دارند.

نحوه دریافت هزینه برای ویزای کاری به‌صورت یک‌سوم کل مبلغ در ابتدا و روز قرارداد، یک‌سوم مبلغ پس از اینترویو و تماس تصویری با کارفرما (حدوداً 8 ماه پس از عقد قرارداد با کارفرما) و یک‌سوم پایانی در انتهای قرارداد و بعد از دریافت ویزا است.

تنها علتی که یک کارفرمای خارجی راضی می‌شود به شما کار بدهد فقط حقوق و دستمزد پایین‌تر نسبت به اتباع آن کشور است. این منفعت مالی کارفرما علت اصلی دادن کار به شما است. باید بدانید که این مسله برای ما نیز خوب تمام می‌شود، زیرا در آمد برای یک فرد ایرانی در کشورهای خارجی خیلی بیشتر از درآمد در کشور خودمان است.

ویزای کاری را تا 3 سال تمدید می کنید سپس درخواست اقامت دائم میدید و بهتون اقامت PR کانادا یا Blue cart آلمان و دائم دیگر کشور ها رو میدن و بعد از چند سال دیگر نیز درخواست پاسپورت و تابعیت میدید. البته به شرط پرداخت مالیات و عدم پرونده حقوقی و ارتکاب جرم.

در صورتی که خود شما یک کارفرمای خارجی آشنا دارید و به شما دعوت نامه می دهد آیا ما می توانیم برای شما جاب آفر از طریق وی را انجام دهیم؟ خیر امکان پذیر نیست زیرا تنها شرکت های خاصی که دارای شرایط خاصی هستند تنها مجوز کاریابی خارجی دارند. درست است فرد آشنای شما به شما دعوت نامه می دهد و می توانید با در دست داشتن آن به سفارت بروید ولی افسر به دلیل اینکه در آن کشور نیروی کار با آن شغل یافت می شود پرونده شما را ریجکت می نماید.

ب: مهاجرت از طریق حرفه و تخصص (Skilled Worker):

بر اساس راهنمای کامل مهاجرت از ایران، در این روش شما با مهارت و تخصصی که دارید بر اساس امتیاز و توانایی رتبه‌بندی می‌شوید. سپس به نفرات برتر بر اساس سیستم‌های دولتی جذب نیروی کار آن کشور می‌شوید. توجه کنید شما کارمند دولت نیستید و بخشی از نیروی کار آن کشور محسوب می‌شوید.

این روش بر اساس شایسته‌سالاری است و امکان پذیرش در آن بسیار سخت است چون حتی نمره زبان، تحصیلات و… شریک زندگی شما نیز حساب می‌شود. محدودیت در پذیرش تعداد نیرو و نوع شغل نیز وجود دارد.

تجربه ما در این سال ها نشان داده است که بعد از گذشت نزدیک به 2 سال سرگردانی برای دریافت پاسخ درخواستتان، امکان عدم پذیرش شما بسیار بالا است چون کارنامه ما ایرانی ها برایشان مشخص‌تر از قبل است. شرکت ویزا نیو برای این روش خدماتی ارائه نمی‌دهد. مدت‌زمان و هزینه آن را باید از شرکت‌های دیگر جویا باشید.

اگر قصد انجام این روش رو دارید، می توانید آفر بگیرید که امتیاز زیادی به مجموع امتیازات شما اضافه می کند. در حال حاضر جاب آفر برای مشاغل معمولی ۵۰ امتیاز و برای مشاغل مدیریتی ۲۰۰ امتیاز بر مجموع امتیازات قبلی موجود در سیستم اکسپرس انتری اضافه خواهد کرد. هزینه و زمان آن نیز متفاوت خواهد بود.

ج: مهاجرت از طریق خوداشتغالی (Self-Employed):

در این روش خود شما باید خودتان را به بازار کار تحمیل کنید. می‌بایست با تأمین سرمایه لازم یک کسب‌وکار برای خود راه‌اندازی کنید که لازمه آن، راه‌اندازی شرکت، مکان و… نیست. این روش برای گرافیست‌ها و طراحان گرافیک، مترجمان، عکاسان و کسانی که می‌توانند به‌صورت بازار آزاد یا فریلنسر مشغول به فعالیت باشند، مناسب است.

برای ابتدای کار باید سوابق درخشان و نمونه کارهای موفقی داشته باشید. پروژه محور کارکنید تا کارفرمایان با شناخت بیشتری حاضر باشند به شما کارشان را بدهند. شرکت ویزا نیو برای این روش خدماتی ندارد و مدت‌زمان و هزینه آن را باید از شرکت‌های دیگر جویا باشید.

د: مهاجرت از طریق کارآفرینی (Entrepreneur):

در این روش شما باید پس از گذشتن از شرایط بسیار سخت و پیچیده، خود را به‌عنوان کارآفرین با داشتن ایده و سرمایه لازم اثبات کنید که قصد راه‌اندازی کسب‌وکاری پرسود را دارید. شرایط شما، نوع کارآفرینی، میزان سرمایه و… در دریافت هزینه و مدت‌زمان آن تعیین‌کننده است؛ به همین خاطر با موسسه تماس بگیرید. اینکه شما فقط یک ایده دارید و می خواهید یک نفر سرمایه گذار کار شما شود وجود ندارد. داشتن سرمایه مناسب و طرح توجیهی قدرتمند قدم اول است.

روش چهارم: روش مهاجرت ثبت شرکت

لازمه ثبت شرکت در بعضی کشورهای اروپایی ارائه بیزینس پلن قوی می‎باشد. درصورتی‌که بیزینس پلن مربوطه مورد تائید کشور موردنظر واقع شود اقامت اولیه صادر می‌شود؛ اما در برخی کشورها پروسه ثبت شرکت ساده‌تر بوده و نیاز به طرح توجیهی ندارد.

نحوه دریافت هزینه برای ویزای ثبت شرکت به‌صورت نصف کل مبلغ در ابتدا و روز قرارداد و مابقی بر اساس روند پیشرفت پرونده دریافت می‌شود. اخذ اقامت اروپا ازاین‌روش حتی برای چند خانواده به‌عنوان سهامدار و اعضای شرکت امکان‌پذیر می باشد.

 • ثبت شرکت برای کانادا 25000 دلار آمریکا و مدت‌زمان آن 7 تا 8 ماه است.
 • ثبت شرکت برای هلند، سوئد، آلمان، نروژ، دانمارک و سوئیس 20000 یورو و مدت‌زمان آن 8 ماه می‌باشد.
 • ثبت شرکت برای سایر کشورهای اتحادیه اروپا 15000 یورو و مدت‌زمان آن 7 ماه است.

روش پنجم: روش مهاجرت تمکن مالی

این نوع مجوز اقامت اروپا به اشخاصی تعلق می‌گیرد که از تمکن مالی بالایی در کشور خود برخوردار باشند. شخصی که بتواند ثابت کند برای خود و خانواده‌اش (همسر و فرزندان زیر 18 سال) ماهیانه حدود 3000 الی 4000 یورو درآمد ثابت دارد، واجد شرایط دریافت اقامت اروپا از طریق تمکن مالی خواهد بود.

این درآمد می‌تواند از چهار محل ثابت شود:

 • سود سپرده بانکی
 • اجاره‌نامه ملک
 • حقوق بازنشستگی
 • سود سهام شرکت بورسی

هر درآمدی که بر اساس مجرای قانونی کسب شود مورد تایید می باشد.

هزینه و مدت‌زمان انجام این کار بعد از شناخت کامل‌تر پرونده شما میسر خواهد بود.

روش ششم: روش مهاجرت سرمایه‌گذاری

متقاضی مهاجرت به اروپا از روش سرمایه‌گذاری، با خرید ملک یا سرمایه‌گذاری در موارد تعیین‌شده مانند اوراق قرضه دولتی در کشور موردنظر به ارزش تعیین‌شده در قانون مهاجرتی آن کشور، می‌تواند برای خود، همسر، فرزندان، پدر و مادرشان از ابتدا اقامت دائم اروپا را اخذ نماید. پول سرمایه گذاری شده شما در کشور مقصد بستگی به نوع طرح دولتی یا نیمه دولتی یا خصوصی بلوکه می شود و در این مدت هیچ‌گونه سودی به آن تعلق نمی گیرد.

مدت‌زمان و هزینه این روش نیز وابسته به میزان سرمایه شما و نوع طرحی که سرمایه‌گذاری می‌کنید دارد. هزینه و مدت‌زمان انجام این کار بعد از شناخت کامل‌تر پرونده شما میسر می‌شود. کمترین هزینه برای سرمایه‌گذاری مطمئن 200 هزار دلار است.

روش هفتم: روش مهاجرت خرید ملک

در این روش با خرید یک ملک در کشور مقصد می‌توانید ویزا آن کشور را دریافت نمایید. باید ملکی خریداری شود که شرایط دریافت ویزا را داشته باشد و توانایی دریافت ویزا دائم را به شما بدهد. حداقل سرمایه برای خرید ملک در اروپا 300 هزار یورو و برای کانادا 300 هزار دلار آمریکا است.

پیشنهاد ما برای خرید ملک، کشور ترکیه است که می‌توانید با فروش یک ملک در مرزداران تهران، 3 آپارتمان در ترکیه خریداری نمایید و ویزا دائم این کشور را دریافت کنید.

لیست قیمت‌ها

در این قسمت می‌توانید لیست بروز رسانی‌شده قیمت‌های اخذ انواع ویزا در شهریور ماه 1399 و ماه سپتامبر سال 2020 را مشاهده نمایید. همچنین با کلیک بر روی دکمه مربوطه امکان دانلود فایل pdf وجود دارد.

 

دانلود فایل pdf لیست قیمت ویزاها

راه‌های ارتباط با شرکت

برای تماس می‌توانید با شماره‌های 02188670097، 02188670098، 02188670099، 02188641877، 02188641878 و 02188641528 در روزهای شنبه تا پنج شنبه از ساعت 9 صبح تا 5 بعدازظهر تماس بگیرید. در اینستاگرام، تلگرام و سایر شبکه‌های اجتماعی ما را با نام کاربری visanewcom می‌توانید پیدا کنید.

نحوه ارسال رزومه

توجه کنید رزومه کاری‌تان کامل باشد؛ چون وکیل هم می‌تواند از آن طریق با کار و تخصص شما آشنایی پیدا نماید هم با درک مهارت و توانایی‌های شما و درنهایت کار با حقوق بهتر به شما پیشنهاد دهد. هیچ خدماتی بدون ارسال رزومه داده نمی‌شود.

آسان‌ترین روش برای این کار استفاده از سایت‌های رزومه ساز آنلاین است که به شما کمک می‌کنند در سریع‌ترین زمان رزومه‌تان را بسازید و خروجی PDF دریافت کنید و برای ما ارسال کنید. در زیر نام چند وب‌سایت رزومه ساز آنلاین آمده است.

https://cvbuilder.me

https://karboom.io/cv-builder

در صورتی هم که علاقه‌مند نیستید، می‌توانید فایل ورد زیر را دانلود کنید و رزومه‌تان را در داخل آن تکمیل نمایید و سپس برای ما ارسال کنید.

دانلود قالب ورد رزومه ساز

فایل‌های رزومه را به شماره 09218493365 از طریق واتس آپ یا ایمیل info@visanew.com ارسال نمایید.

متقاضیان مهاجرت می‌توانند رزومه خود را با فرمت دلخواه و به زبان فارسی یا انگلیسی جهت بررسی ارسال نمایند. همچنین یک قالب رزومه در جهت دانلود وجود دارد که می‌توان پس از تکمیل، آن را ارسال به شماره واتس آپ ما یا ایمیل ما ارسال نمایند.