the best country for studying immigration 1 - بهترین کشور برای مهاجرت تحصیلی کدام است؟
زمان مطالعه: 3 دقیقه

هزینه زندگی و تحصیل، زبان محلی، سطح علمی و رتبه بندی دانشگاه، شریط و مراحل دریافت ویزای تحصیلی، امکان داشتن شغل بعد از تحصیل و دریافت اقامت دائم در هر کشور از جمله مواردی هستند که آن کشور را به محلی مناسب برای دریافت اقامت تحصیلی تبدیل می‌کنند. در این مطلب شرایط تحصیل در کشورهای مختلف را شرح می‌دهیم تا راحت‌تر بتوانید بهترین کشور برای مهاجرت تحصیلی را انتخاب نمایید.

انتخاب بهترین کشور برای مهاجرت تحصیلی

اکثر افرادی که به فکر تحصیل در خارج از کشور هستند به دنبال پیدا کردن کشورهایی می‌باشند که امکان تحصیل با بودجه‌های کم هم در آن‌ها وجود دارد. یکی از نکات مهم دیگری که این افراد باید در نظر داشته باشند این است که آیا امکان کار بعد از تحصیل نیز در این کشورها وجود دارد یا خیر؟ در ادامه به معرفی بهترین کشورها برای مهاجرت تحصیلی می‌پردازیم. متقاضیان این روش می‎توانند شرایط اقامت از طریق تحصیل در کشورهای مختلف را در صفحه اقامت تحصیلی بخوانند.

مهاجرت تحصیلی به نروژ

نروژ در بین کشورهای ارزان برای تحصیل رتبه دهم را به خود اختصاص داده است. کشور‌های اروپای شمالی به علت سطح بالای زندگی و طبیعت خیره‌کننده، شناخته شده هستند و تحصیل در نروژ از این قاعده مستثنی نیست. دلیل دیگر برای تحصیل در نروژ، ارائه دروس به زبان انگلیسی در تمام سطوح و همچنین آشنایی شمار زیادی از مردم آن به زبان انگلیسی است.

مهاجرت تحصیلی به تایوان

تحصیل و زندگی در تایوان بسیار مقرون به صرفه است، همچنین سطح زندگی بالا و امکانات رفاهی بسیار مناسب این کشور آن را به یکی از گزینه های مناسب برای مهاجرت تحصیلی تبدیل نموده است.

The best country for studying immigration - بهترین کشور برای مهاجرت تحصیلی کدام است؟

مهاجرت تحصیلی به آلمان

آلمان صنعتی‎ترین کشور اروپا است و در سال‎های اخیر دانشجویان زیادی تحصیل در آلمان را انتخاب نموده‎اند. دولت آلمان با فراهم کردن تحصیل تقریبا رایگان در آلمان، این کشور را به یکی از بهترین مقاصد دانشجویان جهان تبدیل کرده است. کشور آلمان از محبوبیت رو به رشدی در میان دانشجویان بین المللی برخوردار است که علت آن وجود دانشگاه های معتبر، هزینه های کم و سطح بالای زندگی می باشد.

مهاجرت تحصیل در آرژانتین

آرژانتین دومین کشور بزرگ در آمریکای جنوبی است. این کشور با طبیعت خیره‌کننده محل بسیار مناسبی برای دانشجویانی است که به ماجراجویی و اکتشاف علاقه‌مند هستند. آرژانتین همچنین یکی از امن‌ترین کشورها در منطقه به شمار می‌رود. شما می‌توانید در دانشگاهای دولتی این کشور یه طور رایگان تحصیل کنید، ولی در دانشگاه‌های خصوصی شهریه‌ها ۵ هزار دلار و یا بیشتر است.

مهاجرت تحصیلی به استرالیا

مدارک تحصیلی قوی، کیفیت بالای زندگی، فرصت‌های شغلی و برنامه‌های تحصیلی به زبان انگلیسی از جمله نکات مثبت در زمینه تحصیل در استرالیا هستند. تحصیل در استرالیا فرصت زندگی در جامعه چند فرهنگی را برای متقاضیان فراهم می‌کند.

مهاجرت تحصیلی به کانادا

کانادا به عنوان سرزمین فرصت‌ها شناخته شده است و این امر ناشی از وجود فرصت‌های نوآورانه، فراوانی تحقیق و استانداردها و آموزش عالی موجود در این کشور می‌باشد.

مهاجرت تحصیلی به ایتالیا

کشور ایتالیا با غذاهای فوق‌العاده، هنر زیبا و تاریخ غنی، مورد علاقه ترین کشور برای دانشجویان سراسر جهان می‌باشد. برنامه تحصیل در ایتالیا ترکیبی منحصر به فرد از مطالعات فرهنگی ایتالیایی و دوره‌های مختلف در رشته‌های مختلف می‌باشد.

[تعداد: 2    میانگین: 5/5]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *