استرالیا از کشورهای در حال توسعه می‌باشد که از سلامت اجتماعی بسیار بالایی برخوردار است. استانداردهای بالای زندگی، اقتصاد قوی و دست آوردهای مثبت علمی بخشی از ویژگی‌های مثبت این کشور می‌باشند. اخذ اقامت استرالیا از روش‌های کاری، تحصیلی، ثبت شرکت، سرمایه‌گذاری، ازدواج، اثبات تمکن مالی و ویزای توریستی مواردی هستند که در مطالب این صفحه به بررسی آنها پرداخته‌ایم.

Study in australia - تحصیل در استرالیا

تحصیل در استرالیا

افراد می‌توانند با توجه به مدرک تحصیلی و سوابق خود برای اخذ بورسیه تحصیلی در استرالیا اقدام نمایند. ولی تمامی این موارد مستلزم داشتن مدرک زبان و محدودیت سنی برای اخذ امکان تحصیل رایگان در استرالیا یکی دیگر از شرایط خاص اخذ بورسیه است.

Work in Australia - کار در استرالیا

کار در استرالیا

استرالیا از نظر وضعیت اقتصادی از ثبات بالایی برخوردار است و نرخ اشتغال در آن در طی سال‌های اخیر تقریباً ثابت بوده است. نرخ بیکاری در این کشور بین ۵ تا ۶ درصد در نوسان است که رقم قابل قبولی در اقتصاد محسوب می‌شود. پس اگر به‌دنبال پیشرفت در آینده‌ی شغلی خود هستید و قصد مهاجرت به خارج از ایران را دارید، استرالیا می‌تواند انتخاب مناسبی برای شما باشد.

Registration in Australia 1 - ثبت شرکت در استرالیا

ثبت شرکت در استرالیا

برای ثبت شرکت در استرالیا فرد باید یک بیزینس پلن و یا طرح کسب و کار به سفارت استرالیا تحویل دهد. در این فرآیند توانایی فرد به عنوان مدیر شرکت بررسی می‌شود. بعد از این مرحله فرد باید نام شرکت خود را تعیین نماید. در نهایت اتاق بازرگانی در استرالیا باید تمامی شرایط بیزینس را تائید نماید.

Investing in Australia - سرمایه گذاری در استرالیا

سرمایه گذاری در استرالیا

اقامت سرمایه گذاری در استرالیا یکی از مناسب‌ترین و سریع‌ترین روش‌های اخذ اقامت در این کشور می‌باشد؛ یکی از موارد مهمی که متقاضیان سرمایه گذاری در استرالیا باید از آن اطلاع داشته باشند، شرایط و مبلغ سرمایه گذاری در این کشور است.

Resettlement in Australia - اقامت تمکن مالی در استرالیا

اقامت تمکن مالی در استرالیا

اقامت تمکن مالی به افرادی تعلق می‌گیرد که بتوانند اثبات کنند برای زندگی در کشور استرالیا نیاز به داشتن درآمد از داخل این کشور ندارند. در این روش متقاضیان با اثبات تمکن مالی می‌توانند برای همسر و فرزندانشان هم اقامت بگیرند.

Tourist stay in Australia 1 - اقامت توریستی در استرالیا

اقامت توریستی در استرالیا

ویزای توریستی استرالیا به مدت سه ماه به فرد اجازه می‌دهد که این کشور اقامت داشته باشد اما نمی‌تواند در این مدت به کار یا تحصیل بپردازد. دارندگان این ویزا مجاز به شرکت در دوره‌های آموزشی بیش از سه ماه نیستند.

Marriage in Australia - ازدواج در استرالیا

ازدواج در استرالیا

یکی از راه‌های اخذ اقامت استرالیا دریافت ویزای ازدواج و یا ویزای نامزدی این کشور است. این ویزا به افرادی تعلق می‌گیرد که نامزد یا همسرشان تابعیت کشور استرالیا را داشته باشد.


[تعداد: 4    میانگین: 5/5]