کانادا شمالی‌ترین کشور قاره‌ی آمریکای شمالی و بعد از روسیه دومین کشور بزرگ جهان است. پایتخت کانادا کشور اتاوا و بزرگ‌ترین شهر آن، تورنتو است. این کشور از جنوب بافاصله‌ای حدود 200 کیلومتری با ایالات‌متحده آمریکا همسایه است و مرز میان آن‌ها بلندترین مرز زمینی در جهان است. پرجمعیت‌ترین شهرهای کانادا به ترتیب تورنتو، مونترآل و ونکوور هستند.

برای مهاجرت به کانادا و اخذ اقامت برنامه‌های گوناگونی وجود دارد. قرارگیری در بهترین گروه و برنامه مهاجرتی به کانادا شرط اصلی موفقیت در اخذ اقامت است. اخذ اقامت کانادا از روش‌های کاری، تحصیلی، ثبت شرکت، سرمایه‌گذاری، ازدواج، اثبات تمکن مالی و ویزای توریستی مواردی هستند که در مطالب این صفحه به بررسی آن‌ها پرداخته‌ایم.

asylum in canada - پناهندگی در کانادا

پناهندگی در کانادا

برای پناهندگی در کانادا نیاز است که متقاضیان با شرایط انجام و مدارک مورد نیاز برای این کار آشنایی داشته باشند به همین دلیل ما در این مقاله موارد مهم را مورد بررسی قرار داده ایم.
#پناهندگی #کانادا #پناهندگی_کانادا #مهاجرت #مهاجرت_کانادا #اقامت_دائم #اقامت_دائم_کانادا

study in canada - تحصیل در کانادا

تحصیل در کانادا

تحصیل در کانادا یکی از روش‌های اخذ اقامت کانادا می‌باشد که از طرفداران زیادی بین دانش آموزان و دانشجویان برخوردار است. در این مطلب به بررسی این روش می‌پردازیم.

Work in Canada 1 - کار در کانادا

کار در کانادا

از روش‌های مهاجرت و اخذ اقامت کانادا، دریافت ویزای کار در کانادا می‌باشد. درواقع کشور کانادا هرساله لیستی از مشاغل که نیاز به نیروی متخصص دارند را منتشر می‌کند و افراد می‌توانند برای استخدام درخواست دهند.

Company registration in Canada - ثبت شرکت در کانادا

ثبت شرکت در کانادا

ثبت شرکت در کانادا یکی از بهترین راه‌های مهاجرت برای تجار و سرمایه‌گذاران می‌باشد. روش سرمایه‌گذاری، یکی از گزیده‌ترین روش‌های دست‌یابی به اقامت در این کشور توسعه‌یافته است.

investment in canada - سرمایه گذاری در کانادا

سرمایه گذاری در کانادا

یکی از چندین راه مهاجرت به کانادا، روش سرمایه گذاری در کانادا هست که این راه نیز طرق و مدل و روش‌های متفاوتی دارد به‌طور مثال سرمایه‌گذاری در هرکدام از استان‌های کانادا با مبالغ متفاوتی امکان‌پذیر هست

resettlement in canada - اقامت تمکن مالی در کانادا

اقامت تمکن مالی در کانادا

برای دریافت اقامت تمکن مالی در کانادا متقاضی باید بتواند ثابت کند که توانایی پرداخت هزینه‌های زندگی در کانادا را بدون داشتن منبع درآمد در این کشور دارد و می‌تواند بدون داشتن کار و شغل در این کشور زندگی نماید.

Tourist stay in Canada - اقامت توریستی در کانادا

اقامت توریستی در کانادا

اخذ ویزای توریستی کانادا به فرد این اجازه را می‌دهد که تا مدت‌زمان معینی در این کشور اقامت داشته باشد ولی این فرد اجازه داشتن شغل را در مدت‌زمان اقامت خود نخواهد داشت؛ اما چگونه می‌توان اقامت توریستی را به اقامت دائم تبدیل نمود؟

Marriage in Canada - ازدواج در کانادا

ازدواج در کانادا

پروسه اخذ اقامت از طریق ازدواج در کانادا نسبت به سایر روش‌های مهاجرتی کمتر طول می‌کشد و همچنین به دلیل استقبال دولت کانادا نسبت به پذیرش افراد از این طریق، روش اقامت از طریق ازدواج طرفداران زیادی را به خود اختصاص داده است.


[تعداد: 9    میانگین: 4.4/5]