کشور آلمان یکی از مهاجرپذیرترین کشورها در بین کشورهای حوزه شنگن می‌باشد با این وجود روند مهاجرت به آلمان از اواسط سال 2015 تا سال 2019 دارای فراز و نشیب‌های بسیاری بوده است. اخذ اقامت آلمان (اقامت دایم و موقت آلمان) از روش‌های کاری، تحصیلی، ثبت شرکت، سرمایه‌گذاری، ازدواج، اثبات تمکن مالی و ویزای توریستی مواردی هستند که در مطالب این صفحه به بررسی آنها پرداخته‌ایم.

germany through study 1 - تحصیل در آلمان

تحصیل در آلمان

مهاجرت و اخذ اقامت از طریق تحصیل یکی از روش‎های مطمئن برای دریافت اقامت کشورهای حوزه شنگن و کانادا می‌باشد که باید با دقت بسیار زیادی انجام گردد. تمامی اطلاعات مورد نیاز را در لینک زیر بخوانید.

work in germany 1 1 - کار در آلمان

کار در آلمان

آلمان کشوری است که با داشتن فضای اقتصادی ثابت و حاکمیت قانون به‌خوبی توسعه‌یافته و بازار خوبی برای شرکت‌های کوچک و بزرگ است. در این مطلب به بررسی هرآنچه متقاضیان کار در آلمان باید بدانند می‎پردازیم.

registration in germany - ثبت شرکت در آلمان

ثبت شرکت در آلمان

قانون ثبت شرکت در آلمان به اتباع خارجی این امکان را می‌دهد که در این کشور کسب‌وکار راه‌اندازی و برای مدیریت آن، اقامت آلمان دریافت نمایند. یکی از روش‌های مرسوم راه‌اندازی کسب کار در آلمان، ثبت شرکت می‌باشد.

Investing in Germany 1 - سرمایه گذاری در آلمان

سرمایه گذاری در آلمان

سرمایه گذاری در آلمان و دیگر کشورها عموماً شامل شرایط یکسانی در طی سالیان نیست و باید توجه داشت که ممکن است هرسال یک سری راه برای سرمایه‌گذاری باز شود. جدیدترین شرایط سرمایه گذاری در آلمان در لینک زیر

accommodation in germany - اقامت تمکن مالی در آلمان

اقامت تمکن مالی در آلمان

اقامت از طریق تمکن مالی در آلمان یکی از انواع اقامت‌ها می‌باشد با این تفاوت که افرادی که از روش اقامت از طریق تمکن مالی در آلمان اقدام می‌نمایند به‌طورمعمول اجازه کار در این کشور را نخواهند داشت.

tourist stay in germany - اقامت توریستی در آلمان

اقامت توریستی در آلمان

ویزای توریستی آلمان تا ۹۰ روز معتبر است و در طول اقامت درکشور آلمان ، به شما اجازه تحصیل و کار داده نخواهد شد. بنابراین اگر قصد تحصیل یا کار در آلمان را دارید باید درخواست ویزای کار یا تحصیل کنید.

german accommodation through marriage - ازدواج در آلمان

ازدواج در آلمان

از راه‎های مختلفی می‎توان اقامت آلمان را به دست آورد؛ یکی از راه‌های مهاجرت به آلمان، اخذ اقامت آلمان از طریق ازدواج است که در این مطلب به بررسی تمامی جوانب ازدواج در آلمان پرداخته ایم.


[تعداد: 5    میانگین: 4.2/5]