هلند یکی از زیباترین و بهترین کشورها برای زندگی می‌باشد، این کشور به کشور گل و دوچرخه در میان کشورهای اروپایی شناخته شده است. روش‌های مختلفی برای مهاجرت به هلند وجود دارد و هر روش شرایط، الزامات و محدودیت‌های مخصوص به خود را دارد. اخذ اقامت ترکیه تاجیکستان از روش‌های کاری، تحصیلی، ثبت شرکت، سرمایه‌گذاری، ازدواج، اثبات تمکن مالی و ویزای توریستی مواردی هستند که در مطالب این صفحه به بررسی آنها پرداخته‌ایم.

Study in the Netherlands - تحصیل در هلند

تحصیل در هلند

امروزه کشورهای اروپایی علی الخصوص هلند مقصد و انتخاب بسیاری از دانشجویان ایرانی بوده و هر روزه متقاضیان بسیاری تمایل دارند برای ادامه تحصیل به کشور هلند رفته و در آنجا تحصیل کنند. تحصیل در هلند یکی از راحت ترین و مطمئن ترین راه ها برای اخذ اقامت این کشور می باشد.

Work in the Netherlands  - کار در هلند

کار در هلند

افرادی که به دنبال پیدا کردن کار در هلند و اخذ اقامت از این طریق هستند باید در خصوص مواردی مانند روش‌های اخذ ویزای کاری هلند، فرصت‌های شغلی موجود در این کشور و طریقه یافتن شغل مناسب در آن اطلاعات کسب نمایند که در این مطلب به بررسی آن‌ها پرداخته ایم.

company registration in the netherlands - ثبت شرکت در هلند

ثبت شرکت در هلند

فرد با ثبت شرکت در هلند نه تنها می‌تواند به‌راحتی به کشورهای حوزه شنگن رفت و آمد داشته باشد بلکه امکان افتتاح حساب بانکی در هلند و اخذ اقامت برای خود و تمامی اعضای خانواده را نیز خواهد داشت.

invest in the netherlands - سرمایه گذاری در هلند

سرمایه گذاری در هلند

کشور هلند از لحاظ اقتصادی رتبه هشتم را در اروپا کسب نموده است و به همین دلیل به یک مقصد عالی برای کسب و کار و ایجاد سرمایه گذاری تبدیل گشته است. در مورد شرایط و مزایای سرمایه گذاری در هلند بخوانید.

accommodation in the netherlands - اقامت تمکن مالی در هلند

اقامت تمکن مالی در هلند

اخذ اقامت تمکن مالی در هلند در سال های اخیر مورد توجه افراد بسیاری قرار گرفته است زیرا این روش از شرایط آسان تر و داشتن ریسک کمتر در مقایسه با سایر روش های اخذ اقامت هلند برخوردار است.

Tourist stay in the Netherlands 1 - اقامت توریستی در هلند

اقامت توریستی در هلند

ویزای توریستی هلند برای افرادی که به قصد گردش و مسافرت به هلند را دارند صادر می‌گردد. انجام مراحل و صدور این نوع ویزا حدوداً 20 روز طول می‌کشد و فرد با در دست داشتن آن می‌تواند به مدت 3 ماه در این کشور اقامت داشته باشد.

Marriage in the Netherlands - ازدواج در هلند

ازدواج در هلند

مهاجرت از طریق ازدواج یکی از اصلی‌ترین راه‌ها برای اخذ اقامت کشورهایی است که مهاجرپذیر نیستند. اگر به دنبال کسب اطلاعات در مورد اقامت از طریق ازدواج در هلند هستید با ما همراه باشید.


[تعداد: 4    میانگین: 4.8/5]