کشور سوئیس با نام رسمی کنفدراسیون سوئیس کشوری واقع در بخش غربی قاره اروپا است که از سمت شمال با کشور آلمان، از سمت شرق با لیختن‌اشتاین و اتریش، از شمت غرب با کشور فرانسه و از سمت جنوب با ایتالیا مرز مشترک دارد. این کشور با جمعیت تخمینی 8 میلیون نفر، کشوری است که از 26 ایالت و استان تشکیل‌شده و بزرگ‌ترین شهر آن برن نام دارد. زوریخ و ژنو که از قطب‌های اقتصادی جهانی هستند، در سوئیس قرار دارند.
بر اساس گزارش‌های اعلام‌شده از طرف واحد اقتصاد جهانی، سوئیس ازنظر استاندارد کیفی زندگی در بالاترین و برترین سطح جهانی قرار دارد. اخذ اقامت سوئیس از روش‌های کاری، تحصیلی، ثبت شرکت، سرمایه‌گذاری، ازدواج، اثبات تمکن مالی و ویزای توریستی مواردی هستند که در مطالب این صفحه به بررسی آن‌ها پرداخته‌ایم.

ازدواج در سوئیس

ازدواج در سوئیس

افرادی که قصد مهاجرت از طریق ازدواج در سوئیس را دارند باید از شرایط و قوانین در نظر گرفته شده برای ازدواج در این کشور آگاه باشند. سوئیس شرایطی بسیار مطلوبی را بعد از ازدواج برای شما فراهم می‌کند که می‌توانید از بسیاری امکانات بهره ببرید.
#ازدواج_در_سوئیس #اقامت_سوئیس #مهاجرت_از_طریق_ازدواج #هزینه_رفتن_به_سوئیس #سوئیس #تحصیل_در_سوئیس #مهاجرت_از_طریق_ازدواج_در_سوئیس #ویزا_سوئیس #ویزا_توریستی_سوئیس #شرایط_زندگی_در_سوئیس #هزینه_زندگی_در_سوئیس

پناهندگی در سوئیس

پناهندگی در سوئیس

سوئیس یکی از کشورهایی است که به دلیل داشتن شرایط مطلوب اقتصادی، امکانات رفاهی، اجتماعی و خدماتی خوب و پایین بودن نرخ بیکاری هممواره مورد توجه افراد بسیاری بوده است. در ادامه به بررسی شرایط پناهندگی در سوئیس خواهیم پرداخت.
#سوئیس #پناهندگی #مهاجرت #اقامت #اقامت_پناهندگی #درخواست_پناهندگی #حقوق_پناهندگی_در_سوئیس #اقامت_اروپا #اقامت_دائم #مهاجرت_به_اروپا


[تعداد: 1   میانگین:  5/5]