مهاجرت

موسسه مهاجرتی در آذربایجان شرقی

موسسه مهاجرتی در آذربایجان شرقی

پدیده مهاجرت به‌منظور رشد و ارتقای اقتصادی، تحصیلی و بهره‌ مندی از امکانات رفاهی و خدماتی کشورهای پیشرفته بسیار مورد استقبال افراد متعدد از سراسر جهان قرارگرفته است. امروزه به دلیل تغییرات قوانین مهاجرتی به‌خصوص در کشورهای اروپا و کانادا، یاری‌ گرفتن از مشاورین و وکلای مهاجرتی در روند مهاجرت الزامی است. در اینجا به معرفی موسسه مهاجرتی در آذربایجان شرقی و لزوم  مشاوره قبل از مهاجرت خواهیم پرداخت.

موسسه مهاجرتی در آذربایجان شرقی

بر اساس موارد ذکرشده در خصوص لزوم بهره‌گیری از یاری وکلا و مشاوران حقوقی در روند مهاجرت، انتخاب یک موسسه معتبر مهاجرتی بسیار مهم است. درواقع نخستین قدم جهت مهاجرت، یافتن موسسه مهاجرتی قابل‌اطمینان است که با برخورداری از مشاوران و وکلای مجرب و معتبر بهترین راهنمایی‌ها را در این خصوص ارائه می‌دهد.

مشاوران حقوقی در موسسه مهاجرتی در آذربایجان شرقی قادرند پاسخگوی تمامی سؤالات و نگرانی‌های افراد در زمینه مهاجرت به کشور موردنظر باشند تا در ادامه مسیر با کمک وکیل مهاجرت، اقدامات لازم جهت اقامت و زندگی افراد در کشور مقصد انجام بپذیرد.

بهترین موسسه مهاجرتی در آذربایجان شرقی

خدمات حقوقی موسسه مهاجرتی در آذربایجان شرقی

نداشتن اطلاعات کافی در زمینه مهاجرت خصوصاً به کشورهای اروپایی و کانادا سبب ایجاد مشکلات فراوان و جبران‌ناپذیر می‌گردد. برای مثال ممکن است افراد به دلیل رعایت نکردن قانونی خاص در کشور مقصد به دلیل بی‌اطلاعی، در روند مهاجرت و اخذ اقامت در آن کشور با مشکل روبه‌رو شده یا حتی درخواست ویزای آن‌ها ریجکت شود.

در واقع ناآگاهی از مقررات کشور مقصد می‌تواند سبب ایجاد مشکل در پرونده قضایی و یا سردرگمی در مراکز حقوقی و قضایی شود. بنابراین لزوم یاری‌گرفتن از وکیل و مشاور آشنا به قوانین کشور مقصد امری الزامی به شمار می‌رود. خدمات حقوقی وکیل و مشاور مهاجرت به شرح زیر است.

 • مشاوره در خصوص دریافت انواع ویزا مانند ویزای کاری، ویزای تحصیلی و …
 • معرفی شرایط اخذ ویزا در کشور موردنظر
 • معرفی قوانین مهاجرت و کسب اقامت در کشور موردنظر
 • تعیین وقت مصاحبه حضوری در سفارت کشور مقصد
 • ارائه راهنمایی‌های لازم برای حل مشکل ابطال و ریجکتی ویزای افراد
 • ارائه اطلاعات لازم در خصوص انواع سرمایه‌گذاری در کشور مقصد و قوانین مربوط به آن
 • ارائه اطلاعات کافی درباره وضعیت اقتصادی و تبادلات ارزی در کشور مقصد
 • یاری‌رساندن به افراد در زمینه پرونده‌های قضایی

زمینه کاری موسسه مهاجرتی در آذربایجان شرقی

افراد همواره به دنبال راهی مطمئن جهت پیشرفت فردی و اجتماعی هستند که مهاجرت از مهم‌ترین این راه‌ها است. مهاجرت به کشورهای خارجی به‌خصوص اروپا و کانادا به دلیل استانداردهای بالای زندگی در این کشورها همواره موردتوجه افراد قرار داشته است.

وکلای مهاجرتی و مشاورین معتبر در موسسه مهاجرتی در آذربایجان شرقی که زیر نظر دفتر مهاجرتی ویزا نیو مشغول به خدمت‌رسانی هستند، از روش‌های مهاجرتی زیر اقدام می‌کنند؛ هرکدام از این روش‌ها دارای شرایط و قواعد خاص خود می‌باشند.

 • مهاجرت کاری (گرفتن جاب آفر)
 • مهاجرت تحصیلی
 • مهاجرت از طریق سرمایه‌گذاری مانند ثبت شرکت، خرید ملک و …
 • مهاجرت از طریق ثبت شرکت
 • مهاجرت از طریق خرید فرانچایز در اروپا و کانادا
یکی از پرطرفدارترین و مؤثرترین راه‌های مهاجرت کاری به اروپا و کانادا در میان ایرانیان روش مهاجرت کاری جاب آفر می‌باشد که مشاوران موسسه مهاجرتی در آذربایجان شرقی می‌توانند به‌خوبی در این پروسه یاری‌رسان متقاضیان باشند.

مسئولیت‌های کاری در موسسه مهاجرتی در تبریز

با توجه به وجود انواع روش‌های مهاجرتی، افراد بایستی همه جوانب را قبل از مهاجرت بررسی کنند. مهم‌ترین مسائل در زمینه مهاجرت به کشورهای خارجی که قبل از شروع روند مهاجرت بایستی موردتوجه قرار بگیرند شامل مواردی نظیر بررسی شرایط پذیرش مهاجران در کشور مقصد، شرایط  و هزینه زندگی، تحصیل و کار در کشور مقصد، میزان تمکن مالی متقاضیان، سرمایه موردنیاز برای مهاجرت و … می‌باشند.

موسسه مهاجرتی در آذربایجان شرقی با بهره‌گیری از مشاوران حقوقی و مهاجرتی می‌توانند افراد ساکن در این استان را که قصد مهاجرت از طریق اخذ ویزای کاری، تحصیلی و یا سرمایه‌گذاری و… را دارند یاری کنند و سبب سهولت در روند مهاجرت افراد با توجه به پیچیدگی‌های مسیر گردند.

یک مشاور حقوقی مهاجرتی چه ویژگی‌هایی دارد؟

امروزه با توجه به تغییرات قوانین مهاجرتی، یاری‌گرفتن از یک مشاور مهاجرتی مجرب الزامی است. اقدام به مهاجرت بدون آگاهی و اطلاع از مقررات مهاجرتی روز جهان و همچنین نداشتن اطلاعات کافی از شرایط کشور مقصد سبب ایجاد مشکلات زیادی برای متقاضیان شده و سرمایه و وقت آنان را هدر می‌دهد. مهم‌ترین ویژگی‌هایی که یک مشاور حقوقی مهاجرتی باید داشته باشد، به شرح زیر است.

 • دارا بودن مدرک تحصیلی مرتبط با حقوق و مهاجرت
 • آشنایی و تسلط بر شرایط و قوانین روز مهاجرتی در کشورهای خارجی
 • ارائه اطلاعات لازم جهت شرایط لازم برای انواع روش‌های مهاجرتی و اخذ ویزا
 • معرفی راه‌های قانونی مهاجرت
 • داشتن نمونه پرونده‌های موفق انجام شده
 • ارائه پیشنهاد‌های متناسب با مشخصات و شرایط متقاضیان مانند تحصیلات و سرمایه آن‌ها
 • بررسی دلایل مهاجرت افراد و ارائه پیشنهاد روش مهاجرتی و کشور متناسب با آن‌ها

چرا باید از وکیل و مشاور به‌منظور مهاجرت کمک بگیریم؟

اگرچه در شرایط حال حاضر امکان مهاجرت به‌صورت فردی نیز امکان‌پذیر است و یاری‌گرفتن از وکیل و مشاور مهاجرتی الزامی نیست؛ اما پیموده مسیر پرپیچ‌وخم مهاجرت به‌خصوص به اروپا و کانادا به‌تنهایی بسیار ریسک‌پذیر است.

یاری‌گرفتن متقاضیانی از وکیل و مشاور حقوقی در زمینه مهاجرت می‌تواند سبب تسهیل روند اخذ ویزا و اقامت در کشورهای خارجی شده و از هدر رفت وقت و سرمایه افراد جلوگیری کند. شاید مهم‌ترین مزیت بهره‌گیری از راهنمایی‌های وکیل و مشاوران قبل از مهاجرت، کاهش نگرانی افراد در این پروسه حیاتی باشد.

لازم به ذکر است که متقاضیان عزیز می‌توانند با مراجعه به موسسه مهاجرتی در تبریز جهت انجام مشاوره‌های لازم و همچنین کسب اطلاعات لازم در خصوص مهاجرت به اروپا و کانادا اقدام نمایند.

سؤالات متداول

تفاوت وکیل و مشاور مهاجرتی چیست؟

مشاور مهاجرتی کسی است که با دارا بودن مدرک تحصیلی مرتبط و گذراندن دوره‌های تخصصی، گواهینامه معتبر از اداره امور مهاجرت کسب می‌کند؛ اما وکیل مهاجرت به کسی گفته می‌شود که مجوز قانونی جهت پیگیری پرونده‌های مهاجرتی افراد در سطح بین‌المللی را دارا باشد.

مهم‌ترین ویژگی وکیل مهاجرت معتبر چیست؟

امروزه به دلیل گسترش کلاه‌برداری‌ها و سو استفاده برخی افراد در زمینه مهاجرت، افراد بایستی از یک وکیل حقوقی معتبر یاری بگیرند. درواقع افراد باید یک وکیل معتبر را از نظر دارا بودن پروانه مراکز حقوقی، پروانه وکالت دادگستری و مجوز رسمی پیگیری پرونده مهاجرتی افراد در سطح بین‌الملل بررسی کنند.

آیا بهره‌گیری از یاری وکیل و مشاور در موسسه مهاجرتی در آذربایجان شرقی سبب تسریع روند مهاجرت می‌شود؟

بله، پرونده‌های مهاجرتی که تحت پیگیری وکلا و مشاوران حقوقی قرار دارند، به دلیل آنکه بر اساس استانداردها و فاکتورهای اساسی اداره مهاجرت تنظیم‌شده‌اند از ریسک پایینی برای ریجکت شدن برخوردار هستند، لذا روند مهاجرت افراد را سرعت می‌بخشد.

روند مهاجرت به کانادا در صورت یاری‌گرفتن از وکیل و مشاور در موسسه مهاجرتی در آذربایجان شرقی چقدر طول می‌کشد؟

مهاجرت به کانادا، بسته به نوع روش مهاجرت و شرایط کشور مقصد حدوداً ۶ الی ۱۲ ماه طول می‌کشد. بهره‌گیری از کمک و راهنمایی‌های وکیل مهاجرتی در کسب اطلاعات لازم از سازمان امور مهاجران کانادا می‌تواند سبب تسهیل و تسریع پرسه مهاجرت افراد شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.