مهاجرت به اکوادور

پایتخت: کیتو
جمعیت: 16.500.000 نفر
نظام حاکم: جمهوری
مساحت: 273.000 کیلومتر مربع
شهرهای مهم: گوایاکیل، کوئنکا، بانوس
زبان رسمی: اسپانیایی
واحد پول رسمی: دلار آمریکا

 

اکوادور کشوری است که روی خط استوا در ساحل غربی آمریکای جنوبی قرار گرفته است. مناظر متنوع آن جنگل آمازون، ارتفاعات آن و جزایر غنی از حیات وحش گالاپاگوس را در بر می گیرد. کیتو، پایتخت، در کوهپایه‌های آند در ارتفاع 2850 متری، به‌خاطر مرکز استعماری اسپانیایی که عمدتاً دست نخورده است، با کاخ‌های تزئین‌شده قرن 16 و 17 و مکان‌های مذهبی، مانند کلیسای پرآذین Compañía de Jesús، شهرت دارد.

شرایط مهاجرت به اکوادور

مهاجرت به اکوادور کشوری متوسط رو به رشد از نظر اقتصاد، اما فوق‌العاده برای توریست‌ها می‌باشد. زمانی که شما اقامت اکوادور را دریافت کنید می‌توانید بسیار راحت‌تر با هزینه‌ای کمتر به آمریکا مهاجرت و یا سفر کنید. این کشور آب و هوای معتدلی داشته و صادرات خود را در زمینه میگو و نفت دنبال می‌کند. همچنین با سیاست‌های جدید توانسته است در سال‌های اخیر به رشد جهانی خوبی دست پیدا کند و خود را به عنوان یک گزینه مناسب برای مهاجران معرفی کند.

معرفی کشور اکوادور

کشور اکوادور صنعت خود را در زمینه نفت، میگو، گردشگری، جذب سرمایه‌گذار خارجی و سیاست‌های کلان ارتقا بخشیده است. تحصیل در اکوادور از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است و سرمایه‌گذاری‌های خوبی را در این عرصه در پیش گرفته‌اند. جالب است بدانید پاسپورت این کشور رتبه خوبی در جهان دارد و با دریافت اقامت دائم اکوادور و پاسپورت این کشور می‌توانید به 91 کشور بدون نیاز دریافت ویزا سفر کنید.

مدارک لازم مهاجرت به اکوادور

با توجه به هدف شما از سفر مدارک متفاوت خواهد بود و نوع ویزا هم متفاوت است. اما برخی از این مدارک در همه نوع ویزا یکسان است که در لیست زیر به آن‌ها اشاره‌ می‌کنیم.

  • پاسپورت با اعتبار حداقل شش ماه آینده.
  • گواهی پلیس مبنی بر عدم سوء پیشینه کیفری.
  • دو قطعه عکس جدید، اندازه پاسپورت، رنگی.
  • مشخصات دقیق محل اقامت
  • گواهی بانک مبنی بر وضعیت اقتصادی خوب
  • نامه‌ای که نشان می‌دهد در زمان اقامت در اکوادور از پس هزینه‌های خود برمی‌آیید.

وکیل مهاجرت به اکوادور

برای مهاجرت قانونی نیاز به یک فرد دانا در زمینه قوانین است تا در طی مسیر دریافت ویزا دچار مشکلات پیچیده نشویم به همین خاطر وجود یک وکیل مهاجرت قانونی و با سابقه در این حوزه الزامی است. کار وکیل مهاجرت دریافت مدارک شما و توجه به درستی مدارک با در نظر گرفتن تمامی قوانین در هر مرحله است که به شما کمک خواهد کرد از راحت‌ترین راه و از بهترین روش بتوانید ویزای خود را دریافت کنید.

معایب مهاجرت به اکوادور

مردم اکوادور: اکوادوری‌ها برای همه چیز هزینه بیشتری از مهاجران دریافت خواهند کرد.

بیمه در اکوادور: بیمه سلامت عمومی در اکوادور دارای شکاف‌هایی است.

بهداشت محیط زیست: در بخش‌هایی از اکوادور رسیدگی خوبی به سیستم بهداشتی و فاضلابی نشده و سبب تخریب محیط زیست می‌شود.

مزایای مهاجرت به اکوادور

امنیت: مهاجران در اکوادور دارای امنیت هستند البته به شرطی که در مورد دارایی خود صحبتی نکنند و در دید عموم آن را قرار ندهند.

اقامت و اجاره ملک: مکان های مقرون به صرفه زیادی برای زندگی وجود دارد که میتوانید آنها را اجاره کنید یا بخرید.

ترکیب فرهنگی عالی: به دلیل مهاجرپذیر بودن اکوادور در این مکان افراد با فرهنگ های مختلف درکنار هم زندگی میکنند و این جزو مزایای اکوادور به حساب می‌آید.

 

کار در اکوادور

این روزها بسیاری از افراد جویای کار به دنبال کار کردن در کشورهای خارجی هستند، یکی از کشورهای پرطرفدار کشور اکوادور است، برای کار در اکوادور فرد باید مراحلی را طی نموده و در نهایت ویزای کار دریافت نماید؛ اما ابتدا بایستی شرایط و مراحل دریافت ویزای کار اکوادور را بررسی کند.

مدرک زبان موردنیاز: زبان اسپانیایی

اقامت توریستی در اکوادور

اکوادور یکی از کشورهای واقع در آمریکای جنوبی می‌باشد و کشورهای کلمبیا، پرو و اقیانوس آرام در همسایگی آن قرار دارند. این کشور هرساله توریست‌های بسیاری را به سمت خود جذب می‌نماید؛ درواقع صنعت گردشگری، یکی از پایه های اساسی اقتصاد این کشور محسوب می شود. دریافت ویزای توریستی اکوادور نیازمند مدارک و شرایط خاصی است که باید قبل از هر اقدامی بررسی گردند.

مدرک زبان موردنیاز: زبان اسپانیایی

تحصیل در اکوادور

تحصیل در اکوادور در سال‌های اخیر بسیار مورد استقبال واقع شده است.  در حال حاضر، کشور اکوادور شهرت رو به رشدی را درزمینهٔ ی تحصیلات آکادمیک از جمله رشته‌های علوم طبیعی، تکنولوژی و مهندسی فراهم کرده است.

مدرک زبان موردنیاز: زبان اسپانیایی در سطح B1 

سرمایه گذاری در اکوادور

واحد پول اکوادور دلار آمریکا و زبان رسمی این کشور، زبان اسپانیایی می‌باشد. عمده محصولات صادراتی و وارداتی این کشور از میگو، ماهی، کاکائو، موز و چوب برای صادرات و کالاهای صنعتی و سوخت برای واردات تشکیل شده است. اقامت این کشور در دو نوع دائمی و موقت از روش‌های گوناگونی امکان‌پذیر است، یکی از این روش‌ها سرمایه گذاری در اکوادور می‌باشد.

مدرک زبان موردنیاز: آشنا به زبان اسپانیایی

ثبت شرکت در اکوادور

کشور اکوادور همواره یکی از بهترین کشورها برای مهاجرت ایرانیان شناخته شده است به همین دلیل افراد بسیاری متقاضی اقامت در این کشور هستند، یکی از روش‌های اقامت در این کشور، ثبت شرکت می‌باشد. ثبت شرکت در اکوادور دارای شرایطی می‌باشد که در این مطلب به شرح آن می‌پردازیم.

مدرک زبان موردنیاز: آشنا به زبان اسپانیایی

خرید ملک در اکوادور

اکوادور یکی از کشورهایی است که به دلیل نزدیکی آن به آمریکا و کانادا مورد توجه افراد بسیاری قرار گرفته است. از اصلی‌ترین روش‌های بدست آوردن اقامت این کشور نیز سرمایه‌گذاری از طریق خرید ملک است.

مدرک زبان موردنیاز: آشنا به زبان اسپانیایی

اقامت تمکن مالی در اکوادور

راه‌های مختلفی وجود دارد که متقاضیان اقامت در کشور اکوادور می‌توانند از طریق آن‌ها به هدف خود برسند. یکی از این روش‌ها اقامت تمکن مالی در اکوادور می‌باشد. هزینه مهاجرت از این روش نسبتاً بیشتر از سایر روش‌ها بوده و برای افرادی که توانایی مالی خوبی دارند مناسب است.

مدرک زبان موردنیاز: آشنا به زبان اسپانیایی

ازدواج در اکوادور

روش‌های گوناگونی اخذ اقامت و تابعیت اکوادور وجود دارد که یکی از آنها، ازدواج با یکی از اتباع این کشور می‌باشد. فرد با ازدواج با یک تبعه اکوادوری و اثبات آن به سفارت، می‌تواند ویزای اکوادور را دریافت کرده و در این کشور زندگی کند.

مدرک زبان موردنیاز: نیازی ندارد

پناهندگی در اکوادور

امروزه به دلیل سخت‌تر شدن شرایط و روند پذیرش مهاجران، بسیاری از افراد به فکر پناهندگی در اکوادور می‌افتند. حتی در صورت موجه بودن دلیل اصلی پناهندگی و پذیرش تقاضای آن‌ها، افراد مسیر پرپیچ‌وخمی را باید طی کنند و تمامی خطرات جانی و مالی این راه را به جان بخرند.

منوی دسته بندی های خود را در تنظیمات سربرگ در بخش منوی موبایل مشخص کنید.
سبد خرید
Instagram
سایدبار
برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.
question