زمان مطالعه: ۶ دقیقه
england 1 - مهاجرت به انگلستان | اخذ اقامت انگلستان

کشور انگلیس

در اروپا کشورها به یک شکل نبوده و هرکدام تفاوت هایی را دارا می باشند. متقاضیانی که علاقه مند به دریافت اقامت انگلیس هستند شرایط را باید به گونه ای دیگر طی کنند. این کشور ویژگی های منحصر به فردی دارد که برای متقاضیان دریافت اقامت به عنوان اولویت اول به اروپا نام برده می شود. کشور انگلیس به همراه کشورهای اسکاتلند، ایرلندشمالی و ولز قلمرو بریتانیا را تشکیل می دهند.

جهت دریافت اقامت انگلیس باید از ویژگی های آن اطلاع کامل و جامعی داشته باشید. کشوری بسیار جذاب با آب و هوایی دل انگیز و جاذبه های متنوع در بخش های مختلف، خود گزینه عالی برای گردشگران و متقاضیان دریافت اقامت دائم  می باشد. اقتصادی قوی با شهرهای بزرگ و همچنین بندرگاه نشان از زندگی خوبی را نوید می دهد. کشور انگلیس با سیاست های کلان خود رشد خوبی در زمینه اقتصاد، صنعت، کشاورزی و حتی گردشگری داشته است و با برخورداری از دانشگاه های معتبر در سطح بین الملل افراد زیادی را ترغیب به تحصیل در این کشور کرده است. بناهای تاریخی در این کشور بسیار زیاد بوده و می توانید تمامی دوران پادشاهی، قرون وسطا، امپراطوری های روم و… را در جای جای این کشور زیبا مشاهده کنید. جالب است بدانید که شهر لندن یکی از بزرگترین چرخ و فلک های شهربازی را در اختیار دارد که به نوعی یک نماد محسوب می شود. همچنین فستیوال ها و جشن ها هرساله افراد زیادی را از سرتاسر دنیا به سوی خود جلب می کند.

معرفی کشور انگلیس

کشور انگلیس دارای جمعیتی در حدود ۵۶ میلیون نفر بوده که در مساحتی به مقدار تقریبی ۱۳۱.۰۰۰ کیلومتر مربع به زندگی و داد و ستد مشغول می باشند. پایتخت کشور انگلیس لندن بوده و جزو شهرهای مهم و بزرگ دیگر این کشور مانند: منچستر، بندر لیورپول، ادینبورگ و بیرمنگام می باشد. زبان رسمی این کشور انگلیسی بوده و حکومت حاکم در آن پادشاهی و به رهبری ملکه می باشد. اما با این وجود زبان هایی همچون چینی، لهستانی و عربی در آن رایج است. واحد پول انگلیس پوند استرلینگ بوده و منطقه زمانی در این کشور GMT+1 . UTC است و دارای پیش شماره ۰۰۴۴ می باشد.

کشور انگلیس مدتی است که از اتحادیه اروپا خارج شده است اما با این حال هنوز هم از پاسپورت قدرتمندی برخوردار بوده و با دارا بودن این مدرک می توانید به ۱۶۴ کشور بدون دریافت ویزا سفر کنید.

با توجه به دلایلی که گفته شد افراد زیادی به دنبال مهاجرت تحصیلی، دریافت ویزای کار،  اقامت دائم انگلیس و… می باشند. قوی ترین اثری که انگلیس به دنیا صادر کرده است زبان رسمی انگلیسی می باشد که به عنوان زبان بین المللی شناخته می شود.

موقعیت جغرافیایی و آب و هوای انگلیس

 انگلستان به دلیل قرار گرفتن در قاره سبز هیچگونه خشکی در آن وجود ندارد و سرتاسر پوشیده از جنگل های انبوه و دشت های سرسبز می باشد. خط های ساحلی و همچنین دسترسی به آب‌های آزاد دیگر شاخصه کشور زیبای انگلیس است. جالب است بدانید که حدوداً ۱۰۰ جزیره در کشور انگلیس می باشد ؛ هم‌چنین از رود تیمز به عنوان پرآب ترین رود در انگلیس می‌توان نام برد.

بارندگی در این کشور بسیار زیاد بوده و سالانه حجم زیادی را مشاهده می کنید. در تمامی سال خیلی کم پیش می آید که آفتاب را مشاهده کنید و بیشتر مواقع هوا ابری است. یکی از شاخصه های اصلی کشور انگلیس تغییرات آب و هوایی است که هر لحظه می توانید انتظار باران و باد ملایم را داشته باشید و همچنین آفتاب در آسمان در حال تابیدن باشد؛  اما با این وجود زمستان ها بسیار سرد بوده و دما به زیر صفر درجه  و گاهی بیشتر می رسد.

work - مهاجرت به انگلستان | اخذ اقامت انگلستان

کار در انگلیس

با توجه به شرایطی که برای نیروهای کار کشورهای خارجی وجود دارد، شاهد افزایش چشمگیر مهاجرت کاری افراد هستیم. انگلیس یکی از کشورهای واقع در شمال اروپا است که با توجه به دارا بودن  شاخص بالای کیفیت زندگی و امکاناتی که به شهروندان خود ارائه می‌دهد، به یکی از مقاصد مهم برای مهاجرت تبدیل‌شده است.

tourist - مهاجرت به انگلستان | اخذ اقامت انگلستان

اقامت توریستی در انگلیس

انگلیس به‌عنوان یکی از پرطرفدارترین کشورها در جهان، کشور فرصت‌های بی‌پایان بافرهنگ غنی، دارای مناظر زیبا و جاذبه‌های گردشگری متعددی است؛ به همین دلیل اقامت توریستی در انگلیس هدف گردشگران بسیاری از سراسر جهان می‌باشد.

study - مهاجرت به انگلستان | اخذ اقامت انگلستان

تحصیل در انگلیس

هزاران دانش‌آموز از سرتاسر جهان هرساله وارد کشور انگلستان می‌شوند و تحصیل در انگلستان را به‌عنوان گزینه اول و سایر کشورهای اروپایی را به‌ عنوان گزینه دوم انتخاب می‌کنند. آموزش کلاس جهانی و چشم‌ انداز آینده خوب در این کشور همان چیزی است که آرزوی تمام دانشجویان مختلف در کل دنیا می‌باشد.

investment - مهاجرت به انگلستان | اخذ اقامت انگلستان

سرمایه گذاری در انگلیس

انگلیس شاید ششمین اقتصاد بزرگ جهان باشد، اما بزرگ‌ترین مرکز مالی جهان در کنار نیویورک است. در حقیقت، لندن یکی از بزرگ‌ترین شهرها در جهان و دارای بالاترین شهر ناخالص داخلی (GDP) در اروپا است. سرمایه گذاری در انگلیس یکی از راه‌های ورود به اقتصاد فعال این کشور و اخذ اقامت آن می‌باشد.

company registration - مهاجرت به انگلستان | اخذ اقامت انگلستان

ثبت شرکت در انگلیس

با توجه به ‌قرار داشتن کشور انگلیس در لیست شش کشور برتر جهان ازنظر اقتصادی، افراد زیادی تمایل به مهاجرت از طریق سرمایه‌گذاری، کارآفرینی و ثبت شرکت در انگلیس را دارند.

buy property - مهاجرت به انگلستان | اخذ اقامت انگلستان

خرید ملک در انگلیس

اگر به دنبال سرمایه‌گذاری سودآور در کشور دیگری می‌باشید ما به شما خرید ملک انگلیس را پیشنهاد می‌کنیم. این کشور در بخش شمالی اقیانوس اطلس و شمال غرب اروپا قرار دارد. شهر لندن پایتخت این کشور است و از دیگر شهرهای بزرگ و مهم کشور انگلیس را می‌توان از منچستر، بندر لیورپول، بیرمنگام و… نام برد.

financial aility 300x300 - مهاجرت به انگلستان | اخذ اقامت انگلستان

اقامت تمکن مالی در انگلیس

کشور انگلیس به دلیل توسعه‌یافتگی، ارائه خدمات و امکانات رفاهی به شهروندان خود، سالانه مهاجران بسیاری را با اهداف متفاوت و از طریق روش‌های مختلف به خود جذب می‌نماید. اقامت تمکن مالی در انگلیس یکی از بهترین، بی‌خطرترین و آسان‌ترین روش‌های مهاجرت و اخذ اقامت انگلیس می‌باشد.

marriage - مهاجرت به انگلستان | اخذ اقامت انگلستان

ازدواج در انگلیس

یکی از روش‌های مهاجرت به یک کشور خارجی، اخذ اقامت از طریق ازدواج است. انگلیس با توجه به شرایط اقتصادی خوب، امکانات رفاهی فراوان و برخورداری از استانداردهای برتر زندگی، یکی از کشورهایی است که افراد تمایل زیادی به مهاجرت و اقامت در آن دارند. از جمله روش های اخذ اقامت انگلیس ازدواج با یکی از اتباع آن می‌باشد.

refugee 300x300 - مهاجرت به انگلستان | اخذ اقامت انگلستان

پناهندگی در انگلیس

مهاجرت از طریق پناهندگی باهدف گریختن از شرایط بد به کشوری دیگر برای رسیدن به آرامش و استفاده از امکانات آن کشور، یکی از روش‌های سخت و خطرناک مهاجرت است؛ لذا بهتر است آن را با روش‌های قانونی اعم از کاری، ازدواج و … جایگزین کرد.