سریع ترین روش های دریافت اقامت کانادا در سال ۲۰۲۰ کدام‌اند؟

سریع ترین روش های دریافت اقامت کانادا در سال ۲۰۲۰ کدام‌اند؟

What are the fastest ways to get a Canadian residency in 2020?

244 بازدید - منتشر شده در تاریخ: ۹۹/۰۲/۰۲ در ۹:۰۰ قبل از ظهر , آخرین بروزرسانی: ۹۹/۰۷/۱۳ در ۸:۳۰ قبل از ظهر

زمان مطالعه: ۷ دقیقه

کشور کانادا را می‌توان به عنوان یکی از بهترین کشورهای جهان نام برد که هرساله متقاضیان بی‌شماری را از سراسر جهان برای مهاجرت به خود می‌پذیرد. اقتصاد بی‌نظیر، امکانات رفاهی عالی، امکان بهره‌مندی از تحصیل در بهترین دانشگاه‌ها و اشتغال به کار در موقعیت‌های شغلی پردرآمد برخی از ویژگی‌های این کشور استثنایی است. در این مطلب قصد داریم به بررسی این موضوع که سریع ترین روش های دریافت اقامت کانادا در سال ۲۰۲۰ کدام‌اند بپردازیم.

کشور کانادا

کشور کانادا یکی از معروف‌ترین کشورهای جهان است که با داشتن بهترین شرایط برای مهاجرت و زندگی بدون دغدغه، مورد توجه اکثر متقاضیان مهاجرت در همه کشورها قرار گرفته است. کانادا دارای ایالت‌های متعددی است که هریک از آن‌ها در میان مردم طرفداران خاص خود را دارند.

جالب است بدانید با نظرسنجی که در این کشور انجام‌شده، بیش از ۸۳ درصد افرادی که در این کشور زندگی می‌کنند دارای زندگی راحتی هستند و از اینکه در این کشور زندگی می‌کنند رضایت کامل دارند.

کشور کانادا در میان کشورهای منطقه، دارای کمترین میزان جرم و جنایت است که این موضوع باعث می‌شود تا این کشور از امنیت و ثبات بسیار بالایی برخوردار باشد. کانادا دارای جمعیتی در حدود ۳۷,۶۰۰,۰۰۰ نفر می‌باشد و زبان رسمی آن انگلیسی و فرانسوی است. در استان کبک کانادا بیشتر افراد به زبان فرانسوی صحبت می‌کنند. واحد پول رایج در این کشور دلار کانادا است.

مزایای زندگی در کانادا

زندگی در کانادا مزایای زیادی دارد و بیشتر افراد به خاطر همین مزایا هست که این کشور را برای مهاجرت انتخاب می‌کنند. برخی از مزایای زندگی در کانادا عبارت‌اند از:

 • ارائه انواع خدمات درمانی و پزشکی با هزینه بسیار مناسب برای مردم
 • زندگی در کشوری به‌دور از هرگونه اختلافات سیاسی و تنش‌زایی
 • امنیت بسیار بالا
 • داشتن فرصت‌های شغلی بسیار متنوع و مناسب برای متقاضیان مهاجرت کاری
 • حقوق و درآمد بالا و مناسب
 • تحصیل در دانشگاه‌هایی با درجه اعتبار بسیار بالا و کم‌نظیر ازلحاظ امکانات رفاهی

سریع ترین روش های دریافت اقامت کانادا

کشور کانادا برای مهاجرت متقاضیان راه‌های متنوعی را پیش روی افراد قرارداده است که باعث شده در سال‌های اخیر تعداد مهاجرین به کانادا رو به افزایش باشد. این نکته حائز اهمیت است که دولت کانادا برای این که مهاجرین بتوانند به‌راحتی ویزا دریافت کنند و برای اخذ اقامت این کشور اقدام کنند، شرایط آسان‌تری را برای راه‌های مختلف مهاجرت به این کشور در نظر گرفته است.

انواع روش‌هایی که برای مهاجرت به کانادا وجود دارد و جزو سریع ترین روش های دریافت اقامت کانادا در سال ۲۰۲۰ نیز می‌باشند، عبارت‌اند از:

 • اقامت از طریق ویزای کار یا دریافت جاب آفر
 • اقامت از طریق تحصیل در دانشگاه‌های کانادا
 • اقامت از طریق سرمایه‌گذاری
 • اقامت از روش ثبت شرکت
 • اقامت از روش خوداشتغالی

مهاجرت از روش دریافت ویزای کار چگونه است؟

در مورد اینکه سریع ترین روش های دریافت اقامت کانادا در سال ۲۰۲۰ کدام‌اند می‌توانیم به روش دریافت ویزای کاری یا جاب آفر اشاره کنیم که بسیار پرطرفدار و مطمئن هستند. در روش مهاجرت از طریق ویزای کاری یا جاب آفر، متقاضی از طریق کاریابی‌های معتبر بین‌المللی به دنبال شغل موردنظر می‌گردد و سپس با ارسال رزومه خود به کارفرمای خارجی، منتظر اعلام نتیجه می‌ماند.

تاثیر نظر آفیسر در‌ ریجکتی ویزای کانادا

درصورتی‌که شرایط متقاضی توسط کارفرما تأیید شود، کارفرما از اداره کار کانادا نامه تائید ارزیابی تاثیرات بازار کار را تهیه می‌نماید و پس از آن متقاضی می‌تواند مراحل اقدام به درخواست ویزای کاری کانادا را انجام دهد. مدارکی که جهت اخذ ویزای کاری یا جاب آفر لازم است عبارت‌اند از:

 • گواهی عدم سو پیشینه
 • نامه پیشنهاد شغلی از سوی کارفرمای کانادایی
 • ترجمه مدارک تحصیلی
 • نامه تائید ارزیابی تاثیرات بازار کار
 • قرارداد کاری منعقدشده بین کارفرما و متقاضی
 • پاسپورت معتبر با حداقل یک سال سابقه کاری
 • تکمیل برگه‌های مربوط به فرم درخواست ویزا

با توجه به اینکه برای مهاجرت، همیشه پای زندگی و آینده متقاضی در میان است، پیشنهاد می‌شود متقاضی از طریق شعب مؤسسه مهاجرتی معتبر نظیر ویزانیو، مراحل مربوطه را دنبال کند تا بتواند با موفقیت ویزای کاری خود را اخذ کند.

مهاجرت از طریق تحصیل کانادا

هرساله افراد بسیار زیادی از سراسر جهان برای تحصیل در کانادا اقدام به مهاجرت می‌کنند که انتخاب بسیار هوشمندانه‌ای نیز می‌باشد؛ زیرا علاوه بر تحصیل در بهترین و مدرن‌ترین دانشگاه‌های کانادا که زبانزد همه می‌باشد، می‌توانند پس از فارغ‌التحصیلی، از طریق تبدیل ویزای تحصیلی خود به ویزای کاری، ثبت شرکت و یا ویزای ازدواج، اقامت دائم پس از تحصیل داشته باشند.

درواقع مهاجرت تحصیلی کانادا نیز یکی دیگر از سریع ترین روش های دریافت اقامت کانادا در سال ۲۰۲۰ است. برای مهاجرت از روش تحصیل در کانادا باید شرایط زیر را داشته باشیم:

 • مدرک معتبر تحصیلی جهت ادامه تحصیل در کانادا
 • مدرک زبان معتبر (آیلتس) با حداقل نمره ۷
 • نامه تائید پذیرش از دانشگاه مدنظر در کانادا
 • ارائه گواهی تمکن مالی معتبر از بانک
 • داشتن گواهی سلامت پزشکی
 • تکمیل فرم‌های مربوطه

اقامت از طریق سرمایه‌گذاری

سرمایه‌گذاری در کانادا یکی از جذاب‌ترین و سریع ترین روش های دریافت اقامت کانادا در سال ۲۰۲۰ می‌باشد. برای سرمایه‌گذاری در کانادا، متقاضی باید حتماً دارای گواهی تمکن مالی معتبر باشد و سپس تصمیم بگیرد در کدام‌یک از زمینه‌‌ها در کانادا سرمایه‌گذاری کند.

سرمایه گذاری از روش‌های متعددی چون ثیت شرکت، سرمایه گذاری در بورس، خرید اوراق بهادار، خرید ملک و… انجام می‌شود. پیشنهاد می‌شود برای انجام سرمایه‌گذاری در کانادا حتماً از متخصصان مهاجرتی معتبر مانند ویزانیو مشاوره بگیرید تا بهترین و راحت‌ترین تجربه سرمایه‌گذاری را در این کشور تجربه کنید.

استفاده از یک وکیل مهاجرت به کانادا مجرب و کارآزموده می تواند شما را در انتخاب بهترین و سریع ترین روش های دریافت اقامت کانادا در سال ۲۰۲۰ یاری نماید.

fastest ways of getting canada residency 1 - سریع ترین روش های دریافت اقامت کانادا در سال 2020 کدام‌اند؟

اقامت از طریق ثبت شرکت در کانادا

یکی دیگر از سریع ترین روش های دریافت اقامت کانادا در سال ۲۰۲۰، ثبت شرکت در این کشور است. نکته‌ای که باید در مورد اخذ اقامت از طریق این روش خدمتتان بگوییم این است که صرفاً ثبت شرکت به‌تنهایی موجب اقامت نمی‌شود.

در واقع فرد متقاضی باید طرح تجاری خود را به دولت ارائه کند و پس از بررسی‌های دولت کانادا مبنی بر اینکه آن کسب‌وکار برای اقتصاد کانادا مفید است و باعث سوددهی می‌شود، در این صورت به متقاضی اجازه دریافت اقامت کانادا داده می‌شود.

لازم به ذکر است که کانادا با توجه به اقتصاد خیلی قوی که دارد سرمایه‌گذاری در آن می‌تواند بسیار سودآور باشد و علاوه بر آن می‌توان از مهم‌ترین مزایای آن یعنی دریافت اقامت این کشور نیز بهره‌مند شد.

نحوه نوشتن رزومه کاری برای کارفرمایان کانادایی

مهاجرت خوداشتغالی

ویزای خوداشتغالی مناسب افرادی است که در یکی از موضوعات فرهنگی، ورزشی و یا هنری فعالیت مستمر دارند. درواقع به این افراد اجازه داده می‌شود تا در کشور کانادا برای خود کسب‌وکار درزمینه های ذکرشده ایجاد کنند و از این طریق، نیروهایی نیز مشغول به کار شوند. این روش باعث تقویت اقتصاد کانادا نیز می‌شود.

نکته‌ای که در مورد ویزای خوداشتغالی کانادا باید خدمتتان بگوییم این است که برای دریافت این نوع ویزا، باید سابقه فعالیت، تجربه و کار درزمینه‌های فرهنگی، ورزشی و یا هنری را داشته باشید و با ارائه مدارک و مستندات آن را به دولت کانادا اثبات نمایید.

شرایطی که برای مهاجرت از روش خوداشتغالی به کانادا باید داشته باشیم عبارت‌اند از:

 • گواهی عدم سوءپیشینه
 • مدرک تمکن مالی معتبر از طریق بانک (تائیدیه بر روی سربرگ بانک به همراه مهار بانک باشد.)
 • مهارت و تجربه زیاد در موضوعات فرهنگی، ورزشی و هنری

در صورت داشتن شرایط مذکور، این مورد را می‌توان یکی از سریع ترین روش های دریافت اقامت کانادا در سال ۲۰۲۰ نام برد.

سؤالات متداول

مناسب‌ترین و سریع ترین روش های اقامت به کانادا در سال ۲۰۲۰ چه می‌باشند؟

با توجه به اینکه شرایط، مهارت‌ها و تجربه هر فرد با فرد دیگر متفاوت است لذا شدیداً توصیه می‌شود برای مهاجرت به کانادا و اخذ اقامت این کشور، حتماً با مشاوران موسسه ویزانیو، مشاوره اختصاصی داشته باشید.

در روش اخذ اقامت کانادا از طریق ویزای کاری یا جاب آفر، آیا باید مدرک زبان داشته باشیم؟

بله باید دارای مدرک زبان معتبر آیلتس باشید؛ اما میزان نمره آن بستگی به نظر کارفرما دارد. به‌صورت کلی باید بتوانید به‌خوبی در محل کارتان با دیگران صحبت کنید، منظور خود را نیز بیان نمایید و مشکل زبان انگلیسی نداشته باشید.

ارزان‌ترین شهرهای کانادا برای مهاجرت و اخذ اقامت کدام هستند؟

شهرهایی که دارای هزینه زندگی مناسب‌تری نسبت به سایر شهرها هستند، عبارت‌اند از مونترال، همیلتون، انتاریو، نوا اسکوشیا، ادمونتون و استان آلبرتا و برای زندگی مناسب‌تر می‌باشند.

چه شهرهایی در کانادا بازار کار بهتری دارند؟

شهرهایی از کانادا که نسبتاً بازار کار بهتری دارند شامل ونکوور، کبک، ادمونتون و کینگستون می‌باشد.

دیدگاه خود را ثبت کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *