free advice for buying property - مشاوره رایگان خرید املاک خارجی
زمان مطالعه: ۳ دقیقه

مشاوره تلفنی ویزا نیو؛ کلید موفقیت

مجموعه ویزا نیو با سرمایه انسانی مرکب از افراد باتجربه و خبره در حوزه ملک و ساختمان مسیری طولانی را پیموده و به شما کمک خواهد کرد تا با چشمانی باز به انجام معاملات ملکی بپردازید. اگر از آن دسته افرادی هستید که بی گدار به آب نمی زنید و سنجیده عمل میکنید ،هدیه ویزا نیو به شما،انتقال تمامی تجربیات ملکی در قالب مشاوره رایگان خرید ملک به صورت تلفنی و یا حضوری است.

چرا نباید در خرید املاک خارجی خطا کنید؟!!!

ملک و ساختمان بزرگترین سرمایه هر شخص در طول دوران زندگی است.موفقیت یا شکست در معاملات مرتبط با ملک میتواند آینده یک فرد و خانواده را کاملا دگرگون کند. اغلب پرونده های قضایی طرح شده در دادگاهها در خصوص معاملات و دعاوی ملکی است. بیشترین تاثیرات مالی در زندگی افراد ثروتمند ناشی از انجام هوشمندانه و بدون خطای معاملات ملکی و اتخاذ تصمیمات بموقع و صحیح بوده است.

free advice for buying property 1 - مشاوره رایگان خرید املاک خارجی

مشاوره صحیح، پله پیشرفت شما خواهد بود….

اگر قصد خرید ملک به منظور تامین سرپناه خود و خانواده تان را داشته باشید یا اینکه برای سرمایه‌گذاری و تامین آتیه فرزندانتان،حتی اگر قصد ساخت و ساز دارید و یا مستاجر داری حرفه ای میکنید ،فاصله شما تا شکست یا موفقیت ، فقط یک قدم اشتباه یا مجموعه ای از حرکات سنجیده است.

نکات و ریزه کاری های بسیار زیادی وجود دارد که تنها گذر زمان و کسب تجربه، آنرا بدست خواهد آورد، پس شخصا مسیری را نیازمایید و با استفاده از تجربه های موفق، فرصت های بسیار زیادی را شکار کنید.

ویژگی مهم مشاوره تلفنی ویزا نیو

شاید بعد از سال ها فعالیت در زمینه خرید و فروش املاک و مباحث مرتبط با آن و دیدن مشکلات فروشندگان، خریداران، سازندگان، مشارکت کنندگان و همچنین موجرین و مستاجرین، می توانم بگویم افراد موفق در حوزه ملک و ساختمان کسانی هستند که فقط ۲ چیز بهتر از دیگران دارند آن دو چیز یکی علم است و دیگری تجربه.

تجربه ای که شاید چند برابر علم ارزشمند باشد اما بدون علم تقریبا بی ارزش است و در اصل ارزش خود را کنار علم به دست می آورد. به عبارت دیگر، وقتی شما بخواهید خانه ای بخرید مجبورید در زمینه های مختلف اطلاعات بدست آورید با تحقیق به منابع مختلف و افراد متفاوتی برخورد میکنید که در درجه‌ی اول باید مطمئن شوید که آن اطلاعات کامل و صحیح و به روز می باشد و در مرحله بعد، اطلاعاتی که بدست آورده اید مناسب شرایط شما هست یا خیر ؟

free migration advice - مشاوره رایگان خرید املاک خارجی

نمیخواهیم بگوییم که تجربه، جای علم را میگیرد ولی علم + تجربه زمان را برای شما ذخیره میکند و شما را به هدف میرساند. به جای اینکه در صف راهروهای دادسرا ها وقت خود را به خاطر اگاه نبودن به مسئله حقوقی تلف کنید و یا به جای اینکه زمان خود را صرف پیدا کردن منزل مناسب با توجه به نیازهایتان هدر دهید از مشاور خبره در این زمینه استفاده می کنید. به عبارت دیگر، شما میتوانید به جای زمان طولانی که برای تحقیق و تست روش های مختلف این اطلاعات صرف کنید، این اطلاعات را توسط مشاوران خبره و اگاه در این زمینه بدست آورید.

آنچه در مشاوره رایگان خرید املاک خارجی به شما هدیه خواهیم داد …

✅ همکاری و همراهی در جلسات مذاکرات خرید و فروش و یا عقد قرارداد ملکی
✅ مشاوره فوری تلفنی و طرح مشکل و ارائه راهکار
✅ روش های تهیه منابع مالی برای خرید ملک
✅ ارزشگذاری و تعیین قیمت ملک و ساختمان
✅ زیر و بم انواع وام های بانکی بمنظور ساخت و خرید مسکن
✅ معرفی بهترین و مناسبترین منطقه خرید،اجاره و با سرمایه گذاری ملک منطبق با بودجه شما
✅ پیشنهاد موثرترین راهکار بازاریابی و فروش ملک و ساختمان شما

تکمیل فرم مشاوره رایگان خرید املاک خارجی

فرم زیر را تکمیل کنید و منتظر تماس کارشناسان ما جهت مشاوره رایگان خرید ملک باشید.

[تعداد: ۱    میانگین: 5/5]