free migration advice 1 - مشاوره رایگان مهاجرت
زمان مطالعه: ۳ دقیقه

مشاوره رایگان تلفنی و حضوری ویزا نیو؛ کلید موفقیت

مجموعه ویزا نیو با سرمایه انسانی مرکب از افراد باتجربه و خبره در حوزه مهاجرت و اخذ ویزا و پاسپورت مسیری طولانی را پیموده و به شما کمک خواهد کرد تا با چشمانی باز به اقامت در سایر کشورها بپردازید. اگر از آن دسته افرادی هستید که بی گدار به آب نمی زنید و سنجیده عمل میکنید ،هدیه ویزا نیو به شما، انتقال تمامی تجربیات اخذ اقامت در قالب مشاوره رایگان مهاجرت حضوری و تلفنی است.

چرا نباید در امر مهاجرت خطا کنید؟!!!

شما با تصمیم به مهاجرت تمامی دلبستگی های خود در کشور خود را کنار می گذرید و به کشوری بیگانه می روید. شغل خود را از دست می دهید، به خانه باز نخواهید گشت، هیچ دوست و آشنایی نخواهید داشت و باید زندگی جدیدی را از صفر پایه ریزی کنید. بنابراین بسیار مهم است که قبل از هرگونه اقدام برای مهاجرت از تمامی ابعاد آن اطلاع داشته باشید و از روش های درست مهاجرت اقدام به ترک کشور خود نمایید.

مشاوره صحیح، پله پیشرفت شما خواهد بود….

اگر قصد مهاجرت به کشورهای اروپایی را داشته باشید، فاصله شما تا شکست یا موفقیت، فقط یک قدم اشتباه یا مجموعه ای از حرکات سنجیده است. نکات و ریزه کاری های بسیار زیادی وجود دارد که تنها گذر زمان و کسب تجربه، آنرا بدست خواهد آورد، پس شخصا مسیری را نیازمایید و با استفاده از تجربه های موفق، فرصت های بسیار زیادی را شکار کنید.

ویژگی مهم مشاوره تلفنی و حضوری ویزا نیو

شاید بعد از سال ها فعالیت در زمینه مهاجرت و مباحث مرتبط با آن و دیدن مشکلات افرادی که مهاجرت نموده اند، می توانم بگویم افراد موفق در اقامت در کشورهای بیگانه کسانی هستند که فقط ۲ چیز بهتر از دیگران دارند آن دو چیز یکی علم است و دیگری تجربه.

تجربه ای که شاید چند برابر علم ارزشمند باشد اما بدون علم تقریبا بی ارزش است و در اصل ارزش خود را کنار علم به دست می آورد. به عبارت دیگر، وقتی شما بخواهید در کشور دیگری که هیچگونه آشنایی با آن ندارید زندگی کنید، مجبورید در زمینه های مختلف اطلاعات بدست آورید با تحقیق به منابع مختلف و افراد متفاوتی برخورد میکنید که در درجه‌ی اول باید مطمئن شوید که آن اطلاعات کامل و صحیح و به روز می باشد و در مرحله بعد، اطلاعاتی که بدست آورده اید مناسب شرایط شما هست یا خیر ؟

free migration advice - مشاوره رایگان مهاجرت

نمیخواهیم بگوییم که تجربه، جای علم را میگیرد ولی علم + تجربه زمان را برای شما ذخیره میکند و شما را به هدف میرساند. به جای اینکه در صف راهروهای دادسرا ها وقت خود را به خاطر اگاه نبودن به مسئله حقوقی تلف کنید و یا به جای اینکه زمان خود را صرف پیدا کردن منزل مناسب با توجه به نیازهایتان هدر دهید از مشاور خبره در این زمینه استفاده می کنید. به عبارت دیگر، شما میتوانید به جای زمان طولانی که برای تحقیق و تست روش های مختلف این اطلاعات صرف کنید، این اطلاعات را توسط مشاوران خبره و اگاه در این زمینه بدست آورید.

آنچه در مشاوره رایگان مهاجرت به شما هدیه خواهیم داد …

✅  همکاری و همراهی در جلسات مذاکرات
✅  مشاوره فوری تلفنی و طرح مشکل و ارائه راهکار
✅  معرفی بهترین روش مهاجرت با توجه به شرایط متقاضیان
✅  کمک به انتخاب کشور مقصد برای متقاضیان
✅  معرفی بهترین و مناسبترین کشور با توجه به بودجه و شرایط شما

تکمیل فرم مشاوره رایگان مهاجرت

فرم زیر را تکمیل کنید و منتظر تماس کارشناسان ما جهت مشاوره رایگان مهاجرت به صورت تلفنی و حضوری باشید.

[تعداد: ۱    میانگین: 5/5]