مقالات

سایت کاریابی گلسدور Glassdoor اروپا

سایت کاریابی گلسدور Glassdoor اروپا از سال 2007 امکان دسترسی رایگان برای جستجوی کار از میان هزاران موقعیت شغلی در سازمان‌ها و شرکت‌های معتبر در سراسر اروپا و کانادا بسته به تخصص و زمینه کاری متقاضیان را در اختیار عموم قرار داده است.

مهاجرت کاری از ایران

در چند سال گذشته با توجه به افزایش تعداد جوانان فارغ‌التحصیل در داخل کشور، افزایش نرخ تورم و عدم وجود موقعیت شغلی مناسب برای تمامی این افراد، بسیاری از مردم تصمیم به مهاجرت کاری گرفته‌اند. به‌نحوی‌که به کمک راه‌های مختلفی که وجود دارد در کشور مقصد به‌صورت رسمی مشغول به کارشده و پیشرفت کنند.

[typed string0=”یافتن موقعیت شغلی مناسب در خارج از ایران و چگونگی دریافت ویزای کشورهای مختلف پیچیدگی‌های خاص خود را دارد. ویزای جستجوی کار (جاب سیکر)، دریافت پیشنهاد شغلی (جاب آفر) و مهاجرت از طریق برنامه نیروی متخصص (اسکیل ورکر) سه روش مهاجرت کاری مطمئن هستند.” typeSpeed=”40″ startDelay=”0″ backSpeed=”18″ backDelay=”2000″ loop=”1″ shuffle=”1″]

بهترین اقدام برای مهاجرت باهدف پیدا کردن موقعیت شغلی، جستجو و یافتن کار در کشور مقصد قبل از ورود و از طریق سایت‌های کاریابی معتبر است. سایت کاریابی گلسدور Glassdoor اروپا و سایت کاریابی ایندید Indeed کانادا دو مورد از برترین وب‌سایت‌های جستجوی کار در کانادا و اروپا هستند.

کاریابی در اروپا

داشتن شغل و قبول مسئولیت نه‌تنها وسیله‌ای برای امرارمعاش است؛ بلكه از عوامل مؤثر اعتمادبه‌نفس و اثبات شخصيت فرد است. داشتن کار و موقعیت شغلی با ايجاد احساس ارزشمندی در افراد، به آن‌ها اعتبار اجتماعی می‌بخشد. یکی از روش‌های مهاجرت و اخذ اقامت اروپا مهاجرت کاری است. در این روش فرد به‌وسیله مهارت و توانایی‌هایی که دارد، می‌تواند شغل و کار داشته باشد و برای خود کسب درآمد کند.

سفارت کشور موردنظر درصورتی‌که پرونده را بررسی نماید و متوجه شود که با توجه به موقعیتی که دارید برای دولت آن کشور بار اضافه محسوب نمی‌گردید و به‌نوعی به اقتصاد آن‌ها کمک می‌کنید، با درخواست ویزای شما موافقت خواهد شد.

روش‌های مهاجرت کاری

سه روش کلی برای کار کردن در کشوری دیگر وجود دارد که در ادامه به شرح آن‌ها خواهیم پرداخت:

جاب آفر

جاب آفر به معنای دریافت پیشنهاد شغلی از کارفرمای معتبر خارجی است. در این روش پس از پیدا کردن موقعیت شغلی و توافق‌های لازم، می‌توانید با دریافت نامه‌ای از کارفرما مبتنی بر عقد قرارداد و اخذ موقعیت، به سفارت کشور مربوطه مراجعه کرده و ویزا بگیرید.

پروسه انجام این کار در حدود یک سال طول می‌کشد. موقعیت شغلی نیز معمولاً از طریق سایت کاریابی گلسدور Glassdoor اروپا و یا سایت Indeed کانادا پیداشده و توسط وکیل و کارگذار رسمی با کارفرما قرارداد بسته می‌شود.

جاب سیکر

برخی از کشورها به دلیل احتیاج به نیروی متخصص در برخی رشته‌ها خصوصاً رشته‌های فنی و مهندسی، برای متقاضیان جستجوی کار ویزای جاب سیکر صادر می‌کنند. این ویزا دارای 6 ماه اعتبار است و در این مدت فرد فرصت دارد با پیدا کردن شغل، با کارفرمای خارجی قرارداد بسته، ویزای خود را به جاب آفر تبدیل کرده و اقامت کاری بگیرد.

ویزای جاب سیکر آلمان

کشور آلمان دارای اقتصادی بسیار پیشرفته است و شدیداً به نیروهای متخصص و حرفه‌ای نیاز دارد. ویزای جاب سیکر یکی از راه‌های مهاجرتی با هدف یافتن شغل متناسب با رشته تحصیلی خود در آلمان می‌باشد.

اسکیل ورکر

مهاجرت کاری از طریق برنامه‌ نیروی متخصص یا اسکیل ورکر سومین روش مهاجرت کاری است. انتخاب در این روش بر اساس شایسته‌سالاری و به‌نوعی امتیازبندی انجام خواهد شد. چهار عامل اصلی در امتیاز گرفتن مؤثر هستند.

 • سن
 • مدرک تحصیلی
 • سابقه کار
 • مدرک زبان

در صورت رسیدن به امتیاز موردنیاز می‌توانید در این سیستم واردشده و درخواست ویزا دهید. نکته مهمی که بهتر است در این مورد بدانید این است که در صورت داشتن پیشنهاد شغلی جاب آفر، شانس قبولی در این برنامه و تائید ویزای شما چند برابر خواهد شد. به‌عنوان بزرگ‌ترین مزیت اسکیل ورکر نیز می‌توان به دریافت اقامت دائم در بدو ورود به کشور مقصد اشاره کرد.

سایت کاریابی گلسدور Glassdoor اروپا

در سال 2007 شرکت و سایت کاریابی گلسدور Glassdoor اروپا توسط تیم بس، رابرت هوهمن که به‌عنوان مدیرعامل این شرکت فعالیت می‌کند و بنیان‌گذار شرکت Expedia ریچ بارتون که در حال حاضر به‌عنوان رئیس شرکت فعالیت می‌کند، تأسیس شد.

در سال 2008 گلسدور باهدف در اختیار عموم قرار دادن اطلاعات برخی شرکت‌های بزرگ (بدون ذکر نام آن‌ها) برای بررسی حقوق کارمندان با توجه به وظایفی که دارند، شروع به جمع‌آوری و انتشار اطلاعات کرد. بدین ترتیب مردم می‌توانستند با بررسی شرح وظایف محوله به کارمندان در موقعیت‌های شغلی مختلف، از حقوق و مزایای پرداختی و همچنین چگونگی کارکرد آن‌ها مطلع شوند.

از طرفی کارمندان با جایگاه‌های شغلی مربوطه می‌توانستند در مورد حقوق به نسبت کاری که انجام می‌شود و… اظهارنظر نمایند. متقاضی از طریق بررسی نظرات و اطلاعات می‌توانست تصمیم درستی در مورد انتخاب شغل موردنظر خود بگیرد.

گلسدور Glassdoor

Glassdoor وب‌سایتی معتبر برای جستجوی کار در اروپا از میان کارفرمایان خارجی که درخواست نیروی کار از میان مهاجران داده‌اند، می‌باشد. متقاضیان کار می‌توانند با انتخاب نوع تخصص و مهارتی که دارند، موقعیت‌های شغلی مرتبط، شرح وظایف شغلی، حقوق و مزایا را بررسی کرده و درصورتی‌که تمایل به اخذ موقعیت داشتند، برای آن درخواست دهند.

با توجه به تحریم‌های اعمال‌شده برای کشور ایران، کارفرمایان خارجی موقعیت‌های شغلی موجود بر روی سایت کاریابی گلسدور Glassdoor اروپا را به ایرانیان نخواهند داد؛ مگر اینکه از طریق وکلا و کارگذاران رسمی اقدام شود.

موسسه مهاجرتی ویزا نیو از کارگذاران رسمی شرکت گلسدور در ایران می‌باشد که توسط وکیل بین‌المللی عضو کمیساریای عالی حقوق بشر، عضو سازمان جهانی مهاجرت و عضو سازمان پناه‌جویان کلیه خدمات را انجام خواهد داد.

شرایط جستجوی موقعیت شغلی از گلسدور

برای جستجوی موقعیت شغلی و یافتن کارفرمای خارجی، داشتن حداقل شرایطی الزامی است که به شرح زیر می‌باشند:

 • حداقل سن 25 سال
 • داشتن حداقل سه سال سابقه کاری
 • داشتن حداقل سه سال سابقه بیمه مرتبط با سابقه کار
 • داشتن مدرک تحصیلی مرتبط با سابقه کاری یا مدرک فنی و حرفه‌ای مرتبط

پیدا کردن کار در گلسدور

برای پیدا کردن موقعیت‌های شغلی متناسب بامهارت و تخصص خود، می‌توانید در سایت کاریابی گلسدور Glassdoor اروپا و یا اپلیکشن آن بر روی گوشی ها جزئیات کار مانند عنوان شغل، توضیحاتی همچون شرح وظایف و حقوق و موقعیت مکانی کشور موردنظر را وارد کنید. در بررسی نتایج معرفی‌شده، مشاغلی که برای شما مناسب هستند را می‌توانید انتخاب نموده و ضمن ارسال رزومه کاری برای کارفرما، برای آن‌ها درخواست دهید.

کدام شرکت‌ها می‌توانند در Glassdoor شغل ارسال ‌کنند؟

سایت کاریابی گلسدور Glassdoor اروپا یکی از بزرگ‌ترین وب‌سایت‌های جستجوی کار است. جایگاه‌های شغلی در حوزه علوم و صنایع مختلف، فنی و مهندسی و هر آنچه فکرش را بکنید می‌توانید در این وب‌سایت جستجو کنید. شرکت‌های پیشرو در جهان و به‌طورکلی سازمان‌ها و شرکت‌های معتبر و رسمی می‌توانند جایگاه‌های شغلی موردنیاز را خود را در گلسدور ارسال نمایند و برای پر کردن آن‌ها از نیروهای مهاجر استفاده نمایند.

مزایای سایت کاریابی گلسدور

استفاده از سایت کاریابی گلسدور Glassdoor اروپا برای جستجوی کار دارای مزایای متعددی است که در ادامه می‌توان به دو مورد از مهم‌ترین‌های آن‌ها اشاره کرد:

 • فکر کردن در سطح جهانی

با استفاده از یک وب‌سایت می‌توانید در سرتاسر دنیا، بدون نیاز به‌صرف هزینه‌های اضافه سفر، به دنبال شغل موردنظر خود بگردید. درصورتی‌که درخواست خود را برای کارفرما ارسال نمودید و وی موافقت کرد، می‌توانید برای مراحل بعدی گام بردارید.

 • بروز رسانی مداوم

شرح ویژگی‌های شغلی و مهارت‌های موردنیاز به‌طور مداوم بروز رسانی خواهند شد. این مسئله باعث می‌شود متقاضی جستجوی کار با توجه به مهارت‌های موردنیاز، اطلاعات و دانش خود را بروز نماید، تا بتواند برای جایگاه شغلی موردنظر درخواست دهد.

مواردی که تا به اینجا توضیح داده شد، کلیاتی از قوانین و روش‌ اقدام برای جستجو و اخذ کار در کشورهای خارجی بود. متقاضیان عزیز می‌توانند با مراجعه به وب‌سایت ویزا نیو و جستجو در صفحات مربوط به مهاجرت کاری جزئیات و اطلاعات لازم در این زمینه را کسب کنید. همچنین می‌توانید از خدمات رایگان مشاوره‌ای ما بهره‌مند شوید.

18 دیدگاه در “سایت کاریابی گلسدور Glassdoor اروپا

 1. محمد رضا گفت:

  سلام من کامنت فرستادم برای پیدا کردن کار با مدرک مهندس ناظر ساختمان با ۱۱ سال سابقه کار ولی جوابش رو هنوز نگرفتم،ببخشید چند روز طول میکشه جوابم رو بفرستین؟

  1. مدیریت گفت:

   از تاخیر در پاسخگویی متاسفیم. معمولا پاسخگویی روزانه است. درصورتیکه در اینستاگرام ویزا نیو با نام کاربری visanewcom عضو باشید مشاهده نموده اید در حال افزایش سطح زیربنایی شرکت هستیم و یک هفته تعطیل بوده ایم. پاسخ شما به ایمیل تان نیز ارسال شد.

 2. Farshid گفت:

  فرشید نره ای مدرک مهندسی برق

  1. در صورت داشتن سابقه کاری و مدرک دانشگاهی یا فنی و حرفه ای رزومه خود را جهت بررسی ارسال نمایید.
   جهت دریافت اطلاعات تکمیلی، قالب رزومه و شماره های شرکت راهنمای کامل مهاجرت از ایران را مطالعه نمایید.

 3. مهدی گفت:

  سلام رشته های نظری مثل کارشنتس ارشد مدیریت بازاریابی آیا امید ب کار براشون هست

  1. سلام. این بستگی به میزان مهارت و تخصص فرد دارد.
   رزومه خود را جهت بررسی به شماره واتس اپ یا تلگرام 09218493365 ارسال نمایید. نتیجه ظرف 30 روز اعلام میشود.
   جهت کسب اطلاعات تکمیلی، قالب رزومه و اطلاع از قیمت‌ها راهنمای کامل مهاجرت از ایران را مطالعه نمایید.

 4. مهرداد جهانی گفت:

  من نقاش خودرو هستم با مدرک درجه یک از وزارت کار. فنی و حرفه ای.و به نقاشی ساختمان هم اشراف کامل دارم با زبان انگلیسی آشنایی ۵۰درصدی دارم آیا امیدی به مهاجرت از این طریق میباشد

  1. سلام. رزومه کاری شما باید بررسی گردد. لطفا رزومه خود جهت بررسی و یافتن موقعیت شغلی به واتس اپ یا تلگرام شماره ۰۹۲۱۸۴۹۳۳۶۵ ارسال نمایید.
   نتیجه ظرف مدت 30 روز به شما اعلام می‌گردد.

 5. amir گفت:

  من مربی ورزشی هستم و مربیگری داخلی و بین المللی دارم همچنین فوق لیسانس علوم تربیت بدنی از دانشگاه تبریز و دارم میخواستم بدونم مهاجرت از طریق کار و مربیگری در کشور مقصد برای من چه مقدار دشواری داره؟

  1. سلام. جهت پاسخدهی دقیق، رزومه کاری شما باید بررسی شود. بر اساس مهارت‌ها، مدارک، گواهی نامه ها و سوابق کاری مرتبطی که دارید، شما میتوانید برای مهاجرت کاری اقدام نمایید.
   رزومه کاری خود را به واتس اپ یا تلگرام شماره ۰۹۲۱۸۴۹۳۳۶۵ ارسال نمایید تا برای یافتن موقعیت شغلی اقدام کنیم. نتیجه جستجو ظرف مدت ۳۰ روز کاری به شما اعلام خواهد شد.

 6. سلام و عرض ادب.من راننده لودر هستم با چندسال سابقه کار برای من هست؟ گفت:

  امکانش است برای من که ۳۶سالمه و راننده لودر هستم کار پیدا بشه؟

  1. مدیریت گفت:

   برای مشاوره بیشتر با شماره های تماس ما 02188670097 و 02188670098 تماس حاصل نمائید تا توسط کارشناسان مشاور شرکت، بررسی تخصصی تری از پرونده شما انجام شود.

 7. سیاوش رحیمی گفت:

  سلام. 39 سالمه. کارشناسی ارشد گرافیک دارم. تجربه کاری 15 سال. آیا میشه کار پیدا کرد؟

  1. 09191065365 گفت:

   سلام. بله.

 8. علی محمد عادلی گفت:

  سلام خسته نباشید ابتدا متشکر از اطلاعاتی که در سایت قرار می دید.
  من علی 32 سال دارم فارغ التحصیل مهندسی مکانیک و دارای 4 سال سابقه کاری در زمینه تاسیسات ساختمانی اجرا و نظارت لطف می کنید بررسی بفرمایید آیا برای من شغل مناسبی در اروپا و یا کانادا بصورت جاب آفر پیدا می شه و اینکه چگور پیپیر بشم .
  از پیش از راهنمایی شما ممنونم.

  1. Bagheri_farah گفت:

   سلام وقت شما بخیر
   با توجه به رزومه ارسالی شما (در کشورهای کانادا هلند سؤید و انگلیس ) بررسی جهت یافتن شغل متناسب با اطلاعات شما صورت میگیرد و آفرهای یافت شده به شما اعلام میشود
   در صورت تایید از سمت شما مسیر رزرو شغل و ادامه کار جریان پیدا میکند.جهت پیگیری رزومه لطفا با شماره 09939696309 تماس حاصل فرمایید.
   با تشکر

 9. علی رستمی گفت:

  سلام من۱۳ساله برق و الکترونیک کار میکنم و ۶ساله بصورت کاملا تخصصی کار میکنم .تعمیرات یونیت های الکترونیکی انواع خودرو های سبک وسنگین .متاهل هستم ۳۵ سالمه ۲تا پسر دارم واقعا دیگه اینجا نمیتونم .کرمانشاه هستم. پیشنهادی دارید؟۰۹۱۸۶۱۸۹۰۹۵

  1. Bagheri_farah گفت:

   سلام روزتون بخیر
   با توجه به شرایط کاری شما باید سوابق تحصیلی و مدارک فنی که دارید هم مورد بررسی قرار بگیرد تا اطلاعات دقیق به شما اعلام شود
   لطفا با شماره 09939696309 تماس حاصل فرمایید یا از طریق واتس اپ در ارتباط باشید.
   باتشکر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.