مهاجرت کاری

چه مشاغلی در کانادا بسیار پردرآمد است

مشاغل پر درآمد کانادا

مشاغل پر در آمد کانادا چه مشاغلی هستند. اگر شما هم به فکر ویزای کار در کانادا هستید، لازم است با مشاغل پر درآمد کانادا آشنا شوید. به این منظور ما لیستی از مشاغل پر درآمد کانادا برایتان فراهم کرده ایم. تا انتهای این مطلب با ویزا نیو همراه باشید. سوالات خود را در بخش کامنت ها از ما بپرسید یا با ما تماس بگیرید.

مشاغل پر درآمد کانادا

مشاغل پر درآمد کانادا به دو دسته‌ی تخصصی و فنی تقسیم‌بندی می‌شوند. این دسته از مشاغل به‌تبع دارای مسئولیت‌های بیش‌تری بوده و نیازمند اثبات هرچه بهتر صلاحیت و شایستگی افراد است.

لازم به ذکر است که این مشاغل در فهرست مشاغل موردنیاز کانادا وجود دارد؛ یعنی کارفرمایان با رعایت قوانین شهروندی، می‌توانند اقدام به ارائه جاب آفر و استخدام نیروی کار متخصص از کشورهای دیگر کنند.

ورود به هریک از این حرفه‌ها، مستلزم کسب مدرک تحصیلی یا گواهی‌نامه فنی معتبر، سن مناسب، سابقه کاری مرتبط و البته مدرک زبان انگلیسی یا فرانسوی است؛ هم‌چنین شهرها و ایالات کانادا قوانین متغیری برای استخدام این مشاغل دارند که باید به‌دقت بررسی شوند. پردرآمدترین مشاغل کانادا که در فهرست مشاغل مورد نیاز این کشور نیز قرار دارند به شرح زیر هستند:

شغل پرستاری و در آمد بالای آن در کانادا

پرستاری یک از رشته‌های محبوب و پرطرفدار با توجه به نیاز بالای حوزه بهداشت و درمان در سراسر جهان به شمار می‌رود. و ازمشاغل پر درآمد کانادا ست. این افراد با تحصیل در دانشگاه معتبر و کسب پروانه رسمی فعالیت در کانادا، می‌توانند در بیمارستان، درمانگاه‌ها، کلینیک‌ها و … مشغول فعالیت شوند.

پرستاری ارشد یکی از مشاغل پر درآمد کانادا است که در طول سال می‌توانند بیش از 100 هزار دلار درآمد کسب کند. ورود به این حرفه پس از فارغ‌التحصیلی در دانشگاه‌های فنی معتبر مستلزم شرکت در ارزیابی NNAS و CAN و کسب مدرک پرستاری بین‌المللی و مورد تائید کانادا است.

مهندسی نرم افزار

پیشرفت فراوان تکنولوژی در کشور کانادا موجب شده تا نیاز بالایی به متخصصان این عرصه ایجاد شود. مهندسی نرم‌افزار از مشاغل پردرآمد کانادا است که به‌طور میانگین 90.000 دلار در سال درآمد دارد.

علاوه بر موارد ذکرشده، شرکت در دوره‌های طراحی و برنامه‌نویسی، احتمال دریافت پیشنهاد شغلی برای این رشته در کانادا را افزایش می‌دهد.

حسابداری حرفه ای

حسابدار حرفه‌ای در کانادا به‌عنوان CPA شناخته می‌شود. حسابداری یکی از مشاغل موردنیاز در شرکت‌های کانادایی است که از درآمد بسیار خوبی هم برخوردار است. متوسط درآمد یک حسابدار حرفه‌ای حدود 65 هزار دلار در سال برآورد می‌شود. حسابداری یکی از مشاغل پردرآمد کانادا است که قابلیت کسب حقوق بالاتر از این میزان دارد.

در آمد حسابداری در کانادا

مدیریت امور مشتریان

کمترین میزان درآمد شغلی مدیر امور مشتریان در کانادا حدود 57 هزار دلار و بیشترین آن حدود 100 هزار دلار در سال برآورد می‌شود. این افراد با دریافت کمسیون شرکتی این امکان را دارند که حقوق خود را به‌طور قابل‌توجهی افزایش دهند.

تحلیل‌گر مالی از مشاغل پر در آمد در کانادا

تحلیلگران مالی که توانایی سنجش استانداردهای کسب‌وکار را داشته باشد، یکی از مشاغل موردنیاز در دنیای امروز به شمار می‌رود. متوسط درآمد این شغل در کانادا حدود 70 هزار دلار در نظر گرفته می‌شود.

تحلیل گر مالی کی از مهم ترین مشاغل پر در آمد کانادا است.

شغل مدیریت پروژه در کانادا

رونق ساخت‌وساز در کانادا موجب شده تا نه‌تنها مهندسان حرفه‌ای بلکه مدیران مجرب در حوزه ساخت‌وساز، بازار کار فوق‌العاده‌ای در این کشور داشته باشند. مدیریت پروژه‌های مهندسی و ساختمانی یکی از مشاغل پردرآمد کانادا می‌باشد که می‌تواند به‌طور میانگین بیش از 80 هزار دلار در سال درآمد داشته باشد.

مدیر پروژه IT در کانادا

IT از جمله مشاغل پرطرفداری است که دنیای تکنولوژی و دیجیتال امروز اهمیت بسیار زیادی دارد. مهندسی IT و مدیریت پروژه‌های IT از مشاغل پردرآمد کانادا به شمار می‌روند که می‌توانند در سال حدود 100 هزار دلار یا بیش‌تر درآمد داشته باشند.

مدیر پروژه در کانادا

بازار کار مهندسی هوا فضا در کانادا

مهندس هوا و فضا بسته به زمینه شغلی در حوزه هواپیما، فضاپیما، موشک و … فعالیت می‌کند. مؤسسات معتبری در کانادا وجود دارند که شانس ورود افراد متخصص این رشته را افزایش می‌دهد. مهندس هوا و فضا در کشور کانادا به‌طور میانگین حقوقی برابر با 75 هزار دلار دارا می‌باشد.

نماینده فروش در کانادا

نمایندگی فروش از جمله مشاغلی است که با توجه به دریافت حق کمیسیون می‌تواند یکی از مشاغل پردرآمد کانادا محسوب شود. این حرفه از مشاغل موردنیاز کانادا است که در سال به‌طور میانگین حدود 50.000 دلار درآمد دارد. تحصیلات و سابقه کار حرف نخست را در ورود به این حرفه می‌زنند.

شغل مدیر منابع انسانی در کانادا

این حرفه از دسته مشاغلی است که بسته به پتانسیل بالای آن امکان کسب درآمد بیش‌تری را دارا می‌باشد. مدرک تحصیلی رشته ارتباطات زمینه‌ساز ورود به این حرفه است.

میانگین درآمد مدیر منابع انسانی حدود 84 هزار دلار در سال می‌باشد که با کسب مهارت و تجربه ضمن تبدیل‌شدن به متخصص حرفه‌ای در این زمینه تا 215 هزار دلار در سال درآمد خواهد داشت.

میزان در آمد شغل جوشکاری در کانادا

حرفه جوشکاری یکی از مشاغل پردرآمد کانادا است که تنها نیاز به مدرک فنی معتبر و البته سابقه کار مرتبط دارا می‌باشد. متوسط درآمد شغلی این حرفه در کانادا بین 22 تا 90 هزار دلار در سال محاسبه می‌شود.

لازم به ذکر است که جوشکاری زیر آب به‌عنوان یکی از زیرشاخه‌های این رشته، به دلیل مسئولیت و شرایط دشوار کاری به‌تبع از درآمد بالایی نیز برخوردار است.

شغل جوشکاری در کانادا

برآوردگر و ناظر ساخت‌وساز در کانادا

متخصصان در حوزه برآورد هزینه ساخت‌وساز، تأمین هزینه و منابع مورداحتیاج جهت انجام پروژه‌های ساخت‌وساز از مشاغل پرطرفدار در کانادا به شمار می‌روند. درآمد این شغل بسته به مسئولیت‌ها، بالا است؛ به‌طوری‌که برآوردگر یا ناظر ساختمان از مشاغل پردرآمد کانادا به شمار می‌رود.

متوسط درآمد این حرفه حدود 70 هزار دلار در سال است که با کسب مهارت و تجربه می‌تواند تا بیش از 150 هزار دلار در سال نیز افزایش یابد و تبدیل به یکی از مشاغل پر در آمد کانادا مبدل گردد .

شغل مربوط به تکنیسین برق در کانادا

این حرفه شغلی فنی است که ورود به آن نیازمند ارائه مدرک فنی معتبر و سابقه کاری است. این شغل موردنیاز در بخش‌های مختلف صنعتی در کانادا و از مشاغل پر درآمد کانادا است که در بریتیش کلمبیا، انتاریو و مونیتوبا موقعیت‌های فراوانی دارد.

متوسط درآمد سالیانه این شغل در کانادا بیش از 75 هزار دلار برآورد می‌شود که از مهمترین مشاغل پر در آمد کانادا میباشد.

میزان درآمد شغلی در کانادا بستگی به فاکتورهای متعددی دارد؛ بااین‌حال قوانین کاری در این کشور به‌گونه‌ای تنظیم‌ شده که حقوقی استاندارد و متناسب با هزینه‌های زندگی به هر نیروی کار ارائه گردد.

تحصیلات دانشگاهی و گواهی فنی معتبر، تجربه کاری، عنوان شغلی و شهر محل کار همه از شاخصه‌های تأثیرگذار بر میزان درآمد در کانادا هستند. شاید مهم‌ترین فاکتور مؤثر میزان تخصص و تجربه کاری باشد؛ چراکه تفاوت فاحشی میان حقوق یک تازه‌کار و یک فرد مجرب در همان پوزیشن شغلی وجود دارد.

از سوی دیگر تفاوت حقوق بالایی میان مشاغل تخصصی نیازمند تحصیلات آکادمیک و مشاغل فنی و خدماتی در کانادا وجود دارد که در ادامه به بررسی آن‌ها خواهیم پرداخت.

برای استفاده از ویزای جاب آفر و یپدا کردن بهترین و مناسب‌ترین شغل برای خودتان می‌توانید با مشاوران ما تماس بگیرید.

حقوق و دستمزد در  کانادا

سوالات متداول مشاغل پر در کانادا

بیش از 100 راه های مختلف برای مهاجرت به کانادا وجود دارد. به همین دلیل مسیر همه به مهاجرت کانادا منحصر به فرد خواهد بود. به عنوان مثال، راه های مختلف زیادی برای حرفه ای ها و کارگران برای واجد شرایط بودن برای ویزای اقامت دائم مهاجرت کانادا وجود دارد.

5 گزینه برای مهاجرت در سال 2021. 1 1. برنامه ورود اکسپرس. برنامه مهاجرت کانادا که به مهاجران اجازه می‌دهد تا در کانادا به عنوان یک کارگر ماهر از طریق اکسپرس ورودی زندگی و کار کنند. 2 2. اسپانسر کلاس خانواده. 3 3. ویزای کار LMIA. 4 4. برنامه‌های نامزد استانی (PNP) 5 5. مهاجرت سرمایه‌گذار کانادایی.

درخواست سفر، تحصیل، کار یا مهاجرت به کانادا، درخواست شهروندی، کارت اقامت دائم یا حفاظت از پناهندگان، بررسی وضعیت درخواست شما یا پیدا کردن فرم.

بیش از 100 مسیر مختلف مهاجرت کانادا برای کارگران ماهر، افراد کسب و کار، و خانواده ها وجود دارد. مشاوران ویزا نیو به شما کمک می ‌کنند تا بفهمید که کدام گزینه‌ها ممکن است برای شما بهتر باشد. برای کمک با ما تماس بگیرید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.