مشاغل پردرآمد کانادا

مشاغل پردرآمد کانادا

High-paying jobs in Canada

6955 بازدید - منتشر شده توسط مارال عابدی در تاریخ: ۹۹/۰۹/۱۴ در ۹:۰۰ قبل از ظهر , آخرین بروزرسانی: ۰۰/۱۰/۱۱ در ۹:۴۳ قبل از ظهر

زمان مطالعه: ۶ دقیقه

چه مشاغلی در کانادا از درآمد خوبی برخوردار هستند؟ اگر شما هم به فکر کار در کانادا هستید، لازم است با مشاغل پر درآمد کانادا آشنا شوید. به این منظور ما لیستی از مشاغل پر درآمد کانادا برایتان فراهم کرده ایم. تا انتهای این مطلب با ویزا نیو همراه باشید. سوالات خود را در بخش کامنت ها از ما بپرسید و یا با تکمیل فرم مشاوره در صفحه مشاوره مهاجرت رایگان، از مشاوره تلفنی رایگان بهره مند شوید. 

مشاغل پر درآمد کانادا

مشاغل پر درآمد کانادا

مشاغل پر درآمد کانادا به دو دسته‌ی تخصصی و فنی تقسیم‌بندی می‌شوند. این دسته از مشاغل به‌تبع دارای مسئولیت‌های بیش‌تری بوده و نیازمند اثبات هرچه بهتر صلاحیت و شایستگی افراد است.

لازم به ذکر است که این مشاغل در فهرست مشاغل موردنیاز کانادا وجود دارد؛ یعنی کارفرمایان با رعایت قوانین شهروندی، می‌توانند اقدام به ارائه جاب آفر و استخدام نیروی کار متخصص از کشورهای دیگر کنند.

ورود به هریک از این حرفه‌ها، مستلزم کسب مدرک تحصیلی یا گواهی‌نامه فنی معتبر، سن مناسب، سابقه کاری مرتبط و البته مدرک زبان انگلیسی یا فرانسوی است؛ هم‌چنین شهرها و ایالات کانادا قوانین متغیری برای استخدام این مشاغل دارند که باید به‌دقت بررسی شوند. پردرآمدترین مشاغل کانادا که در فهرست مشاغل مورد نیاز این کشور نیز قرار دارند به شرح زیر هستند:

پرستار متخصص

پرستاری یک از رشته‌های محبوب و پرطرفدار با توجه به نیاز بالای حوزه بهداشت و درمان در سراسر جهان به شمار می‌رود. و ازمشاغل پر درآمد کانادا ست. این افراد با تحصیل در دانشگاه معتبر و کسب پروانه رسمی فعالیت در کانادا، می‌توانند در بیمارستان، درمانگاه‌ها، کلینیک‌ها و … مشغول فعالیت شوند.

پرستاری ارشد یکی از مشاغل پر درآمد کانادا است که در طول سال می‌توانند بیش از ۱۰۰ هزار دلار درآمد کسب کند. ورود به این حرفه پس از فارغ‌التحصیلی در دانشگاه‌های فنی معتبر مستلزم شرکت در ارزیابی NNAS و CAN و کسب مدرک پرستاری بین‌المللی و مورد تائید کانادا است.

 

مهندسی نرم‌افزار از مشاغل پر درآمد کانادا

پیشرفت فراوان تکنولوژی در کشور کانادا موجب شده تا نیاز بالایی به متخصصان این عرصه ایجاد شود. مهندسی نرم‌افزار از مشاغل پردرآمد کانادا است که به‌طور میانگین ۹۰.۰۰۰ دلار در سال درآمد دارد.

علاوه بر موارد ذکرشده، شرکت در دوره‌های طراحی و برنامه‌نویسی، احتمال دریافت پیشنهاد شغلی برای این رشته در کانادا را افزایش می‌دهد.

 

حسابدار حرفه‌ای

حسابدار حرفه‌ای در کانادا به‌عنوان CPA شناخته می‌شود. حسابداری یکی از مشاغل موردنیاز در شرکت‌های کانادایی است که از درآمد بسیار خوبی هم برخوردار است. متوسط درآمد یک حسابدار حرفه‌ای حدود ۶۵ هزار دلار در سال برآورد می‌شود. حسابداری یکی از مشاغل پردرآمد کانادا است که قابلیت کسب حقوق بالاتر از این میزان دارد. 

 

مشاغل پر درآمد کانادا

مدیریت امور مشتریان

کمترین میزان درآمد شغلی مدیر امور مشتریان در کانادا حدود ۵۷ هزار دلار و بیشترین آن حدود ۱۰۰ هزار دلار در سال برآورد می‌شود. این افراد با دریافت کمسیون شرکتی این امکان را دارند که حقوق خود را به‌طور قابل‌توجهی افزایش دهند.

 

تحلیل‌گر مالی از مشاغل پر درآمد کانادا

تحلیلگران مالی که توانایی سنجش استانداردهای کسب‌وکار را داشته باشد، یکی از مشاغل موردنیاز در دنیای امروز به شمار می‌رود. متوسط درآمد این شغل در کانادا حدود ۷۰ هزار دلار در نظر گرفته می‌شود.

 

از مشاغل پر درآمد کانادا مدیر پروژه مهندسی 

رونق ساخت‌وساز در کانادا موجب شده تا نه‌تنها مهندسان حرفه‌ای بلکه مدیران مجرب در حوزه ساخت‌وساز، بازار کار فوق‌العاده‌ای در این کشور داشته باشند. مدیریت پروژه‌های مهندسی و ساختمانی یکی از مشاغل پردرآمد کانادا می‌باشد که می‌تواند به‌طور میانگین بیش از ۸۰ هزار دلار در سال درآمد داشته باشد.

مدیر پروژه IT

IT از جمله مشاغل پرطرفداری است که دنیای تکنولوژی و دیجیتال امروز اهمیت بسیار زیادی دارد. مهندسی IT و مدیریت پروژه‌های IT از مشاغل پردرآمد کانادا به شمار می‌روند که می‌توانند در سال حدود ۱۰۰ هزار دلار یا بیش‌تر درآمد داشته باشند.

 

مشاغل پر درآمد کانادا

مهندسی هوا و فضا از مشاغل پر درآمد کانادا

مهندس هوا و فضا بسته به زمینه شغلی در حوزه هواپیما، فضاپیما، موشک و … فعالیت می‌کند. مؤسسات معتبری در کانادا وجود دارند که شانس ورود افراد متخصص این رشته را افزایش می‌دهد. مهندس هوا و فضا در کشور کانادا به‌طور میانگین حقوقی برابر با ۷۵ هزار دلار دارا می‌باشد.

نماینده فروش از مشاغل پر درآمد کانادا

نمایندگی فروش از جمله مشاغلی است که با توجه به دریافت حق کمیسیون می‌تواند یکی از مشاغل پردرآمد کانادا محسوب شود. این حرفه از مشاغل موردنیاز کانادا است که در سال به‌طور میانگین حدود ۵۰.۰۰۰ دلار درآمد دارد. تحصیلات و سابقه کار حرف نخست را در ورود به این حرفه می‌زنند.

مدیر منابع انسانی

این حرفه از دسته مشاغلی است که بسته به پتانسیل بالای آن امکان کسب درآمد بیش‌تری را دارا می‌باشد. مدرک تحصیلی رشته ارتباطات زمینه‌ساز ورود به این حرفه است.

میانگین درآمد مدیر منابع انسانی حدود ۸۴ هزار دلار در سال می‌باشد که با کسب مهارت و تجربه ضمن تبدیل‌شدن به متخصص حرفه‌ای در این زمینه تا ۲۱۵ هزار دلار در سال درآمد خواهد داشت.

جوشکار از مشاغل پر درآمد کانادا

حرفه جوشکاری یکی از مشاغل پردرآمد کانادا است که تنها نیاز به مدرک فنی معتبر و البته سابقه کار مرتبط دارا می‌باشد. متوسط درآمد شغلی این حرفه در کانادا بین ۲۲ تا ۹۰ هزار دلار در سال محاسبه می‌شود.

لازم به ذکر است که جوشکاری زیر آب به‌عنوان یکی از زیرشاخه‌های این رشته، به دلیل مسئولیت و شرایط دشوار کاری به‌تبع از درآمد بالایی نیز برخوردار است.

 

مشاغل پر درآمد کانادا

برآوردگر و ناظر ساخت‌وساز از مشاغل پر درآمد کانادا

متخصصان در حوزه برآورد هزینه ساخت‌وساز، تأمین هزینه و منابع مورداحتیاج جهت انجام پروژه‌های ساخت‌وساز از مشاغل پرطرفدار در کانادا به شمار می‌روند. درآمد این شغل بسته به مسئولیت‌ها، بالا است؛ به‌طوری‌که برآوردگر یا ناظر ساختمان از مشاغل پردرآمد کانادا به شمار می‌رود.

متوسط درآمد این حرفه حدود ۷۰ هزار دلار در سال است که با کسب مهارت و تجربه می‌تواند تا بیش از ۱۵۰ هزار دلار در سال نیز افزایش یابد.

تکنسین برق‌کار از مشاغل پر درآمد کانادا

این حرفه شغلی فنی است که ورود به آن نیازمند ارائه مدرک فنی معتبر و سابقه کاری است. این شغل موردنیاز در بخش‌های مختلف صنعتی در کانادا و از مشاغل پر درآمد کانادا است که در بریتیش کلمبیا، انتاریو و مونیتوبا موقعیت‌های فراوانی دارد.

متوسط درآمد سالیانه این شغل در کانادا بیش از ۷۵ هزار دلار برآورد می‌شود.

فاکتورهای مؤثر بر درآمد شغلی در کانادا

میزان درآمد شغلی در کانادا بستگی به فاکتورهای متعددی دارد؛ بااین‌حال قوانین کاری در این کشور به‌گونه‌ای تنظیم‌ شده که حقوقی استاندارد و متناسب با هزینه‌های زندگی به هر نیروی کار ارائه گردد.

تحصیلات دانشگاهی و گواهی فنی معتبر، تجربه کاری، عنوان شغلی و شهر محل کار همه از شاخصه‌های تأثیرگذار بر میزان درآمد در کانادا هستند. شاید مهم‌ترین فاکتور مؤثر میزان تخصص و تجربه کاری باشد؛ چراکه تفاوت فاحشی میان حقوق یک تازه‌کار و یک فرد مجرب در همان پوزیشن شغلی وجود دارد.

از سوی دیگر تفاوت حقوق بالایی میان مشاغل تخصصی نیازمند تحصیلات آکادمیک و مشاغل فنی و خدماتی در کانادا وجود دارد که در ادامه به بررسی آن‌ها خواهیم پرداخت.

برای استفاده از ویزای جاب آفر و یپدا کردن بهترین و مناسب‌ترین شغل برای خودتان می‌توانید با مشاوران ما تماس بگیرید.

 

سوالات متداول

چند راه می توانید به کانادا مهاجرت کنید؟
بیش از ۱۰۰ راه های مختلف برای مهاجرت به کانادا وجود دارد. به همین دلیل مسیر همه به مهاجرت کانادا منحصر به فرد خواهد بود. به عنوان مثال، راه های مختلف زیادی برای حرفه ای ها و کارگران برای واجد شرایط بودن برای ویزای اقامت دائم مهاجرت کانادا وجود دارد.

گونه در سال ۲۰۲۱ به کانادا مهاجرت کنیم؟
 ۵ گزینه برای مهاجرت در سال ۲۰۲۱. ۱ ۱. برنامه ورود اکسپرس. برنامه مهاجرت کانادا که به مهاجران اجازه می‌دهد تا در کانادا به عنوان یک کارگر ماهر از طریق اکسپرس ورودی زندگی و کار کنند. ۲ ۲. اسپانسر کلاس خانواده. ۳ ۳. ویزای کار LMIA. 4 4. برنامه‌های نامزد استانی (PNP) 5 5. مهاجرت سرمایه‌گذار کانادایی. 

چگونه می‌توانم به کانادا مهاجرت کنم؟
درخواست سفر، تحصیل، کار یا مهاجرت به کانادا، درخواست شهروندی، کارت اقامت دائم یا حفاظت از پناهندگان، بررسی وضعیت درخواست شما یا پیدا کردن فرم. 

چند نوع مهاجرت در کانادا وجود دارد؟
بیش از ۱۰۰ مسیر مختلف مهاجرت کانادا برای کارگران ماهر، افراد کسب و کار، و خانواده ها وجود دارد. مشاوران ویزا نیو به شما کمک می ‌کنند تا بفهمید که کدام گزینه‌ها ممکن است برای شما بهتر باشد. برای کمک با ما تماس بگیرید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۳ میانگین: ۳.۷]

    درخواست مشاوره تلفنی مهاجرت

    سوالات مهاجرت خود را از بهترین مشاوران ویزانیو بپرسید.

    دیدگاه خود را ثبت کنید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *