مشاغل خانگی در کانادا با درآمدهای بالا

مشاغل خانگی در کانادا با درآمدهای بالا

High-income home-based businesses in Canada

962 بازدید - منتشر شده توسط مارال عابدی در تاریخ: ۹۹/۰۶/۲۳ در ۹:۰۰ قبل از ظهر , آخرین بروزرسانی: ۹۹/۰۷/۱۳ در ۸:۵۴ قبل از ظهر

زمان مطالعه: ۷ دقیقه

تعادل میان هزینه زندگی و درآمدهای شغلی در کشوری مانند کانادا تقریباً در بیشتر شهرها وجود دارد؛ به‌طوری‌که می‌توان با آن یک زندگی متوسط را مدیریت کرد. بااین‌حال برخی به فکر مشاغل خانگی می‌افتند؛ خصوصاً در شرایط حال حاضر که به دلیل شیوع بیماری کرونا بسیاری از کسب‌وکارها به تعطیلی کشانیده شده‌اند. مشاغل خانگی در کانادا با درآمدهای بالا می‌توانند در محیط امن و آرامش‌بخش، هم پیشرفت شغلی و هم یک زندگی راحت‌تر را به ارمغان بیاورند.

مشاغل خانگی در کانادا با درآمدهای بالا

مشاغل خانگی برای افراد جویای کار و کارمندان شرکت‌ها به دلیل درآمد بالایی که به همراه دارد، بسیار حائز اهمیت است. در قرن بیست و یکم به دنبال رشد روزافزون تکنولوژی و اینترنت، کسب درآمد در منزل، البته در برخی موارد به‌عنوان شغل دوم، طرفداران زیادی پیدا کرده است. در شرایط حال حاضر هم که ویروس کرونا در سراسر جهان گسترش پیدا کرده است، کار در منزل به تنها راه کسب درآمد برای افراد تبدیل شده است. تعطیلی اجباری شرکت‌های کوچک و بزرگ در کشورهای جهان با فراهم آوردن امکان دورکاری برای کارمندان، سعی داشته‌اند تا ضررهای وارده را جبران کرده تا از رقبا عقب نمانند.

home-based-businesses-in-canada_1

در کانادا پیش از شیوع کرونا نیز مشاغل خانگی به دلیل درآمد بالا، رونق زیادی داشته‌اند. با پیشرفت تکنولوژی در کانادا همگام با سایر کشورهای جهان، فرصت‌های شغلی زیادی به وجود آمده‌اند که تنها نیاز به مهارت و البته دسترسی به اینترنت دارند. مشاغل خانگی در کانادا با درآمدهای بالا به راهی مؤثر برای تأمین برخی هزینه‌ها، مخصوصاً در شهرهای گران‌قیمتی مانند ونکوور یا مونترال مبدل شده است. دیگر مزایای مشاغل خانگی به شرح زیر است:

 • کار در محیط امن و آرام
 • صرفه‌جویی در هزینه حمل‌ونقل
 • صرفه‌جویی در هزینه پوشاک
 • وقت بیشتر برای رسیدگی به علایق و سرگرمی
 • ایجاد تعادل بهتر و بیشتر میان هزینه زندگی و کار

در کانادا فرصت‌های شغلی متعددی وجود دارند که با انتخاب آن‌ها می‌توانید درآمد خوبی کسب کنید. تنها هزینه‌ای که مشاغل خانگی به همراه دارد، تأمین امکانات موردنیاز و مهم‌تر از همه یک اینترنتی پرسرعت است. در ادامه به معرفی برخی مشاغل خانگی در کانادا با درآمدهای بالا خواهیم پرداخت.

مدرس آنلاین

معلمان در کانادا درآمد بسیار بالایی دارند. تدریس در کنار شغل دائمی می‌تواند درآمد بالایی برای افراد دارای مهارت به ارمغان بیاورد. در دوران کرونایی حال حاضر که مدارس و دانشگاه تعطیل شده‌اند، تدریس‌ها همگی به‌صورت آنلاین پیگیری شده تا دانش آموزان و دانشجویان از تحصیل باز نمانند. معلمان و مدرسان خصوصی نیز می‌توانند از این فرصت پیش‌آمده به‌خوبی استفاده کنند و مهارت خود را به‌صورت اینترنتی به مخاطبان آموزش دهند. در مجموع درآمد مدرس آنلاین در کشور کانادا بسته به محتوای آموزش و تعداد ساعات کاری، حدود ۳۳.۰۰۰ تا ۱۶۰.۰۰۰ دلار در سال برآورد می‌شود.

طراح یا توسعه‌دهنده وب

طراح وب ظاهر سایت را در ذهن خود مجسم کرده و باید در نظر داشته باشد که وب‌سایت موردنظر چگونه کار می‌کند. صرفاً این شغل نیاز به مدرک مرتبط ندارد. افراد به‌عنوان طراح یا توسعه‌دهنده وب می‌توانند با مهارت خود، انواع سایت‌ها نظیر سایت‌های آموزشی، تبلیغاتی یا فروشگاه‌های اینترنتی طراحی نمایند. مشاغلی ازاین‌دست، وابسته به اینترنت هستند؛ یعنی هدف تنها تحویل پروژه‌ای تمام و کمال در موعدی مقرر است.

طراح یا توسعه‌دهنده وب یکی از برجسته‌ترین مشاغل خانگی در کانادا با درآمدهای بالا است؛ درآمد این‌گونه مشاغل بسته به مهارت و تعداد پروژه متغیر است؛ اما به‌طورکلی حدود ۳۵.۰۰۰ تا ۷۰.۰۰۰ دلار در سال محاسبه می‌شود.

توسعه‌دهنده نرم‌افزار کامپیوتر هم مانند طراح وب شغل پرطرفداری در کانادا است که با توجه به پیشرفت تکنولوژی طرفداران زیادی پیدا کرده است. میانگین درآمد توسعه‌دهنده نرم‌افزار به‌عنوان یکی از مشاغل خانگی مهم در کانادا حدود ۴۴.۰۰۰ تا ۹۰.۰۰۰ دلار در سال می‌باشد.

تحلیلگر اطلاعات و داده‌ها

قدرت آنالیز، توانایی خوب ارتباطی، نگاه منتقدانه، مهارت ریاضی و توجه به جزئیات مهم‌ترین ویژگی‌های یک تحلیلگر دیتا است. این شغل مانند طراح وب، یکی دیگر از مشاغل خانگی در کانادا با درآمدهای بالا است. درآمد یک تحلیلگر دیتا در کانادا متأثر از عوامل مختلف حدود ۳۸.۰۰۰ تا ۷۷.۰۰۰ دلار در سال می‌باشد.

نویسنده یا مترجم، یکی از بهترین مشاغل خانگی در کانادا

نویسندگی و ترجمه ازجمله مشاغلی هستند که صرفاً نیاز به حضور در محل کار ندارد و اتفاقاً در محیط امن و آرام منزل بهتر انجام می‌پذیرند. به عبارتی داشتن مهارت نویسندگی یا ترجمه دقیق یک محتوا است که دارای اهمیت فراوانی است. این مشاغل خانگی در کانادا با درآمدهای بالا یعنی حدود ۲۷.۰۰۰ تا ۸۷.۰۰۰ دلار در سال، طرفداران زیادی دارد.

حسابدار

حسابداری هم یکی از پر تقاضاترین مشاغل خانگی در کانادا با درآمدهای بالا می‌باشند که تنها نیاز به مهارت بالا در محاسبات ریاضی و دقت در جزئیات دارد. حسابداری در کانادا سالانه حدود ۳۶.۰۰۰ تا ۷۴.۰۰۰ دلار در سال درآمد دارد.

دستیار آنلاین، پرطرفدارترین مشاغل خانگی در کانادا

دستیار آنلاین یا مجازی یکی از مشاغل دورکاری است که اولین بار در دهه ۱۹۹۰  به‌موجب پیشرفت تکنولوژی و البته اینترنت پرسرعت شکل گرفت.

دستیاران مجازی از منزل کارهای شرکت مانند قرار ملاقات‌، تماس تلفنی، برنامه‌ریزی امور یا شبکه‌های اجتماعی را مدیریت می‌کنند؛ درواقع این افراد با استفاده از مهارت‌های سازمانی و فنی خود از خانه به کارآفرینان و مشاغل مختلف خدمت‌رسانی می‌کنند.

دستیار آنلاین به‌طور تمام‌وقت یا پاره‌وقت یکی از بهترین مشاغل خانگی در کانادا با درآمدهای بالا است. درآمد این شغل در کانادا به‌طور میانگین حدود ۲۵.۰۰۰ تا ۷۴.۰۰۰ دلار در سال برآورد می‌شود.

مدیریت شبکه‌های اجتماعی

شبکه‌های اجتماعی آنلاین، سرویس‌هایی بر مبنای وب می‌باشند که در آن‌ها نظرات، عقاید، علاقه‌مندی‌ها و محتویات مختلفی به اشتراک گذاشته می‌شود. یکی از مهم‌ترین موارد آن شبکه‌های اجتماعی مربوط به بیزینس است که جهت بازاریابی دیجیتال در دنیای امروز رونق فراوانی پیدا کرده است. یک مدیر شبکه‌های اجتماعی در کانادا حدود ۲۶.۰۰۰ تا ۷۴.۰۰۰ دلار در سال درآمد دارد.

طراح گرافیک

معرفی کسب‌وکار در دنیای امروز همگام با پیشرفت تکنولوژی با طراحی گرافیک امکان‌پذیر است. طراحی لوگو، کارت ویزیت، سربرگ یا بسته‌بندی محصول آن‌هم به شکل خلاقانه و تأثیرگذار، از وظایف اصلی یک طراح گرافیک ماهر است. طراح گرافیک یکی از مشاغل خانگی مهم در کشور کانادا است که سالانه حدود ۳۵.۰۰۰ تا ۷۰.۰۰۰ دلار درآمد دارا می‌باشد.

سؤالات متداول

بهترین راه برای مهاجرت کاری به کانادا چیست؟

مهاجرت کاری به کانادا کم‌هزینه‌ترین و با توجه به نیاز بازار اشتغال مؤثرترین روش برای اخذ اقامت این کشور به شمار می‌رود. در حال حاضر بهترین راه برای مهاجرت کاری به کانادا به‌ویژه ایرانیان دریافت جاب آفر معتبر از کارفرمای کانادایی است. ایران ایندید، بهترین نمایندگی کاریابی در کانادا، آماده ارائه متناسب‌ترین موقعیت شغلی به جوانان جویای کار خواهد بود.

بهترین مشاغل خانگی در کانادا کدم‌اند؟

بهترین مشاغل خانگی در کشور کانادا بر اساس تعداد فرصت‌های شغلی و البته درآمد بالا تعیین می‌شوند. در حال حاضر به دنبال همه‌گیری ویروس کرونا بهترین مشاغل خانگی شامل مدرس، طراح گرافیک، طراح و توسعه‌دهنده وب، نویسنده، آنالیزور داده‌ها و … می‌باشند.

آیا می‌توان در کانادا بدون مجوز، مشغول به کار شد؟

در کانادا مشاغلی وجود دارند که نیاز به ویزای کاری ندارد؛ هرچند این‌گونه مشاغل موقتی هستند و اقامت دائم کانادا را به همراه نخواهند داشت. خبرنگاران، داوران، مربیان و ورزشکاران، هنرمندان، مجریان‌ همایش‌های بین‌المللی، بازدیدکنندگان وضعیت کسب‌وکار، خدمه نظامی، نمایندگان سیاسی، کارکنان حمل‌ونقل بین‌المللی و … ازجمله مواردی هستند که نیاز به اخذ ویزای کاری در کانادا ندارند.

ساعات کاری مشاغل خانگی در کانادا چگونه است؟

اغلب مشاغل خانگی در کانادا ساعات کاری مشخصی ندارند؛ درواقع برخی از آن‌ها به‌طور قراردادی یا پروژه‌ای کار می‌کنند و تنها باید آن را در موعدی مقرر تحویل دهند. از سوی دیگر درصورتی‌که افراد به‌طور دورکاری در منزل کار می‌کنند، باید در همان ساعات تعیین‌شده، حاضر باشند و کار خود را در پایان روز به انجام برسانند.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۳ میانگین: ۳.۳]

  درخواست مشاوره تلفنی مهاجرت

  سوالات مهاجرت خود را از بهترین مشاوران ویزانیو بپرسید.

  دیدگاه خود را ثبت کنید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *