مقالات

آموزش زبان آیلتس در موسسه مهاجرتی ویزانیو

آموزش زبان آیلتس در موسسه مهاجرتی ویزانیو

هرساله تعداد زیادی از افراد برای دستیابی به زندگی بهتر تصمیم به مهاجرت می‌گیرند ولی باید این نکته را مدنظر قرار دهند که داشتن مدرک زبان آیلتس از اصلی‌ترین الزامات مهاجرت است. اخیراً موسسه مهاجرتی ویزانیو بستری را برای متقاضیان عزیز فراهم نموده است تا ضمن داشتن خیالی آسوده نسبت به پروسه‌های مهاجرتی از بابت مدرک زبان نیز آسوده خاطر باشند. با ویزانیو همراه باشید تا شرایط آموزش زبان آیلتس در موسسه مهاجرتی ویزانیو را مورد بررسی قرار ‌دهیم.

چرا داشتن مدرک زبان برای مهاجرت الزامی است؟

برای زندگی در هر کشوری اولین اصل، توانایی ارتباط برقرار کردن با مردم آن کشور است تا فرد بتواند از پس مشکلات و مسائلی که پیش رو دارد بربیاید. برای مثال در محیط کاری نیاز است تا با زبان رایج آن کشور صحبت نمایید.

حتی خیلی ساده‌تر برای رفتن به رستوران و ثبت سفارش دانستن زبان امری اجتناب ناپذیر است. بنابراین اگر تصمیم به مهاجرت دارید باید هرچه زودتر به فکر یادگیری و دریافت مدرک زبان بیفتید.

زبان آیلتس برای مهاجرت از طریق جاب آفر

همان‌گونه که می‌دانید بهترین روش مهاجرت به کشورهای اروپایی و کانادا مهاجرت کاری از طریق جاب آفر است؛ مهاجرت از این طریق سختی زیادی در پیش نخواهد داشت و پروسه‌ای نهایتا یک‌ساله دارد.

جاب آفر نیز به معنی داشتن پیشنهاد کاری از طرف کارفرمای خارجی معتبر است. برای دریافت پیشنهاد کار می‌بایست ابتدا رزومه خود را برای ما ارسال نمایید تا برای شما موقعیت شغلی پیدا نموده و سپس از طریق وی جاب آفر بگیرید.

الزام مدرک زبان آیلتس برای جاب آفر

همان گونه که در ابتدا ذکر نمودیم داشتن مدرک زبان آیلتس برای مهاجرت از طریق جاب آفر نیز الزامی است؛ با این تفاوت که نمره آن به نظر کارفرما بستگی دارد.

مشاغل فنی مهندسی

به طور معمول برای مشاغل فنی مهندسی مانند مهندسی برق، مهندسی مکانیک،عمران، معماری، متالوژی، مهندسی صنایع، مهندسی‌های حوزه نفت و گاز و… حداقل نمره ایلتس 5/5 جنرال اورال لازم است.

مشاغل مدیریتی

برای مشاغل مدیریتی و پزشکی مانند پزشکان، پرستاران، روانشناسان، مدیران بازرگانی، معلمان، مدرسان، مشاغل حسابداری و امور مالی، مشاغل مشاوره ای و … حداقل آیلتس 6/5 جنرال اورآل نیاز است.

اساتید

معمولاً برای اشتغال به کار در کشورهای خارجی، مشاغل مربوط به اساتید دانشگاه و کالج حداقل آیلتس 7 آکادمیک اورآل لازم است.

آموزش زبان آیلتس در موسسه مهاجرتی ویزانیو

آیلتس آکادمیک چیست؟

آیلتس آکادمیک (IELTS Academic) برای افرادی که قصد ادامه تحصیل در مقطع ارشد به بالا و در واقع مهاجرت تحصیلی یا مهاجرت کاری به عنوان استاد دانشگاه را دارند مناسب است.

آیلتس جنرال یا عمومی چیست؟

 آیلتس جنرال یا عمومی (IELTS General) برای افرادی که به طور کلی قصد مهاجرت کاری به یکی از کشورهای انگلیسی زبان یا تحصیل در مقاطع پایین‌تر و کالج را دارند، مناسب است.

بخش‌های آزمون آیلتس

آزمون آیلتس دارای چهار بخش متفاوت Listening ،Writing ،Reading و Speaking است که سه بخش آن به صورت پشت سرهم و بدون وقفه برگزار می‌شوند. بخش نهایی که Speaking است، در انتهای روز، یک هفته قبل و یا یک هفته بعد انجام‌ می‌شود.

در هر دو آزمون آیلتس جنرال و آکادمیک، چهار مهارت نام برده شده موردبررسی قرار می‌گیرد؛ با این تفاوت که در دو بخش اول یعنی Listening و Speaking سؤالات مشابهی را دریافت می‌کنند ولی سؤالات در بخش‌های Writing و Reading متفاوت خواهند بود.

برگزاری آزمون آیلتس

آیلتس با همکاری کنسولگری انگلیس، دانشگاه کمبریج و سازمان IDP استرالیا در بیش از 140 کشور دنیا و 490 مرکز امتحانی معتبر برگزار می‌گردد. در روز امتحان، داوطلبان ابتدا به سؤالات بخش Listening پاسخ می‌دهند، پس‌ازآن به سؤالات Reading و در آخر بخش Writing را پاسخ می‌دهند.

نمره نهایی آزمون درواقع معدل چهار نمره اخذشده در بخش‌های متفاوت است. در کارنامه آیلتس به‌جز نمره کلی درج‌شده، نمرات هر بخش نیز ذکر می‌شود. دانشگاه‌های مختلف برای پذیرش حداقل نمره‌ای را در نظر می‌گیرند که معمولاً این حداقل نمره معادل 6.5 یا 7 است.

آموزش زبان آیلتس در موسسه مهاجرتی ویزانیو

ویزانیو به عنوان اولین اجرا کننده طرح برگزاری کلاس زبان آیلتس برای مهاجران در نظر دارد برای افرادی که از طریق این موسسه قصد مهاجرت کاری دارند، قصد دارد پس از تعیین سطح متقاضیان نسبت به برگزاری سریع‌تر کلاس‌ها اقدام نماید.

برای شرکت در کلاس‌های زبان ویزانیو داشتن قرارداد با موسسه الزامی است و روال به این صورت است که در ابتدا متقاضیان توسط اساتید برتر ما مورد تعیین سطح قرار می‌گیرند و سپس با توجه به سطح زبانی خود کلاس‌بندی می‌شوند.

این کلاس‌ها به صورت نیمه خصوصی برگزار می‌شوند و هدف از تشکیل آن کمک به متقاضی جهت دریافت هرچه سریع‌تر مدرک آیلتس و افزایش دانش زبانی است.

[typed string0=”موسسه مهاجرتی ویزانیو پیشرو در برگزاری کلاس‌های زبان از سطح ابتدایی تا پیشرفته برای متقاضیان مهاجرت است. لازم به ذکر است شرکت در این کلاس‌ها بعد از عقد قرارداد با آژانس مهاجرتی ویزانیو امکان‌پذیر است.” typeSpeed=”40″ startDelay=”0″ backSpeed=”18″ backDelay=”2000″ loop=”1″ shuffle=”1″]

رزومه مدرس زبان آیلتس ویزانیو

موسسه مهاجرتی ویزانیو برای تسهیل امر مهاجرت متقاضیان، با بستن قرارداد با یکی از بهترین مدرس های آیلتس و تافل مسیر پروسه مهاجرت را آسان نموده است. رزومه کاری مدرس نام برده شده به شرح زیر می‌باشد:

سوابق و فعالیتهای شغلی

1) تدریس زبان انگلیسی شامل انگلیسی عمومی و تخصصی دانشگاهی، TOEFL و IELTS بمدت 36 سال

2) مدیریت آموزشی زبان در مجموعه مدیریت پروژه های نیرو گاهی ایران (مپنا)

3) مدیریت آموزشی و تدریس زبان در شرکتهای خصوصی متعدد

4) مدیریت گروه زبان انگلیسی تعدادی از سازمانهای دولتی و شرکتهای خصوصی

5) کارشناس روابط بین الملل

6) تالیف کتب آموزشی و کمک آموزشی زبان

7) مدیریت گروه زبان و تدریس در آموزشگاههای زبان و دبیرستانهای مناطق یک، سه، چهار، هشت، دوازده و چهارده تهران

8) کارشناس بازرگانی خارجی و صادرات و واردات در چند شرکت دولتی و خصوصی

9) مدرس دانشکده روابط بین الملل وزارت امور خارجه

10) مترجم مقالات و متون تخصصی دانشگاهی

11) همکاری با کالج‌ها و دانشگاه‌های خارجی در خصوص اعزام دانشجو

سوالات متداول

برای کدام رشته‌ها دریافت مدرک زبان الزامی نیست؟

معمولاً برای مشاغل فنی مانند جوشکاری، برق کاری، راننده پایه یک، راننده لیفتراک، اپراتور تاور کرین، نقاش، لوله کش، ام دی اف کار و … نیاز به مدرک آیلتس نیست و سطح زبان فرد در حد مکالمه و محاوره انگلیسی کفایت می‌کند.

برای کدام یک از روش‌های مهاجرت داشتن مدرک زبان مورد نیاز است؟

بهتر است بدانید روش‌های سرمایه گذاری، تمکن مالی، خرید ملک و ثبت شرکت نیازی به مدرک زبان ندارند اما مهاجرت از طریق روش تحصیلی نیازمند مدرک زبان انگلیسی آیلتس است. روش کاری نیز به غیر از بعضی رشته‌های مهارتی نیازمند مدرک زبان آیلتس می‌باشد. درصورتی‌که زبان‌تان در سطح عالی قرار دارد باز به مدرک زبان نیاز دارید.

آیا امکان تحصیل در خارج از کشور بدون مدرک زبان وجود دارد؟
برخی از کشورهای جهان دانشجویانی که مدرک زبان ندارند را نیز پذیرش می‌کنند اما این دانشجویان نیز موظف هستند در دوره‌های آموزش زبان در آن کشور شرکت نمایند و این امر به هزینه‌های آن‌ها اضافه خواهد کرد.
اعلام نتایج آزمون آیتلس به چه صورت است؟

نتایج آزمون آیلتس پس از حدود دو هفته اعلام می‌شود. برخی مراکز نتیجه را از طریق ایمیل و پیامک به اطلاع متقاضی می‌رسانند، برخی مراکز، نتایج را به‌صورت آنلاین و بر روی سایت قرار داده و سپس پست می‌کنند و برخی مراکز نیز فقط در صورت مراجعه حضوری نتیجه را به فرد اعلام می‌کنند. درنهایت نتیجه آزمون بر روی وب‌سایت بین‌المللی IELTS Essentials نمایش داده خواهد شد.

جهت رزرو و پرداخت هزینه تعیین سطح کلاس های آیلتس موسسه مهاجرتی ویزانیو روی دکمه پرداخت کلیک نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.