مهاجرت

موسسه مهاجرتی در چهارمحال و بختیاری

موسسه مهاجرتی در چهارمحال و بختیاری

امروزه به دلیل تغییرات قوانین مهاجرتی به‌خصوص در کشورهای اروپا و کانادا، یاری‌گرفتن از یک وکیل مهاجرت مجرب در روند مهاجرت امری حیاتی است. موسسه مهاجرتی ویزانیو افتخار دارد با تأسیس موسسه مهاجرتی در چهارمحال و بختیاری یاری‌رسان مردم خونگرم این خطه از سرزمین ما باشد.

خدمات موسسه مهاجرتی در چهارمحال و بختیاری

موسسه مهاجرتی در چهارمحال و بختیاری با بهره‌گیری از مشاوران حقوقی و مهاجرتی می‌توانند افراد ساکن در این استان را که قصد مهاجرت از طریق اخذ ویزای کاری، تحصیلی و یا سرمایه‌گذاری و… را دارند یاری نمایند و سبب سهولت و تسریع در روند مهاجرت افراد با توجه به پیچیدگی‌های مسیر گردند.

یکی از پرطرفدارترین و مؤثرترین راه‌های مهاجرت کاری با اروپا و کانادا در میان ایرانیان روش مهاجرت کاری جاب آفر می‌باشد که مشاوران موسسه مهاجرتی در چهارمحال و بختیاری می‌توانند به‌خوبی در این پروسه یاری‌رسان باشند و پاسخگوی تمامی سؤالات هم‌وطنان در این عرصه باشند.

خدمات موسسه مهاجرتی در چهارمحال و بختیاری

ویژگی‌های مشاور حقوقی مهاجرتی خوب

امروزه قوانین مهاجرتی در سطح بین‌الملل دائماً در حال تغییر است؛ لذا یاری‌گرفتن از یک مشاور مهاجرتی مجرب ضروری است. اقدام به مهاجرت بدون آگاهی و اطلاع از مقررات مهاجرتی روز جهان و همچنین نداشتن اطلاعات کافی از شرایط کشور مقصد سبب ایجاد مشکلات فراوانی برای افراد شده و سرمایه و وقت آنان را تهدید خواهد کرد.

مهم‌ترین ویژگی‌های یک مشاور حقوقی مهاجرتی شامل موارد زیر هستند:

 • مدرک تحصیلی مرتبط با حقوق و فرآیند مهاجرت
 • اطلاع از شرایط و قوانین جدید مهاجرت به کشورهای خارجی
 • ارائه اطلاعات لازم در خصوص اخذ انواع ویزا نظیر ویزای کاری، تحصیلی و …
 • معرفی راه‌های قانونی مهاجرت و مراحل آن
 • ارائه پیشنهادات متناسب با مشخصات و ویژگی‌های افراد مانند میزان تحصیلات و سرمایه آن‌ها
 • بررسی دلایل و اهداف مهاجرت افراد و ارائه پیشنهاد مهاجرتی متناسب با آن‌ها

چرا باید از وکیل و مشاور برای مهاجرت یاری بگیریم؟

در شرایط حال حاضر و افزایش گستره اطلاعات افراد، به‌خصوص با پیشرفت تکنولوژی و البته فضای مجازی، امکان مهاجرت به‌صورت فردی نیز وجود دارد؛ اما پیموده مسیر پرپیچ‌وخم این تصمیم سرنوشت‌ساز به‌خصوص به اروپا و کانادا به‌تنهایی بسیار خطرناک است.

یاری‌گرفتن از وکیل و مشاور حقوقی در پروسه مهاجرت می‌تواند روند اخذ ویزا و اقامت در کشورهای خارجی را تسهیل و تسریع نماید و از هدر رفت وقت و سرمایه افراد به شکل مؤثری جلوگیری کند.

می‌توان گفت مهم‌ترین مزیت یاری‌گرفتن از وکیل و مشاوران حقوقی قبل از مهاجرت، کاهش نگرانی و دغدغه‌های افراد در این پروسه سرنوشت‌ساز باشد.

هموطنان عزیز می‌توانند با مراجعه به موسسه مهاجرتی در چهارمحال و بختیاری با انجام مشاوره و کسب اطلاعات لازم در خصوص مهاجرت، بهترین تصمیم را با توجه به شرایط خاص خود اخذ کنند.

انتخاب موسسه مهاجرتی در چهارمحال و بختیاری

با توجه به لزوم بهره‌گیری از یاری وکلا و مشاوران حقوقی در روند مهاجرت، انتخاب یک موسسه معتبر مهاجرتی فاکتوری اساسی است. در واقع اولین قدم برای مهاجرت، یافتن موسسه مهاجرتی قابل‌اطمینان است که با برخورداری از مشاوران و وکلای قانونی، بهترین راهنمایی‌ها را ارائه داده و شما را در اخذ بهترین تصمیم یاری نماید.

مشاوران حقوقی در موسسه مهاجرتی در چهارمحال و بختیاری پاسخگوی تمامی سؤالات متقاضیان در زمینه مهاجرت و مراحل آن به کشور موردنظر هستند؛ در ادامه مسیر با کمک وکیل مهاجرت و البته بر اساس روش انتخابی، اقدامات لازم جهت اقامت و زندگی افراد در کشور مقصد انجام بپذیرد.

انتخاب موسسه‌ی مهاجرتی معتبر نقش مهمی در روند مهاجرت افراد دارد؛ لذا موسسه مهاجرتی در چهارمحال و بختیاری با بهره‌گیری از مشاوران و وکلای حقوقی مجرب می‌تواند به‌طور مؤثری یاری‌رسان باشد.

خدمات حقوقی وکیل و مشاور مهاجرت

خدمات حقوقی وکیل و مشاور مهاجرت

نداشتن اطلاعات کافی در زمینه مهاجرت با توجه به تغییرات مداوم قوانین، خصوصاً به کشورهای اروپایی و کانادا سبب ایجاد مشکلات فراوان و جبران‌ناپذیری خواهد شد.

مثلاً ممکن است افراد با رعایت نکردن قانونی خاص در کشور مقصد به دلیل بی‌اطلاعی و در واقع به‌صورت غیر عمد، در روند مهاجرت و اخذ اقامت در آن کشور با مشکل روبه‌رو شده یا حتی ویزای آن‌ها باطل شود؛ در واقع ناآگاهی از مقررات کشور مقصد می‌تواند سبب ایجاد پرونده قضایی یا سردرگمی در مراکز حقوقی و قضایی گردد.

بنابراین لزوم یاری‌گرفتن از وکیل و مشاور آشنا به قوانین کشور مقصد امری الزامی در تمامی مراحل اخذ اقامت می‌باشد. خدمات حقوقی وکیل و مشاور مهاجرت در موسسه مهاجرتی در چهارمحال و بختیاری به شرح زیر می‌باشند.

 • مشاوره در خصوص کسب انواع ویزا مانند ویزای کاری، ویزای تحصیلی و …
 • معرفی شرایط اخذ ویزا در کشور انتخابی
 • معرفی قوانین مهاجرت و کسب اقامت در کشور انتخابی
 • تعیین وقت مصاحبه حضوری در سفارت
 • ارائه راهنمایی‌های لازم برای حل مشکل ابطال و ریجکتی ویزای افراد در کشور مدنظر
 • ارائه اطلاعات لازم در خصوص انواع سرمایه‌گذاری در کشور مقصد و قوانین مربوط به آن
 • ارائه اطلاعات لازم درباره وضعیت اقتصادی و تبادلات ارزی در کشور مقصد
 • یاری‌رساندن به افراد در زمینه پرونده‌های قضایی در کشور مقصد

سؤالات متداول

تفاوت وکیل و مشاور مهاجرتی در چیست؟

مشاور مهاجرتی با دارا بودن مدرک تحصیلی مرتبط و گذراندن دوره‌های تخصصی، گواهینامه معتبر از اداره امور مهاجرت می‌تواند مشاوره تخصصی به متقاضیان ارائه دهد؛ اما وکیل مهاجرت کسی است که مجوز قانونی جهت پیگیری پرونده‌های مهاجرتی افراد در سطح بین‌المللی را دارا باشد.

یک وکیل مهاجرت معتبر چه ویژگی‌هایی دارد؟

در سال‌های اخیر به علت گسترش سو استفاده برخی افراد و مؤسسات در زمینه مهاجرت، افراد بایستی از یک وکیل حقوقی و موسسه معتبر و قانونی یاری بگیرند. افراد باید یک وکیل معتبر و قانونی را ازلحاظ دارا بودن پروانه مراکز حقوقی، پروانه وکالت دادگستری و مجوز رسمی پیگیری پرونده مهاجرتی افراد در سطح بین‌الملل بررسی نمایند؛ از سوی دیگر یک وکیل و مشاور معتبر همواره راه‌های قانونی برای مهاجرت را معرفی می‌کند.

مهاجرت به کانادا از طریق جاب آفر در موسسه مهاجرتی در چهارمحال و بختیاری چقدر طول می‌کشد؟

مهاجرت به کانادا، بسته به راه انتخابی مهاجرت، شرایط و قوانین آن مدت‌زمان مختلفی طول می‌کشد. با توجه به اینکه مؤثرترین روش برای مهاجرت به کانادا در سال‌های اخیر از طریق کار و جاب آفر میسر است؛ می‌توان گفت این پروسه درمجموع حدوداً ۸ الی ۱۲ ماه طول می‌کشد. درواقع بهره‌گیری از راهنمایی‌های وکیل مهاجرتی در کسب اطلاعات لازم از سازمان امور مهاجران کانادا می‌تواند بسیار در این زمینه سودمند باشد.

آیا وکیل مهاجرت در ایران باید با وکلای بین‌المللی ارتباط داشته باشند؟

بله، وکلای حقوقی در ایران به‌منظور ارتقای اطلاعات مهاجرتی در جهان، آگاهی از اخبار جدید در سطح بین‌الملل، انتقال تجربیات موفق درزمینهٔ مهاجرت و … بایستی با وکلای بین المللی در ارتباط باشند. موسسه مهاجرتی در چهارمحال و بختیاری افتخار دارد که با به بهره‌گیری از وکلای مجرب و قانونی در سطح جهان، یاری‌رسان هم‌وطنان باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.