مهاجرت

موسسه مهاجرتی در گیلان

موسسه مهاجرتی در گیلان در ویزانیو

با توجه به روند رو به رشدی که در زمینه مهاجرت به کشورهای خارجی در پیش‌گرفته شده است، بر آن شدیم در این مقاله به معرفی موسسه مهاجرتی در گیلان واقع در شهر رشت، بپردازیم. نمایندگی رسمی ویزا نیو در این استان باهدف خدمت‌رسانی درزمینه امور مهاجرتی به هم‌وطنان گرامی و سهولت امر مشاوره حضوری انجام‌شده است.

انتخاب موسسه مهاجرتی در گیلان

یکی از دغدغه‌های افراد متقاضی مهاجرت این است که تأثیر اقدام از طریق موسسه مهاجرتی و گرفتن وکیل بر روند انجام پروسه چیست؟

در این مورد باید بگوییم گرفتن وکیل برای شما به‌عنوان امتیاز ازنظر سازمان مهاجرت کشور مقصد به‌حساب نمی‌آید. مزیت انتخاب یک وکیل مهاجرت، کاهش احتمال خطاها درروند کار، یاری‌رساندن به متقاضی در تصمیم‌گیری درست به دلیل آشنایی با قوانین روز مهاجرتی کشورها و همچنین انتخاب روش‌هایی که به تسریع روند پروژه کمک خواهند کرد، است.

انتخاب موسسه مهاجرتی و وکیل می‌بایست با دقت و بر اساس پرونده‌های موفقی که انجام داده است، انجام شود. درصورتی‌که وکیل معتبری نمی‌شناسید می‌توانید از افرادی که قبلاً برای مهاجرت اقدام نموده‌اند، کمک بگیرید و یا در وب‌سایت‌های مرتبط جستجو نمایید.

اعتبار سنجی مؤسسات مهاجرتی

پس‌ازآن موسسه و وکیل، برای ارزیابی سرعت پاسخگویی به مراجعه‌کنندگان بهتر است با وی از طریق ایمیل ارتباط برقرار نمایید. سرعت چک کردن ایمیل و نشان دادن عکس‌العمل به آن از طرف وکیل مهاجرت از موارد مهم است.

از موارد مهم دیگر در انتخاب موسسه مهاجرتی معتبر و وکیل نحوه برخورد آن‌ها با شما در ارتباط تلفنی و پاسخ‌دهی به سؤالات شما است. پس‌ازآن می‌توانید نسبت به تعیین وقت ملاقات حضوری اقدام کنید. این مهم است که با چه سرعتی برای شما وقت تعیین می‌کنند و برخورد آن‌ها با شما چگونه خواهد بود؟

اعتبار موسسه مهاجرتی را می‌توانید از نحوه برخورد با متقاضیان، میزان ترافیک مشاوره‌ها، نحوه مشاوره دادن آن‌ها، وسعت اطلاعات، سرعت عمل در پاسخگویی به سؤالات شما، احترام به مشتری، برخورد با متقاضی در نحوه پرداخت هزینه‌ها و همچنین تعداد پرونده‌های موفق انجام‌شده مهاجرتی بررسی و تحلیل نمایید.

به‌عنوان یکی از مهم‌ترین موارد می‌توانید جهت اطمینان خاطر با افرادی که قبلاً از طریق این موسسه برای مهاجرت اقدام نموده و موفق به اخذ ویزا شده‌اند، ارتباط برقرار نموده و سوالات موردنظر خود را بپرسید.

گرفتن مشاوره از موسسه مهاجرتی در گیلان

ممکن است با توجه به تغییرات روزبه‌روز قوانین مربوط به مهاجرت و از عدم آگاهی کامل از مراحل انجام کار، اگر خودتان بخواهید برای اخذ ویزا و اقامت و به‌طورکلی کارهای مهاجرت اقدام نمایید، به دلایل مختلفی چون نقص در پرونده یا انتخالب روش مهاجرتی نادرست، درخواست ویزای شما رد شود.

همان‌طور که میدانید وجود ریجکتی در سابقه درخواست‌های شما برای ویزا می‌تواند باعث هزینه‌های اضافه‌تر و همچنین ایجاد مشکل درروند کار شود. در برخی شرایط نیز می‌تواند تا مدت‌زمان مشخصی، درخواست ویزا را به تعویق بیاندازد.

به‌عنوان یکی از مهم‌ترین مواردی که می‌توان در مورد مشاوره گرفتن از افراد باتجربه اشاره کرد، راهنمایی به مسیر صحیح، کمک به انتخاب روش مهاجرتی صحیح به نسبت شرایطی که متقاضی دارد، پیشنهاد متناسب‌ترین کشور با توجه به شرایط، بررسی و تخمین میزان هزینه‌های مهاجرت و… از مزایای مشاوره گرفتن قبل از انجام هر کاری است.

موسسه مهاجرتی در گیلان

انواع روش‌های مهاجرت

اخذ نمایندگی‌های مجاز باهدف سهولت مشاوره و ارائه خدمات به هم‌وطنان ساکن در سایر شهرها می‌باشد و در سایر نقاط ایران نیز در حال گسترش است. همچنین ویزا نیو ارائه‌دهنده مشاوره تلفنی و حضوری به‌صورت رایگان برای متقاضیان مهاجرت از روش‌های مختلف و ارائه مشاوره در خصوص روش موردنظر آن‌ها می‌باشد.

مهاجرت به کشورهای خارجی از روش‌های متعددی امکان‌پذیر می‌باشد که برخی از اصلی‌ترین و مطمئن‌ترین روش‌ها برای اخذ اقامت به شرح زیر هستند:

  • مهاجرت کاری (از طریق گرفتن پیشنهاد شغلی Job Offer)
  • مهاجرت از طریق تحصیلی (اخذ بورسیه و شهریه محور)
  • مهاجرت از طریق سرمایه‌گذاری (مبلغ سرمایه‌گذاری در کشورهای مختلف متفاوت است.)
  • مهاجرت از طریق ثبت شرکت
  • مهاجرت از طریق ازدواج
  • مهاجرت از طریق خوداشتغالی
  • مهاجرت و اخذ اقامت از طریق تمکن مالی
  • مهاجرت کارآفرینی و استارتاپ
  • مهاجرت ویزای توریستی
  • مهاجرت از طریق خرید فرانچایز

موسسه‌های مهاجرتی زیادی در زمینه مهاجرت به هم‌وطنان راهنمایی و کمک می‌کنند اما موسسه مهاجرتی در گیلان زیرمجموعه شرکت مهاجرتی ویزا نیو به کمک وکیل‌ها و مشاوران مجرب بهترین راهنمایی‌ها را به شما می‌کنند و بهترین راه را پیشرو شما می‌گذارد.

سوالات متداول

بهترین و تضمینی ترین روش برای مهاجرت در موسسه مهاجرتی در گیلان کدام است؟

بهترین و تضمینی‌ترین روش مهاجرتی که ویزانیو در تمامی شعب خود از جمله موسسه مهاجرتی گیلان برای مشتریان انجام می‌دهد، مهاجرت کاری از طریق جاب آفر از طرف کارفرمای خارجی است؛ در این روش بر اساس توانایی و مهارت‌های متقاضی برای وی موقعیت شغلی در کشور موردنظر دریافت می‌گردد.

چگونه می‌توان به یک موسسه مهاجرتی ویزا نیو اطمینان کرد؟

در سال‌های اخیر به علت سودجویی برخی مؤسسات مهاجرتی نامعتبر و غیرقانونی، اولین گام برای موفقیت در پروسه مهاجرت، یافتن یک موسسه مهاجرتی مطمئن است؛ به این منظور باید ازنظر داشتن سایت قانونی، فعالیت‌های مجازی و کارنامه موفق در زمینه پرونده‌های مهاجرتی، موسسه مدنظر را ارزیابی کرد.

آیا برای مهاجرت به کشورها باید حتماً از وکیل استفاده کرد؟

اگر اطلاعات جامعی در رابطه با قوانین و مقررات آن کشور را دارید نیازی به وکیل ندارید ولی با توجه به اینکه قوانین و مقررات کشورها در حال تغییر هستند، وجود وکیل حقوقی ضروری است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.