مهاجرت

موسسه مهاجرتی در گلستان‌

موسسه مهاجرتی در گلستان‌

تیم ویزا نیو با شعب متعدد در سراسر کشور، افتخار این را دارد تا با تأسیس موسسه مهاجرتی در گلستان‌ هم ‌وطنان این خطه را در این تصمیم سرنوشت‌ ساز یاری نماید. موسسه مهاجرتی در گلستان‌ دارای بهترین وکلا و مشاوران مهاجرت آماده ارائه خدمات مهاجرت به شما عزیزان است.

معرفی موسسه مهاجرتی در گلستان‌

هم‌وطنان عزیز گلستانی می‌توانند برای انجام امور مربوطه به تنها نمایندگی مجاز و فعال ما در این استان، موسسه مهاجرتی در گلستان‌ با مشخصات زیر تماس حاصل نمایند.

آدرس : گلستان شهرستان گنبد کاووس خیابان امام خمینی جنوبی، بین چهارراه شهدا و گلشن، جنب بانک حکمت ایرانیان ساختمان دکتر مشرقی طبقه سوم واحد ۵

شماره تماس :۰۹۱۱۲۷۲۳۱۴۹ و ۰۱۷۳۳۲۲۱۴۱۹ و ۰۱۷۳۳۲۲۱۴۷۴

مدیریت :جناب آقای عبدالحکیم فروتن

شماره موبایل: ۰۹۱۱۲۷۲۳۱۴۹

خدمات حقوقی موسسه مهاجرتی در گلستان‌

انتخاب کشور مقصد و راه مهاجرت به آن با توجه به شرایط فردی متقاضیان، در درجه اول نیازمند کسب اطلاعات جامع در خصوص تمامی جنبه‌های آن می‌باشد. نداشتن این اطلاعات ممکن است در همان مراحل ابتدایی اقدام به مهاجرت، افراد را با مشکلات عدیده‌ای روبه‌رو کند.

به‌عنوان‌مثال آگاه نبودن از یک قانون ساده اجتماعی یا قضایی در کشور مقصد می‌تواند سبب سردرگمی افراد در مراکز حقوقی و یا حتی ریجکتی ویزا شود؛ بنابراین یاری‌گرفتن از وکیل و مشاوران آگاه به قوانین روز دنیا، در موسسه مهاجرتی در گلستان‌ می‌تواند نقش به سزایی در موفقیت افراد در رسیدن به رؤیاهای آن‌ها باشد. سایر خدمات حقوقی که در موسسه مهاجرتی در گلستان‌ به هم‌وطنان ارائه می‌گردد به شرح زیر می‌باشد.

 • مشاوره حضوری و تلفنی
 • راهنمایی افراد برای کسب آمادگی برای حضور در سفارت
 • کمک به افراد در اخذ انواع ویزای مهاجرتی مانند ویزای کاری، تحصیلی و …
 • قوانین اخذ ویزا در کشور مقصد
 • ارائه اطلاعات جامع در خصوص قوانین مهاجرتی کشور مقصد
 • تعیین وقت مصاحبه در سفارت‌خانه کشور مقصد
 • کمک به رفع مشکلاتی مانند ابطال ویزا
 • کمک به افراد در پرونده‌های حقوقی
 • ارائه اطلاعات لازم در زمینه شرایط اقتصادی، اجتماعی و … در کشور مقصد
 • کمک به افراد برای سرمایه‌گذاری در کشور مقصد مانند خرید ملک
 • وضعیت کسب‌وکار و تبادلات ارزی در کشور مقصد
 • کمک به افراد در اخذ جاب آفر در روند کسب ویزای کاری اروپا و کانادا
امروزه مؤثرترین روش مهاجرت به اروپا و کانادا، مهاجرت کاری از طریق جاب آفر است که هم‌وطنان می‌توانند با مراجعه به موسسه مهاجرتی در گلستان‌ زیر نظر موسسه ویزا نیو، از قوانین آن آگاه شوند.

مهاجرت مطمئن با وکیل مهاجرت معتبر

مزایای کمک گرفتن از وکیل مهاجرت

یاری‌گرفتن از وکیل مهاجرت در روند اخذ ویزا و مهاجرت الزامی نیست؛ اما در شرایط حال حاضر جهان و تغییرات مداوم قوانین پذیرش مهاجر، بهترین راه برای پیروزی در پرونده مهاجرتی و یک سفر ایمن و بدون دغدغه مراجعه به یک موسسه مهاجرتی معتبر است که وکلا و مشاوران حرفه‌ای در اختیار دارد. از مزایای کمک گرفتن از وکیل مهاجرت در موسسه مهاجرتی در گلستان‌ شامل موارد زیر می‌باشد.

 • با کمک موسسه مهاجرتی و وکلای حقوقی آن می‌توان در هزینه‌ها صرفه‌جویی کرد.
 • وکیل مهاجرت از سیر تغییرات مهاجرتی در جهان اطلاع داشته و شما را نیز دائماً در جریان خواهد گذاشت.
 • وکیل مهاجرت شما را در مورد نحوه زندگی در کشور مقصد و برقراری ارتباط با مردم آن راهنمایی می‌کند.
 • یاری‌گرفتن از وکیل مهاجرت می‌تواند از استرس و نگرانی شما در این مسیر پیچیده بکاهد؛ چراکه از یک بستر قانونی برای مهاجرت اقدام کرده‌اید.

چرا از موسسه مهاجرتی در گلستان‌ کمک بگیریم؟

اولین قدم در مهاجرت به یک کشور خارجی، این است که هدف و دلایل اصلی افراد از اتخاذ این تصمیم سرنوشت‌ساز چیست؛ اهداف افراد توسط وکلا و مشاوران در موسسه مهاجرتی در گلستان‌ سنجیده شده و به‌تبع آن بهترین راه به افراد پیشنهاد خواهد شد.

از سوی دیگر به دلیل تحریم‌های بین‌المللی، مهاجرت ایرانیان از راه‌های مختلفی مانند تحصیلی یا کاری، ممکن است دشوار باشد و در ادامه ممکن است با رخدادهایی مانند ریجکتی ویزا مواجه شوند؛ لذا در این شرایط اقدام به مهاجرت به‌تنهایی و بدون یاری‌گرفتن از افراد آشنا به قوانین مهاجرتی امکان‌پذیر نیست.

تصاویری از دفتر کار موسسه مهاجرتی در گنبد کاووس را می‌توانید در ادامه مشاهده نمایید.

بهترین موسسه مهاجرتی در گلستان

سؤالات متداول

وظیفه مشاوران در موسسه مهاجرتی در گلستان‌ چیست؟

مشاوران حقوقی در موسسه مهاجرتی در گلستان‌ با سابقه درخشان دارا بودن چندین پرونده موفق، می‌توانند به نحو مؤثری پاسخگوی سؤالات هم‌وطنان باشند. این مشاوران با بررسی کامل دلایل و اهداف مهاجرت افراد، شرایط فردی آن‌ها متناسب‌ترین راه ممکن را مطرح کرده و اطلاعاتی کامل در خصوص وضعیت کشور مقصد ارائه خواهند داد.

چگونه می‌توان به موسسه مهاجرتی در گلستان‌ اطمینان کرد؟

در سال‌های اخیر به دلیل سودجویی برخی افراد و مؤسسات مهاجرتی غیرقانونی، مهم‌ترین مرحله برای مهاجرت، یافتن یک موسسه مهاجرتی مطمئن است که به این منظور باید آن را ازنظر دارا بودن سایت معتبر و قانونی، فعالیت مجازی و کارنامه موفق پرونده‌های مهاجرتی بررسی کرد.

آیا وکیل در موسسه مهاجرتی در گلستان‌ با وکلای بین‌المللی در ارتباط است؟

بله، وکلای حقوقی در موسسه مهاجرتی در گلستان‌ به‌منظور کسب اطلاعات مهاجرتی در جهان، آگاهی از اخبار جدید در سطح بین‌الملل، انتقال تجربیات موفق در زمینه مهاجرت و … با وکلای بین‌المللی در ارتباط می‌باشند.

مهاجرت به کانادا از طریق موسسه مهاجرتی در گلستان‌ چقدر طول می‌کشد؟

با توجه به اینکه در سال‌های اخیر کانادا به بهترین کشور مهاجرپذیر در جهان مبدل شده است؛ مهاجرت به این کشور از تضمین‌شده‌ترین راه ممکن که به پیشنهاد موسسه مهاجرتی در گلستان‌، جاب آفر است می‌تواند حدود ۶ الی ۱۲ ماه طول بکشد؛ البته این امر تا حدود زیادی به شرایط متقاضی بستگی دارد؛ برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید به وب‌سایت امور مهاجران کانادا مراجعه نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.