مهاجرت

موسسه مهاجرتی در ایلام

موسسه مهاجرتی در ایلام

امروزه قوانین مهاجرت به نقاط مختلف جهان به‌قدری متنوع و پیچیده شده که منطقی نیست افراد به‌تنهایی برای این تصمیم سرنوشت‌ساز اقدام کنند و ریسک دشواری مسیر را بر خود و خانواده تحمیل کنند. تیم مهاجرتی ویزا نیو افتخار دارد تا با تأسیس موسسه مهاجرتی در ایلام یاری‌رسان مردمان خون گرم و کردزبان این خطه از سرزمین ایران باشند؛ افرادی که قصد مهاجرت دارند می‌توانند با یاری وکیل و مشاوران حقوقی و آگاهی از آخرین تغییرات قوانین مهاجرتی، بهترین تصمیم را با توجه به شرایط خود اتخاذ کنند.

موسسه مهاجرتی در ایلام

مهاجرت به کشورهای خارجی خصوصاً اروپا و کانادا تبدیل به یکی از اهداف بزرگ زندگی بسیاری از افراد شده تا با استفاده از این فرصت بتوانند زندگی ایده آلی را برای خود، همسر و فرزندان خود ایجاد کنند.

امروزه به علت بالا رفتن تنش‌های سیاسی در جهان و سخت‌تر شدن شرایط پذیرش مهاجران ایرانی، بهترین مسیر مهاجرتی مسیری است که با آگاهی کامل طی شود؛ این امر زمانی میسر خواهد شد تا از وکلا و مشاوران حقوقی و مهاجرتی یاری گرفته شود. با توجه به افزایش مداوم تقاضای مهاجرت از ایران در سال‌های اخیر، آشنا نبودن با قوانین کشورها در این مسیر پرپیچ‌وخم می‌تواند مشکلاتی را برای افراد ایجاد کند که نه‌تنها ممکن است جان آن‌ها را به خطر بیاندازد بلکه مممکن است سرمایه آن‌ها را نیز هدر دهد.

موسسه مهاجرتی در ایلام زیر نظر تیم مجرب ویزانیو با بهره‌گیری از وکلا و مشاوران حرفه‌ای و مجرب می‌تواند بهترین مسیر را پیش پای افرادی بگذارند که سعی دارند از طریق مهاجرت، سرنوشت و آینده خود را تغییر دهند.

موسسه مهاجرتی در ایلام

خدمات حقوقی موسسه مهاجرتی در ایلام

اگرچه راه‌های متنوعی برای مهاجرت به کشورهای خارجی وجود دارد؛ اما باید دقت کرد که کدام راه و کدام کشور بیشترین تناسب را با شرایط افراد دارد؛ لذا وکیل و مشاوران حقوقی در موسسه مهاجرتی در ایلام مشخصات کامل افراد از علایق و سلایق آن‌ها گرفته تا میزان تمکن مالی و میزان تحصیلات را با دقت بررسی کرده و به‌تناسب آن بهترین، کم ریسک‌ترین و مؤثرترین راه را پیش پای متقاضیان خواهند گذاشت.

از سوی دیگر باید قبل از اخذ هرگونه تصمیمی سابقه پرونده‌های موفق مهاجرتی و توانایی مدیریت قوی وکلای حقوقی در موسسه انتخابی را با دقت بررسی نمایید. سایر خدمات حقوقی ارائه‌شده در موسسه مهاجرتی در ایلام به شرح زیر است.

 • معرفی انواع روش‌های مهاجرتی و شرایط آن
 • راهنمایی افراد در خصوص اخذ انواع ویزا
 • معرفی کلیه شرایط زندگی در کشور موردنظر از قبیل هزینه‌ها، شرایط کار و تحصیل و …
 • معرفی مدارک و اسناد موردنیاز جهت اخذ ویزای موردنظر
 • معرفی سازوکار اخذ ویزا از سفارت کشور مدنظر
 • تعیین وقت مصاحبه از سفارت
 • تسریع و تسهیل روال دریافت ویزا
 • کمک به افراد در خصوص ابطال یا رفع ریجکتی ویزا
 • پیگیری کلیه امور مهاجرتی در سطح بین‌المللی
 • یاری دادن افراد در زمینه سرمایه‌گذاری در کشور موردنظر و تبیین سازوکارهای اقتصادی

وکیل مهاجرت در موسسه مهاجرت ایلام

وکیل مهاجرت کسی است که با دارا بودن مجوزهای حقوقی در سطح بین‌الملل قابلیت و صلاحیت لازم برای پیگیری امور مهاجرتی افراد را دارا باشد. قوانین مهاجرتی چه در داخل کشور و چه در سایر کشورها دائماً در حال تغییر و به‌روزرسانی است؛ بنابراین مهاجرت در شرایط حال حاضر بدون داشتن اطلاعات جامع و کامل از همه جنبه‌های آن امکان‌پذیر نخواهد بود.

وکیل مهاجرت در موسسه مهاجرتی در ایلام با دارا بودن پروانه رسمی و حقوقی، پروانه دادگستری و مجوز قانونی پیگیری امور در خارج از کشور، می‌تواند وکالت متقاضیان را بر عهده گرفته و علاوه بر سهولت و تسریع روند کار، از دغدغه و نگرانی افراد به شکل مؤثری بکاهد. مهم‌ترین ویژگی‌های وکیل مهاجرتی خوب و قابل‌اطمینان به شرح زیر می‌باشد.

 • قانونی و رسمی بودن مجوز فعالیت در داخل و خارج کشور
 • دارا بودن دفتر حقوقی رسمی و معتبر
 • صداقت با مشتریان
 • ارتباط قانونی با وکلای حقوقی و بین‌المللی در خارج از کشور
 • آگاهی کامل از قوانین اقتصادی، سیاسی و اجتماعی کشور موردنظر
 • اطلاع از آخرین تغییرات سیاسی و روابط بین‌المللی

مزایای یاری‌ گرفتن از وکیل مهاجرت

یاری‌گرفتن از وکیل مهاجرت درروند اخذ ویزا و مهاجرت به کشورهای خارجی الزامی نیست اما حجم بالای پرونده‌های ناموفق مهاجرتی و از بین رفتن سرمایه و وقت افراد دلیلی محکم و منطقی بر لزوم یاری‌گرفتن از وکیل مهاجرت محسوب می‌شود؛ این در حالی است که افراد به دلیل آشنا نبودن با قوانین کار و زندگی در کشور مقصد نتوانسته‌اند خود را با شرایط موجود وفق دهند که این امر سبب ناتوانی در اخذ اقامت شده است.

در برخی کشورها اقدام به مهاجرت بدون وکیل، جرم و به‌منزله کلاه‌برداری قلمداد شده که منجر به تشکیل پرونده‌های قضایی و ایجاد مشکلات عدیده‌ای برای افراد خواهد شد.

با توجه به سابقه پرونده‌های مهاجرتی موفق، موسسه مهاجرتی در ایلام می‌تواند این اطمینان را به افراد بدهد تا سفری ایمن داشته باشند و آینده درخشانی را برای خود و خانواده رقم بزنند. مهم‌ترین مزایای یاری‌گرفتن از وکیل مهاجرت شامل موارد زیر می‌باشند.

 • تسریع روند مهاجرت؛ البته به‌صورت کاملاً قانونی
 • ایجاد احساس امنیت و آرامش فکری متقاضیان در تمامی مراحل
 • کاهش هزینه‌ها به دلیل قانونی بودن بستر مهاجرت
 • خارج کردن شما از سردرگمی به دلیل نداشتن اطلاعات کافی
 • آشنا کردن شما با همه جوانب اقتصادی، فرهنگی، اجتماعی، رفاهی کشور مقصد
 • اطلاع از زمان مناسب مهاجرت و قوانین مربوط به سفارت‌خانه‌ها

سؤالات متداول

ویژگی‌های یک وکیل مهاجرت به کانادا چیست؟

با توجه به ویژگی‌های یک وکیل مهاجرتی خوب و قابل‌اطمینان که پیش‌تر به آن اشاره شد؛ مهم‌ترین ویژگی وکیل مهارت به کانادا علاوه بر آشنایی کامل با تمام قوانین روز، پیگیری امور در این کشور می‌باشد؛ به‌نحوی‌که بتواند وضعیت افراد را در سایت ICCRC دائماً بررسی کرده تا در صورت بروز کوچک‌ترین مشکلی آن را پیگیری نماید.

مهم‌ترین خدمات مشاوران حقوقی در موسسه مهاجرتی در ایلام چیست؟

مشاوران حقوقی و مهاجرتی در موسسه مهاجرتی در ایلام با دارا بودن مدرک تحصیلی مرتبط با حقوق بین‌الملل و آشنایی کامل با انواع روش‌های مهاجرتی تمامی شرایط افراد مانند تمکن مالی آن‌ها را ارزیابی کرده و بهترین راه مهاجرتی و همین‌طور کشوری که بیشترین تناسب را با علایق و نظرات آن‌ها دارد، به شما معرفی خواهد کرد.

مؤثرترین روش مهاجرت به پیشنهاد موسسه مهاجرتی در ایلام چیست؟

مؤثرترین و تضمینی‌ترین روش که تیم ویزا نیو در موسسه مهاجرتی در ایلام ارائه می‌دهد، مهاجرت کاری از طریق دریافت پیشنهاد شغلی یا جاب آفر است که یکی از پرطرفدارترین روش‌ها به‌خصوص برای مهاجرت به کانادا و برخی کشورهای اروپایی نظیر آلمان است. برای اخذ مجوز کار در هر نقطه از جهان کافی است توانایی‌ها و قابلیت‌های خود را در یک موقعیت شغلی خاص به بهترین شکل اثبات کنید.

شرایط لازم جهت اخذ ویزای کاری در موسسه مهاجرتی در ایلام چگونه است؟

ویزای کاری، مجوزی است که از سوی کارفرما یا شرکت خارجی به‌منظور استخدام متقاضیان صادر می‌شود. شرایط لازم برای دریافت این ویزا شامل مواردی چون مدرک تحصیلی معتبر، سابقه کاری مرتبط حداقل ۳ سال و دریافت پیشنهاد شغلی از سوی کارفرمای خارجی می‌باشد.

نکات مهمی که قبل از اقدام برای مهاجرت باید به آن‌ها توجه کرد کدم‌اند؟

قبل از اقدام برای این تصمیم سرنوشت‌ساز، ابتدا با مشخص کردن اهداف سفر خود سعی کنید با تحقیق بسیار بهترین و معتبرترین موسسه مهاجرتی را بیابید و از پیگیری مرحله‌به‌مرحله امور مهاجرتی خود توسط وکلای حقوقی مطمئن شوید؛ از طرف دیگر از ارائه مدارک و هزینه‌های گزاف قبل از اطمینان کامل به موسسه مهاجرتی بپرهیزید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.