مهاجرت

موسسه مهاجرتی در اصفهان

موسسه مهاجرتی در اصفهان

دفاتر مهاجرتی موسسه‌هایی هستند که خدماتی در زمینه مهاجرت به کشورهای اروپایی یا کانادا از روش‌های مختلف همچون دانشجویی، کاری، ثبت شرکت، سرمایه‌گذاری، تمکن مالی، ازدواج، توریستی و خرید ملک به متقاضیان ارائه می‌دهند. اگر شما نیز همانند سایر افرادی که در چند سال اخیر رو به افزایش بوده‌اند و برای ساخت آینده‌ای بهتر تصمیم به مهاجرت گرفته‌اند، هستید و به دنبال پیدا کردن موسسه مهاجرتی در اصفهان می‌باشید.

فواید مشاوره قبل از مهاجرت

با توجه به بالا گرفتن تب مهاجرت در این روزها افراد بسیاری با هدف ساخت آینده‌ای بهتر و درخشان، تصمیم به مهاجرت به کشورهای خارجی می‌گیرند. این تصمیم مهم می‌تواند نقطه عطفی در جریان زندگی یک فرد باشد؛ بنابراین بهتر است زیرنظر افراد آگاه و باتجربه انجام گردد تا با خیالی آسودهدر مورد این امر مهم تصمیم‌گیری نمایید.

مهاجرت به کشورهای اروپایی یا کانادا و اطلاعات مربوط به قوانین، شرایط و هزینه‌های مربوط به آن بسیار گسترده هستند. علاوه بر این، قوانین مهاجرتی کشورها دائماً در حال به‌روزرسانی هستند و کشورها قوانین جدیدی را برای پذیرش مهاجرین و حقوق آنها تنظیم می‌کنند؛ اطلاع داشتن از این قوانین برای همه افراد امکان پذیر نیست. همین امر باعث می‌شود افراد بسیاری به هنگام تصمیم‌گیری در خصوص امور مهاجرتی نیازمند افرادی باشند که بتوانند این اطلاعات را در اختیارشان گذاشته، به سؤالات آنها پاسخ دهد،شرایط و قوانین مهاجرتی را به خوبی بشناسد و به نوعی مشاوره‌ای دقیق و تخصصی را به افراد متقاضی مهاجرت ارائه دهد.

این افراد می‌توانند از خدمات دفاتر مهاجرتی استفاده نمایند. مشاوره مهاجرت در موسسه مهاجرتی ویزانیو و همچنین مؤسسات زیر نظر آن همچون موسسه مهاجرتی در اصفهان هم به صورت حضوری و هم تلفنی انجام می‌گردد. یک وکیل مهاجرت می‌تواند فرد را از تمامی جنبه‌های مهاجرت و شرایط زندگی در کشور جدید آشنا نموده و با بررسی شرایط ویژه هر فرد بهترین روش مهاجرتی را با توجه به هدف از مهاجرت، وضعیت مالی و سایر شرایط را به او پیشنهاد نماید.

موسسه مهاجرتی در اصفهان| وکیل مهاجرت به کانادا و آلمان

خدمات موسسه مهاجرتی در اصفهان

انتخاب یک موسسه مهاجرتی معتبر با سابقه چندین پرونده موفق، نخستین قدم در شروع مسیر سرنوشت‌ساز مهاجرت می‌باشد. موسسه مهاجرتی معتبر با بهره‌گیری از وکیل مجرب و آشنا به امور و هم‌چنین مشاوران توانا، تعهدات لازم جهت پیگیری پرونده مهاجرتی افراد را در سطح بین‌الملل ارائه می‌کند.

موسسه مهاجرتی در اصفهان زیر نظر گروه ویزا نیو ضمن ارائه بهترین مشاوره و خدمات حقوقی، روند مهاجرت هم‌وطنان تا کسب موفقیت را پیگیری خواهد کرد. ازجمله خدمات حقوقی موسسه مهاجرتی در اصفهان می‌توان به ارائه راهنمایی جهت انتخاب و دریافت انواع ویزا، تعیین وقت سفارت برای مصاحبه، یاری افراد در موارد ریجکتی ویزا، تبیین شرایط زندگی در کشور مقصد و … اشاره کرد.

موسسه مهاجرتی در اصفهان با کمک وکیل مهاجرت در اصفهان که تحربه بالایی در امور مهاجرتی و همچنین وکلای مهاجرتی باتجربه با روابط بین‌المللی که دارد، مانند سایر دفاتر مهاجرتی با استفاده از یک یا چند روشی که در ادامه به شرح آنها می‌پردازیم می‌تواند افراد را برای مهاجرت راهنمایی نموده و امور پرونده مهاجرت فرد را به صورت قانونی انجام دهد. این روش‌ها به شرح زیر می‌باشند.

 • مهاجرت از طریق تحصیل
 • مهاجرت از طریق کار
 • مهاجرت از طریق ثبت شرکت
 • مهاجرت از طریق خرید فرانچایز
 • مهاجرت از طریق سرمایه‌گذاری
 • مهاجرت از طریق تمکن مالی
 • مهاجرت از طریق ازدواج

آشنایی با موسسات مهاجرتی در اصفهان

ویژگی یک موسسه مهاجرتی خوب و قابل‌اطمینان

در سال‌های اخیر به دنبال افزایش تقاضای مهاجرت، مؤسسات و افراد غیرقانونی متعددی به کلاه‌برداری و سودجویی از افراد در این مسیر سرنوشت ساز اقدام کرده‌ و مسبب به خطر افتادن جان و سرمایه افراد شده‌اند. لذا با استناد به الزام یاری‌گرفتن از وکلا و مشاوران حقوقی در فرآیند مهاجرت در شرایط پیچیده کنونی، باید سعی کنید تا ویژگی‌های یک موسسه مهاجرتی معتبر را شناخته و بر مبنای آن‌ها تصمیم بگیرید.

 • سابقه چندین پرونده‌ موفق مهاجرتی
 • مدیریت دقیق امور با تیم حرفه‌ای
 • توانمند در ارائه مشاوره‌های تخصصی
 • داشتن مجوزهای رسمی و قانونی در پروسه مهاجرت
 • برخورداری از وکلای حرفه‌ای دادگستری
 • ارتباط با وکلای حقوقی بین‌المللی

لزوم بهره‌گیری از وکیل و مشاور مهاجرت

تغییرات اساسی مقررات مربوط به پذیرش مهاجران خصوصاً در اروپا و کانادا منجر شده که فرآیند مهاجرت به‌ آسانی امکان‌پذیر نباشد؛ برای مثال قوانین اخذ مجوز کار یا سرمایه‌گذاری در اروپا دائما در حال تغییر هستند و باید با جدیدترین آنها آشنایی داشته باشید.

موارد زیاد مهاجرت‌های ناموفق در سال‌های اخیر، گواهی محکم بر لزوم مشاوره با وکیل مهاجرت به شمار می‌رود؛ به‌طوری‌که این افراد بدون داشتن اطلاعات در خصوص قوانین کشور موردنظر مانند قوانین مربوط به کار و زندگی اقدام به مهاجرت کرده و نتوانسته‌اند شرایط لازم جهت اقامت را کسب کنند که این امر گاهی صدمات جبران‌ناپذیری را به افراد وارد می‌کند. بنابراین هم‌وطنان می‌توانند از طریق موسسه مهاجرتی در اردبیل سفری مطمئن داشته باشند و آینده درخشانی را برای خود و خانواده رقم بزنند.

موسسه‌های مهاجرتی زیادی در زمینه مهاجرت به هم‌وطنان راهنمایی و کمک می‌کنند اما موسسه مهاجرتی در اصفهان زیرمجموعه شرکت مهاجرتی ویزا نیو به کمک وکیل‌ها و مشاوران مجرب بهترین راهنمایی‌ها را به شما می‌کنند و بهترین راه را پیشرو شما می‌گذارد.

سوالات متداول

پروسه مهاجرت به کانادا با یاری موسسه مهاجرتی در زنجان چقدر طول می‌کشد؟

وکیل و مشاوران حقوقی با کسب آخرین اطلاعات از سازمان امور مهاجران کانادا می‌توانند پروسه مهاجرت به این کشور را سرعت ببخشند؛ بااین‌حال مهاجرت به کانادا بسته به روش انتخابی و شرایط متقاضی می‌تواند ۹ الی ۱۲ ماه طول بکشد.

بهترین و تضمینی ترین روش برای مهاجرت در موسسه مهاجرتی در اصفهان کدام است؟

بهترین و تضمینی‌ترین روش مهاجرتی که ویزانیو در موسسه مهاجرتی در اصفهان برای متقاضیان انجام می‌دهد، مهاجرت کاری از طریق پیشنهاد شغلی از طرف کارفرمای خارجی یا همان به اصطلاح جاب آفر است؛ در این روش بر اساس سابقه و مهارت‌های متقاضی برای وی موقعیت شغلی در کشور موردنظر یافت می‌گردد.

وظیفه مشاوران در موسسه مهاجرتی در اصفهان چیست؟

مشاوران حقوقی در موسسه مهاجرتی در اصفهان با سابقه درخشان دارا بودن چندین پرونده موفق، می‌توانند به نحو مؤثری پاسخگوی سؤالات هم‌وطنان باشند. این مشاوران با بررسی کامل دلایل و اهداف مهاجرت افراد، شرایط فردی آن‌ها متناسب‌ترین راه ممکن را مطرح کرده و اطلاعاتی کامل در خصوص وضعیت کشور مقصد ارائه خواهند داد.

آیا وکلا در شرکت مهاجرتی ویزا نیو با سفارت ها ارتباط مستقیم دارند؟

بله، وکلای حقوقی در موسسه مهاجرتی در اصفهان به‌منظور کسب اطلاعات مهاجرتی در جهان، آگاهی از اخبار جدید در سطح بین‌الملل، انتقال تجربیات موفق در زمینه مهاجرت و … با تمامی سفارت های در تخصص خودشان در ارتباط می‌باشند.

4 دیدگاه در “موسسه مهاجرتی در اصفهان

 1. مرضیه گفت:

  ویزای کاری

  1. میلاد بیات گفت:

   سلام وقتتون بخير…
   ما خدمات اخذ ویزای کاری از طریق جاب آفر رو برای کانادا و حوزه شنگن اروپا براتون در نظر داریم
   ما هدفمون اینه که با تخصص و مدارکی که شما دارید براتون پیشنهاد شغلی پیدا کنیم که شایسته ی شما باشه
   چند تا از الزامات دریافت ویزای کاری اینه که، سه سال سابقه کار داشته باشید توی حوزه تخصصتون و سنتون حداکثر ۴۵ سال باشه و تا ۷ ماه بعد از قرار داد مدرک ایلتس جنرال رو با حداقل نمره ۵ و نیم به ما ارایه بدین…
   در صورت تمایلتون لطفا رزومه خودتون رو از طریق واتساپ با این شماره 09219749832 برای ما ارسال کنید تا از طریق موسسه و وکلای ما مورد بررسی قرار بگیره تا براتون پیشنهادهای شغلی رو ارسال کنیم.

 2. سمانه گفت:

  سلام من خانه دارم و دودختر ۱۰ سال و دوسال دارم برای محاجرت به ایتالیا راهنمایی میخام چه شغلی اینجا یادبگیرم که بتونم برای کار محاجرت کنم چه کارهایی اونجا بیشتر نیازدارن

  1. میلاد بیات گفت:

   سلام وقت بخیر ما در این زمینه خدماتی ارائه نمی‌دهیم. خدمات ویزانیو در حوزه چهار کشور کانادا، سوئد، هلند و انگلستان می‌باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.