مهاجرت

موسسه مهاجرتی در کرمانشاه

موسسه مهاجرتی در کرمانشاه

دف شما از مهاجرت چیست؟ میزان بودجه شما چقدر است؟ چه موفقیت‌هایی در کشور خودتان کسب کرده‌اید؟ چه رزومه‌ای دارید؟ آیا شرایط زندگی در کشور جدید با اهداف شما مطابقت دارد؟ در موسسه مهاجرتی در کرمانشاه یافتن صحیح‌ترین راه مهاجرت برای هر خانواده‌ای با شرایط موجود آن خانواده مهم ترین مرحله مهاجرت است که مورد بررسی قرار گرفته و در نهایت بهترین تصمیم را برای شخص رقم خواهد زد.

معرفی شهر کرمانشاه

شهر کرمانشاه یکی از کلان‌شهرهای استان کرمانشاه و نهمین شهر پرجمعیت ایران است. بر اساس آمارگیری انجام‌شده در سال ۱۳۹۵ این شهرستان دارای جمعیتی بالغ‌بر ۹۵۰.۰۰۰ نفر و مساحتی در حدود ۹۳٬۳۸۹٬۹۵۶ مترمربع است.

مهم‌ترین شهر در منطقه مرکزی غرب ایران و بزرگ‌ترین شهر کردنشین، شهر کرمانشاه است. شهر کرمانشاه از شمال به کوه فرخشاد، از شمال باختری به طاق‌بُستان و از جنوب به سفیدکوه ختم می‌شود و یکی از شاهراه‌های ارتباطی خاور و باختر و کهن‌ترین راه گذر از ایران به میان‌رودان است.

این شهر از شهرهای تاریخی و فرهنگی ایران به‌ شمار می‌رود و پیدایش آن به سده چهارم میلادی بازمی‌گردد. درگذشته و در اوایل سده چهارم میلادی شهر کرمانشاه به‌صورت روستایی ییلاقی بوده است. این روستا با آب‌وهوای معتدل کوهستانی به‌عنوان دومین اقامتگاه پادشاهی ساسانیان برگزیده شد.

خدمات حقوقی موسسه مهاجرتی در کرمانشاه

باید دقت کرد که کدام راه و کدام کشور بیشترین تناسب را با شرایط افراد دارد؛ لذا وکیل و مشاوران حقوقی در موسسه مهاجرتی در کرمانشاه مشخصات کامل افراد از علایق و سلایق آن‌ها گرفته تا میزان تمکن مالی و میزان تحصیلات را با دقت بررسی کرده و به‌تناسب آن بهترین، کم ریسک‌ترین و مؤثرترین راه را پیش پای متقاضیان خواهند گذاشت.

از سوی دیگر باید قبل از اخذ هرگونه تصمیمی سابقه پرونده‌های موفق مهاجرتی و توانایی مدیریت قوی وکلای حقوقی در موسسه انتخابی را با دقت بررسی نمایید. سایر خدمات حقوقی ارائه‌شده در موسسه مهاجرتی در کرمانشاه به شرح زیر است:

 • معرفی انواع روش‌های مهاجرتی
 • راهنمایی افراد در خصوص اخذ انواع ویزا
 • معرفی کلیه شرایط زندگی در کشور موردنظر از قبیل هزینه‌ها، شرایط کار و …
 • معرفی مدارک و اسناد موردنیاز جهت اخذ انواع ویزا
 • معرفی سازوکار اخذ ویزا از سفارت کشور مدنظر
 • تعیین وقت مصاحبه از سفارت
 • تسریع و تسهیل روال دریافت ویزا
 • کمک به افراد در خصوص ابطال یا رفع ریجکتی ویزا
 • پیگیری کلیه امور مهاجرتی در سطح بین‌المللی
 • یاری دادن افراد در زمینه سرمایه‌گذاری در کشور موردنظر و تبیین سازوکارهای اقتصادی

بهترین موسسه مهاجرتی در کرمانشاه

بررسی راه‌ های مهاجرت

متقاضیان مهاجرت به کشورهای درجه‌یک دنیا، باید در قدم نخست شرایط فردی خود را در نظر بگیرند و با کسب آگاهی از تمامی مسیرهای مهاجرتی و وضعیت کلی کشور مدنظر بهترین انتخاب را داشته باشند. مهاجرت در حال حاضر بر مبنای روش‌های کاری، تحصیلی، سرمایه‌گذاری، ازدواج، تولد فرزند و … انجام می‌پذیرد که اساس انتخاب آن به وضعیت فردی متقاضیان مربوط است.

موسسه مهاجرتی در کرمانشاه با بهره‌مندی از وکلا و مشاوران حقوقی و مهاجرتی با ارائه خدمات موفق درزمینه مهاجرت هم‌وطنان، همواره بهترین مسیر را معرفی کرده و بستر لازم جهت سفر مطمئن و بدون نگرانی را فراهم خواهد کرد.

مراحل گذراندن پرونده‌های مهاجرتی

 • مشاوره و آگاهی از شرایط شما برای مهاجرت
 • بررسی مدارک و شرایط شما برای مهاجرت
 • مشاوره و توصیه‌های لازم برای تهیه و تکمیل نمودن مدارک لازم
از مهم‌ترین دلایل مراجعه به موسسات مهاجرتی و گرفتن مشاوره، نداشتن آگاهی کافی در خصوص قوانین مهاجرتی کشورهاست. با کمک گرفتن از مشاورین مهاجرت می‌توان از درستی روند انجام پروژه مهاجرتی اطمینان حاصل نمود.

وکیل مهاجرت در موسسه مهاجرتی در کرمانشاه

تغییرات اساسی مقررات مربوط به پذیرش مهاجران خصوصاً در اروپا و کانادا منجر شده که فرآیند مهاجرت به‌آسانی امکان‌پذیر نباشد؛ برای مثال شرایط پذیرش دانشجو در اروپا دائماً در حال تغییر است که این امر در خصوص اخذ مجوز کار یا سرمایه‌گذاری نیز صدق می‌کند.

یک وکیل مهاجرت خوب باید توانایی بالا در پیدا کردن سریعترین روش مهاجرتی داشته باشد و علاوه بر آن به بروز قوانین مهاجرتی کشور های مختلف مسلط باشد. لازم به ذکر است که موسسه مهاجرتی در کرمانشاه ازنظر دارا بودن پرونده‌های مهاجرتی موفق که تحت پیگیری وکلای حقوقی معتبر انجام پذیرفته، می‌تواند زمینه مهاجرت بی‌دغدغه را برای هم‌وطنان فراهم نماید. همچنین مشاور مهاجرتی با دارا بودن اطلاعات سودمند می‌تواند تمامی جوانب مسیر مهاجرت به کشور موردنظر بر اساس شرایط افراد را بررسی نمایند.

موسسه مهاجرتی در کرمانشاه زیر نظر تیم مجرب ویزانیو با بهره‌گیری از وکلا و مشاوران حرفه‌ای و مجرب می‌تواند بهترین مسیر را پیش پای افرادی بگذارند که سعی دارند از طریق مهاجرت، سرنوشت و آینده خود را تغییر دهند.

سوالات متداول

چگونه می‌توان به یک موسسه مهاجرتی اطمینان کرد؟

امروزه به دلیل سودجویی برخی افراد و مؤسسات غیرقانونی، مهم‌ترین گام برای مهاجرت یافتن یک موسسه مهاجرتی مطمئن است که بتواند بی درسر کار مهاجرتی شما را انجام دهد و پرونده ایی موفق برای شما بسازد.

پروسه مهاجرت به عنوان مثال مهاجرت به کانادا با یاری مشاوران و وکلا در موسسه مهاجرتی در کرمانشاه چقدر طول می‌کشد؟

با توجه به بررسی بهترین و مؤثرترین روش مهاجرت به این کشورهای اروپایی، یعنی روش جاب آفر و قوانین ارائه‌شده توسط سفارت در موسسه مهاجرتی در کرمانشاه و هم‌چنین با در نظر گرفتن شرایط متقاضی، روند مهاجرت کانادا بین ۹ الی ۱۲ ماه به طول می‌انجامد.

آیا برای مهاجرت به کشورها باید حتماً از وکیل استفاده کرد؟

اگر اطلاعات جامعی در رابطه با قوانین و مقررات آن کشور را دارید نیازی به وکیل ندارید ولی با توجه به اینکه قوانین و مقررات کشورها در حال تغییر هستند، وجود وکیل حقوقی ضروری است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.