مهاجرت

موسسه مهاجرتی در خراسان رضوی

موسسه مهاجرتی در خراسان رضوی

جهت اقدام به مهاجرت با اهداف مختلف تجاری، اجتماعی و بهبود شرایط زندگی فردی یکی از مواردی است که می‌بایست با مشورت افراد کاربلد، خبره و زبده انجام شود. یکی از شعب معتبر ویزا نیو، موسسه مهاجرتی در خراسان رضوی قرار دارد که در ادامه به بررسی آن خواهیم پرداخت.

خراسان رضوی

استان خراسان دارای سه بخش یا استان می باشد.

 • خراسان شمالی
 • خراسان جنوبی
 • خراسان رضوی

خراسان رضوی یکی از قدیمی ترین استان های ایران که قدمت بسیار زیادی دارد، در شمال شرقی ایران و در قسمت میانی استان خراسان واقع شده است. مساحت این استان ۱۱۹.۰۰۰ کیلومتر بوده و حدود ۷ درصد از مساحت کل ایران را دربرمی گیرد. این استان همچنین به‌عنوان پنجمین استان بزرگ کشور شناخته‌شده است.

خراسان رضوی دارای ۲۸ شهرستان و ۷۳ شهر می‌باشد و پایتخت آن نیز شهر مشهد می‌باشد. از شهرهای بزرگ و معروف خراسان رضوی می‌توان به مشهد، نیشابور، سبزوار، کاشمر، تربت‌جام، سرخس، گناباد، درگز، قوچان، تربت‌حیدریه، تایباد و چناران اشاره کرد. ۴۹ درصد از سطح استان را مناطق کوهستانی و مابقی آن از دشت تشکیل‌شده است.

متقاضیان مهاجرت به خارج از کشور که در این استان سکونت دارند، می‌توانند با مراجعه به موسسه مهاجرتی در مشهد از مشاوره رایگان و مطمئن در مورد مهاجرت بهره‌مند شده و کلیه سؤالات خود را بپرسند.

بررسی دلایل مهاجرت

ناامنی، قحطی، جنگ، جستجو برای امنیت و مکانی برای زندگی از دلایل اصلی مهاجرت هستند. این دلایل به‌قدری قانع‌کننده و محکم هستند که زیر سایه هیچ دلیل دیگری نخواهند رفت. علاوه بر دلایل ذکرشده، برخی از افراد باهدف بهبود شرایط زندگی، استفاده از امکانات و خدمات رفاهی وزندگی باکیفیت بالاتر اقدام به مهاجرت می‌کنند.

ازآنجا که مهاجرت امری مهم است و نمی‌توان در مورد آن تصمیمی عجولانه گرفت، بهتر است قبل از مراجعه به موسسه مهاجرتی در خراسان رضوی دلایل خود برای مهاجرت را موردبررسی قرار داده و آن‌ها را به‌صورت یک لیست درآورید. شرایط اجتماعی، میزان بودجه، علاقه و اولویت‌بندی را نیز مشخص کنید.

موسسه مهاجرتی در خراسان رضوی

مشاورین و کارشناسان ویزا نیم در موسسه مهاجرتی در خراسان رضوی به بررسی و تحلیل شرایط شما پرداخته و جزئیات آنچه در مورد مشاوره باید بدانید را به شما آموزش می‌دهند. اینکه با توجه به میزان بودجه، علاقه شما و ترتیب اولویت‌بندی‌تان کدام کشور برای مهاجرت شما مناسب است؟ از طریق کدام برنامه، مهاجرت موفقی خواهید داشت؟ انواع روش‌های مهاجرتی چه شرایطی دارند؟ و … را نیز بررسی خواهند کرد.

بررسی هزینه‌ها، شرایط زندگی، کار، تحصیل و سرمایه‌گذاری در کشورهای پیشنهادی کارشناسان ما نیز از اهمیت گرفتن مشاوره است که می‌تواند دیدگاه شمارا نسبت به آنچه در ذهن دارید، تغییر دهید.

انواع روش‌های مهاجرتی

زمانی که تصمیم به مهاجرت به کشوری دیگر می‌گیرید، بهتر است تمامی روش‌های مهاجرتی آشنایی داشته باشید تا متناسب با شرایطتان بهترین را انتخاب نمایید. انواع روش‌های مهاجرتی عبارت‌اند از:

 • مهاجرت از طریق پیدا کردن کار (گرفتن جاب آفر)
 • مهاجرت تحصیلی
 • مهاجرت از طریق ازدواج
 • مهاجرت توریستی
 • مهاجرت تمکن مالی
 • مهاجرت از راه سرمایه‌گذاری و تجارت
 • مهاجرت از طریق ثبت شرکت
 • مهاجرت از طریق خرید ملک
 • مهاجرت از طریق پناهندگی

انواع روش‌های مهاجرتی

اهمیت یادداشت‌برداری در جلسات مشاوره

از موارد مهمی که در جلسات مشاوره حضوری می‌توان به آن اشاره کرد، یادداشت‌برداری از نکات مهم صحبت‌های مشاور است. یادداشت‌برداری از صحبت‌های مشاور در برطرف کردن ابهامات و سؤالات احتمالی آینده نقشی مؤثر داشته و باعث می‌شود فرد بتواند از طریق مرور نکات تصمیم صحیح و به‌موقع بگیرند. البته مشاوران ما در موسسه مهاجرتی در مشهد هرچندبار هم که بخواهید به شما مشاوره داده و پاسخگوی سوالات شما خواهند بود.

لزوم گرفتن مشاوره برای موفقیت در مهاجرت

مهاجرت به کشوری دیگر که ازنظر موقعیت اقتصادی، اجتماعی و امکانات رفاهی از کشور مبدأ بالاتر باشد، شاید یکی از تصمیم‌های کلیدی برای تغییر زندگی و رقم زدن آینده‌ای روشن برای فرد باشد. تنوع کشورهای در سرتاسر جهان، تعدد برنامه‌های مهاجرتی و تغییر لحظه‌به‌لحظه قوانین و شرایط مهاجرتی لزوم گرفتن مشاوره از کارشناسان مجرب، باتجربه و متخصص و کسب راهنمایی را مشخص می‌کند.

با توجه به تغییرات روزبه‌روز قوانین مهاجرتی، آگاهی از آخرین تغییرات نیز از عوامل ضروری است. البته می‌توانید کار مهاجرت خود را به دست مشاورین موسسه مهاجرتی در خراسان رضوی سپرده و فقط منتظر طی شدن روند اخذ ویزای خود باشید.

اهمیت مشاوره مهاجرتی

پیشنهاد می‌شود با توجه به آنچه در ذهن خوددارید و ایده آل‌هایتان، قبل از حضور در جلسه مشاوره در موسسه مهاجرتی در خراسان رضوی اطلاعات خود را در مورد کشورها، شرایط، امکانات و هزینه‌های زندگی در آن‌ها بروز رسانی نمایید.

اساساً فرایند مهاجرت، انجام کارهای اخذ ویزا اقامت موقت و اخذ اقامت دائم یک کشور امری پیچیده و حساس بوده که دارای زوایای پنهان بسیار زیادی می‌باشد. ممکن است با جستجو در اینترنت از روند کلی کارآگاه شوید ولی قطعاً نکات ریز و دقیق زیادی را نمی‌دانید.

برخی از سفارتخانه‌ها برای اخذ ویزای یک کشور مانند سفارت کشور انگلیس، بر روی مدارک ارائه‌شده لازم و کافی حساسیت بسیاری دارند و فقدان یا کمبود یکی از مدارک منجر به رد درخواست ویزای فرد متقاضی خواهد شد.

بنابراین بهتر است بدون هماهنگی با مشاوران و وکلای مهاجرتی و رعایت موارد حقوقی و قانونی دست به اقدامی نزنید؛ زیرا در صورت رد شدن درخواست اخذ ویزا شما توسط سفارت علاوه بر عقب انداختن زمان دریافت ویزا، باعث اضافه شدن هزینه‌های مازاد بر هزینه‌های اخذ ویزا به پرونده برای رفع ریجکتی خواهد شد.

به‌علاوه اخذ ویزای یک کشور پس از رد درخواست ویزا فرد از طرف سفارت آن کشور به‌مراتب سخت‌تر خواهد بود. درنتیجه بهتر است که فرد با داشتن اطلاعات کامل و چشم‌باز دست به اقدام بزند.

مزایای گرفتن مشاوره مهاجرتی

مزایای گرفتن مشاوره

انجام یک مشاوره مهاجرتی حرفه‌ای می‌تواند زندگی شما رو متحول کند. مهاجرت یک امر بسیار مهم است و همان‌طور که می‌دانید اگر بدون تحلیل و بررسی شرایط متقاضی این امر انجام شود؛ ممکن است زندگی فرد متقاضی به‌شدت مختل شود؛ لذا اهمیت انجام یک مشاوره حرفه‌ای توسط مشاور مهاجرتی کاربلد و باتجربه بیش‌ازپیش پدیدار می‌شود.

افرادی که قصد مهاجرت دارند، دارای شرایط منحصربه‌فردی هستند؛ به همین دلیل نمی‌شود برای همه افراد یک نوع مشاوره را انجام داد. گرفتن مشاوره در این حوزه از یک موسسه مهاجرتی معتبر سبب می‌شود تمامی کارها بدون نقص انجام شود. یکی از این موسسه‌های معتبر، موسسه مهاجرتی در خراسان رضوی است که زیر نظر موسسه مهاجرتی ویزانیو فعالیت می‌کند.

سوالات متداول

چگونه بهترین روش مهاجرتی را انتخاب کنیم؟

افراد ممکن است خود نتوانند به‌تنهایی تصمیم درست بگیرند که چه روشی برای آن‌ها بهتر است، مشاورین ارشد موسسه مهاجرتی در خراسان رضوی که زیر نظر ویزانیو فعالیت می‌کنند، با بررسی شرایط تحصیلی، میزان مهارت‌ها، سرمایه‌ای که متقاضی دارد و برخی خواسته‌های مورد نظر او بهترین روش مهاجرت و بهترین کشور را به متقاضیان معرفی می‌نماید.

مزایای استفاده از موسسه و دفاتر مهاجرتی چیست؟

تغییراتی که به سرعت در قوانین مهاجرتی کشورها اتفاق می‌افتد امر مهاجرت را با پیچیدگی‌هایی روبرو کرده است. آگاهی موسسات و وکلا از این قوانین، انجام پرونده‌های موفق در این زمینه، تضمینی بودن فرآیند اخذ ویزا و… از جمله این مزایا هستند.

آیا اقدام هم‌وطنان به مهاجرت از طریق موسسه مهاجرتی در خراسان رضوی الزامی است؟

خیر، اگر اطلاعات کافی و جامعی در مورد قوانین مهاجرتی، روش‌های آن و شرایط کشور هدف دارید می‌توانید به‌تنهایی در این مسیر گام بردارید؛ اما با توجه با تغییرات مداوم قوانین مهاجرتی، بهتر است با وکیل آشنا به امر مهاجرت مشاوره کرد تا در ادامه مشکلی برای افراد به وجود نیاید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.