مهاجرت

موسسه مهاجرتی در کهگیلویه و بویر احمد

موسسه مهاجرتی در کهگیلویه و بویر احمد

عزیزانی که در استان کهگیلویه و بویر احمد زندگی می‌کنند و قصد مهاجرت دارند بهتر است بدانند بهترین راه برای مشورت و تصمیم گیری در این امر مهم استفاده از یک موسسه مهاجرتی معتبر است. با ویزانیو همراه باشید تا شما را با موسسه مهاجرتی در کهگیلویه و بویر احمد و راه‌های مختلف مهاجرت آشنا نماییم.

موسسه مهاجرتی در کهگیلویه و بویر احمد

همان‌گونه که گفتیم یکی از مهمترین و سخت‌ترین تصمیماتی که یک فرد برای ارتقا و رشد زندگی خود می‌تواند بگیرد، مهاجرت به کشوری دیگر است. اما قبل از هر اقدامی متقاضی مهاجرت باید با شرایط و قوانین کشور موردنظر به خوبی آشنا باشد تا عدم آگاهی برای وی در آینده دردسرساز نشود.

موسسه مهاجرتی ویزانیو در کهگیلویه و بویر احمد با برخورداری از سال‌ها سابقه درخشان در امر مهاجرت و داشتن تعداد زیاد پرنده‌های موفق، آماده خدمت رسانی در امر مهاجرت به شما عزیزان هستند.

ویژگی‌های مشاوران موسسه مهاجرتی در کهگیلویه و بویر احمد

ویژگی‌های مشاوران موسسه مهاجرتی در کهگیلویه و بویر احمد

تسلط به تمامی قوانین مهاجرتی کشورها، یکی از مهم‌ترین ویژگی‌هایی است که یک مشاور مهاجرتی مجرب و حرفه‌ای باید داشته باشد؛ زیرا هر فردی که قصد مهاجرت به کشوری را دارد از شرایط متفاوتی نسبت به فرد دیگر برخوردار است و باید شرایط هریک از افراد متقاضی مهاجرت، توسط مشاورین مجرب سنجیده شود و بهترین روش به آن‌ها اعلام شود.

 • مشاوران موسسه مهاجرتی کهگیلویه و بویر احمد زیرنظر مستقیم شعبه مرکزی یعنی آژانس مهاجرتی ویزانیو در تهران مشغول بکار هستند و از آموزش‌ها و تخصص‌های لازم به صورت کامل برخوردار می‌باشند.
 • برای صرفه‌جویی در وقت متقاضیان، مشاوران از طریق تلفنی و آنلاین پاسخگوی مشکلات و سوالات شما هستن.
 • تمامی مشاوران حقوقی و متخصصینی که در موسسه مهاجرتی فعالیت دارند دارای فن بیان خوبی هستند و می‌توانند اطلاعات درستی را در سریع‌ترین زمان به موکلین خود ارائه دهند.

خدمات ارائه شده در موسسه مهاجرتی در کهگیلویه و بویر احمد

وکلای مهاجرتی و مشاورین معتبر در موسسه مهاجرتی در کهگیلویه و بویر احمد که زیر نظر دفتر مهاجرتی ویزا نیو مشغول به خدمت‌رسانی هستند، در اختیار شما این وظایف و خدمات را ارائه می کنند:

 • مشاوره حضوری و تلفنی
 • راهنمایی افراد برای کسب آمادگی برای حضور در سفارت
 • کمک به افراد در اخذ انواع ویزای مهاجرتی مانند ویزای کاری، تحصیلی و …
 • قوانین اخذ ویزا در کشور مقصد
 • ارائه اطلاعات جامع در خصوص قوانین مهاجرتی کشور مقصد
 • تعیین وقت مصاحبه در سفارت‌خانه کشور مقصد
 • کمک به رفع مشکلاتی مانند ابطال و ریجکتی ویزا
 • کمک به افراد در پرونده‌های حقوقی
 • ارائه اطلاعات لازم در زمینه شرایط اقتصادی، اجتماعی و … در کشور مقصد
 • کمک به افراد برای سرمایه‌گذاری در کشور مقصد مانند خرید ملک، خرید سهام، ورود به بازار بورس و..
 • وضعیت کسب‌وکار و تبادلات ارزی در کشور مقصد
 • کمک به افراد در اخذ جاب آفر در روند کسب ویزای کاری اروپا و کانادا
در موسسه مهاجرتی کهگیلویه و بویر احمد بهترین مشاوران و متخصصان حضور دارند که در زمینه قوانین مهاجرت اطلاعات کافی دارند و با وکلای بین‌المللی برای اطلاع از آخرین قوانین مهاجرتی همواره در ارتباط هستند.

چرا از موسسه مهاجرتی ویزانیو مشاوره بگیریم؟

چرا از موسسه مهاجرتی ویزانیو مشاوره بگیریم؟

 • آگاهی از خطاها و مشکلات فنی و قانونی موجود در مسیر صدور ویزا
 • کمک به انتخاب بهترین روش با توجه به شرایط شما برای مهاجرت
 • بالا رفتن سرعت پروسه مهاجرتی و اخذ ویزا
 • پایین آمدن ریسک ریجکتی ویزا
 • امکان مشاوره‌های متعدد با بهترین کارشناسان متخصص

سابقه کار موسسه

سابقه کار بلند مدت و درخشان بسیار بر اعتماد و نظر متقاضیان تأثیرگذار است. لذا موفق بودن در پروندهای مختلف مهاجرتی و به ثمر رساندن موفقیت در این زمینه خیلی به اعتماد فی ما بین مشتریان و موسسه می‌افزاید. برای یافتن اصل سابقه موسسه مهاجرتی در کهگیلویه و بویر احمد می‌توان به سایت‌ مراجعه کنید و با توجه به مقدار اخذ ویزا دریافت شده، موفقیت در پرونده‌های سرمایه گذاری و خرید ملک، و نظرات داده شده به موسسه موردنظر, با چشمانی باز بهترین انتخاب را داشته باشید.

از مهم‌ترین دلایل مراجعه به موسسات مهاجرتی و گرفتن مشاوره، نداشتن آگاهی کافی در خصوص قوانین مهاجرتی کشورهاست. با کمک گرفتن از مشاورین مهاجرت در موسسه مهاجرتی در کهگیلویه و بویر احمد می‌توان از درستی روند انجام پروژه مهاجرتی اطمینان حاصل نمود.

سوالات متداول

بهترین و تضمینی ترین روش برای مهاجرت در موسسه مهاجرتی در کهگیلویه و بویر احمد کدام است؟

بهترین و تضمینی‌ترین روش مهاجرتی که ویزانیو در تمامی شعب خود از جمله موسسه مهاجرتی کهگیلویه و بویر احمد برای متقاضیان انجام می‌دهد، مهاجرت کاری از طریق پیشنهاد شغلی از طرف کارفرمای خارجی یا همان به اصطلاح جاب آفر است؛ در این روش بر اساس توانایی و مهارت‌های متقاضی برای وی موقعیت شغلی در کشور موردنظر دریافت می‌گردد.

چگونه بهترین روش مهاجرتی را انتخاب کنیم؟

افراد ممکن است خود نتوانند به‌تنهایی تصمیم درست بگیرند که چه روشی برای آن‌ها بهتر است، مشاورین ارشد موسسه مهاجرتی در کهگیلویه و بویر احمد که زیر نظر ویزانیو فعالیت می‌کنند، با بررسی شرایط تحصیلی، میزان مهارت‌ها، سرمایه‌ای که متقاضی دارد و برخی خواسته‌های مورد نظر او بهترین روش مهاجرت و بهترین کشور را به متقاضیان معرفی می‌نماید.

اگر ریجکتی ویزا داشته باشیم، آیا موسسه مهاجرتی در کهگیلویه و بویر احمد می‌تواند به رفع آن کمک کند؟

بله؛ مشاورین و وکلای مهاجرتی ویزانیو با بررسی دقیق مدارک و همچنین نامه ریجکتی ویزا، اقدام به تکمیل و برطرف کردن نواقص موجود در پرونده می‌نمایند و نسبت به دریافت ویزا برای متقاضی اقدام می‌کنند.

چگونه به موسسه و آژانس مهاجرتی ویزا نیو اعتماد کنیم؟

موسسه مهاجرتی ویزانیو از سال ۲۰۱۲ در ترکیه به صورت کاملاً قانونی و تحت عنوان موسسه حقوقی ثبت شده و مشغول فعالیت است که سوابق روشن موسسه در ترکیه و نیز دو سال و نیم حضورمان در ایران گواه کار ما است. در این زمینه مستندات شرکت و رزومه برای ارائه موجود است و در صورت لزوم قابل ارائه جهت اعتمادسازی به متقاضیان امر مهاجرت است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.