مهاجرت

موسسه مهاجرتی در کردستان

موسسه مهاجرتی در کردستان

این روزها با افزایش تعداد متقاضیان مهاجرتی، انتخاب بهترین راه و روش مهاجرتی بیش‌ از پیش احساس می‌شود؛ به همین دلیل شناختن بهترین روش برای مهاجرت به کشور موردنظر امری ضروری است. در این مطلب قصد داریم به بررسی موسسه مهاجرتی در کردستان بپردازیم.

موسسه مهاجرتی در کردستان

موسسه مهاجرتی در کردستان یکی از نمایندگی های ویزا نیو در این استان است که با داشتن مشاورین و وکلای حرفه ایی در امور مهاجرت و همچنین تعداد بسیار زیادی پرونده مهاجرتی موفق انجام شده، تضمین می‌دهد فرآیند اخذ ویزا را با احتمال ریجکتی تقریباً نزدیک به صفر به پایان برساند.

موسسات بسیاری هستتند که فرآیند مهاجرت به کانادا و اروپا را برای متقاضیان فراهم می‌کنند، اما باید این را بدانیم به کدام شرکت اعتماد کنیم و چگونه از صحت آن آشنا شویم که باید بگوییم از فاکتورهای اصلی موفقیت پرونده‌های مهاجرتی وجود وکیل با تجربه و سیستم حرفه‌ای است که شرکت  مهاجرتی ویزا نیو با داشتن وکلا مجرب این امکان را برای متقاضیان فراهم می‌سازد.

اخذ انواع ویزا در موسسه مهاجرتی کردستان

همان‌طور که می‌دانید برای ورود به هر کشور خارجی، نیاز به یک مجوز ورود داریم که به آن ویزا گفته می‌شود. انواع ویزاهای پرطرفداری که در این زمینه وجود دارد شامل ویزای کاری از طریق جاب آفر (job offer)، ویزای تحصیلی، ویزای ثبت شرکت و ویزای تمکن مالی می‌باشد.

موسسه مهاجرتی در کردستان یک موسسه مهاجرتی کاملاً معتبر می‌باشد که زیر نظر شرکت مهاجرتی ویزا نیو فعالیت می‌کند. این موسسه با داشتن مشاورینی کار بلد، دلسوز و باتجربه بسیار زیاد در امور مهاجرتی، به متقاضیانی که قصد مهاجرتی آسوده به کشور موردنظر رادارند مشاوره اختصاصی می‌دهد.

موسسه مهاجرتی در کردستان تمامی خدمات اخذ ویزا برای کشورهای مختلف را برای متقاضیان مهاجرتی انجام می‌دهد. مشاورین موسسه مهاجرتی در کردستان با تمامی قوانین روز مهاجرتی، آشنایی و تسلط کامل دارند که این موضوع باعث می‌شود تا فرد متقاضی بهترین انتخاب ممکن را برای مهاجرت خود انجام دهد.

ویزای کاری و ویزای ثبت شرکت دو مورد از روش‌های مهاجرتی هستند که مشاورین ما در موسسه مهاجرتی در سنندج انجام آن‌ها می‌دهند. در ادامه به بررسی شرایط اخذ این دو مورد ویزا می‌پردازیم.

بهترین موسسه مهاجرتی در کردستان

اخذ ویزای کاری در موسسه مهاجرتی در کردستان

ویزای کاری مجوزی است که به‌منظور استخدام شخص متقاضی در یک شرکت خارجی مورد استفاده قرار می‌گیرد و فرد متقاضی برای دریافت این نوع ویزا باید دارای شرایط زیر نیز باشد:

  • مدرک دانشگاهی معتبر یا مدرک از سازمان فنی و حرفه‌ای داشته باشد.
  • حداقل ۳ سال سابقه کاری مرتبط با رشته تحصیلی خود داشته باشد.
  • از یک کارفرمای خارجی پیشنهاد شغلی جاب آفر (job offer) دریافت کرده باشد.

برای کارفرمایان خارجی، اینکه متقاضی کار دارای مدرک زبان (آیلتس) باشد نیز بسیار مهم است اما اینکه چه نمره‌ای را می‌پذیرند بستگی به خود شخص کارفرما، نوع کار و شرح شغلی آن کار دارد. نکته‌ای که خیلی حائز اهمیت است این است که متقاضی بتواند در محیط کاری به‌راحتی با دیگران ارتباط برقرار کند.

پس از آماده شدن ویزای کاری، به متقاضی مجوز اقامت موقت یک ساله داده می‌شود که تا ۵ سال قابل تمدید است. موسسه مهاجرتی در سنندج تمامی مراحل انجام کار را از ابتدا تا پایان اخذ ویزا بر عهده خواهد گرفت.

اخذ ویزای ثبت شرکت در موسسه مهاجرتی در کردستان

ویزای ثبت شرکت به‌منظور ایجاد و ثبت شرکت توسط فرد متقاضی در یک کشور خارجی به وی اعطا می‌شود. این نوع ویزا یکی از مطمئن‌ترین روش‌های اخذ اقامت کشور موردنظر است. مزایایی که ویزای ثبت شرکت دارد عبارت‌اند از:

  • بهره‌مندی از حق‌وحقوق شهروندی برای متقاضی در تمام کشورهای منطقه شینگن
  • امکان اخذ اقامت دائم برای متقاضی و خانواده ایشان
  • نیاز نداشتن به مدرک زبان خارجی
  • نداشتن هیچ‌گونه محدودیت سنی برای اخذ این نوع ویزا

در این مقاله به موضوعات مختلفی در رابطه با چرایی انتخاب یک موسسه مهاجرتی معتبر پرداختیم. همچنین ویژگی‌های یک موسسه مهاجرتی معتبر و شرایط یک مشاور مهاجرتی مجرب را موردبررسی قراردادیم. در موسسه مهاجرتی کردستان سعی شده است تا با خدمات نوین مهاجرتی، امور مهاجرتی متقاضیان استان کردستان به بهترین شکل انجام داده شود.

موسسه مهاجرتی در کردستان | وکیل مهاجرت به کانادا و آلمان

ویژگی‌های یک مشاور مهاجرتی مجرب چیست؟

یکی از مهم‌ترین ویژگی‌هایی که یک مشاور مهاجرتی مجرب و حرفه‌ای باید داشته باشد، تسلط به‌تمامی قوانین مهاجرتی کشورهاست؛ زیرا هر فردی که قصد مهاجرت به کشوری را دارد از شرایط متفاوتی نسبت به فرد دیگر برخوردار است و باید شرایط هر یک از افراد متقاضی مهاجرت، توسط مشاورین مجرب سنجیده شود.

درواقع فردی که قصد مهاجرت دارد، باید بداند که آینده وزندگی خود را به چالش می‌کشد و اگر به‌تنهایی اقدام به مهاجرت کند و از قوانین نیز اطلاع درستی نداشته باشد ممکن است حتی آینده خود را نابود کند.

از دیگر ویژگی‌های مهمی که یک مشاور کار بلد باید داشته باشد، آشنایی و تسلط کامل به زبان انگلیسی است. این موضوع را ازاین‌جهت می‌گوییم که قوانین مهاجرتی همواره با تغییرات کم و یا زیادی همراه می‌شود. بنابراین یک مشاور حرفه‌ای با تسلط داشتن به زبان انگلیسی می‌تواند علم خود را در این زمینه بروز نگه دارد تا بهترین مشاوره و راهنمایی را به فرد متقاضی مهاجرت دهد.

صداقت در گفتار و انجام روند درست مهاجرتی، یکی دیگر از ویژگی‌های مشاور حرفه‌ای است. درواقع این موضوع بسیار مهم است که مشاور مهاجرتی دلسوز باشد و فقط به دنبال منافع شخصی خود نباشد. مشاوران موسسه مهاجرتی در کردستان، صداقت را اولین و مهم‌ترین امر درزمینهٔ مشاوره به متقاضیان گرامی می‌دانند.

همچنین یک مشاور مهاجرتی مجرب و حرفه‌ای باید رشته تحصیلی مرتبط با امور مهاجرت داشته باشد تا بتواند کارهای تخصصی را با علم کامل انجام دهد. موسسه مهاجرتی در کردستان، با انتخاب بهترین مشاورانی که دارای رشته تحصیلی مرتبط با امور مهاجرتی هستند، به دنبال خدمات‌رسانی هر چه‌بهتر به متقاضیان گرامی کردستان می‌باشد.

چرا باید از طریق موسسه مهاجرتی در کردستان اقدام به مهاجرت کنیم؟

یک فرد متقاضی مهاجرت، باید این نکته را بداند که مهاجرت کردن به یک کشور خارجی آسان نیست و اقدام کردن به‌صورت فردی درصورتی‌که از قوانین مهاجرتی روز اطلاع نداشته باشید، می‌تواند زندگی و آینده متقاضی را به خطر بیندازد.

درواقع ممکن است متقاضی قبل از مهاجرت، در مورد کشور موردنظر به‌طور صحیح تحقیق نکرده باشد و بعد از ورود به آن کشور به دلیل اینکه شرایط آب‌وهوایی، اجتماعی، سیاسی و فرهنگی آن کشور با روحیات وی سازگار نیست از اقدام خود پشیمان شود و آینده خود را تحت تأثیر قرار دهد. اینجاست که اهمیت استفاده از یک موسسه مهاجرتی معتبر نظیر موسسه مهاجرتی در کردستان کاملاً نمایان می‌شود.

سؤالات متداول

چه ملاک‌هایی در اعتبار یک وکیل مهاجرت مؤثر هستند؟

داشتن دفتر مهاجرتی، پروانه ثبت فعالیت، داشتن پرونده‌های موفق انجام‌شده قبلی، داشتن وب‌سایت و همچنین داشتن ارتباطات با وکلای بین‌المللی در سایر کشورها از ملاک‌هایی هستند که یک وکیل مهاجرت معتبر باید داشته باشد.

چگونه بهترین روش مهاجرتی را انتخاب کنیم؟

افراد ممکن است خود نتوانند به‌تنهایی تصمیم درست بگیرند که چه روشی برای آن‌ها بهتر است، مشاورین ارشد موسسه مهاجرتی در کردستان که زیر نظر ویزا نیو فعالیت می‌کنند، با بررسی شرایط تحصیلی، میزان مهارت‌ها، سرمایه‌ای که دارند و برخی خواسته‌های آن‌ها بهترین روش مهاجرت و بهترین کشور را به آن‌ها معرفی می‌کنند.

تضمینی‌ترین روش مهاجرتی که موسسه مهاجرتی در کردستان انجام می‌دهد چیست؟

بهترین و تضمینی‌ترین روش مهاجرتی که ویزا نیو در تمامی شعب خود برای متقاضیان انجام می‌دهد، مهاجرت کاری از طریق پیشنهاد شغلی از طرف کارفرمای خارجی (جاب آفر) است؛ در این روش بر اساس توانایی و مهارت‌های متقاضی برای وی موقعیت شغلی در کشور موردنظر اخذ می‌گردد.

اگر ریجکتی ویزا داشته باشیم، آیا موسسه مهاجرتی در کردستان می‌تواند به رفع آن کمک کند؟

بله؛ مشاورین و وکلای مهاجرتی ما با بررسی دقیق مدارک و همچنین نامه ریجکتی ویزا، اقدام به تکمیل و برطرف کردن نواقص موجود در پرونده می‌نمایند و نسبت به دریافت ویزا برای متقاضی اقدام می‌کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.