مهاجرت

موسسه مهاجرتی در اراک

موسسه مهاجرتی در اراک

با افزایش میزان مهاجرت از کشور، اهمیت پیدا کردن موسسه مهاجرتی معتبر و وکیل آشنا به کار نیز افزایش پیداکرده است. ویزا نیو قصد دارد با گسترش دفاتر مهاجرتی در سراسر ایران پاسخگوی سؤالات شما درزمینهٔ مهاجرت باشد. در ادامه به معرفی موسسه مهاجرتی در اراک خواهیم پرداخت.

استان مرکزی

استان مرکزی به مرکزیت شهر اراک، با داشتن مساحتی حدود ۳۰.۰۰۰ کیلومترمربع، در حدود ۱.۸۲ درصد مساحت کل کشور را دربرمی گیرد. این استان دارای ۱۲ شهرستان می‌باشند که عبارت‌اند از: اراک، محلات، تفرش، ساوه، خمین، شازند، دلیجان، فراهان، خنداب، آشتیان، زرندیه و کمیجان.

این استان که به‌عنوان پایتخت صنعتی ایران شناخته می‌شود، از شمال به استان‌های قزوین و البرز، از شمال شرقی به استان تهران از جنوب به استان‌های اصفهان و لرستان، از غرب به همدان، از شرق به استان‌های اصفهان و قم محدودشده است.

موسسه مهاجرتی در اراک

موسسه مهاجرتی ویزا نیو با مجموعه‌ای از وکلا و مشاوران درزمینهٔ مهاجرت جزو برجسته‌ترین مؤسسات حقوقی در سراسر کشور می‌باشد که در راستای ارتقا خدمات، تمایل به پذیرش متقاضی جهت اخذ نمایندگی فعال در کلیه استان‌ها می‌باشد. جهت تمایل به همکاری با ما جهت اخذ نمایندگی موسسه مهاجرتی در اراک یا سایر شهرستان ها می‌توانید با شماره‌های شرکت تماس حاصل فرمایید.

مزایای گرفتن مشاوره از موسسه مهاجرتی در اراک

شاید فکر کنید طی کردن مراحل مهاجرت امری پیش‌پاافتاده است و خودتان از پس آن برمی‌آیید. ولی ممکن است در بسیاری موارد با مسائلی روبرو شوید که ندانید باید چه کنید. در این مواقع کوچک‌ترین عمل اشتباهی ممکن است منجر به ریجکت شدن درخواست ویزا شما از طرف سفارتخانه کشور موردنظر شود.

موسسه مهاجرتی در مرکزی

آشنایی با جوانب مهاجرت

برای افرادی که به‌تازگی تصمیم به مهاجرت گرفته‌اند، اطلاعات دقیقی ندارند و سؤالات بسیاری دارند، مشاوره رایگان مهاجرتی که توسط مشاوران ارشد ارائه داده می‌شود می‌تواند تا حد بسیار زیادی مسیر را برای فرد مشخص نماید و بهترین روش مهاجرت با توجه به شرایط فرد متقاضی به وی پیشنهاد می‌گردد.

با دریافت مشاوره مهاجرتی می‌توانید پاسخ سؤالات بسیاری از قبیل سؤالات زیر را بیابید.

 • کدام کشورها برای مهاجرت بهتر هستند؟
 • روش‌های مهاجرتی کدامند؟
 • مراحل مهاجرت چیست؟
 • ویژگی‌های مشاور متخصص چیست؟
 • آیا می‌توان به‌تنهایی مراحل مهاجرت را انجام داد؟

بنابراین پیشنهاد می شود هموطنان در محدوده این استان با مراجعه به موسسه مهاجرتی در اراک، اطلاعات دقیق را کسب نموده و سپس اقدام نمایید.

کسب اطلاعات اولیه برای مهاجرت

قبل از اقدام به مهاجرت باید به سوا لاتی همچون هدف شما از مهاجرت چیست؟ رزومه‌تان چگونه است چه موفقیت‌هایی کسب کرده و چه مدارکی دارید؟ درک روشنی از جوانب مختلف مهاجرت به کشوری خارجی را دارد یا خیر؟ را باید پیش خودتان تجزیه‌وتحلیل کرده و پاسخ‌های دقیق و روشنی برای آن‌ها داشته باشید.

وکیل مهاجرتی ویزا نیو به دلیل تجربه و مهارت بالا درزمینهٔ مهاجرت، می‌توانند با روش‌ها و راهکارهای مطمئنی که بلد هستند می‌توانند ویزا تضمینی شما را برای کانادا و کلیه کشورهای اروپایی اخذ نمایند.

آشنایی با روش‌های مهاجرت

از مزایای دیگری که مراجعه به موسسه مهاجرتی در اراک و گرفتن مشاوره دارد، آشنایی با روش های مهاجرتی است. مفتخریم که متناسب با بودجه و شرایط شما، بهترین روش را انتخاب می نماییم. روش های مختلف مهاجرت به شرح زیر هستند:

 • تحصیل
 • کار
 • ثبت شرکت
 • سرمایه گذاری
 • تمکن مالی
 • توریستی
 • ازدواج
 • پناهندگی

موسسه مهاجرتی در مرکزی

ویژگی یک مشاور مهاجرتی حرفه‌ای

استفاده از یک مشاور مهاجرتی کاربلد برای امر مهاجرت بسیار مهم و ضروری می‌باشد.

 • یک مشاور حرفه‌ای و مجرب، باید با تمامی قوانین مهاجرتی روز آشنایی و تسلط کامل داشته باشد.
 • مشاور حرفه‌ای باید دلسوز و پیگیر باشد و نتیجه کار متقاضی برای وی مهم باشد.
 • نکته مهم دیگر این است که مشاور مهاجرتی که انتخاب می‌کنید، باید هم در کشور مبدأ و هم در کشور مقصد مورد تأیید هر دو کشور قرارگرفته باشد.

وکیل و مشاوران حقوقی در موسسه مهاجرتی در اراک قادر خواهند بود تا با معرفی انواع روش‌های مهاجرت از ایران و در نظر گرفتن شرایط فردی متقاضی، از بررسی دلایل مهاجرت تا میزان تمکن مالی افراد را بسنجند و بهترین راه ممکن را پیش پای افراد بگذارند.

سوالات متداول

چگونه به موسسه ی مهاجرتی ویزانیو اعتماد کنیم؟

موسسه مهاجرتی ویزانیو از سال ۲۰۱۲ در ترکیه به صورت کاملاً قانونی و تحت عنوان موسسه حقوقی ثبت شده و مشغول فعالیت است که سوابق روشن موسسه در ترکیه و نیز دو سال و نیم حضورمان در ایران گواه کار ما است. در این زمینه مستندات شرکت و رزومه برای ارائه موجود است و در صورت لزوم قابل ارائه جهت اعتمادسازی به متقاضیان امر مهاجرت است.

آیا کمک گرفتن از موسسات مهاجرتی به روند کار سرعت می‌بخشد؟

اینکه بگوییم با اقدام از طریق موسسات مهاجرتی روند کاری مهاجرت شما سرعت می‌گیرد، امری اشتباه نیست؛ زیرا وکلای بین‌المللی و خبره با دانستن بهترین روش‌ها و همچنین آگاهی از قوانین جدید مهاجرتی، به‌راحتی می‌توانند از راه‌های صحیح ویزا را برای شما اخذ نمایند.

پیشنهاد موسسه مهاجرتی در اراک برای مهاجرت کاری چیست؟

امروزه مهاجرت کاری به‌خصوص به کشورهای اروپا و کانادا، طرفداران زیادی از سراسر جهان دارد؛ مؤثرترین راه برای مهاجرت کاری اقدام از طریق جاب آفر یا دریافت پیشنهاد شغلی از کارفرمای خارجی است که خدمات حقوقی موسسه مهاجرتی در زنجان به بهترین شکل آن را پوشش می‌دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.