مهاجرت

موسسه مهاجرتی در مازندران

موسسه مهاجرتی در مازندران

اخذ اقامت و پاسپورت کشورهای مختلف برای برخی از افراد هدف بزرگی می‌باشد، مهاجرت دارای نکات پیچیده بوده و نیازمند تحقیق بسیار می‌باشد؛ چنانچه در خصوص اقامت و مهاجرت نیاز به مشاوره دارید و نمی‌دانید از کجا شروع کنید، برای مسائل مهمی نظیر بورس تحصیلی، برای اخذ اقامت برای مهاجرت به طرز قانونی و بر اساس اصول حقوقی نیازمند کمک هستید. دفاتر مهاجرتی مختلفی به این منظور در سرتاسر کشور فعالیت می‌کنند، برای یافتن موسسه مهاجرتی در مازندران با ما همراه باشید.

موسسه مهاجرتی در مازندران

مرکز مازندران شهر ساری است که در شمال ایران و در کرانه‌های جنوبی دریای خزر واقع‌شده است. مازندران یکی از استان‌های پرجمعیت ایران محسوب می‌گردد و در نواحی جغرافیایی با استان‌های گلستان، تهران، سمنان، قزوین، البرز و گیلان هم‌مرز می‌باشد.

این استان در حدود ۱.۴۶ درصد از کل مساحت ایران را به خود اختصاص داده است. ساری و بابل نیز از شهرهای پرجمعیت این استان هستند. افراد ساکن در این استان درصورتی‌که تصمیم به مهاجرت از ایران رادارند، به موسسه مهاجرتی در مازندران مراجعه نموده و از خدمات مشاوره‌ای رایگان وکیل مهاجرت ویزا نیو بهره‌مند گردند.

انواع روش‌های مهاجرتی

 • مهاجرت تحصیلی
 • مهاجرت کاری
 • مهاجرت ثبت شرکت
 • مهاجرت سرمایه‌گذاری
 • مهاجرت تمکن مالی
 • مهاجرت ازدواج

بهترین موسسه مهاجرتی در مازندران

خدمات موسسه مهاجرتی در مازندران

 • مشاوره تلفنی و حضوری مهاجرت
 • اخذ انواع اقامت و ویزای تحصیلی، کاری، سرمایه‌گذاری، ازدواج، ثبت شرکت، تمکن مالی و توریستی برای کشور کانادا
 • اخذ اقامت و انواع ویزای تحصیلی، کاری، سرمایه‌گذاری، ازدواج، ثبت شرکت، تمکن مالی و توریستی برای حوزه اروپا و شنگن
 • اخذ انواع اقامت و ویزای تحصیلی، کاری، سرمایه‌گذاری، ازدواج، ثبت شرکت، تمکن مالی و توریستی برای کشور انگلیس
 • برگزاری جلسه آمادگی برای مصاحبه سفارت

هزینه مشاوره و مهاجرت در دفتر مهاجرتی مازندران

هزینه مشاور در دفاتر مهاجرتی معمولاً رایگان است و تعیین بودجه مهاجرت نیز بعد از مشخص شدن روش مهاجرتی و تعداد اعضای خانواده و همچنین مقصد مهاجرت تعیین می‌گردد.

فرد متقاضی مهاجرت حتماً باید یک برنامه‌ریزی مالی دقیق برای انجام مراحل مهاجرت و ماه‎های اولیه زندگی در کشور جدید تا رسیدن به یک شرایط مطمئن، داشته باشد تا دچار مشکلات مالی نگردد. به هنگام برنامه‌ریزی مالی برای مهاجرت بهتر است روی نقدینگی خود حساب کنید نه املاک و ماشین و …

تصاویری از دفتر کار موسسه مهاجرتی در همدان را می‌توانید در ادامه مشاهده نمایید.

بهترین موسسه مهاجرتی در مازندران

درس : مازندران، بهشهر، خیابان شهید بهشتی، مجتمع حسینی

شماره تماس : ۰۱۱۳۴۳۰۶۶۶ – ۰۱۱۳۴۵۲۹۸۶۶

شماره موبایل : ۰۹۱۱۹۶۲۳۶۴۰

مدیریت : علی اکبر بابایی

روی نقشه میتوانید مکان آژانس را مشاهده نمایید

چنانچه در خصوص اقامت و مهاجرت نیاز به مشاوره دارید و نمی‌دانید از کجا شروع کنید، برای مسائل مهمی نظیر بورس تحصیلی، برای اخذ اقامت برای مهاجرت به طرز قانونی و بر اساس اصول حقوقی نیازمند کمک هستید. با مجموعه ویزا نیو در تماس باشید.

سوالات متداول

آیا موسسه مهاجرتی در مازندران ارائه خدمات به صورت آنلاین دارد؟

بله، یکی از بهترین خدماتی که موسسه مهاجرتی در مازندران می‌تواند به مشتریان خود عرضه کند خدمات آنلاین مشاوره‌ای به مشتریان خود می‌باشد. همیطور متقاضیان عزیز می توانند با تماس تلفنی از مشاوره رایگان بهره مند شوند.

شرایط عمومی این موسسه چگونه است؟

کلای حرفه‌ای و با دانش در ارتباط با قوانین مهاجرتی بین‌الملل حاکم در کشورهای مختلف و مشاوران کار بلد می‌باشند تا علاوه بر انتخاب روش مناسب پیگیری کامل و تسلط به امر مهاجرت درصد خطا و ریسک احتمالی را به پایین‌ترین حد خود برسانند.

تضمینی‌ترین روش مهاجرتی که موسسه مهاجرتی در مازندران انجام می‌دهد چیست؟

بهترین و تضمینی‌ترین روش مهاجرتی که ویزا نیو در تمامی شعب خود برای متقاضیان انجام می‌دهد، مهاجرت کاری از طریق پیشنهاد شغلی از طرف کارفرمای خارجی (جاب آفر) است؛ در این روش بر اساس توانایی و مهارت‌های متقاضی برای وی موقعیت شغلی در کشور موردنظر اخذ می‌گردد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.