مهاجرت

موسسه مهاجرتی در قم

موسسه مهاجرتی در قم

پدیده مهاجرت، امروزه با توجه به تغییرات قوانین مهاجرتی و شرایط سیاسی و تنش‌زای این روزهای جهان به‌خصوص برای ایرانیان، به فرآیندی پیچیده مبدل شده است که حتماً باید با آگاهی کامل انجام بپذیرد. موسسه مهاجرتی در قم با بهره‌گیری از وکلا و مشاوران حقوقی، راهنمای قابل‌ اطمینان هم‌وطنان در این خطه کشور می‌باشد که در ادامه به بررسی خدمات حقوقی آن خواهیم پرداخت.

موسسه مهاجرتی در قم

شاید خیلی از افراد رؤیای مهاجرت به کشورهای پیشرفته جهان را دارند تا از این طریق مقدمات ارتقا و پیشرفت خود و خانواده خود را رقم بزنند و آینده روشن فرزندانشان را تضمین نمایند. امروزه مهاجرت خصوصاً به کشورهای اروپایی و کانادا پروسه آسانی نیست و مستلزم آگاهی و تصمیم‌های درست و به‌جا است؛ لذا یاری‌گرفتن از وکیل و مشاور حقوقی که تمام مسیرهای مهاجرتی و کشور موردنظر را به‌خوبی می‌شناسد، اهمیت فراوانی دارد.

وکلای حقوقی و مشاوران حاذق مهاجرتی در موسسه مهاجرتی در قم زیر نظر موسسه ویزا نیو قادر خواهند بود تا بستر مهاجرت را برای هم‌وطنان عزیز ساکن در این استان به بهترین شکل فراهم کنند.

خدمات حقوقی در موسسه مهاجرتی در قم

نخستین قدم در شروع مسیر پرپیچ‌وخم مهاجرت، انتخاب یک موسسه مهاجرتی معتبر است که تعهدات لازم برای پیگیری کلیه امور را ارائه می‌دهد. موسسه مهاجرتی در قم زیر نظر تیم ویزا نیو با ارائه خدمات حقوقی و تعهدات مستحکم قادر به پیگیری روند مهاجرت هم‌وطنان به‌تمامی نقاط دنیا خواهند بود. در اینجا به شرح برخی خدمات حقوقی در موسسه مهاجرتی در قم خواهیم پرداخت.

 • ارائه راهنمایی‌های لازم جهت دریافت انواع ویزا مانند ویزای تحصیلی، ویزای توریستی و …
 • یاری افراد در انتخاب مناسب‌ترین روش مهاجرتی برای متقاضیان
 • تعیین وقت به‌منظور مراجعه به سفارت کشور موردنظر
 • یاری افراد در موارد ابطال ویزا
 • تسریع و تسهیل دریافت انواع ویزا در کشور موردنظر
 • ارائه اطلاعات لازم در خصوص انواع سرمایه‌گذاری مانند ثبت شرکت، خرید ملک و … در کشور موردنظر
 • انجام پیگیری‌های لازم در سطح بین‌الملل
 • یاری افراد در اخذ ویزای شنگن در صورت مهاجرت به اروپا
 • تبیین شرایط زندگی در کشور موردنظر مانند هزینه‌ها، تحصیل، کار و …

بررسی راه‌ های مهاجرت

متقاضیان مهاجرت به کشورهای درجه‌یک دنیا، باید در قدم نخست شرایط فردی خود را در نظر بگیرند و با کسب آگاهی از تمامی مسیرهای مهاجرتی و وضعیت کلی کشور مدنظر بهترین انتخاب را داشته باشند. مهاجرت در حال حاضر بر مبنای روش‌های کاری، تحصیلی، سرمایه‌گذاری، ازدواج، تولد فرزند و … انجام می‌پذیرد که اساس انتخاب آن به وضعیت فردی متقاضیان مربوط است.

موسسه مهاجرتی در قم با بهره‌مندی از وکلا و مشاوران حقوقی و مهاجرتی با ارائه خدمات موفق درزمینه مهاجرت هم‌وطنان، همواره بهترین مسیر را معرفی کرده و بستر لازم جهت سفر مطمئن و بدون نگرانی را فراهم خواهد کرد.

بهترین موسسه مهاجرتی در قم

ویژگی‌های وکیل و مشاور حقوقی

یک وکیل مهاجرت خبره و مجرب کسی است که تمام راه‌های مهاجرت را به‌خوبی بشناسد و از پیچیدگی‌های مسیر کاملاً آگاه باشد. قبل از انجام مشاورهای لازم به‌منظور عملی کردن این تصمیم سرنوشت‌ساز، افراد بایستی از اعتبار وکیل مهاجرت آگاه شوید که به این منظور بایستی پروانه وکالت، پروانه دادگستری و مجوز پیگیری حقوقی در سطح بین‌الملل وی را به‌طور دقیق بررسی کنید.

لازم به ذکر است که موسسه مهاجرتی در قم ازنظر دارا بودن پرونده‌های مهاجرتی موفق که تحت پیگیری وکلای حقوقی معتبر انجام پذیرفته، می‌تواند زمینه سفری بی‌دغدغه را برای هم‌وطنان فراهم نماید. همچنین مشاور مهاجرتی با دارا بودن اطلاعات سودمند می‌تواند تمامی جوانب مسیر مهاجرت به کشور موردنظر بر اساس شرایط افراد را بررسی نمایند؛ مهم‌ترین ویژگی‌های یک مشاور مهاجرتی خوب به شرح زیر است.

 • باید مدارک تحصیلی مرتبط با پروسه مهاجرت یا حقوق بین‌الملل داشته باشد.
 • تمامی قوانین و مقررات پذیرش مهاجر و شرایط زندگی در کشور موردنظر را بداند.
 • بتواند تمامی اطلاعات لازم در خصوص روش‌های مهاجرتی و دریافت انواع ویزا را به‌خوبی ارائه دهد.
 • بتواند شرایط افراد مانند میزان سرمایه تحصیلات تحلیل کند تا طبق آن بهترین پیشنهاد را به افراد ارائه دهد.
 • بتواند به‌خوبی دلایل و جوانب مختلف مهاجرتی افراد را ارزیابی کند.

لزوم بهره‌گیری از وکیل و مشاور مهاجرت

تغییرات اساسی مقررات مربوط به پذیرش مهاجران خصوصاً در اروپا و کانادا منجر شده که فرآیند مهاجرت به‌آسانی امکان‌پذیر نباشد؛ برای مثال شرایط پذیرش دانشجو در اروپا دائماً در حال تغییر است که این امر در خصوص اخذ مجوز کار یا سرمایه‌گذاری نیز صدق می‌کند.

موارد زیاد مهاجرت‌های ناموفق در سال‌های اخیر، گواهی محکم بر لزوم مشاوره با وکیل مهاجرت به شمار می‌رود؛ به‌طوری‌که این افراد بدون داشتن اطلاعات در خصوص قوانین کشور موردنظر مانند قوانین مربوط به کار و زندگی اقدام به مهاجرت کرده و نتوانسته‌اند شرایط لازم جهت اقامت را کسب کنند که این امر گاهی صدمات جبران‌ناپذیری را به افراد وارد می‌کند.

نمونه‌هایی از این پرونده‌های ناموفق در کشور ما نیز بسیار است؛ بنابراین هم‌وطنان می‌توانند از طریق موسسه مهاجرتی در قم سفری مطمئن داشته باشند و آینده درخشانی را برای خود و خانواده رقم بزنند.

امروزه مؤثرترین روش مهاجرت به اروپا و کانادا، مهاجرت کاری از طریق جاب آفر است که هم‌وطنان می‌توانند با مراجعه به موسسه مهاجرتی در قم از شرایط و ضوابط آن آگاه شوند.

 سؤالات متداول

پروسه مهاجرت به آلمان با یاری مشاوران و وکلای حقوقی در موسسه مهاجرتی در قم چقدر طول می‌کشد؟

با توجه به بررسی بهترین و مؤثرترین روش مهاجرت به این کشورهای اروپایی، یعنی روش جاب آفر و قوانین ارائه‌شده توسط سفارت آلمان در موسسه مهاجرتی در قم و هم‌چنین با در نظر گرفتن شرایط متقاضی، روند مهاجرت به آلمان بین ۸ الی ۱۲ ماه به طول می‌انجامد.

آیا وکیل مهاجرت در ایران باید با وکلای بین‌المللی در ارتباط باشند؟

بله، وکلای حقوقی در ایران به‌منظور ارتقای اطلاعات مهاجرتی در جهان، آگاهی از اخبار جدید در سطح بین‌الملل، انتقال تجربیات موفق درزمینهٔ مهاجرت و … بایستی با وکلای بین المللی در ارتباط باشند.

آیا یاری‌گرفتن از یک وکیل مهاجرت الزامی است؟

یاری‌گرفتن از وکیل حقوقی به‌منظور مهاجرت الزامی نیست اما با توجه به شرایط حال حاضر جهان و تغییرات مداوم مقررات مهاجرتی از سوی دولت‌ها، این امر ضروری است؛ البته اگر افراد دارای اطلاعات کامل و به‌روز از تمامی جوانب مهاجرت به‌عنوان تصمیمی سرنوشت‌ساز هستند، می‌توانند بدون وکیل اقدام کنند.

مهم‌ترین وظیفه مشاوران در موسسه مهاجرتی در قم چیست؟

مشاوران حقوقی در موسسه مهاجرتی در قم با دارا بودن چندین پرونده موفق، می‌توانند به نحو مؤثری راه گشای هم‌وطنان باشند. این مشاوران با بررسی کامل دلایل مهاجرت افراد، شرایط فردی آن‌ها متناسب‌ترین راه ممکن را مطرح کرده و اطلاعاتی کامل در خصوص وضعیت کشور مقصد ارائه می‌دهد.

چگونه می‌توان به یک موسسه مهاجرتی اطمینان کرد؟

امروزه به دلیل سودجویی برخی افراد و مؤسسات غیرقانونی، مهم‌ترین گام برای مهاجرت یافتن یک موسسه مهاجرتی مطمئن است که به این منظور می‌توان موسسه را ازنظر دارا بودن سایت معتبر و قانونی، فعالیت مجازی و کارنامه موفق مهاجرتی به‌طور دقیق بررسی کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.