مهاجرت

موسسه مهاجرتی در آذربایجان غربی

موسسه مهاجرتی در آذربایجان غربی

مهاجرت به یک کشور خارجی که بتواند تمامی خواسته‌های ما را برآورده کند، در این اوضاع‌ و احوال سیاسی و اقتصادی ایران، شاید خواسته خیلی از ماها باشد؛ اما چالشی که در مسیر مهاجرت وجود دارد سردرگمی افراد به دلیل نداشتن اطلاعات کافی از قوانین روز مهاجرتی، در کشورهای خارجی است. موسسه مهاجرتی در آذربایجان غربی زیر نظر تیم حرفه‌ای و مجرب ویزا نیو، افتخار دارد تا یاری گر هم‌وطنان عزیز در مسیر سرنوشت‌ساز مهاجرت باشد. در ادامه به بررسی ویژگی‌های یک وکیل مهاجرتی خوب و معتبر و خدمات حقوقی این موسسه در شهر زیبای ارومیه خواهیم پرداخت.

بهترین موسسه مهاجرتی آذربایجان غربی آقای رضایی نماینده ارومیه

موسسه مهاجرتی در آذربایجان غربی

موسسه مهاجرتی در آذربایجان غربی به‌عنوان یکی از چندین نمایندگی‌های آژانس مهاجرتی ویزانیو در کشور، در شهر زیبای ارومیه واقع‌شده است؛ این موسسه با بهره‌گیری از وکلای بین‌المللی و مشاوران حقوقی و مهاجرتی مجرب و حرفه‌ای، افتخار دارد تا پاسخ‌گو و راه گشای هم‌وطنان ساکن در این استان برای مهاجرت باشند.

در پروسه مهاجرت، درصورتی‌که علم کافی در این زمینه داشته و از قوانین حقوقی در کشور مدنظر خصوصاً در باب پذیرش اتباع خارجی، مطلع باشید، یاری‌گرفتن از یک موسسه و وکیل مهاجرتی الزامی نیست.

شرایط حال حاضر جهان به‌قدری پیچیده شده که بسیاری از کشورها قوانین بسیار سختی برای پذیرش مهاجران خصوصاً از خاورمیانه وضع کرده‌اند. درنتیجه حتی آگاهی نداشتن از یک قانون می‌تواند سبب سردرگمی‌های حقوقی و یا ریجکتی ویزای افراد شود.

موفقیت در انتخاب بهترین روش مهاجرتی با توجه به شرایط خاص متقاضیان، اطمینان خاطر از درست و قانونی بودن تمامی مراحل مهاجرت با پرسش از مشاوران، سپردن امور به یک وکیل بین‌المللی و آشنا به قوانین روز، یاری وکیل در تمامی مراحل اخذ اقامت، در کنار آرامش خاطر افراد از به هدر نرفتن سرمایه و وقت آن‌ها، همگی از مزایایی است که یک موسسه مهاجرتی معتبر به ارمغان خواهد آورد.

خدمات حقوقی موسسه مهاجرتی در آذربایجان غربی

آگاهی و اطلاع از قوانین روز مهاجرتی در کشور مقصد است که می‌تواند موفقیت شما را در این عرصه ضمانت کند؛ سردرگمی در مراکز قضایی یا اداره مهاجرت در کشور مقصد، ایجاد مشکل در پرونده و مهم‌تر از همه ریجکتی و ابطال ویزا، همگی ممکن است به دلیل رعایت نکردن یک قانون ساده اتفاق بیافتد.

بنابراین پیشنهاد می‌شود که قبل از هر اقدامی به دنبال یک موسسه مهاجرتی قابل‌اطمینان باشید. خدمات حقوق موسسه مهاجرتی در آذربایجان غربی شامل موارد زیر است.

 • مشاوره در زمینه دریافت انواع ویزا
 • ارائه اطلاعات در خصوص شرایط اخذ ویزا در کشور مقصد
 • معرفی اصول و قواعد مهاجرت و کسب اقامت در کشور مقصد
 • تعیین وقت مصاحبه در سفارت کشور مدنظر
 • راهنمایی‌ افراد به‌منظور حل مشکل ابطال و ریجکتی ویزا
 • معرفی انواع روش‌های سرمایه‌گذاری و قوانین آن در کشور مقصد
 • ارائه اطلاعات کافی درباره اقتصاد و تبادلات ارزی در کشور مدنظر
 • یاری‌ افراد در پرونده‌های قضایی

موسسه مهاجرتی در آذربایجان غربی در چه زمینه‌هایی فعالیت دارد؟

در دنیای امروز پیشرفت فردی و اجتماعی می‌تواند از راه مهاجرت به یک کشور خارجی ایده آل از هر نظر ممکن شود. از دیرباز مهاجرت به اروپا و کانادا به دلیل استانداردهای بالای زندگی و توجه بالای دولت‌های آن‌ها به حقوق شهروندی این کشورها موردتوجه قرار داشته است.

آنچه در انتخاب یک کشور برای مهاجرت اهمیت دارد، قوانین به‌تبع راحت‌تر برای ارائه اقامت به اتباع خارجی، شرایط و هزینه‌های زندگی متناسب با ویژگی متقاضیان و … است. این در اصل وظیفه مشاوران حقوقی ما در موسسه مهاجرتی در آذربایجان غربی است که شما را در درجه اول برای یک انتخاب صحیح یاری کنند.

وکلا و مشاورین قانونی و معتبر در موسسه مهاجرتی در آذربایجان غربی روش‌های مهاجرتی زیر را به‌تناسب ویژگی‌های شما پیشنهاد خواهند کرد.

 • ویزای کاری
 • ویزای توریستی
 • مهاجرت از راه خرید فرانچایز در اروپا و کانادا
 • مهاجرت از روش سرمایه‌گذاری نظیر ثبت شرکت یا خرید ملک
 • ویزای تحصیلی
با استناد به این مسئله که در حال حاضر تضمین‌شده‌ترین روش برای مهاجرت و اخذ اقامت، ویزای کاری آن‌هم از روش جاب آفر است، مشاوران ما در موسسه مهاجرتی در آذربایجان غربی در این راه کمک‌رسان شما هم‌وطنان عزیز خواهد بود.

ویژگی‌های مشاور مهاجرتی خوب

 مشورت با افرادی که با علم و آگاهی بالا در زمینه مهاجرت و راه‌های متعدد آن تجربه کسب کرده‌اند، مهم‌ترین امر در جلوگیری از تصمیمات اشتباه در مسیر مهاجرت می‌باشد. تصمیمات خودسرانه و انتخاب اشتباه کشور مقصد نه‌تنها سبب پشیمانی و سردرگمی خواهد شد، بلکه وقت و سرمایه آن‌ها را نیز به هدر می‌دهد.

مشاوران حقوقی ما در موسسه مهاجرتی در آذربایجان غربی ابتدا تمامی مشخصات افراد، از تحصیلات گرفته تا سابقه کاری و میزان تمکن مالی می‌سنجند و متناسب با آن بهترین راه را پیشنهاد می‌کنند. حال باید دید یک مشاور حقوقی قابل‌اطمینان علاوه بر مدرک تحصیلی مرتبط با حقوق و مهاجرت، باید چه ویژگی‌های دیگری داشته باشد.

 • مسلط به شرایط و قوانین روز مهاجرتی
 • معرفی شرایط لازم انواع روش‌های مهاجرتی و دریافت ویزا
 • معرفی راه‌های قانونی برای مهاجرت
 • دارا بودن نمونه پرونده‌های موفق
 • بررسی دلایل و اهداف مهاجرت افراد و پیشنهاد روش مهاجرتی و کشور متناسب

ویژگی‌های یک وکیل حقوقی معتبر

به دلیل گسترش کلاه‌برداری‌های برخی مؤسسات و افراد سودجو در زمینه مهاجرت، لازم است افراد از اعتبار و قانونی بودن موسسه و وکیل حقوقی آن اطمینان حاصل کنند. یک وکیل معتبر کسی است که پروانه مراکز قضایی، پروانه وکالت از دادگستری و جواز رسمی پیگیری پرونده افراد در سطح بین‌الملل را دارا باشد.

برای مثال برای اعتبار سنجی وکیل مهاجرت به کانادا باید مشخصات، شماره‌ی پروانه، لایسنس و جواز فعالیت وکیل مهاجرت را در سایت ICCRC بررسی کنید.

معرفی موسسه مهاجرتی در ارومیه

هم‌وطنان عزیز ارومیه می‌توانند برای انجام امور مربوطه به تنها نمایندگی مجاز و فعال ما در این استان، موسسه مهاجرتی در ارومیه با مشخصات زیر تماس حاصل نمایند.

شماره تماس : ۰۴۴۳۲۲۵۰۷۳۸

شماره موبایل : ۰۹۱۴۵۲۴۳۹۲۱

مدیریت : جناب آقای علی اکبر رضایی

تصاویری از دفتر کار موسسه مهاجرتی در ارومیه را می‌توانید در ادامه مشاهده نمایید.

موسسه مهاجرتی در آذربایجان غربی

سؤالات متداول

آیا اقدام از طریق موسسه مهاجرتی، به پرونده ما در این عرصه سرعت می‌بخشد؟

بله، پرونده‌های مهاجرتی که زیر نظر وکلا و مشاوران حقوقی قرار دارند، چون بر مبنای فاکتورهای اساسی اداره مهاجرت در کشور مقصد تنظیم‌ شده‌، علاوه بر این‌که از ریسک پایینی برای ریجکت شدن برخوردار هستند، سریع‌تر از سایر پرونده‌ها رسیدگی می‌شوند.

راحت‌ترین راه مهاجرت با توجه به شرایط امروزی چیست؟

مشاوران ما در موسسه مهاجرتی در آذربایجان غربی بهترین و متناسب‌ترین راه ممکن را با توجه به شرایط شما پیشنهاد می‌کنند؛ اما با توجه به شرایط امروزی می‌توان گفت راحت‌ترین راه برای مهاجرت به کانادا و اروپا اخذ ویزای کاری است؛ اخذ این ویزا با توجه به نیاز بازار کار این کشورها به نیروی متخصص، به‌احتمال‌زیاد با موفقیت همراه خواهد بود.

آیا وکیل در موسسه مهاجرتی در موسسه مهاجرتی در آذربایجان غربی با وکلای بین‌المللی ارتباط دارد؟

بله، وکلای حقوقی در موسسه مهاجرتی این استان جهت دریافت اطلاعات مهاجرتی در سطح جهان، آگاهی از اخبار جدید، گسترش و انتقال تجربیات موفق در عرصه مهاجرت و … با وکلای بین‌المللی در ارتباط هستند.

چگونه می‌توان به یک موسسه مهاجرتی اطمینان کرد؟

در سال‌های اخیر به علت سودجویی برخی مؤسسات مهاجرتی نامعتبر و غیرقانونی، اولین گام برای موفقیت در پروسه مهاجرت، یافتن یک موسسه مهاجرتی مطمئن است؛ به این منظور باید ازنظر داشتن سایت قانونی، فعالیت‌های مجازی و کارنامه موفق در زمینه پرونده‌های مهاجرتی، موسسه مدنظر را ارزیابی کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.