مهاجرت

موسسه مهاجرتی در یزد

موسسه مهاجرتی در یزد

با توجه به رشد و توسعه اقتصادی کشورها، بسیاری از افراد تمایل دارند برای ارتقا دادن زندگی خود هم از لحاظ تحصیلی و هم ازلحاظ درآمد به یک کشور خارجی مهاجرت کنند؛ اما مهاجرت بدون دانش کامل می‌تواند مشکل‌ساز شود. بهترین راه برای مهاجرت آسان، استفاده از موسسه‌های مهاجرتی است. در این مقاله قصد داریم شما را با موسسه مهاجرتی در یزد که یکی از نمایندکی های شرکت مهاجرتی ویزا نیو است، آشنا کنیم.

موسسه مهاجرتی در یزد

موسسه مهاجرتی در یزد در جهت خدمت‌رسانی به مردم شریف یزد در راستای امور مهاجرتی نظیر درخواست انواع ویزاهای مطرح مانند ویزای شینگن، ویزای تحصیلی، ویزای کاری و همچنین مشاوره انواع سرمایه‌گذاری در کشورهای مختلف افتتاح‌شده است.

به‌طورکلی خدماتی که موسسه مهاجرتی در یزد به متقاضیان گرامی ارائه می‌دهد شامل ارائه بهترین مشاوره مهاجرتی با توجه شرایط اختصاصی هر فرد، پیشنهاد کشور مناسب برای مهاجرت با توجه به شرایط متقاضی، ارائه مشاوره درزمینه هزینه و همچنین شرایط زندگی در کشور مقصد و برآورد کردن هزینه‌های مهاجرتی متقاضی است.

بهترین موسسه مهاجرتی در یزد

حیطه کاری موسسه مهاجرتی در یزد

موسسه مهاجرتی در یزد که یکی از شعب معتبر موسسه ویزا نیو می‌باشد، در بیشتر زمینه‌های مهاجرتی فعالیت دارد؛ ولی در خصوص چهار روش دریافت ویزای شینگن، ویزای ثبت شرکت، ویزای کاری و همچنین مهاجرت از طریق تمکن مالی تخصص دارد. در ادامه به بررسی این چند ویزا و نحوه اخذ آن‌ها خواهیم پرداخت.

ویزای شینگن

همانطور که می‌دانید شینگن نام منطقه‌ای از اروپاست که شامل ۲۶ کشور می‌شود و برای ورود به این منطقه نیازمند تهیه ویزایی به همین نام است. با تهیه این ویزا برای یک کشور، تا زمان اعتبار آن، متقاضی می‌تواند به تمامی کشورهای این منطقه بدون نیاز به اخذ ویزا سفر کند.

اخذ ویزای شینگن نیازمند داشتن شرایط و مدارکی است که متخصصان و مشاورین ما در موسسه مهاجرتی در یزد به‌صورت کامل آن را برای شما شرح داده و در تهیه آن‌ها شما را یاری خواهند داد.

ویزای ثبت شرکت

اگر به دنبال یک‌راه آسان و مطمئن برای مهاجرت هستید، ویزایی که از طریق آن بتوانید شرکت موردنظر خود را در کشور مقصد به ثبت برسانید، یکی از بهترین و سریع‌ترین راه‌ها برای اخذ ویزا و مهاجرت  می‌باشد.

مهاجرت از طریق ثبت شرکت که یکی از روش‌های قابل انجام از طریق موسسه مهاجرتی در یزد می‌باشد، دارای مزایایی است که شامل اخذ اقامت کشور مقصد برای فرد متقاضی و خانواده وی، عدم نیاز به داشتن مدرک زبان برای مهاجرت و نداشتن محدودیت سنی می‌باشد.

ویزای کاری

اخذ ویزای کاری از طریق جاب آفر تخصص اصلی ویزانیو و همچنین موسسه مهاجرتی در یزد می‌باشد. برای صدور ویزای کاری، متقاضی باید دارای شرایط زیر باشد:

  • داشتن مدرک معتبر دانشگاهی یا مدرک فنی و حرفه‌ای مرتبط با شغل درخواستی باشد.
  • از کارفرمای خارجی، پیشنهاد شغلی آفر دریافت کرده باشد.
  • متقاضی درخواست ویزای کاری، دارای حداقل ۳ سال سابقه کاری مرتبط با رشته تحصیلی خود باشد.
  • داشتن مدرک معتبر زبان (آیلتس) باشد؛ البته نمره آن بستگی به نظر کارفرما دارد.

مهاجرت از طریق تمکن مالی

یکی دیگر از راه‌های مناسب و آسان جهت دریافت ویزا برای کشور موردنظر، تمکن مالی است. این روش برای کسانی که از لحاظ مالی مشکلی ندارند و دارای درآمد مناسبی هستند، بسیار مناسب می‌باشد.

اگر متقاضی از طریق تمکن مالی ویزا دریافت نماید از خدماتی که دولت  کشور مقصد برای شهروندانش در نظر گرفته است، می‌تواند بهره‌مند شود اما به این نکته باید توجه داشته باشد که در این روش امکان کار و استخدام برای وی امکان‌پذیر نیست.

از کشورهایی که برای مهاجرت از طریق تمکن مالی بسیار مناسب هستند، می‌توان به فرانسه و سوئد اشاره کرد. متقاضی باید به این نکته توجه کند که برای درخواست اقامت دائم از روش تمکن مالی باید سه الی پنج سال صبر کند و تا قبل از آن باید در پایان هرسال شرایط خود را احراز نموده و مجوز اقامت خود را تمدید نماید.

اگر در خصوص هریک از روش‌های مهاجرتی سؤالی دارید، می‌توانید با کارشناسان موسسه ویزا نیو تماس حاصل فرمایید.

موسسه مهاجرتی در یزد | وکیل متخصص مهاجرت به کانادا و آلمان

مشاوره مهاجرتی در موسسه مهاجرتی یزد چه مزایایی دارد؟

مطمئناً مهاجرتی موفقیت‌آمیز خواهد بود که از راه صحیح خود و اینکه با دانش کامل فرد متقاضی از قوانین مهاجرتی انجام شود. با توجه به اینکه قوانین مهاجرتی کشورهای مختلف دائماً در حال تغییر است و نیاز به دانش بسیار بالا در امر مهاجرت دارد؛ لذا فرد متقاضی نمی‌تواند به‌تنهایی آن را انجام دهد و امکان اینکه انتخابی نادرست و مشکل‌ساز را در امر مهاجرت انجام دهد، بسیار زیاد است.

به دلیل داشتن تجربه بسیار در این زمینه، پیشنهاد می‌گردد برای داشتن مهاجرتی موفق از خدمات موسسه‌های مهاجرتی معتبر نظیر موسسه مهاجرتی در یزد استفاده نمایید تا بتوانید با پایین آوردن ریسک و خطرات احتمالی مشکل‌ساز برای مهاجرت‌تان، اقدام به مهاجرتی مطمئن کنید.

موسسه مهاجرتی در یزد یکی از شعب موسسه ویزا نیو است و برای متقاضیان گرامی که قصد مهاجرتی صحیح و بدون دردسر را دارند، خدمات تلفنی و حضوری رایگان ارائه می‌دهد.

یک مشاور باتجربه و کاربلد چه ویژگی‌هایی باید داشته باشد؟

اگر تصمیم به مهاجرت به کشوری خارجی گرفتید، پیشنهاد می‌شود حتماً نکات مهمی را در انتخاب و دقت به رفتار مشاور در نظر داشته باشید.

اگر بخواهیم از اهمیت یک انتخاب صحیح برای مهاجرت به یک کشور خارجی به شما بگوییم، باید بدانید که اگر بدون دانش کامل در زمینه مهاجرتی اقدام به مهاجرت کنید، امکان دارد آینده خود را تحت تأثیر قرار داده و تمام هزینه‌هایتان را پایمال کنید؛ لذا اینجاست که اهمیت استفاده از مشاور حرفه‌ای دوچندان می‌شود.

یک مشاور مهاجرت حرفه‌ای، باید دارای درک کاملی از قوانین مهاجرتی کشورهای مختلف داشته باشد. نکته بعدی این است که بعضی از افرادی که درزمینه امور مهاجرتی مشاوره می‌دهند، رشته تحصیلی آن‌ها غیر مرتبط است؛ لذا نمی‌توانند مشاوره درستی به متقاضی مهاجرت ارائه دهند.

بنابراین بهترین کار است است که به مشاوری مراجعه کنید که هم درزمینه مهاجرتی تحصیل‌کرده باشد و هم تخصص و تجربه کافی را در این زمینه داشته باشد. یک مشاور باتجربه، به دنبال انجام موفقیت‌آمیز امور مهاجرتی متقاضی است و این مسئله بیشتر از جنبه مادی برای وی اهمیت دارد.

از دیگر ویژگی‌های یک مشاور حرفه‌ای این است که او هیچ‌وقت به متقاضی مهاجرت، راه‌های غیرقانونی مهاجرتی را پیشنهاد نمی‌کند. همچنین نکته خیلی مهمی که باید در مورد یک مشاور حرفه‌ای به آن توجه کنیم این است که مشاور وکیل رسمی مهاجرت باید هم در کشور مبدأ و هم در کشور مقصد مورد تائید قرارگرفته باشد.

یک مشاور مجرب و کاربلد ابتدا دلیل مهاجرت فرد متقاضی را جویا می‌شود سپس با توجه به قوانین مهاجرتی کشورهای مختلف و بررسی شرایط فرد متقاضی، بهترین راه برای مهاجرت و بهترین کشوری که مناسب با شرایط متقاضی باشد را به وی معرفی می‌کند.

مشاورین موسسه مهاجرتی در یزد زیر نظر موسسه ویزانیو فعالیت دارند و تمام مشاوران و متخصصان این موسسه دارای رشته تحصیلی مرتبط و سال‌ها تجربه در انجام امور مهاجرتی می‌باشند.

همچنین تمامی مشاوران موسسه مهاجرتی در یزد دارای دانش کامل درزمینه مهاجرتی می‌باشند و تمامی تغییرات احتمالی در مورد شرایط مهاجرت کشورها را به‌دقت زیر نظر دارند.

سوالات متداول

چگونه می‌توان به موسسه مهاجرتی در یزد اطمینان کرد؟

در سال‌های اخیر به دلیل سودجویی برخی افراد و مؤسسات مهاجرتی غیرقانونی، مهم‌ترین مرحله برای مهاجرت، یافتن یک موسسه مهاجرتی مطمئن است که به این منظور باید آن را ازنظر دارا بودن سایت معتبر و قانونی، فعالیت مجازی و کارنامه موفق پرونده‌های مهاجرتی بررسی کرد.

مهم‌ترین وظیفه مشاوران در موسسه مهاجرتی در یزد چیست؟

مشاوران حقوقی در موسسه مهاجرتی در یزد با دارا بودن چندین پرونده موفق، می‌توانند به نحو مؤثری راه گشای هم‌وطنان باشند. این مشاوران با بررسی کامل دلایل مهاجرت افراد، شرایط فردی آن‌ها متناسب‌ترین راه ممکن را مطرح کرده و اطلاعاتی کامل در خصوص وضعیت کشور مقصد ارائه می‌دهد.

تضمینی‌ترین روش مهاجرتی که موسسه مهاجرتی در یزد انجام می‌دهد چیست؟

بهترین و تضمینی‌ترین روش مهاجرتی که ویزا نیو در تمامی شعب خود برای متقاضیان انجام می‌دهد، مهاجرت کاری از طریق پیشنهاد شغلی از طرف کارفرمای خارجی (جاب آفر) است؛ در این روش بر اساس توانایی و مهارت‌های متقاضی برای وی موقعیت شغلی در کشور موردنظر اخذ می‌گردد.

آیا اقدام از طریق موسسه مهاجرتی، به پرونده ما در این عرصه سرعت می‌بخشد؟

بله، پرونده‌های مهاجرتی که زیر نظر وکلا و مشاوران حقوقی قرار دارند، چون بر مبنای فاکتورهای اساسی اداره مهاجرت در کشور مقصد تنظیم‌ شده‌، علاوه بر این‌که از ریسک پایینی برای ریجکت شدن برخوردار هستند، سریع‌تر از سایر پرونده‌ها رسیدگی می‌شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.