مهاجرت

وکیل مهاجرت به کانادا

وکیل مهاجرت به کانادا

داشتن یک وکیل مهاجرت به کانادا می تواند شما را در امر مهاجرت به کانادا راهنمایی کند و از اشتباهات و از بین رفتن سرمایه تان دور کند. مشاوره و بهره مندی از تجربیات و دانش وکیل مهاجرت به کانادا راهی مطمئن برای انجام کلیه امور مهاجرت است. در این مطلب بیشتر با خدمات وکیل مهاجرت به کانادا، اهمیت وجود وکیل و نحوه انتخاب یک وکیل مهاجرت متخصص آشنا خواهید شد. در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید یا در صفحه مشاوره مهاجرت، فرم مشاوره را تکمیل کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

 کانادا

کانادا کشوریست سردسیر واقع در شمال آمریکا. کانادا در حال حاضر از ۱۳ ایالت تشکیل شده است. مرزهای بین المللی کانادا چندین بار تغییر کرده است و این کشور از چهار استان اصلی به ده استان فعلی و سه منطقه تبدیل شده است. همه اینها باهم، کانادا دومین کشور بزرگ جهان از نظر مساحت را تشکیل می‌دهند. روابط خوب کانادا با کشور های قدرتمندی چون آمریکا, انگلیس و فرانسه باعث شده شده که این کشور از لحاظ اقتصاد و قدرت با این کشور ها هم تراز شود.

به دلیل اقتصاد با ثبات و پایدار کانادا به یکی بهترین مقصد ها برای مهاجرت تبدیل شده است. کانادا سالانه جمعیت زیادی از مهاجران را می پزیرد چون که این کشور به نیروی کار و توسعه نیاز دارد و بخش مهمی از اقتصاد کانادا را توسع کار و سرمایه گذاری تشکیل می دهد.

مردم کانادا به دو زبان رسمی این کشور یعنی انگلیسی و فرانسوی صحبت می کنند. کانادا مدت‌هاست که از افراد مختلف از فرهنگ‌ها و ملیت‌های مختلف استقبال می‌کند. مردم کانادا بسیار به فرهنگ‌های مختلف احترام می‌گذارند. تنها در تورنتو، بیش از ۱۴۰ زبان صحبت می‌شود و تقریباً ۵۰ درصد از جمعیت کانادا خارج از کانادا متولد شده‌اند.

وکیل مهاجرت به کانادا

وکیل مهاجرت درواقع وکیلی است که برای انجام امور مهاجرت به کشورهای خارجی، وکالت شما را بر عهده می‌گیرد. این وکیل با دانش بالایی که در این زمینه دارد، به متقاضیان کمک می‌کند فرآیند اخذ ویزا، اقامت، دریافت تابعیت و مهاجرت را بدون ایجاد مشکل و راحت‌تر انجام دهند.

 استفاده از راهکارهای وکیل مهاجرت به کانادا برای مهاجرت از راه‌های مختلفی چون تحصیل، اشتغال به کار، ثبت شرکت، سرمایه‌گذاری و… می‌تواند تا حد بسیار زیادی از ایجاد مشکلات احتمالی جلوگیری کند.

وکیل مهاجرتی با توجه به تجربه و دانشی که در امر مهاجرت دارد، پس از بررسی اطلاعات و شرایط متقاضی، بهترین روش مهاجرتی اعم از تحصیلی، مهاجرت کاری، سرمایه‌گذاری و… را به وی پیشنهاد می‌دهد.

وکیل مهاجرت به کانادا چه خدماتی ارائه می‌دهد؟

یاری‌ گرفتن از وکیل مهاجرت برای انجام مراحل قانونی این تصمیم سرنوشت‌ساز الزامی نیست؛ درواقع افراد با اطلاع کامل از قوانین روز مهاجرت کانادا بر مبنای روش‌های متعدد آن، می‌توانند این تصمیم را عملی کنند. بااین‌حال در سال‌های اخیر موقعیت ایران در سطح بین‌المللی و جایگاهی که پاسپورت کشورمان در جهان دارا می‌باشد، برای کسب موفقیت در این تصمیم، اقدام از طریق وکیل مجرب و حرفه‌ای ایجاب می‌کند.

وکیل مهاجرت با دارا بودن مجوز رسمی پیگیری امور و پرونده افراد در سطح بین‌الملل، می‌تواند موجب تسهیل و تسریع روند مهاجرت افراد گردد؛ از سوی دیگر با آشنایی کامل از شرایط و هزینه مهاجرت در هریک از شهرهای کانادا، می‌تواند بهترین مشاوره را برای انتخاب روش مهاجرتی به افراد ارائه نماید. خدمات وکیل مهاجرت به کانادا به شرح زیر می‌باشند:

  • دریافت ویزای تحصیلی برای افراد
  • تبدیل ویزای توریستی کانادا به تحصیلی
  • اقدامات لازم جهت تمدید ویزا
  • تقاضای ویزیتور رکورد برای افراد خانواده
  • اقدامات لازم جهت دریافت ویزای سرمایه‌گذاری یا کارآفرینی
  • پیگیری روند دریافت LMIA و ویزای کاری برای افراد دارنده جاب آفر
  • کمک به رفع ریجکتی درخواست ویزا

 

نقش وکیل در مهاجرت کاری جاب آفر

نقش وکیل در مهاجرت کاری جاب آفر

روش مهاجرت کاری ار طریق جاب آفر به این صورت است که فرد در ابتدا رزومه خود را اعم از تحصیلی و کاری برای ما ارسال می‌کند. وکلای ما در کانادا از طریق بزرگترین بنگاه کاریابی کانادا که ایندید است برای متقاضی کار در کانادا موقعیت شغلی ارسال می‌نماید. برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید با مشاوران ویزانیو تماس بگیرید. همچنین می‌توانید مقاله چگونه جاب آفر بگیریم؟ را مطالعه نمایید.

برخی افراد سودجو بدون داشتن مدارک و مجوزهای لازم، اقدام به تأسیس دفتر وکالت و ارائه مشاوره به افراد می‌کنند؛ درحالی‌که چنین افرادی حق مشاوره نداشته و کارشان جرم محسوب می‌گردد. علاوه بر این، اعتماد به چنین افرادی می‌تواند باعث از دست رفتن سرمایه، زمان و فرصت‌های آینده شود.
همچنین بخوانید:‌ جاب آفر چیست؟

وکیل مهاجرت به کانادا باید کننده کار باشد

به دلیل اعمال تحریم‌های متعددی که برای کشور ایران به کار گرفته‌شده است، در فرآیند اخذ ویزا و مهاجرت برای ایرانیان مشکلات فراوانی پیش رو قرار دارد. بنابراین نیاز وکیل مهاجرت متخصص و باتجربه به‌خوبی قابل‌لمس است.

در بسیاری موارد بسیاری از افرادی که ادعا دارند وکیل مهاجرت به کانادا هستند، درواقع فقط یک واسطه هستند. بدون داشتن دانش درزمینهٔ وکالت، مهاجرت و آشنایی به قوانین، مشاوره می‌دهند. آن‌ها با یافتن پرونده‌های مهاجرتی و دریافت مبلغی که معمولا کم هم نیستند و بدون داشتن اطلاعات کافی، به متقاضیان مهاجرت مشاوره می‌دهند.

هنگامی‌که در مورد وکیل مهاجرتی خوب صحبت می‌کنیم، منظور وکیلی است که خود دستی در کار داشته باشد و تجربه انجام پرونده‌های مهاجرت به کشورهای دیگر را داشته و با تمامی قوانین آشنایی داشته باشد. وکلای ویزانیو با سال‌ها تجربه در امر مشاوره بهترین گزینه برای شما عزیزان می‌باشند.

چطور می توانم به وکیل مهاجرت به کانادا اعتماد کنم؟

از اصلی‌ترین مواردی که در انتخاب وکیل مهاجرت به کانادا می‌بایست در نظر داشته باشید، اطمینان از خبره بودن وی است. سه فاکتور که وکیل مهاجرت حتماً موظف به داشتن آن‌هاست، عبارت‌اند از:

  • پروانه وکالت دادگستری
  • مجوز انجام حقوق بین‌الملل
  • پروانه موسسه حقوقی

درصورتی‌که سه مورد ذکرشده را در مراجعه به دفتر وی نیافتید، می‌بایست از وی بخواهید آن‌ها را به شما نشان دهد؛ وکیلی که مدارک ذکرشده را داشته باشد، قابل‌اطمینان و رسمی است.

برخی از وکیل های مهاجرت به کانادا

نام وکیلشهر دفتروب سایت
Sofia Mirzaکانادا, وینیپگwww.fillmoreriley.com
Ryan S. Neelyکانادا, ونکوورwww.mccrealaw.ca
Gilda Villaran Ad. Eکانادا, مونترالgalileopartners.ca
 
توجه داشته باشید که موسسه مهاجرتی ویزانیو هیچکدام از وکلای بالا را تایید و یا نقض نمی کند.
موسسه مهاجرتی ویزا نیو به دلیل جلوگیری از ایجاد هرگونه سوءاستفاده احتمالی، از قرار دادن اطلاعات وکیل مهاجرت به انگلیس معذور است. جهت ارتباط با وکیل مهاجرت می‌توانید با مشاورین ویزا نیو تماس حاصل فرمایید.

سوالات متداول

در صورتی که به تمامی قوانین و محدودیت های مهاجرت به کانادا اطلاع دارید, خیر نیاز نیست. اما این پروسه می تواند بسیار وقت گیر و پیچیده باشد. بنابراین داشتن وکیل معتبر خالی از لطف نیست.

از روش های مهاجرتی مردم ایران می توان به مهاجرت تحصیلی, سرمایه گذاری، خود اشتغالی، ازدواج، کاری، توریستی و تولد نام برد. این موارد از معمول ترین روش های مهاجرت به حساب می رود.

خیر با خرید ملک نمی توان در کانادا اقامت دائم گرفت و شخص باید ایجاد شغل و کسب و کار کند.

اولین قدم برای مهاجرت به کانادا شناختن روش های مهاجرتی مختلف و انتخاب روشی ایده آل برای خود است. سپس تماس با یک وکیل مهاجرت به کانادای معتبر و بیان شرایط شما می باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.