مهاجرت

وکیل مهاجرت به اکوادور

وکیل مهاجرت به اکوادور

وکیل مهاجرت به اکوادور می تواند در امور مهاجرت به اکوادور به شما کمک بسیاری کند. داشتن یک وکیل مهاجرت به اکوادور خوب، مهاجرتی بی دغدغه و با اطمینان کامل را برای شما رقم می زند. ویزا نیو با بهره مندی از بهترین وکلا می تواند مناسب ترین وکیل مهاجرت به اکوادور را در اختیار شما قرار دهد.

وکیل مهاجرت به اکوادور

وکیل مهاجرت به اکوادور فردی است که وکالت شما را برای مهاجرت به این کشور از روش‌های متعددی بر عهده می‌گیرد. امروزه، در تمام قسمت‌های جهان و در کشورهای مختلف قوانین بسیار پیچیده‌ای وجود دارد؛ این پیچیدگی به‌قدری است که افراد غیرمتخصص به‌تنهایی توانایی مهاجرت از کشور مبدأ به کشور مقصد را ندارند.

به همین دلیل بهتر است از یک وکیل مهاجرت آگاه به قوانین روز، با تجربه در زمینه انجام پروژه‌های موفق مهاجرتی، مسلط به امور و شرایط سفارت‌ها کمک بگیرند. انتخاب یک وکیل مهاجرت مناسب می‌تواند در آینده شما، تأثیرات بسزایی داشته باشد.

اهمیت داشتن وکیل مهاجرت به اکوادور

حضور وکیل مهاجرت برای انجام کارهای اداری و حقوقی مهاجرت به‌قدری ضروری و مهم است که در بعضی از کشورها، استفاده نکردن از دانش و مهارت‌های وی و کمک گرفتن از افراد فاقد صلاحیت و مجوزهای قانونی، جرم تلقی می‌شود و برای دو طرف مجازاتی در نظر گرفته خواهد شد. همچنین ممکن است به دلیل عدم آگاهی دقیق از قوانین و امور صحیح، منجر به از دست دادن سرمایه و زمان خود شوید.

چرا مهاجرت به اکوادور؟

اکوادور شرایط مهاجرتی راحت‌تری نسبت کشورهای اروپایی دارد و وکیل مهاجرت به اکوادور می تواند به راحتی اقامت اخذ کند; همین‌طور فرآیند اخذ اقامت زمان کمتری می‌برد به همین جهت مورد مناسبی برای مهاجرت می‌باشد. کشور اکوادور ازجمله معدود کشورهایی است که با توجه به شرایط کنونی، به ایرانیان ویزای اقامت می‌دهد.

اکوادور یکی از محدوده‌های امن در آمریکای جنوبی است. با داشتن پاسپورت این کشور که امتیاز ۹۱ را دارد، می‌توانید به بسیاری از زکشورهای جهان بدون اخذ ویزا سفر کنید. از دیگر مزایای این کشور می‌توان به داشتن تجارت آزاد و ایجاد حساب بین‌المللی اشاره کرد. سیستم آموزشی و بهداشتی این کشور نسبت به ایران ارزان‌تر است.

سیاست و اقتصاد

به دلیل رونق داشتن صنعت کشاورزی در اکوادور و وجود زمین‌های حاصلخیز، کشاورزی و صادرات محصولات کشاورزی یکی از پایه‌های اقتصاد اکوادور است. وجود مناطق تاریخی در این کشور و ساحل‌های بسیار زیبا یکی از مقاصد گردشگری برای توریست‌ها می‌باشد. صنعت توریسم کمک شایانی به رونق کسب‌وکار مردم اکوادور می‌کند.

این کشور دارای یک سیستم اقتصادی مختلط است که شامل انواع مختلفی چون اقتصاد آزاد و همراه با برنامه‌ریزی متمرکز و مقررات دولتی است. اکوادور دارای منابع نفتی غنی و زمین‌های کشاورزی پر محصول است. با توجه به این‌که اکوادور کالاهای اصلی مانند نفت، موز و میگو صادر می‌کند، نوسانات در بازارهای جهانی می‌تواند تأثیر بسیاری بر اوضاع داخلی این کشور داشته باشد. طبق آمار بانک جهانی میزان ناخالص داخلی اکوادور ۱۰۸/۴ میلیارد دلار آمریکا است.

اهمیت داشتن وکیل مهاجرت به اکوادور

مهاجرت به اکوادور از طریق کار

ویزای کار در اکوادور برای افرادی صادر می‌شود که شرایط موردنیاز برای داشتن شغل در این کشور را داشته و از طرف یکی از کارفرماهای اکوادور پذیرفته‌شده باشد؛ با صدور این ویزا فرد می‌تواند برای انجام شغل موردنظر اقامت دریافت کنند.

یکی از شرایط مهم پیدا کردن شغل در کشور اکوادور برای اتباع سایر کشورها، تسلط به زبان اسپانیایی که زبان رسمی این کشور است می‌باشد. از مزایای اقامت از طریق ویزای کاری در این کشور این است که نیازی به سرمایه‌گذاری، راه‌اندازی کسب‌وکار، خرید ملک و… ندارید.

مهاجرت به اکوادور از طریق تحصیل

سیستم آموزشی کشور اکوادور روزبه‌روز در حال رشد است؛ به همین سبب افراد بسیاری متقاضی تحصیل در اکوادور هستند. افرادی که به دنبال تحصیل رایگان در این کشور هستند باید بدانند که دانشگاه‌های اکوادور به دانشجویان خارجی بورسیه تحصیلی نمی‌دهند و بنابراین امکان تحصیل رایگان وجود ندارد.

اکوادور دارای تحصیلات گسترده آکادمیک است و در رشته‌های مهندسی و علوم طبیعی و همین‌طور فناوری شرایط خوبی برای بخش فوق‌لیسانس دارد. درصورتی‌که به دنبال فرصتی هستید که در رشته‌های زیست‌شناسی، بوم‌شناسی و علوم محیطی زیست تحصیل کنید کشور اکوادور بهترین انتخاب برای شما است.

مهاجرت به اکوادور از طریق تحصیل

شرایط اخذ اقامت دائم و پاسپورت اکوادور

اخذ اقامت کشور اکوادور از روش‌های مختلفی امکان‌پذیر است. با کمک یک وکیل مهاجرت به اکوادور می‌تواند از طریق سرمایه‌گذاری در این کشور با توجه به مبالغ از پیش تعیین‌شده، در عرض کمتر ۶ ماه، موفق به اخذ اقامت اکوادور شوید.

پس از مدت‌زمانی مشخص نیز می‌توانید به‌راحتی تابعیت و پاسپورت اکوادور را دریافت نمایید. نزدیک بودن اکوادور به کشورهایی چون اسپانیا و کانادا تقاضا برای اخذ اقامت و پاسپورت این کشور را افزایش داده است.

با کمک یک وکیل مهاجرت به اکوادور می‌توانبد از طریق سرمایه گذاری در این کشور با توجه به مبالغ از پیش تعیین شده، در عرض کمتر ۶ ماه، موفق به اخذ اقامت اکوادور شوید. پس از مدت زمانی مشخص نیز می‌توانید به راحتی تابعیت و پاسپورت اکوادور را دریافت نمایید. نزدیک بودن اکوادور به کشورهایی چون اسپانیا و کانادا تقاضا برای اخذ اقامت و پاسپورت این کشور را افزایش داده است.

در صورتی‌ که متقاضی همسر و فرزند زیر 18 سال داشته باشد، می‌تواند برای آن‌ها هم اقامت بگیرد. این اقامت را می‌توانید بعد از 5 سال زندگی در اکوادور به تابعیت تبدیل نموده و پاسپورت اکوادور را اخذ نماید.

برخی از وکیل های مهاجرت به اکوادور

نام وکیل شهر دفتر وب سایت
Oscar Ibáñez Parra اکوادور, کیتو laudenlaw.com
Jorge Valarezo Díaz اکوادور, بوگوتا laudenlaw.com
 
توجه داشته باشید که موسسه مهاجرتی ویزانیو هیچکدام از وکلای بالا را تایید و یا نقض نمی کند.

سوالات متداول

وکیل مهاجرت به اکوادور چه کمکی در جهت دریافت اقامت می‌کند؟

وکیل مهاجرت به اکوادور می‌تواند با توجه به شرایط و هدف شما بهترین روش برای اخذ اقامت را پیشنهاد دهد. همچنین به دلیل اطلاع از آخرین قوانین مهاجرتی و آگاهی دقیق از قوانین، کمک می‌کند وقت و سرمایه خود را از دست ندهید.

درصورتی‌که اقامت اکوادور را دریافت نماییم امکان خروج از کشور را خواهیم داشت؟

بله این امکان در ۲ سال اولیه دریافت اقامت خود به مدت ۹۰ روز در سال وجود دارد که پس از اتمام این مدت ۲ ساله به‌راحتی و در زمان‌ها و روزهایی که مایل به مسافرت و خارج شدن از کشور هستید امکان دارد.

چه مدت پس از اخذ اقامت کشور اکوادور می‌توان درخواست پاسپورت اکوادوری نمود؟

برای ارائه درخواست در رابطه با دریافت پاسپورت اکوادوری می‌بایست حداقل سه سال از تاریخ صدور اقامت دائم اکوادوری شما گذشته باشد.

اگر به زبان انگلیسی مسلط باشیم می‌توانیم به‌راحتی در اکوادور تحصیل کنیم؟

خیر، برای برخی از دوره‌های ابتدایی امکان تحصیل به زبان انگلیسی وجود دارد، اما تمامی مقاطع بالا و مهم در این کشور به زبان اسپانیایی آموزش داده می‌شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.