مهاجرت کاری

وکیل مهاجرت به انگلیس

وکیل مهاجرت به انگلیس راهی مطمئن

موسسه مهاجرتی ویزا نیو با داشتن وکلای با تجربه خود در کلیه کشورهای اروپایی، برای افرادی که قصد مهاجرت دارند، از روش‌های متعددی چون کاری، تحصیلی، سرمایه‌گذاری، خرید ملک و… اقدام به اخذ ویزا و اقامت می‌کند. اگر از آن دست افرادی هستید که تصمیم به مهاجرت به یکی از بهترین کشورهای اروپایی؛ انگلستان را دارید، می‌توانید با کمک وکیل مهاجرت به انگلیس امور مهاجرتی خود را با اطمینان انجام دهید. در ادامه با ما همراه باشید تا باهم بررسی کنیم چگونه وکیل مهاجرت به انگلیس می‌تواند در روند انجام امور مهاجرتی موثر باشد.

انگلستان

کشور انگلستان یکی از کشورهای پیشرفته و موفق در زمینه اقتصادی است. جمعیت این کشور در سال ۲۰۱۹ در حدود ۶۳ میلیون نفر تخمین زده شده است. بیشترین تراکم جمعیت این کشور، در انگلیس واقع شده است که چیزی در حدود ۵۳ میلیون نفر می‌باشد. مساحت این کشور ۲۴۵۰۰۰ کیلومترمربع می‌باشد که از سواحل اسکاتلند تا جزایر سیلی در جنوب انگلیس ادامه دار است. بلندترین کوه انگلستان در منطقه اسکاتلند ۱۳۴۰ متر است.

کشور انگلیس در عرصه بین‌المللی رتبه اول جذب سرمایه‌گذاری در اتحادیه اروپا را دارد. این کشور برترین تولیدکننده در اروپا است و صنایع بزرگی در زمینه‌های علمی از جمله زیست شناسی دارد. خلاقیت‌هایی زیادی در زمینه‌های علمی در برابر رقبا خود به نمایش می‌گذارد. در این کشور چندین زبان از جمله زبان انگلیسی و زبان‌های رسمی دیگر مانند ولزی و اسکاتلندی وجود دارد.

در انگلیس نظام پادشاهی وجود دارد و ملکه بالاترین مقام رسمی در این کشور را دارد. براساس قانون اساسی ملکه بر کشور انگلستان حکومت نمی‌کند اما بسیاری از تشریفات و وظایف را خانواده پادشاهی انجام می‌دهد. حکومت در کشور انگلستان دموکراسی پارلمانی است. به همین جهت دولت توسط مردم انتخاب می‌شود و این انتخابات هر ۵ سال یکبار برگزار می‌شود.

مهاجرت به انگلستان

از نظر تاریخی کشور انگلستان یکی از متمدن‌ترین کشورهای دنیاست. تاریخچه این کشور به ۶۵۰۰ سال قبل از میلاد بازمی‌گردد. آثار تاریخی فراوان در این کشور نشان‌دهنده فرهنگ غنی آن است. ۲۸ سایت طبیعی در سازمان جهانی یونسکو شامل شهرهای تاریخی آکسفورد و یورک را ثبت کرده است. از بارزترین مکان‌های تاریخی در انگلیس می‌توان به کاخ بایکینگهام اشاره کرد.

وکیل مهاجرت به انگلیس

آسان کردن پیچیدگی و مشکلات مهاجرت برای متقاضیان، از وظایف اصلی وکلای مهاجرتی است. با توجه به اینکه قوانین مهاجرت به کشورهای مختلف، خصوصاً انگلیس هرچند وقت یکبار تغییر می‌کنند، آگاهی از این قوانین در فرآیند اخذ ویزا و اقامت تاثیر مطلوبی بر روند انجام کار خواهد داشت. پرونده‌های مهاجرتی با توجه به شرایط افراد و وضعیتی که دارند، متفاوت است و ممکن است برای افراد دیگر غیر قابل استفاده باشد.

وکلای بسیاری در ایران و انگلیس هستند که کار مهاجرت به این کشور را انجام می‌دهند. اما سؤال اینجاست که واقعاً باید به چه وکیلی اعتماد کنیم؟ وکیل مهاجرت در واقع کسی است که تجربه زیادی درزمینه‌ی امور مهاجرتی دارد. این وکیل با تجربه، باید با آگاهی از تغییراتی که ئذ قوانین صورت می‌گیرید، کمک‌های زیادی به متقاضیان ‌کند تا فرآیند اخذ اقامت و ویزا را بدون هیچ مشکلی و راحت به پایان برسد.

اما باید به وکیلی اعتماد کنید که با توجه به مشکلات تحریم و پیچیدگی‌های پرونده‌های اخیر بتواند بهترین نتیجه را برای شما حاصل کند. این وکیل باید تمامی قوانین کشور انگلیس را به طور دقیق و کامل بداند. اگر فردی که به عنوام .کیل مهاجرت به انگلیس انتخاب می‌کنید، فردی شایسته و با مهارت و تجریبه کافی نباشد، امکان وقوع اتفاق‌های ناخوشایند همچون عدم موفقیت در اخذ ویزا و اقامت و یا حتی از بین رفتن پول و سرمایه شما وجود دارد.

قانون تولد در انگلیس در ابتدا به این گونه بود که هر فرزندی که در این کشور به دنیا می‌آمد می‌توانست اقامت را به دست آورد اما بعد از سال 2000 این قانون تغییر کرد و بعد از آن قانونی آمد که اگر فرزندی به دنیا آید و پدر و مادر او به مدت 5 سال اقامت آن کشور را داشته باشند می‌توانند این اقامت را برای فرزند خود نیز بگیرند.

تولد در انگلیس

یکی از راه‌های آسانی که وکیل مهاجرت به انگلیس هم در فرآیند اخذ اقامت این کشور به آن اشاره خواهد کرد، تولد فرزند است. البته این مورد از چندین سال گذشته دارای شرایط خاصی شده است. یکی از این موارد این است که پدر و مادر کودک باید در خاک انگلیس به دنیا آمده باشند تا فرزند این خانواده بتواند تابعیت انگلیس را داشته باشد.

ازدواج در انگلستان

ازدواج در انگلیس روشی دیگر برای گرفتن اقامت دائم است. با ازدواج با یک فرد انگلیسی می‌توانید اقامت این کشور را داشته باشید اما این گونه اقامت یکسری شرایط دارد که عبارتند از:

 • زبان انگلیسی را به خوبی بلد باشید و از لحاظ فرهنگی در سطح بالایی قرار داشته باشید.
 • حداقل سن ازدواج که ۱۸ سال است را داشته باشید.
 • نداشتن هیچ گونه سابقه و سوءپیشینه که در روند ازدواج در انگلیس بسیار مهم است.
 • حداقل باید ۳ سال در انگلیس زندگی کرده باشید و بعد درخواست ازدواج دهید تا در سیستم حقوقی این کشور ثبت شود.
 • ناهنجاری و نقض کردن قوانین باعث به وجود آوردن مشکلات برای شما خواهد شد که پیشنهاد می‌کنیم هرگز بر خلاف قانون رفتاری انجام ندهید.

همچنین بخوانید: شرایط زندگی در انگلیس

سرمایه‌گذاری در انگلیس

سرمایه‌گذاری در انگلیس از بهترین راه‌های اقامت این کشور است. اگر دانشجو هستید شما با داشتن سرمایه ۵۰ هزار پوندی در مؤسسات مالی انگلیس می‌توانید اقامت خود را در این کشور تمدید کنید. این نوع سرمایه‌گذاری بیشتر برای دانشجویان است که بعد از تمام شدن درس خود می‌توانید بعد از ۱۲ ماه بیزینس خود راه‌اندازی کنید و ۳ سال اقامت خود را تمدید کنید و در صورت کارآفرین بودن حوضه کاری شما ۲ سال دیگر اقامتتان تمدید خواهد شد و ۵ سال بعد با درخواست اقامت دائم شما به عنوان شهروند انگلیس شناخته خواهید شد. برای اطلاعات بیشتر در این زمینه می‌توانید به سایت اصلی دولت انگلیس به نشانی www.gov.uk مراجعه کنید.

وکیل برای مهاجرت به انگلیس

کار در انگلیس

از بهترین و پرطرفدارترین انواع ویزا در این کشور، ویزای کاری است. این نوع ویزا سختی‌های خود را دارد و به‌گونه‌ای است که شما باید یک پیشنهاد کاری در انگلیس از طرف یک کارفرمای خارجی داشته باشید تا بتوانید از این نوع ویزا استفاده کرده و مهاجرت کنید. ویزا نیو با داشتن وکیل مهاجرت به انگلیس و کارگذاران رسمی اتحادیه اروپا در زمینه یافتن کار در انگلیس و سایر کشورهای اروپایی در پیشگام است.

پس از اینکه موقعیت شغلی را پیدا کردید و از طریق آن موفق به اخذ ویزای کاری شدید، شما نیز ملزم به پرداخت بیمه شهروندی انگلیس و مالیات بر درآمد خواهید بود. با پرداخت بیمه و مالیات در هرسال، می‌توانید قرارداد کاری خود با کارفرما تمدید نمایید. این کار منجر به تمدید اقامت موقت در این کشور خواهد شد. بسته به قوانین، متقاضی دریافت اقامت اروپا در کشور انگلیس می‌تواند با ۳ الی ۵ سال تمدید اقامت موقت، برای اقامت دائم درخواست دهد.

همچنین بخوانید:‌ جاب آفر چیست؟

اقامت اعضای خانواده دانشجویان

در روش مهاجرت تحصیلی، متقاضی می‌تواند برای اعضای خانواده مانند والدین، همسر، نامزد و فرزندان زیر ۱۸ سال درخواست اقامت دهد. در مورد نحوه و جزئیات اخذ اقامت می‌بایست از یک وکیل مهاجرتی کمک بگیرید. زیرا شرایط مهاجرتی برای افراد مختلف متفاوت بوده و زیرا در فرآیند درخواست ویزا و اقامت کوچکترین نقص در مدارک منجر به رد درخواست و ثبت ریجکتی در پرونده خواهد شد.

در صورتی که قصد اخذ اقامت برای اعضای خانواده خود را داشته باشید، می‌بایست برای هریک از اعضای خانواده مبلغی را به عنوان وثیقه در نظر گرفته و نزد بانک گرو بگذارید. این مبلغ بسته به شرایطی که دارند، مدت زمانی که قصد اقامت دارند و مکانی که در آن قصد اقامت دارند، متفاوت خواهد بود. وکیل مهاجرت به انگلیس می‌تواند در این زمینه در جهت تخمین هزینه‌ها و چگونگی سختی انجام کار و… به شما کمک کند.

افراد خانواده‌ی متقاضی پس از ورود به انگلیس، حدود ۱۰ روز فرصت دارند تا برگه اطلاعات بیومتریک را دریافت نمایند. سپس باید کارهای اقامتی خود را انجام داده و مجوز اقامت بگیرند.

وکیل مهاجرت به انگلیس راهی مطمئن

کارآفرینی در انگلستان

افرادی که به‌منظور شروع کسب‌وکاری جدید قصد سرمایه‌گذاری در کشور انگلیس دارند، می‌توانند ویزای کارآفرینی انگلستان دریافت کنند. مدت اعتبار این ویزا ۳ الی ۴ سال بوده و پس از پایان اعتبار می‌توانند برای ۲ سال دیگر آن را تمدید کنند. پس از گذشت ۵ سال افراد می‌توانند به‌منظور شهروندی انگلیس اقدام کنند. همچنین افرا با اخذ ویزای کارآفرینی می‌توانند برای همسر و فرزندان زیر ۱۸ سال خود نیز اقامت بگیرند.

شرایط اخذ این نوع ویزا به این صورت است که افراد بایستی ۲۰۰۰ پوند در صندوق‌های مورد تأیید انگلیس جهت شروع کسب‌وکار جدید سرمایه‌گذاری کرده و برای ۲ تبعه انگلیسی شغل ایجاد کنند. برای مدت ۵ سال مالیات و حقوق آن‌ها را طبق برنامه پرداخت نمایند.

به دلیل تحولات اخیر قوانین مهاجرتی انگلیس و جدا شدن آن از اتحادیه اروپا، افراد باید در تمامی مراحل اخذ این نوع ویزا با وکیل مهاجرت به انگلیس مشورت کند تا از شرایط دقیق کارآفرینی، حداقل سرمایه موردنیاز برای شروع کسب‌وکار جد

ید، دریافت مجوز برای شروع کسب‌وکار و … مطلع گردند.

همچنین بخوانید: مشاغل موردنیاز انگلیس

برخی از وکیل های مهاجرت به انگلیس

نام وکیل شهر دفتر وب سایت
Sophie Barrett-Brown انگلستان, لندن www.lauradevine.com
Laura Devine انگلستان, لندن www.lauradevine.com
توجه داشته باشید که موسسه مهاجرتی ویزانیو هیچکدام از وکلای بالا را تایید و یا نقض نمی کند.
   موسسه مهاجرتی ویزا نیو به دلیل جلوگیری از ایجاد هرگونه سوءاستفاده احتمالی، از قرار دادن اطلاعات وکیل مهاجرت به انگلیس معذور است. جهت ارتباط با وکیل مهاجرت می‌توانید با مشاورین ویزا نیو تماس حاصل فرمایید.

سؤالات متداول

وکیل مهاجرت با دریافت و بررسی رزومه کاری متقاضیان مهاجرت به انگلیس، با توجه به مهارت و تخصصی که در رزومه به آن اشاره‌شده است، در شهر موردنظر یک موقعیت شغلی از طرف کارفرمای خارجی معتبر پیدا می‌کنند. در صورت رضایت متقاضی نسبت به عقد قرارداد با کارفرما اقدام می‌نمایند.

فرآیند مهاجرتی آن‌قدرها هم دشوار نخواهد بود و ممکن است افراد خود به‌تنهایی از پس کلیه مراحل برآیند. متقاضیان با تسلط بر زبان انگلیسی می‌توانند به‌راحتی مراحل اخذ ویزا را انجام داده و مدارک تکمیل‌شده خود را به سفارت تحویل دهند. ولی ممکن است به دلیل عدم آشنایی دقیق با مراحل کار دچار سختی‌هایی شوند.

یک وکیل مهاجرت علاوه بر گذراندن دوره‌های دانشگاهی و شرکت در آزمون‌های متعدد و سراسری رشته‌های حقوق، می‌بایستن مدرک زبان با نمره بالا داشته باشد. سپس می‌تواند برای اخذ پروانه وکالت اقدام نموده و درزمینه مهاجرت مشاوره و وکالت متقاضیان را بر عهده گیرد.

با مشاهده پروانه وکالت، وب‌سایت وکیل که شامل پرونده‌های موفق انجام‌شده و ویزاهای اخذشده است و امکان دسترسی به آن افراد نیز وجود دارد و همچنین داشتن موسسه مهاجرتی معتبر باسابقه کاری زیاد، می‌توان به وی اعتماد کرد.

نوشته های مشابه

2 دیدگاه در “وکیل مهاجرت به انگلیس

 1. احمد رضا ایروانی فرد گفت:

  خیلی خوبه ادم کار در با کلاس ترین و کشوری با مساعل انسانی خوب را تجربه کند

  1. میلاد بیات گفت:

   سلام وقت بخیر ممنون از دیدگاه شما بله برای مهاجرت باید درست ترین روش رو انتخاب کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.