مهاجرت

وکیل مهاجرت به آلمان

وکیل مهاجرت به آلمان

در سال‌های اخیر ایرانیان زیادی کشور آلمان را برای مهاجرت انتخاب کرده‌اند که دلیل اصلی آن داشتن صنعت قوی و امکانات رفاهی این کشور می‌‌باشد؛ در امر گرفتن ویزا و اقامت این کشور، مدارک و اسناد موردنیاز را می‌بایست به‌صورت صحیح به سفارت فرستاده شوند. برای جلوگیری از بروز مشکلات احتمالی، می‌توانید با کمک گرفتن از وکیل مهاجرت به آلمان از درستی روند انجام کار اطمینان حاصل نمایید و بدون هیچ مشکلی اقامت این کشور را به دست آورید.

آلمان

آلمان پس از ایالات‌متحده آمریکا دومین مقصد مهاجرتی محبوب در جهان می‌باشد. این مسئله برای شرکت‌های بین‌المللی موجود در این کشور وضعیت مطلوبی را به وجود خواهد آورد.

دلایل علاقه مهاجرت به کشور آلمان بسته به اهداف افراد بسیار متنوع است. این کشور در قاره اروپا دارای بزرگ‌ترین قدرت اقتصادی است و بر نوآوری تمرکز بسیاری دارد که این امر بسیاری از شرکت‌ها را از خارج از این کشور به آلمان جذب می‌کند.

امنیت اجتماعی‌، سطح فرهنگ بالای زندگی و رفاه کامل در این کشور باعث شده است تا گذرنامه آلمانی در لیست قدرتمندترین گذرنامه‌ها در جهان باشد. اگر شما هم قصد مهاجرت با هدف کار در آلمان را دارید می‌توانید با مشاوران ویزا نیو در ارتباط باشید تا در زمینه‌های مهاجرت و نحوه گرفتن ویزا شمارا راهنمایی کنند.

تخصص وکیل مهاجرت

برای اطمینان از روند مهاجرت به این کشور توصیه می‌شود، از وکیل مهاجرت به آلمان مشاوره حقوقی صحیح دریافت نمایید. تخصص در مورد نحوه اجرای قانون جامعه اتحادیه اروپا در سطح ملی، درک کامل منابع قانونی اروپا و آگاهی از تغییرات اعمال‌شده در قوانین مهاجرتی از اهمیت حیاتی برخوردار است.

مقاله وکیل مهاجرت به آلمان در سایت ویزانیو

ازاین‌رو وکیل مهاجرت به آلمان شما را در همه امور مربوط به قوانین مهاجرتی، اجازه اقامت و قانون شهروندی راهنمایی می‌کنند. اگر قصد درخواست ویزای کار، کارت آبی اتحادیه اروپا، اجازه اقامت برای خوداشتغالی، پیوستن به خانواده، ویزای تحصیلی، ویزای کاری، تمدید اجازه اقامت، اقامت دائم یا تابعیت آلمان رادارید، وکلای مهاجرت ویزا نیو باسابقه درخشان، در اختیار شما هستند.

البته از معتبر بودن و تضمین وکیل مهاجرت به آلمان که انتخاب می‌کنید هم باید مطمئن باشید. وکلایی هم هستند که کار قانونی انجام می‌دهند و مجوز دارند؛ ولی علاوه بر اینکه کاری بابت بهبود روند مهاجرت انجام نمی‌دهند، بلکه پولی که از متقاضیان می‌گیرند را نیز باز نمی‌گردانند.

این افراد سودجو به دلیل اینکه در داخل ایران نیستند؛ متقاضیان مهاجرت به آن‌ها دسترسی ندارند و نمی‌توانند به‌صورت بین‌المللی بابت اخذ هزینه پرداختی به آن‌ها اقدامی انجام دهند، بنابراین پول و سرمایه آن‌ها از بین خواهد رفت.

چگونگی صدور و تمدید مجوز اقامت آلمان

منطقی است قبل از زمان پایان اعتبار اقامت شما در این کشور، باید به فکر درخواست تمدید مجوز اقامت باشید. پس از این‌که پایان اعتبار مجوز اقامت در آلمان، متقاضی ملزم به تمدید آن است و تا زمانی که درخواست وی در حال بررسی است، می‌تواند بدون هیچ مشکلی در این کشور سکونت داشته باشد.

از جمله قوانین اقامتی و محدودیت‌هایی که وجود دارد، این است که اگر متقاضی موفق به تمدید مجوز اقامت خود نشود، اجازه کار در آلمان را نخواهد داشت. وی می‌تواند پس از اثبات هویت در اداره مهاجرت، مجوز اقامت را به‌صورت الکترونیکی دریافت نماید.

پس از حدود سه ماه نیز باید مدارک و اسناد موردنیاز ازجمله پاسپورت، عکس پاسپورتی و نسخه اصلی مدارک را به اداره مهاجرت تحویل دهید. ویزا، مجوز اقامتی است که به خارجی‌ها اجازه می‌دهد برای مدت کوتاه (معمولاً سه ماه) در کشوری بمانند و دارای انواع ویزای ملی و ویزای شینگن است.

وکیل مهاجرت به آلمان

بین ویزای ملی و ویزای شینگن تمایز وجود دارد. ویزای ملی برای اهدافی مانند (اتحاد خانواده، شرکت در دوره‌های زبان، تحصیل و…) صادر می‌شود و ویزای شینگن به دلایل توریستی، بازدید یا اشتغال صادر می‌شود.

از طرف دیگر، مجوز اقامت موقت (معمولاً برای مدت محدود یک یا دو سال) است که مجدداً برای اهداف ذکرشده با توجه به قانون اقامت آلمان برای اهداف اتحاد خانواده، دوره‌های زبان صادر می‌شود.

نحوه مهاجرت

کشور پیشرفته آلمان با اقتصادی قوی، سیستم آموزشی مناسب و فرصت‌های شغلی گسترده، اتباع کشورهای ثالث و شهروندان اتحادیه اروپا را باهدف مهاجرت به سمت خود کشانده است. ارائه دلایل معتبر برای مهاجرت، به سفارت کشور موردنظر، از الزامات اخذ ویزا است. به‌عنوان‌مثال به دست آوردن شغل، اهداف آموزشی، به‌عنوان کارآفرین در یک تجارت و یا خانواده ازجمله فاکتورهای مهم است.

شرایط مهاجرت

افرادی که قصد نقل‌مکان به کشور آلمان را دارند، می‌بایست با ارائه مدارک و اسناد معتبر، الزامات مهاجرتی را برآورده سازند. این الزامات شامل اثبات تمکن مالی قبل از عزیمت به کشور، داشتن بیمه درمانی و داشتن حداقل دانش پایه زبان آلمانی است.

با این حال، حتی با ویزا یا اجازه اقامت، ممکن است شخص هنوز نیاز ‌به روز کردن اطلاعات و تماس با خدمات مهاجرت هر از گاهی داشته باشد. اگر تأیید الزامات پیچیده‌تر باشد، داشتن یک وکیل برای شروع این فرآیند می‌تواند مفید باشد.

شرایط دریافت ویزا

مستقل از کشوری که شخص می‌خواهد در آنجا کار، مسافرت یا تحصیل کند، معمولاً به ویزا نیاز دارد؛ بنابراین ویزا به دلایل مختلف قابل اعطا است. یک نوع ویزای شناخته شده به اصطلاح ویزا شینگن است باهدف توریستی صادر می‌شود که امکان بازدید از آلمان و سایر کشورهای عضو اتحادیه اروپا را تا ۹۰ روز برای متقاضیان امکان پذیر می‌کند.

“اگر در ذهن خود برنامه کارآفرینی دارید، ویزای کار برای کار آفرینان در این کشور نیز وجود دارد. برای کسانی که مایل به کار در آلمان هستند ویزای جستجوی شغل و ویزای اشتغال نوع دیگری از ویزا است.”

اثبات تمکن مالی برای مهاجرت به آلمان

یکی از شرایط عمومی اعطای مجوز اقامت در آلمان، اثبات تمکن مالی فرد جهت اطمینان دولت کشور مقصد از گذران معیشت است. حتی اگر فرد بخواهد برای اشتغال در یک موقعیت شغلی به آلمان نقل مکان کند، باید به یک آستانه مالی خاص رسیده‌باشد.

این امر برای اطمینان از این است که دولت آلمان این اطمینان را حاصل کند که منابع مالی برای تأمین معیشت وی در دسترس است و متقاضی می‌تواند از پس هزینه‌های مسکن و خوراک خود در مدت اقامت در آلمان، برآید.

وضعیت بیمه درمانی

پوشش معتبر بیمه درمانی برای افرادی که قصد مهاجرت به کشور آلمان را دارند، الزامی است. این پوشش بیمه زمانی معتبر . پذبرفته شده است که در قالب قرارداد بیمه ارائه شود. در نظر داشته باشید برای بیمه‌گر خصوصی مهم است که چه نوع و چه میزان موضوعات بهداشتی را تحت پوشش خود قرار دهد.

مهارت در زبان آلمانی

داشتن درکی اساسی از زبان آلمانی برای زندگی و اقامت در آلمان، برای صحبت کردن و برقراری ارتباط، نوشتن و خواندن الزامی است. طبق چهارچوب مشترک مرجع اروپایی برای زبان‌ها، سه سطح مهارتی برای سنجش زبان خارجی وجود دارد که بستگی به نوع اقامت شخص در کشور مقصد دارد.

این را توجه داشته باشید که امکان درخواست مجوز اقامت آلمان، تنها در صورت رسیدن به سطح مشخصی از زبان آلمانی و اخذ مدرک وجود دارد. پس از ارائه مدرک زبان، سایر مراحل تأییدیه اقامت شما انجام خواهد شد.

مهاجرت به آلمان برای اشتغال

آلمان دائماً به دنبال فارغ التحصیلان دانشگاهی و مجرب و متخصص، ازجمله مهندسین، متخصصان فناوری‌ اطلاعات، کارمندان پزشکی، دندانپزشکان، پرستاران و افراد متخصص در امور فنی است.

برای ترغیب این افراد جهت مهاجرت به این کشور، امکانات و مزایای متعددی از طرف دولت آلمان برای آنها در نظر گرفته می‌شود. اشتغال در آلمان ازطریق دو برنامه بلوکارت و جاب سیکر انجام می‌پذیرد. در برنامه جاب سیکر به افراد فرصت اقامت ۶ ماهه ارائه می‌شود تا در این بازه شغل مرتبط با تخصص خود را بیابند؛ از سوی دیگر بلوکارت یا کارت آبی اتحادیه اروپا به منظور کار در حرفه‌ای که نیاز به مهارت‌های بسیار ماهرانه‌ای دارد، به افراد اعطا می‌شود.

کارفرمایان در اروپا با استفاده از این کارت با اتباع غیر اروپایی ارتباط برقرار می‌کنند و پیشنهادی بر مبنای اقامت یا استخدام به آن‌ها می‌دهند. شما با داشتن این کارت می‌توانید موقعیت‌های شغلی خوبی در آلمان داشته باشید.

وکیل مهاجرت به آلمان با بررسی دقیق شرایط و مدارک کاری، ضمن آشنایی از قوانین روز این کشور اروپایی، در روند درخواست ویزای کاری و البته تسریع و تسهیل روال قانونی مهاجرت افراد به این کشور، آن‌ها را یاری می‌کنند.

وکیل مهاجرت به آلمان در سایت ویزانیو

وکیل مهاجرت به آلمان را هوشمندانه انتخاب کنیم!

وکیل مهاجرت به آلمان خبره و قهار کسی است تمامی امور مهاجرت شما را با دقت کامل و بدون هیچ اشکالی پیگیری کند. این شخص با دانشی که دارد باید فرایند اخذ ویزا و اقامت شما را بدون به وجود آوردن هیچ مشکلی انجام دهد.

این وکیل می‌تواند از راه‌های مختلفی ازجمله تحصیل، اشتغال به کار، ثبت شرکت، خرید ملک و… کارهای مهاجرت شما را انجام دهد. می‌توانید به شخصی در این زمینه اعتماد کنید که تجربه کاری زیادی پرونده‌های موفق او فراوان باشد. فراوانی در زمینه مهاجرت داشته باشد.

وکیل مهاجرت به آلمان می‌تواند از راه‌های مختلفی ازجمله تحصیل، اشتغال به کار، ثبت شرکت، خرید ملک و… کارهای مهاجرت شما را انجام دهد.

در این زمینه به شخصی می‌توانید اعتماد کنید که تجربه کاری زیاد و همچنین پرونده‌های موفق فراوانی درزمینهٔ مهاجرت داشته باشد.

متخصصان ما در ویزانیو از داشتن بهترین وکلای مهاجرتی در آلمان می‌توانند شما را در تمامی این مراحل یاری نمایند. برای کسب اطلاعات تکمیلی می‌توانید با شماره‌های شرکت تماس حاصل فرمایید.

برخی از وکیل های مهاجرت به آلمان

نام وکیل شهر دفتر وب سایت
Sebastian Klaus آلمان, فرانکفورت bluedex.de
Gabriele Mastmann آلمان, فرانکفورت germany-immigration.com
Bettina Offer آلمان, فرانکفورت germany-immigration.com
توجه داشته باشید که موسسه مهاجرتی ویزانیو هیچکدام از وکلای بالا را تایید و یا نقض نمی کند.

سؤالات متداول

آیا ممکن است ویزای اخذشده توسط وکیل مهاجرت غیرقانونی با مشکل مواجه شود؟

از موارد مهمی که در انتخاب وکیل مهاجرت به آلمان باید در نظر داشته باشید، اطمینان از قانونی بودن کار وکیل ، صحت مدارک هویتی، مجوزهای لازم پیش از عقد قرارداد با وی است. در صورت غیرقانونی بودن کار وکیل مهاجرت، حتی پس از اخذ ویزا، احتمال ریجکتی و همچنین جریمه از طرف دولت کشور مقصد وجود دارد.

ویژگی‌های اصلی یک وکیل مهاجرت چیست؟

در انتخاب وکیل مهاجرت به موارد اصلی که باید داشته باشد، توجه کنید. مجوز فعالیت در حیطه حقوق بین‌الملل، داشتن مجوز و پروانه وکالت دادگستری پس از شرکت در آزمون وکالت، دارا بودن پروانه حقوقی و آشنایی وی با جدیدترین قوانین در بخش مهاجرت، حقوق، سفارت‌خانه‌ها و… است.

دلایل کمک گرفتن از وکیل مهاجرت چیست؟

نداشتن زمان کافی برای آشنایی و با مسیرها و اقدامات مهاجرتی، نداشتن اطلاعات کافی و بروز، عدم آگاهی از مشکلات موجود در فرآیند اخذ ویزا، عدم آگاهی از چگونگی ارسال هزینه‌ها و اشتباهاتی چون عدم آگاهی از نحوه صحیح تکمیل فرم، عکس مناسب برای پرونده و… از مواردی هستند که باعث می‌شوند متقاضی اخذ ویزا از وکیل مهاجرت کمک بگیرد.

چگونه یک موسسه مهاجرتی معتبر پیدا کنیم؟

یک موسسه مهاجرتی معتبر مجوزهای لازم و همچنین یک وکیل مهاجرتی معتبر دارد. توجه داشته باشید مؤسساتی که معتبر هستند، مدارک و شماره ثبت شرکت خود را برای اطمینان خاطر، به‌راحتی در اختیار متقاضیان قرار می‌دهند. همچنین توجه کنید مؤسسات غیر معتبر در اسم موسسه یا نام سایت خود از اسامی مشابه مؤسسات معتبر استفاده می‌کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.