مهاجرت

وکیل مهاجرت به اسپانیا

وکیل مهاجرت به اسپانیا

اسپانیا یکی از زیباترین کشورهای جهان است که سالانه متقاضیان زیادی به این کشور مهاجرت می‌کنند. این کشور دارای اقتصادی بسیار قوی و امکانات رفاهی بالا هست. با توجه به این‌که قوانین مهاجرت دائماً در حال تغییر می‌باشد لذا پیشنهاد می‌شود برای مهاجرت به این کشور حتماً از یک وکیل مهاجرت به اسپانیا کمک بگیرید.

کشور اسپانیا

کشور اسپانیا در جنوبی غربی اروپا واقع‌شده است و دارای آب و هوایی بسیار متنوع و زیبا می‌باشد. این کشور بسیار سرسبز و دارای طبیعتی بکر است که باعث شده سالانه گردشگران خارجی زیادی از این کشور بازدید کنند.

کشور اسپانیا عضو منطقه شینگن نیز می‌باشد و این‌ یک مزیت بسیار بزرگ برای این کشور هست؛ زیرا طبق قانون شینگن شما می‌توانید با دریافت اقامت کشور اسپانیا، به ۲۶ کشور اروپایی بدون نیاز به اخذ ویزا سفر کنید.

از لحاظ کیفیت زندگی و اقتصاد نیز کشور اسپانیا در رده بسیار بالایی قرار می‌گیرد. اگر بخواهیم دقیق‌تر بگوییم، این کشور در رده چهاردهمین اقتصاد برتر جهان قرار می‌گیرد. این کشور ازلحاظ صنعت بسیار قوی عمل کرده به‌طوری‌که در صنایعی مثل مسکن، کشاورزی و انرژی بسیار پیشتاز بوده است.

جمعیت کشور اسپانیا طبق آمار سال ۲۰۱۸ حدود ۴۷ میلیون نفر می‌باشد و زبان رسمی این کشور نیز اسپانیایی است. ازجمله شهرهای مهم در اسپانیا، شهر مادرید است که پایتخت این کشور نیز می‌باشد. این کشور به دلیل امکانات تفریحی، رفاهی و مکان‌های طبیعت‌گردی که دارد ازلحاظ شاخص نشاط و شادی در وضعیت بسیار مطلوبی قرار دارد.

مشاوره با وکیل مهاجرت به اسپانیا

مهاجرت به کشور اسپانیا

کشور اسپانیا به دلیل موقعیت‌های پیشرفت فراوانی که دارد نگاه همه متقاضیان مهاجرتی را به خود جلب کرده است. یک وکیل مهاجرت به اسپانیا می‌بایست با تمامی روش‌های مهاجرتی به اسپانیا آگاهی و تسلط داشته باشد تا بتواند بسته به شرایط متقاضی، روش درست را به وی پیشنهاد دهد. در ادامه این مطلب به بررسی این روش‌های مهاجرتی می‌پردازیم:

مهاجرت از روش تحصیل در اسپانیا

کشور اسپانیا با داشتن بهترین دانشگاه‌ها ازلحاظ سطح علمی و اعتبار بالا سبب شده تا سالانه تعداد زیادی از افراد در سراسر جهان به این کشور جهت تحصیل مهاجرت کنند. یکی دیگر از مزایای تحصیل در اسپانیا، هزینه مناسب تحصیل نسبت به سایر کشورها می‌باشد.

افراد متقاضی مهاجرت از راه تحصیل در اسپانیا می‌توانند در رشته‌های پزشکی، اقتصاد، فنی، مهندسی و… در بهترین دانشگاه‌های اسپانبا به تحصیل بپردازند. به این نکته باید توجه داشته باشید که برای تحصیل در دانشگاه‌های اسپانیا باید دارای مدرک زبان انگلیسی معتبر (آیلتس) باشید و سطح زبان خیلی خوبی داشته باشید.

مدارکی که فارغ‌التحصیلان در اسپانیا بعد از دوران تحصیل خود دریافت می‌کنند دارای اعتبار بسیار بالایی است و می‌توانند به‌راحتی بعد از فارغ‌التحصیلی با تبدیل کردن ویزای تحصیلی خود به ویزای کاری، مشغول به کار شوند و اقامت دائم پس از تحصیل خود در اسپانیا را به دست آورند.

یک وکیل مهاجرت به اسپانیا باید بتواند با تمامی مراحل این نوع مهاجرت اعم از اخذ پذیرش دانشگاه، اخذ ویزای تحصیلی، تبدیل نوع ویزای تحصیلی به کاری یا سرمایه‌گذاری، یافتن کار در اسپانیا و همچنین اخذ اقامت دائم این کشور آشنایی داشته باشد.

مهاجرت به کشور اسپانیا از طریق ویزای کاری

مهاجرت به اسپانیا از طریق ویزای کاری یکی از بهترین و مطمئن‌ترین راه‌های مهاجرتی می‌باشد. ویزای کاری از طریق دریافت پیشنهاد شغلی از سوی کارفرما انجام می‌شود که به این روش، جاب آفر نیز گفته می‌شود.

در این روش مهاجرتی، متقاضی از طریق موسسه‌های معتبر و کاریابی‌های بین‌المللی با توجه به رشته تحصیلی، مهارت‌ها و تجربیاتی که دارد به دنبال شغل موردنظر خود می‌گردد و سپس با ارسال رزومه خود برای کارفرمای خارجی منتظر نتیجه درخواست خود می‌ماند.

بهترین وکیل مهاجرت به اسپانیا

کارفرما نیز با بررسی شرایط متقاضی و مهارت‌هایی که دارد در صورت تمایل وی را برای شغل موردنظر قبول می‌کند. البته این روش مهاجرتی پیچیدگی‌ها و قوانین خاص خود را داد به همین خاطر پیشنهاد می‌کنیم از طریق موسسه‌های مهاجرتی معتبر نظیر ویزا نیو اقدام بفرمایید زیرا این موسسه با داشتن وکلای خبره مهاجرت به اسپانیا، می‌تواند لذت یک مهاجرت سریع و آسان را برایتان به ارمغان برساند.

سرمایه‌گذاری در اسپانیا

یکی از بهترین روش‌ها برای اخذ اقامت اسپانیا که هم عضو اتحادیه اروپا و هم معاهده شینگن است، سرمایه‌گذاری است. روش‌های متعدد سرمایه‌گذاری در این کشور وجود دارد که مؤثرترین آن‌ها ثبت شرکت و خرید ملک هست که نیازمند دریافت ویزا هستند.

این افراد بسته به شرایط فردی و نوع روش سرمایه‌گذاری، مجوز اقامت موقت دریافت می‌کنند که قابل تمدید است. لازم به ذکر است که جهت تمدید ویزا نیاز نیست تا افراد دو سال در اسپانیا اقامت مداوم داشته باشد، بلکه کافی است در سال یک‌بار به این کشور سفر کنند.

ویزای سرمایه‌گذاری در اسپانیا نهایتاً پس از ۵ سال در صورت پایبندی به قوانین، اقامت دائم و تابعیت این کشور پرطرفدار اروپایی را برای متقاضیان به همراه خواهند داشت.

یاری‌گرفتن از وکیل مهاجرت به اسپانیا به‌خصوص در روند قانونی هر نوع سرمایه‌گذاری از قبیل ثبت شرکت یا خرید ملک، ضروری است؛ چراکه اطلاع دقیق از قوانین اقتصادی و مهاجرتی این کشور در کنار مدارکی که باید افراد در هر مرحله ارائه کنند، برای سرمایه‌گذاران خارجی الزامی است.

مهاجرت و اخذ اقامت اسپانیا از روش ازدواج

ازدواج در اسپانیا با یک شهروند اسپانیایی یکی دیگر از بهترین راه‌های مهاجرت و اخذ اقامت اسپانیا است. طبق قوانینی که در حوزه مهاجرت وجود دارد، اگر فرد متقاضی قصد مهاجرت به یکی از کشورهای اروپایی که در ناحیه شینگن نیز می‌باشد را داشته باشد، بر اساس این قانون می‌تواند با ازدواج با یک فرد اروپایی، اقامت آن کشور را دریافت نماید و بعد از مدتی اقدام به اخذ تابعیت آن کشور کند.

بهترین وکیل مهاجرت در ویزانیو

چه مدارکی برای اخذ تابعیت اسپانیا

مدارکی که جهت دریافت تابعیت کشور اسپانیا برای فرد متقاضی لازم است عبارت‌اند از:

 • پر کردن فرم درخواست تابعیت اسپانیا توسط متقاضی
 • داشتن کارت اقامت دائم اسپانیا
 • داشتن مدرک اقامت موقت در اسپانیا
 • داشتن پاسپورت معتبر
 • ارائه گواهی تولد همسر، گواهی ازدواج و گواهی تولد متقاضی
 • ارائه گواهی تمکن مالی
 • گواهی ادغام شدن در جامعه
 • داشتن مدرک معتبر زبان اسپانیایی

دریافت اقامت اسپانیا چه مزایایی دارد؟

با توجه به شرایط بسیار مناسبی که کشور اسپانیا دارد دریافت اقامت این کشور مزایایی دارد که در زیر به آن‌ها اشاره می‌کنیم:

 • امکان هرگونه سرمایه‌گذاری مالی در کشورهای اروپایی فراهم می‌شود.
 • اسپانیا عضو ناحیه شینگن است و امکان سفر به ۲۶ کشور اروپایی را بدون ویزا دارا می‌باشد.
 • استفاده از خدمات پزشکی و درمانی رایگان در اسپانیا
 • امکان خرید ملک در اسپانیا به‌آسانی فراهم می‌شود
 • امکانات و کمک‌هزینه‌های تحصیلی به متقاضیان

یک وکیل مهاجرت به اسپانیا چه خدمات حقوقی را انجام می‌دهد؟

از آنجایی‌که کشورها همواره در حال تغییر می‌باشند، قوانین مهاجرتی آن‌ها نیز همواره در حال تغییر است؛ بنابراین مهاجرت بدون دانش و آگاهی کافی می‌تواند منجر به از دست دادن سرمایه و یا به عبارتی نابود شدن زندگی فرد متقاضی شود.

به همین دلیل استفاده و کمک گرفتن از یک وکیل مهاجرتی کار بلد و باتجربه می‌تواند در زمینه مهاجرتی بسیار کمک‌کننده باشد زیرا یک وکیل مهاجرت همیشه در حال رسیدگی به پرونده‌های مهاجرتی است و با تمامی قوانین مهاجرتی به کشورهای مختلف آشنا است و به آن تسلط دارد.

به همین خاطر پیشنهاد ما این است که در تمامی روش‌های مهاجرتی ذکرشده حتماً از وکیل مهاجرت به اسپانیا کمک بگیرید تا با خیال راحت به کشور اسپانیا مهاجرت کنید. به‌طورکلی خدمات حقوقی که یک وکیل مهاجرتی معتبر انجام می‌دهد عبارت‌اند از:

 • ارائه انواع مشاوره به فرد متقاضی جهت اخذ انواع ویزاهای تحصیلی، سرمایه‌گذاری و…
 • ارائه راهنمایی و توضیحات به متقاضی جهت دریافت ویزای ناحیه شینگن
 • انجام هماهنگی‌ها و تعیین وقت برای متقاضی جهت مراجعه به سفارت اسپانیا
 • کمک به حل مشکلات احتمالی برای دریافت ویزا
 • ارائه مشاوره و توضیحات در خصوص انواع سرمایه‌گذاری نظیر ثبت شرکت در اسپانیا و…
کمک گرفتن از یک وکیل مجرب و خبره باعث می شود به دلیل آشنایی به مراحل و فرآیند کار، پروسه مهاجرت بسیار سریعتر و با شانس موفقیت بیشتری انجام شود.

برخی از وکیل های مهاجرت به اسپانیا

نام وکیل شهر دفتر وب سایت
oriol martínez malagelada اسپانیا, مادرید www.rcd.legal
Marta Lamora اسپانیا, بارسلونا www.immigrationspain.es
Irene Marti اسپانیا, بارسلونا www.immigrationspain.es
 
توجه داشته باشید که موسسه مهاجرتی ویزانیو هیچکدام از وکلای بالا را تایید و یا نقض نمی کند.

سؤالات متداول

اگر از وکیل مهاجرت به اسپانیا کمک بگیریم مدت‌زمانی که طول می‌کشد تا فرآیند مهاجرت انجام شود چقدر است؟

باید توجه داشته باشید که این موضوع کاملاً بستگی به نوع راه و روش مهاجرتی که انتخاب می‌کنید دارد و ممکن است بین حداقل ۸ ماه تا ۱ سال به طول بیانجامد.

آیا برای مهاجرت به اسپانیا حتماً باید از وکیل مهاجرتی استفاده کنیم؟

با توجه به قوانین مهاجرتی پیچیده برای هرکدام از روش‌های مهاجرتی و تغییر مداوم این قوانین پیشنهاد می‌شود که حتماً از یک وکیل مهاجرتی مجرب و کار بلد جهت مهاجرت به اسپانیا کمک بگیرید؛ البته اجباری به انجام این کار نیست و شما می‌توانید خود به تنهایی برای درخواست ویزا اقدام نمایید.

کدام‌یک از روش‌های مهاجرتی دارای هزینه کمتری می‌باشد؟

به‌طورکلی می‌توان گفت روش مهاجرت از طریق داشتن پیشنهاد شغلی (جاب آفر)، مهاجرت تحصیلی و همچنین روش اقامت از طریق ازدواج با شهروند اسپانیایی از روش‌های کم‌هزینه‌تری نسب به بقیه راه‌ها می‌باشند.

چگونه می‌توانیم به وکیل مهاجرت به اسپانیا اعتماد کنیم؟

باید توجه داشته باشید یک وکیل مهاجرتی معتبر، دارای پروانه فعالیت معتبر و همچنین وب‌سایت و راه‌های ارتباطی مشخصی نظیر داشتن وب‌سایت معتبر است. در انتخاب وکیل حتماً دقت داشته باشید که دارای نمونه پرونده‌های موفق زیادی باشد و سابقه زیادی داشته باشد.

 موسسه مهاجرتی ویزا نیو به دلیل جلوگیری از ایجاد هرگونه سوءاستفاده احتمالی، از قرار دادن اطلاعات وکیل مهاجرت به اسپانیا معذور است. جهت ارتباط با وکیل مهاجرت می‌توانید با مشاورین ویزا نیو تماس حاصل فرمایید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.