مهاجرت

وکیل مهاجرت به هلند

وکیل مهاجرت به هلند

مشورت گرفتن از یک وکیل مهاجرت به هلند، برای جلوگیری از هرگونه خطا در پروسه مهاجرتت به شدت توصیه می شود و مفید خواهد بود. یک وکیل مهاجرت به هلند متخصص چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟ در این مطلب بخوانید.

آشنایی با هلند

در کشور هلند برای کنترل میزان ترافیک و کاهش آلودگی شهری مردم از دوچرخه به‌عنوان وسیله حمل‌و‌نقل استفاده می‌کنند.

دولت هلند برای تشویق افراد به استفاده از دوچرخه به‌عنوان حمل‌و‌نقل اصلی در این کشور؛ اقداماتی نظیر اختصاص دادن مسیر جداگانه برای دوچرخه‌سواری و کرایه دوچرخه در سطح شهر با کمترین هزینه را فراهم کرد؛ و از طرفی قیمت بنزین در این کشور را بسیار گران کرد.

این سیاست دولت هلند باعث کاهش چشمگیر آلودگی، ترافیک، سوانح جانی و مالی شد. با نهادینه شدن عادت دوچرخه‌سواری در این کشور، اکنون شهر آمستردام را در بسیاری از کشورها، تحت عنوان پایتخت دوچرخه‌سواری دنیا می‌شناسند.

ساختار حکومت و اقتصاد

حکومت هلند پادشاهی مشروطه است که در آن شاه یا ملکه نقش چندان تعیین‌کننده‌ای در سیاست ندارند و بیشتر نماد وحدت ملی است. در این کشور دو مجلس نمایندگان وجود دارد و حزبی که بیشترین آرا در انتخابات پارلمانی را به خود اختصاص دهد، نخست‌وزیر را تعیین و دولت را تشکیل می‌دهد.

تولید ناخالص داخلی هلند در سال ۲۰۱۸ بیش از ۹۱۳/۷ میلیارد دلار آمریکا بوده است و نرخ رشد اقتصادی در همین سال نزدیک به ۴ درصد بوده است. رشد تورم در هلند در همین سال به‌طور میانگین حدود ۱/۶ درصد گزارش‌شده است. نرخ بیکاری در دورهٔ مشابه پارسال حدود دو درصد بوده است.

زبان

جهت اخذ مشاغل موردنظر شما ملزم به صحبت کردن به زبان هلندی نخواهید بود؛ چرا که در حقیقت زبان انگلیسی مهم‌ترین زبان تجارت در اغلب شرکت‌ها خواهد بود، اما جهت افزایش فرصت‌های خود پیشنهاد می‌شود که این زبان را یاد بگیرید. این در حالی است که امکان همکاری با شرکت‌های بزرگ و بین‌المللی هلندی بدون دانستن زبان هلندی امکان‌پذیر نخواهد بود. اگر شما برای یک شرکت کوچک کار می‌کنید برای همکاری و حضور در جلسات نیز به زبان هلندی نیاز پیدا خواهید کرد.

مهاجرت به هلند

کشور هلند تحت عنوان سرزمین اصلی اروپا شناخته می‌شود. شرایط زندگی در کشور هلند در سطح بین‌المللی قرار دارد. این کشور پلی برای ورود به کشورهای اتحادیه اروپا می‌باشد. قوانین و حقوق برابر، شرایط مساعد زندگی، امکانات رفاهی، سیستم بهداشت و آموزش‌وپرورش مناسب این کشور را موردتوجه بسیاری از افراد برای مهاجرت قرار داده است.

قیمت اجاره خانه در کشور هلند بسیار بالاتر از کشورهای دیگر است. افراد نیز می‌توانند برای خرید خانه از گرفتن وام نیز بهره‌مند شوند. شرایط کاری مساعد برای مهاجرین و نرخ بیکاری پائین از سایر مزایای این کشور در خصوص اخذ اقامت محسوب می‌گردد که متقاضیان نباید به‌سادگی از این شرایط چشم‌پوشی کنند.

وکیل مهاجرت به هلند باید مجوز فعالیت در حیطه حقوق بین‌الملل، پروانه وکالت دادگستری پس از شرکت در آزمون وکالت و پروانه حقوقی را دارا باشد و با جدیدترین قوانین در بخش مهاجرت و شرایط سفارت‌خانه‌ها آشنا باشد.

امتیازات هلند برای مهاجرت

به دلیل پیشرفته بودن این کشور؛ مردم از سطح بالایی از رفاه اجتماعی، امنیتی و آموزشی برخوردار هستند.

به‌طوری‌که با کاهش جرم و جنایت در هلند چندین زندان در این کشور به هتل تبدیل شدند؛ همچنین قوانینی بسیار سخت‌گیرانه برای حمایت از حیوانات و نگهداری از آن‌ها در خانه دارد.

سیستم مراقبت‌های بهداشتی در هلند وضعیت به نسبت خوبی دارد و اگر درآمد کمی داشته باشید دولت به شما کمک خواهد کرد تا هزینه‌های درمانی خود را بپردازید.

سیستم آموزشی هلند بسیار موفق عمل کرده است؛ به طوری که برای اکثر دانشجویان فارغ‌التحصیل در این کشور شغل متناسب با حرفه تخصصی آن‌ها وجود دارد و اغلب افراد در کشور هلند دارای تحصیلات تکمیلی هستند.

کیفیت بالای آموزشی باعث شده هم‌اکنون مدارس بین‌المللی بسیار زیادی در این کشور شعبه داشته باشند.

در هلند می‌توانید با زبان انگلیسی به‌راحتی با مردم ارتباط برقرار کنید، چون اکثریت مردم هلند مسلط به زبان انگلیسی هستند، اما با دانستن زبان هلندی شانس خود را برای یافتن شغل در هلند افزایش می‌دهید.

وکیل مهاجرت به هلند

مهاجرت به هلند از طریق کار

فرصت‌های کاری بسیاری در شرکت‌های بین‌المللی و چند ملیتی برای افراد متقاضی کار در هلند در نظر گرفته شده است که با هدف استخدام کارمندان خارجی شروع به کار نموده اند. حداقل دستمزد دریافتی کار در هلند تا حد بسیاری بستگی به سن افراد خواهد داشت. حداقل دستمزد در سال ۲۰۱۶ حدود ۱۵۲۴.۶۰ یورو برای کسانی که زیر ۲۳ سال سن دارند، بوده‌است.

از جمله مشاغلی که تقاضای بسیاری در هلند دارند شامل گروه مهندسان کسانی که مهارت‌های فنی دارند، متخصصین IT، کسانی که با امور مالی سر و کار دارند، کسانی که در خرید و فروش تجربه دارند، بازاریاب‌ها و ارائه دهنده خدمات، مشاغل در مراکز سلامت و درمان، مدیریت داخلی و بخش‌های آموزشی می‌باشد. یافتن تمامی این موقعیت‌های شغلی و اشتغال به‌کار در آن‌ها توسط وکیل مهاجرت به هلند امکان‌پذیر است.

فرصت های شغلی در هلند

یکی از سیاست‌های کشور هلند برای پر کردن جای خالی نیروی کار مورد نیازش، فراهم کردن فرصت‌های شغلی برای نیروی کار خارجی است، به طوریکه برخی سازمان‌ها و شرکت‌ها با هدف استخدام نیروی کار خارجی در کشور هلند وار عرصه تجارت می‌شوند.

با توجه به بالا بودن فرصت شغلی برای مهاجران در این کشور، یکی از بهترین روش‌های گرفتن اقامت دائم در هلند؛ اقدام از طریق گرفتن ویزای کاری جاب آفر است که وکیل مهاجرت به هلند می‌تواند کمک شایانی در پیدا کردن شغل مناسب با شرایط شما کند. مشاغل موردنیاز هلند در سال ۲۰۲۰ را نیز می‌توانید در بخش مقالات مطالعه نمایید.

مهاجرت به هلند از طریق تحصیل

قرار گرفتن بیش از ۱۴۰ دانشگاه از ۱۶۰ مراکز آموزشی موجود در هلند در لیست دانشگاه‌های مورد تائید وزارت علوم یکی از دلایل اساسی تمایل افراد به تحصیل در هلند است. لیست دانشگاه‌ها و مراکز مورد تائید دولت هلند را می‌توانید از سفارت تهیه نمایید. نداشتن محدودیت سنی برای تحصیل در دانشگاه، شهریه‌های پایین تحصیل و تدریس به زبان بین‌المللی انگلیسی از مزایای تحصیل در هلند می‌باشند.

مهاجرت به هلند از طریق ثبت شرکت

هلند، مانند سایر کشورهای حوزه اتحادیه اروپا، در صدد جذب سرمایه‌گذاران خارجی و افراد ثروتمند و باکیفیتی است که قصد اقامت در مرزهای این کشور و مهاجرت به هلند از طریق ثبت شرکت را دارند. بیشتر متقاضیان ویزای سرمایه گذاری که از کشورهای خارج اتحادیه اروپا می‌آیند و شرایط خوداشتغالی را دارا هستند، باید حداقل ۳۵۵۶۰ دلار سرمایه گذاری کرده و به فعالیت‌های سرمایه گذاری مبادرت ورزند که اساساً در جهت منافع هلند است.

علاقه‌مندان اقامت هلند چنانچه قصد داشته باشند از طریق ثبت شرکت در این کشور اقامت کنند باید روش‌های انجام این کار را در نظر داشته باشند. در ابتدا فرد متقاضی باید طرح و بیزینس اقتصادی خود را ارائه داده و از این طریق شرکت جدیدی را در هلند به ثبت می‌رساند؛ که تمامی مراحل این روش نیز به دست وکیل مهاجرت به هلند انجام می‌گردد.

متخصص وکیل مهاجرت به هلند

وکیل مهاجرت به هلند امری ضروری

نداشتن زمان کافی برای آشنایی با مسیرها و اقدامات مهاجرتی، نداشتن اطلاعات کافی و بروز، عدم آگاهی از مشکلات موجود در فرآیند اخذ ویزا، عدم آگاهی از چگونگی ارسال هزینه‌ها و اشتباهاتی چون عدم آگاهی از نحوه صحیح تکمیل فرم، عکس مناسب برای پرونده و … از مواردی هستند که باعث می‌شوند متقاضی اخذ ویزا از وکیل مهاجرت به هلند کمک بگیرد.

حضور وکیل مهاجرت به هلند برای انجام کارهای اداری و حقوقی مهاجرت به‌قدری ضروری و مهم است که در بعضی از کشورها، استفاده نکردن از دانش و مهارت‌های وکیل مهاجرت و کمک گرفتن از افراد فاقد صلاحیت و مجوزهای قانونی، جرم تلقی می‌شود و  در صورت اطلاع دولت، برای دو طرف مجازاتی در نظر گرفته خواهد شد.

برخی از وکیل های مهاجرت به هلند

نام وکیلشهر دفتروب سایت
Anja Selingهلند, آمستردامexpatmanagementgroup.com
Laura Pinoهلند, آمستردامexpatmanagementgroup.com
Nihat Kurtهلند, آمستردامexpatmanagementgroup.com
 
توجه داشته باشید که موسسه مهاجرتی ویزانیو هیچکدام از وکلای بالا را تایید و یا نقض نمی کند.

 موسسه مهاجرتی ویزا نیو به دلیل جلوگیری از ایجاد هرگونه سوءاستفاده احتمالی، از قرار دادن اطلاعات وکیل مهاجرت به هلند معذور است. جهت ارتباط با وکیل مهاجرت می‌توانید با مشاورین ویزا نیو تماس حاصل فرمایید.

سوالات متداول

کمک گرفتن از یک وکیل مهاجرت یا وکیل حقوقی در روند مهاجرت ازنظر قانونی الزامی نیست؛ اما با توجه به تغییرات مداوم قوانین مهاجرتی، مشاوره و بهره‌گیری از وکیل مهاجرت به هلند سبب سهولت و اطمینان از صحت روال انجام کار در روند اخذ ویزا و اقامت در این کشور می‌گردد.

برای مهاجرت روش‌های بسیاری وجود دارد اما بهترین روش مهاجرت از طریق جاب آفر است. جاب آفر به معنی داشتن پیشنهاد کاری از طرف کارفرمای خارجی است. مهاجرت کاری به کشورهای خارجی از این طریق سختی زیادی در پیش نخواهد داشت و پروسه‌ای نهایت یک‌ساله دارد. برای دریافت پیشنهاد کار می‌بایست ابتدا موقعیت شغلی را پیدا نمایید. سپس با کارفرما قرارداد بسته و برای دریافت ویزای کاری اقدام نمایید.

خیر. پرونده متقاضی باید از فیلترهای متعددی عبور کند و بخش‌های متعددی صلاحیت دریافت ویزا برای پرونده را تائید نمایند. یکی از مهم‌ترین این فیلترها مصاحبه با افسر مهاجرت در مصاحبه حضوری است. بنابراین رزومه و شرایط فرد، برای پذیرش درخواست وی تعیین کننده است.

از موارد مهمی که در انتخاب وکیل مهاجرت به هلند باید در نظر داشته باشید، اطمینان از قانونی بودن کار وکیل، صحت مدارک هویتی، مجوزهای لازم پیش از عقد قرارداد با وی است. در صورت غیرقانونی بودن کار وکیل مهاجرت، حتی پس از اخذ ویزا، احتمال کنسل کردن اعتبار ویزا و همچنین جریمه از طرف دولت کشور مقصد وجود دارد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.